Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Sawa

leczenie kana艂owe zeba - pytanie

Polecane posty

Go艣膰 madzialuneek
Ty... jak mam dobrze zrobiony to jaki moge mie膰 problem ? heh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 NieBojeSieDentysty
Czytam wasze wypowiedzi jak byli艣cie leczeni OMG zatruwanie? Kto jeszcze w taki spos贸b leczy? Mia艂em robion膮 praw膮 doln膮 sz贸stk臋 i wszystko podczas jednej wizyty... znieczulenie, rozwiercenie, usuni臋cie nerwa, p艂ukanie kana艂贸w, oczyszczanie, wysuszenie, wype艂nienie, DONE ( czas trwania 1h ). Polecam Wszystkim t膮 metod臋 jest o wiele lepsza, nie tracimy czasu na nast臋pne wizyty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja mia艂am z zatruwaniem
g贸rn膮 sz贸stke. Nic a nic nie bola艂o, z膮bek piekny i uratowany. teraz czeka mnie g贸rna jedynka... tu sie boje...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzialuneek
Sory... ale wydaje mi si臋 偶e nie wszystkich sta膰 na leczenie metod膮 jedenj wizyty ;/ Ja mia艂am leczon膮 g贸rn膮 6 przez zatruwanie ... 艂膮cznie 3 wizyty i jako艣 nie narzekam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
nie narzekasz teraz ale zobaczysz w przyszlosci.Medycyna poszla do przodu i nie truje sie zebow juz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pere艂cia
JA MIA艁AM LECZON膭 G脫RN膭 6 PORAZ DRUGI BO KIEDY艢 DENTYSTKA LECZY艁A MI PRZEZ ZATRUCIE Z臉BA TEGO I TORBIELE MI ZROBI艁Y SI臉 I DO TEGO 艢CIANA Z臉BA Z艁AMA艁A SI臉.TERAZ MUSIA艁AM GO PONOWNIE ROBI膯,DODATKOWY KOSZT I CIERPIENIE I NIEWIEM CZY Z臉BA MIE膯 B臉D臉 MIE膯 URATOWANEGO CZY WYRYWANIEM TO NIE SKO艃CZY SI臉.POZDRAWIAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
Do nie boje sie dentysty ciesze sie ze chociaz ty masz zdrowy poglad na temat leczenia kanalowego i wiesz jak wazne jest dobre i dokladne wyczyszczenie kanalow i szczelnie ich wypelnienie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzialuneek
Akurat o dobre wyczyszczenie i wype艂nienie kana艂贸w to si臋 raczej martwi膰 nie musze. Mam zaufan膮 dentystk臋 od 11 lat i 偶adnego z臋ba mi jeszcze nie spieprzy艂a. :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
no wioesz jak si臋 leczy zeby kanalowo przez zatruwanie to nie czysci sie kana艂贸w tylko umartwia miazg臋 i to tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzialuneek
Jak nie czy艣ci ? ;/ Umartwia si臋 miazg臋 偶eby nie bola艂o przy czyszczeniu... Przecie偶 ca艂a umartwiona miazga zostaje wyci膮gni臋ta.. i kana艂 jest dok艂adnie czyszczony... A p贸藕niej wype艂nienie kana艂u.!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zgryzzz
NieBojeSieDentysty s艂usznie pisze. W dzisiejszych czasach leczy si臋 na jednej wizycie, pod mikroskopem i bez b贸lu. Poczytajcie sobie: http://www.poradynazdrowie.pl/bezbolesne-leczenie-kanalowe.html i zobaczcie filmy: http://www.endodoncja.pl/filmy.html Drogo to wychodzi, ale si臋 op艂aca. Leczenie z zatruwaniem, na kilku wizytach, nie do艣膰, 偶e jest bolesne i m臋cz膮ce, to cz臋sto nieskuteczne. 殴le oczyszczony z膮b si臋 psuje, boli i trzeba usuwa膰. I wtedy dopiero pojawiaj膮 si臋 wielkie koszty: implanty, protezy. Albo puste miejsce po z臋bie, kt贸re powoduje zmiany chorobowe w s膮siednich z臋bach. Pozdrowienia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
do Zgryzzz dobrze m贸wisz,w艂a艣nie pr贸buje o tym powiedzie膰 madzialuneek ale do niej nic nie dociera 偶e kana艂y leczy si臋 nowoczesn膮 metod膮 bez trucia.Poszerza si臋 kana艂y a potem szczelnie wype艂nia gutaperk膮.W starej metodzie tylkonerw si臋 usuwa i bez opracowania kana艂u odpowiednimi narz臋dziami wype艂nia si臋 kana艂 metazonem kt贸ry po paru latach rozk艂ada si臋 i znika.Wtedy zaczynaj膮 si臋 problemy i na nowo je艣li da uratowa膰 si臋 jeszcze z臋ba przelecza si臋 go kana艂owo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzialuneek
Sory ale to chyba do Ciebie nie dociera 偶e nie kt贸rych mo偶e by膰 nie sta膰 na nowoczesn膮 metod膮 kt贸r膮 tak wychwalacie.. i korzystaj膮 z us艂ug na kt贸re maj膮 pieni膮dze. !! ;/;/ Jak ci臋偶ko CI szczai膰 to ju偶 Tw贸j problem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
Tobie ci臋偶ko za艂apa膰 jest,ja nie m贸wie 偶e jak kogo艣 nie sta膰 tylko o tym jak prawid艂owo leczy si臋 z臋ba kana艂owo.Ale widze 偶e poj膮膰 tego nie mo偶esz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzialuneek
呕al mi Ciebie... ale mniejsza. Szkoda literek klawiatury na Ciebie.. Pozdro. xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
ciebie 偶al mi bardziej bo twoje z臋by s膮 leczone kana艂owo. widocznie s艂abo kumasz jak nie zrozumia艂a艣 nic z tego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 guzik prawda...
mam 37 lat.w wieku 19 lat mialam przeleczone kanalowo 3 zeby technika na trucie:P ,zeby wczesniej spierdzielila beznadziejna dentystka馃槧. niedawno postanowilam upiekszyc usmiech(wybielanie,wymiana plomb i takie tam) zrobilam zdjecie tych zebow,ktore byly trute 18 lat temu.i co ?i wszystko gra:) nic nie zgnilo nie otorbilo sie ,wypenienie kana艂ow szczelne wiec nie ma reguly!naprawde wszystko zalezy od sumiennosci stomatologa i tyle. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malinaczka
Po co si臋 k艂贸cicie?wszystko i tak zale偶y od tego jaki kto organizm ma.mia艂am leczony z膮b kanalowo wieki tem i okazalo si臋 偶e maia艂am jeden kana艂 niewype艂niony,tyle lat i niebola艂o.Dentyskta moja m贸wi 偶e sama si臋 dziwi 偶e niemia艂am 偶adnych obiaw贸w b贸lowych,podobno przeci臋tny pacjent ju偶 dawno straci艂 by z臋ba.Przeleczy艂a mi go teraz nowoczesn膮 metod膮 bo ona innej nie stosuje ju偶.I to by艂o ca艂kiem inne leczenie ni偶 tamto,narz臋dziami poszarza艂a kana艂y i co chwila p艂uka艂a go taki jakims 艣mierdz膮cym p艂yn臋m i wype艂ni艂a takimi patyczkami.Zrobi艂a zdj臋cie odrazu i byl pi臋knie wida膰 wype艂nione kana艂y do wierzcho艂k贸w samych,bo to wa偶ne podobno jest.Mam mocn膮 ko艣膰 i dlatego mam jeszcze tego z臋ba dentyskta mi powiedzia艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzialuneek
No ja to rozumiem.. ale nei moja wina 偶e 'utrzymanka moja' nie rozumie metody zatruwania. Je偶eli lekarz nie spieprzy sprawy.. to nic nie ma prawa si臋 dzia膰 z z臋bem.. bez r贸偶nicy na to jak膮 metod膮 by艂 robiony !!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krs
ja lecze 2 zeby o ponad 2 miesiecy zatruwala mi je z 5 razy teraz znowu jade,mialem ogromne bole miedzy leczedniami(raz mi sie zebrala ropa ale ja zwalczylem antybiotykiem),facetkajakas niechetna na znieczulenia odrazu sie zabiera do roboty a ze 2 razy to prawie umieralem na tym fotelu z bolu,teraz wykruszyl mi sie jeszcze jeden zab i niewiem ile jeszcze mam jezdzic...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
Rozumiem,chcialat tylko o nowej metodzie napisa膰,bo medycyna si臋 rozwija a nie cofa .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzialuneek
No ok... .! Napisa艂a艣 , kto chcia艂 przeczyta艂 i jest ok :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
I jest ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 utrzymanka moja
I jest ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AlutkaXDe
szczerze m贸wi膮c piszecie tu rzeczy kt贸re nie w 100% si臋 sprawdzaj膮 wypowiadacie si臋 a inni wie偶膮 skont wiecie 偶e to co jest napisane nie jest napisane przez jakiego艣 g贸wniarza wi臋c nie macie gwarancji ale ja tylko m贸wi臋 prosz臋 tego nie bra膰 dok艂adnie do serca ja tylko s膮dz臋 . A wi臋c si臋 wypowiada艂am z powodu tego 偶e sama mia艂am leczenie kana艂owe nie by艂o to mi艂e prze偶ycie ale da si臋 prze偶y膰 jak kobieta zaczyna rodzi膰 do przez szpar臋 wielko艣ci cytrynu potrafi przecisn膮膰 ma艂e niemowl臋 wielko艣ci arbuza no dobra temat troch臋 za daleko podszed艂. Wi臋c tak ja mia艂am kana艂owe mikroskopijne poniewa偶 nie potrafili znale藕膰 4 kana艂u bo by艂 miniaturowy ale si臋 znalaz艂 po leczeniu szcz臋ka boli masakryczne ja le偶a艂am na fotelu prawie 2 godziny i umiera艂am z b贸lu szcz臋ki cho膰 tego nie przewidzia艂am bo martwi艂am si臋 偶e b臋dzie bardziej bole膰 to ca艂e leczenie a okaza艂o si臋 odwrotnie za ca艂okszta艂t zap艂aci艂am 722z艂 oczywi艣cie calutkie leczenie z plombom i ze zdj臋ciami kana艂k贸w . oczywi艣cie cena okropna no ale warto by艂o bynajmniej mam pewno艣膰 ze ju偶 bole膰 nie b臋dzie troch臋 si臋 rozpisa艂am no ale ciekawy temat do przegadania i doda膰 do tego 偶e jestem straszn膮 panikar膮 gdy si臋 dowiedzia艂am 偶e b臋d臋 mia艂a to leczenie to gdy wysz艂am z gabinetu to w aucie p艂aka艂em ze strachu i oczywi艣cie po paru dniach si臋 dowiedzia艂am 偶e paru moich znajomych te偶 b臋dzie mia艂o leczenie kana艂owe i oczywi艣cie poleci艂am moj膮 pani膮 doktor bardzo fajna pani pozdrawiam buziaki MuuuA :****

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AlutkaXDe
PRZEPRASZAM CHYBA Z TOB膭 CO艢 NIE TAK !!!!!!!! KA呕DY MA PRAWO SI臉 WYPOWIEDZIE膯 :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hannahh
bylam u dentystki daka mi znieczulenie i zatrula zeba i nic nie bolalo w trakcie ani po imi powiedziala ze jak przyjde na druga czesc to nie da mi znieczulenia tylko wyczysci bez znieczulenia chyba ze sie nie zatrul to go dotruje....czy moze bolec czyszczenie bez znieczulenia?(po zatruciu)??????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 avi69
wlasnie przed chwila wrocilam od dentysty...w ogole nie czuje prawej strony szczeki ( dali mi chyba dawke znieczulajaca dla konia) hehe a tak wg to mnie takze czeka leczenie kanalowe. Meczylam sie z bolem dolnej prawej srony szczeki prawie tydzien i z dnia na dzien bol byl coraz silniejszy no i w koncu trzeba bylo isc do z臋bisty :-D bo 5 niemilosernie dziurawa:-) dopiero 2 raz w zyciu u dentysty bylam...czytalam i slyszalam duzo opini na tmat leczenia kanalowego ze boli itp. ale jak czytam wasze komentarze to chyba nie bedzie tak zle???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alutkaa13
to jest tylko straszenie te偶 ba艂am si臋 jakbym by艂a mi臋dzy ko艂em a kowad艂em ...! ;/ NIC NIE BOLI ...!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alutkaa13
jedyne co cie mo偶e bole膰 to szyja i szcz臋ka przez trzymanie otwart膮 i le偶enie i to tyle trzymam kciuki buziaki :***********************

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×