Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Tarara bo ta firma produkuje kosmetyki glownie oriflame;) Amant :P mnie nigdy jeszcze nie zbanowano. Ma sie te uklady na gorze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wLASNIE, WLASNIE, SIE ZREGENERUJEMY ZA WSZYSTKIE CZASY:p:d Upssss sorki za capsa ale to nie bylo zamierzone:) Pewnie z dwakg schudniemy:P hahahah ja juz sie spiaca robie a wrcajac do tego artykulu , to ja gdy spie 3/4 h[czasem sie zdarza] to wrecz przeciwnie, jestem tak zmeczona, spiaca caly dzien, ze az nie mam apetytu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! szaro, ponuro, deszczowo, wrr, beznadziejnie :O nie znoszę takiej pogody :O pewnie u Ciebie też tak? pewnie wszędzie tak... fajnie tak, niby 10 a jednak 9:P, niby poszłam spać o 2, ale właściwie o 1:P ale mój tato za to musiał być godzinę dłużej w pracy przez tę zmianę czasu:O Dziś jadę do Ł. ale jutro już wracam! :P fajnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? tak odnośnie tego artykułu... no nie wiem, nigdy jakoś specjalnie dużo nie spałam, max to u mnie 7 godzin :P a jakoś gruba nie jestem :D:D a u mnie jest odwrotnie, im mniej śpię tym chudsza jestem :P myślę, że TO nei tylko od długości snu zalezy, ale od tego jaki tryb życia prowadzimy, jak jemy, co jemy, ile się ruszamy, jakie geny mamy itd. Przecież nie będziemy chudsi jesli zjemy sobie jakieś fast foody i pójdziemy spać na 10 godzin:P paranoja jakaś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to jest... czytam tę opowieść dziewczyny, a ją nawet bardzo polubiłam:) a ta miłość... :O przemierzyła pół świata głownie z miłości do pewnego mężczyzny, z którym miała okazję spotkać się jeden jedyny raz, bo on zaczął sobie z kimś innym układać życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara :D❤️ Ja wstalam ok 10tej , bo nie chcialo mi sie wstawac z lozkaprzez ta pogode:o Czyli tak jakbym wstala o 11nastej;)😴 Ale np jak ktos jest na diecie, chce schudnac , to lepiej zeby spal te 8godzin , anie np 5;) A ja jutro jechac nie muze ani we wtorek nie jade:classic_cool: normalnie fajowsko;) W srode tez ma ta lac podobno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Amerykanskim naukowcom nie UFOM:P Ale winko czerwone czemu nie;) Przede wszystkim powinno sie pic duzo wody mieneralnej niegazowanej , bo mozg w wiekszosci sklada sie z wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój mózg chyba z zielonej herbaty się składa, bo piję ją litrami już tyle lat :P fajnie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to bardzo dobrze, bo zielona herbatka jest zdrowa:) A pijesz lisciasta? Ja tez lubie zielona ale litram jeszcze jej nie pije , bo najwiecej to wlasnie Jurajskiej pije:D czasami 3l dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie szok!:D ja tyle wody piję jak jest ciepło na dworze! A zielona herbata to od tylu lat, że już nie pamietam od ilu:P ja w ogóle nie lubię herbat w torebkach;) a zieloną ostatnią lubię zmieszaną z jaśminem:P pyszna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesłucha mi się;) i tak jakoś mi... jakieś refleksje nad życiem i wszystkim naszły mnie...:O dopadło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no przynajmniej mnie nic w boku nie kłuje:) a i tak muszę iść do lekarza, bo mam \'ten\' inny problem i nic mi nie pomaga :O a dostałam jakiś silny antybiotyk w mazidle:O A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara a w ktorym boku zazwyczaj Cie kluje??? Ja sie wyleczylam tym oleum ostatnio:D naprawde juz zatok nie czuje:) i kataru prawie w ogole nie mam;) U mnie troche jakby sie przejasnialo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, u mnie jest normalnie czarno i leje! :O jak na tym zdjęciu które kiedyś Ci wysłałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara no nie!:o co tak w ogole.....????:D Kurcze chbya sie dzis juz nie dowiem;) Bede musiala jutro tu zajrzec:classic_cool: To do jutra🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×