Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sawa

leczenie kanałowe zeba - pytanie

Polecane posty

Gość madzialuneek
Ty... jak mam dobrze zrobiony to jaki moge mieć problem ? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieBojeSieDentysty
Czytam wasze wypowiedzi jak byliście leczeni OMG zatruwanie? Kto jeszcze w taki sposób leczy? Miałem robioną prawą dolną szóstkę i wszystko podczas jednej wizyty... znieczulenie, rozwiercenie, usunięcie nerwa, płukanie kanałów, oczyszczanie, wysuszenie, wypełnienie, DONE ( czas trwania 1h ). Polecam Wszystkim tą metodę jest o wiele lepsza, nie tracimy czasu na następne wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam z zatruwaniem
górną szóstke. Nic a nic nie bolało, ząbek piekny i uratowany. teraz czeka mnie górna jedynka... tu sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialuneek
Sory... ale wydaje mi się że nie wszystkich stać na leczenie metodą jedenj wizyty ;/ Ja miałam leczoną górną 6 przez zatruwanie ... łącznie 3 wizyty i jakoś nie narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
nie narzekasz teraz ale zobaczysz w przyszlosci.Medycyna poszla do przodu i nie truje sie zebow juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełcia
JA MIAŁAM LECZONĄ GÓRNĄ 6 PORAZ DRUGI BO KIEDYŚ DENTYSTKA LECZYŁA MI PRZEZ ZATRUCIE ZĘBA TEGO I TORBIELE MI ZROBIŁY SIĘ I DO TEGO ŚCIANA ZĘBA ZŁAMAŁA SIĘ.TERAZ MUSIAŁAM GO PONOWNIE ROBIĆ,DODATKOWY KOSZT I CIERPIENIE I NIEWIEM CZY ZĘBA MIEĆ BĘDĘ MIEĆ URATOWANEGO CZY WYRYWANIEM TO NIE SKOŃCZY SIĘ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
Do nie boje sie dentysty ciesze sie ze chociaz ty masz zdrowy poglad na temat leczenia kanalowego i wiesz jak wazne jest dobre i dokladne wyczyszczenie kanalow i szczelnie ich wypelnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialuneek
Akurat o dobre wyczyszczenie i wypełnienie kanałów to się raczej martwić nie musze. Mam zaufaną dentystkę od 11 lat i żadnego zęba mi jeszcze nie spieprzyła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
no wioesz jak się leczy zeby kanalowo przez zatruwanie to nie czysci sie kanałów tylko umartwia miazgę i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialuneek
Jak nie czyści ? ;/ Umartwia się miazgę żeby nie bolało przy czyszczeniu... Przecież cała umartwiona miazga zostaje wyciągnięta.. i kanał jest dokładnie czyszczony... A później wypełnienie kanału.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgryzzz
NieBojeSieDentysty słusznie pisze. W dzisiejszych czasach leczy się na jednej wizycie, pod mikroskopem i bez bólu. Poczytajcie sobie: http://www.poradynazdrowie.pl/bezbolesne-leczenie-kanalowe.html i zobaczcie filmy: http://www.endodoncja.pl/filmy.html Drogo to wychodzi, ale się opłaca. Leczenie z zatruwaniem, na kilku wizytach, nie dość, że jest bolesne i męczące, to często nieskuteczne. Źle oczyszczony ząb się psuje, boli i trzeba usuwać. I wtedy dopiero pojawiają się wielkie koszty: implanty, protezy. Albo puste miejsce po zębie, które powoduje zmiany chorobowe w sąsiednich zębach. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
do Zgryzzz dobrze mówisz,właśnie próbuje o tym powiedzieć madzialuneek ale do niej nic nie dociera że kanały leczy się nowoczesną metodą bez trucia.Poszerza się kanały a potem szczelnie wypełnia gutaperką.W starej metodzie tylkonerw się usuwa i bez opracowania kanału odpowiednimi narzędziami wypełnia się kanał metazonem który po paru latach rozkłada się i znika.Wtedy zaczynają się problemy i na nowo jeśli da uratować się jeszcze zęba przelecza się go kanałowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialuneek
Sory ale to chyba do Ciebie nie dociera że nie których może być nie stać na nowoczesną metodą którą tak wychwalacie.. i korzystają z usług na które mają pieniądze. !! ;/;/ Jak ciężko CI szczaić to już Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
Tobie ciężko załapać jest,ja nie mówie że jak kogoś nie stać tylko o tym jak prawidłowo leczy się zęba kanałowo.Ale widze że pojąć tego nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialuneek
Żal mi Ciebie... ale mniejsza. Szkoda literek klawiatury na Ciebie.. Pozdro. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
ciebie żal mi bardziej bo twoje zęby są leczone kanałowo. widocznie słabo kumasz jak nie zrozumiałaś nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda...
mam 37 lat.w wieku 19 lat mialam przeleczone kanalowo 3 zeby technika na trucie:P ,zeby wczesniej spierdzielila beznadziejna dentystka😠. niedawno postanowilam upiekszyc usmiech(wybielanie,wymiana plomb i takie tam) zrobilam zdjecie tych zebow,ktore byly trute 18 lat temu.i co ?i wszystko gra:) nic nie zgnilo nie otorbilo sie ,wypenienie kanałow szczelne wiec nie ma reguly!naprawde wszystko zalezy od sumiennosci stomatologa i tyle. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaczka
Po co się kłócicie?wszystko i tak zależy od tego jaki kto organizm ma.miałam leczony ząb kanalowo wieki tem i okazalo się że maiałam jeden kanał niewypełniony,tyle lat i niebolało.Dentyskta moja mówi że sama się dziwi że niemiałam żadnych obiawów bólowych,podobno przeciętny pacjent już dawno stracił by zęba.Przeleczyła mi go teraz nowoczesną metodą bo ona innej nie stosuje już.I to było całkiem inne leczenie niż tamto,narzędziami poszarzała kanały i co chwila płukała go taki jakims śmierdzącym płynęm i wypełniła takimi patyczkami.Zrobiła zdjęcie odrazu i byl pięknie widać wypełnione kanały do wierzchołków samych,bo to ważne podobno jest.Mam mocną kość i dlatego mam jeszcze tego zęba dentyskta mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialuneek
No ja to rozumiem.. ale nei moja wina że 'utrzymanka moja' nie rozumie metody zatruwania. Jeżeli lekarz nie spieprzy sprawy.. to nic nie ma prawa się dziać z zębem.. bez różnicy na to jaką metodą był robiony !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krs
ja lecze 2 zeby o ponad 2 miesiecy zatruwala mi je z 5 razy teraz znowu jade,mialem ogromne bole miedzy leczedniami(raz mi sie zebrala ropa ale ja zwalczylem antybiotykiem),facetkajakas niechetna na znieczulenia odrazu sie zabiera do roboty a ze 2 razy to prawie umieralem na tym fotelu z bolu,teraz wykruszyl mi sie jeszcze jeden zab i niewiem ile jeszcze mam jezdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
Rozumiem,chcialat tylko o nowej metodzie napisać,bo medycyna się rozwija a nie cofa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialuneek
No ok... .! Napisałaś , kto chciał przeczytał i jest ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
I jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka moja
I jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlutkaXDe
szczerze mówiąc piszecie tu rzeczy które nie w 100% się sprawdzają wypowiadacie się a inni wieżą skont wiecie że to co jest napisane nie jest napisane przez jakiegoś gówniarza więc nie macie gwarancji ale ja tylko mówię proszę tego nie brać dokładnie do serca ja tylko sądzę . A więc się wypowiadałam z powodu tego że sama miałam leczenie kanałowe nie było to miłe przeżycie ale da się przeżyć jak kobieta zaczyna rodzić do przez szparę wielkości cytrynu potrafi przecisnąć małe niemowlę wielkości arbuza no dobra temat trochę za daleko podszedł. Więc tak ja miałam kanałowe mikroskopijne ponieważ nie potrafili znaleźć 4 kanału bo był miniaturowy ale się znalazł po leczeniu szczęka boli masakryczne ja leżałam na fotelu prawie 2 godziny i umierałam z bólu szczęki choć tego nie przewidziałam bo martwiłam się że będzie bardziej boleć to całe leczenie a okazało się odwrotnie za całokształt zapłaciłam 722zł oczywiście calutkie leczenie z plombom i ze zdjęciami kanałków . oczywiście cena okropna no ale warto było bynajmniej mam pewność ze już boleć nie będzie trochę się rozpisałam no ale ciekawy temat do przegadania i dodać do tego że jestem straszną panikarą gdy się dowiedziałam że będę miała to leczenie to gdy wyszłam z gabinetu to w aucie płakałem ze strachu i oczywiście po paru dniach się dowiedziałam że paru moich znajomych też będzie miało leczenie kanałowe i oczywiście poleciłam moją panią doktor bardzo fajna pani pozdrawiam buziaki MuuuA :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlutkaXDe
PRZEPRASZAM CHYBA Z TOBĄ COŚ NIE TAK !!!!!!!! KAŻDY MA PRAWO SIĘ WYPOWIEDZIEĆ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannahh
bylam u dentystki daka mi znieczulenie i zatrula zeba i nic nie bolalo w trakcie ani po imi powiedziala ze jak przyjde na druga czesc to nie da mi znieczulenia tylko wyczysci bez znieczulenia chyba ze sie nie zatrul to go dotruje....czy moze bolec czyszczenie bez znieczulenia?(po zatruciu)??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avi69
wlasnie przed chwila wrocilam od dentysty...w ogole nie czuje prawej strony szczeki ( dali mi chyba dawke znieczulajaca dla konia) hehe a tak wg to mnie takze czeka leczenie kanalowe. Meczylam sie z bolem dolnej prawej srony szczeki prawie tydzien i z dnia na dzien bol byl coraz silniejszy no i w koncu trzeba bylo isc do zębisty :-D bo 5 niemilosernie dziurawa:-) dopiero 2 raz w zyciu u dentysty bylam...czytalam i slyszalam duzo opini na tmat leczenia kanalowego ze boli itp. ale jak czytam wasze komentarze to chyba nie bedzie tak zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaa13
to jest tylko straszenie też bałam się jakbym była między kołem a kowadłem ...! ;/ NIC NIE BOLI ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaa13
jedyne co cie może boleć to szyja i szczęka przez trzymanie otwartą i leżenie i to tyle trzymam kciuki buziaki :***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×