Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sawa

leczenie kanałowe zeba - pytanie

Polecane posty

Gość paczulka
witam wszystkich:) jestem wlasnie po drugim etapie leczenia kanalowego zeba:) I etap zatrucie miazgi-przy znieczuleniu miejscowym..pare dni po zatruciu mozna odczuwac bol II etap czyszczenie kanalow-bez znieczulenia..prawie w ogole nie czuc bolu III etap, wypelnienie kanalow dopiero mnie czeka, ale prawdopodobnie bol porownywalny do czyszczenia ogolnie balam sie strasznie, a bolu prawie zadnego:) wiec glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jery
Dzieki wielkie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi8
ja mialam zle zaleczona 6 gorna w polsce i po roku zacyal mnie bolec ten zab,obecnie mieszkam w niemczech i zeby uratowac tego zeba chodzilam 5 miesiecy do niemieckiego stomatologa ,maja tu swietny sprzet nawet w polsce niewidzialam takiego,wogule jak zobaczyl mojego zeba to sie za glowe zlapal ze tak sie nieleczy i kolejny komplement w strone polski,mowi ze pietrwszy raz slyszy ze kanalowe robia w ciagu dwuch wizyt,powymienial mi wszystkie plaby zrobione w polse wszystko bezbolesnie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jery
No właśnie też miałem plombe przed stwierdzeniem że trzeba leczyc kanałowo wkurzyłem się bo ząb mnie nieźle nawalał nastepnego dnia poszlem do dentyski powiedzialem jej o wszystkim noi trucizna.. A dodam, że wyciągqanie plomby bolało jak .. nie mogłem wytrzymac ale zdaje mi sie, że ona mi nie wyrywała plomby tylko własnie ^^ usuwała nerwa czy cos tak... i teraz ide na ten drugi zabieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiaxD
A kiedy zakłada się koronkę na zęba? i co to takiego w ogóle? ; ( proszę o odpowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paati
też bym kogoś prosiła o wytłumaczenie, jak to jest z tą koroną... tydzień temu trafiłam wreszcie do dentysty - po 7 latach (oczywiście spowodowane to było traumatycznymi przeżyciami z przeszłości :/). wyrok był taki, jakiego się spodziewałam..: leczenie kanałowe górnej 2. przyznam, że nie do końca wiedziałam, na czym to polega. i całe szczęście, bo gdybym wiedziała, to znowu bym zwiała. a tak, to obyło się bez bólu. :) od razu dostałam znieczulenie (chyba nieźle mocne, bo aż się cała trzęsłam), ząb nie był zatruwany, dentystka od razu usunęła mi nerw i wypełniła korzeń, po czym założyła tymczasową plombę (taką białą, wyglądającą jak guma do żucia)....i na tym skończyła. kazała się zdecydować, czy chcę mieć ten ząb zaplombowany, czy zrobić koronę (bo niewiele z niego zostało :(, właściwie taka skorupka, która może się złamać przy gryzieniu, a wtedy będzie do usunięcia). i przyjść, jak już się zdecyduję. teraz strasznie żałuję, że doprowadziłam przedni ząb do takiego poważnego stanu. :/ miał ktoś może taką sytuację? ile mniej więcej kosztuje taka korona zakładana na duży ubytek? czy musi ona być osadzona na sztyfcie w korzeniu? a może lepiej po prostu zaplombować ten ząb....? ludzie, naprawdę chodźcie do dentysty, jeszcze zanim ząb zacznie boleć..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillos
A mnie czeka jeszcze 3 wizyta ...z jednym zebem..nie mialem trutki tylko fleczer, dzis mi cis tam wkladał jakies igielki i zostawił i kazał przyjsc za 2 tyg, ciekawe czy bedzie mnie bolało..1 wizyta to koszmar, druga juz lepiej, mam nadzieje ze na 3 bedzie juz wogole nie bolec...kanalowe jest starsznie..obym juz nigdy nie musial tego miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woociak
ja leczylem kanalowo zeba 4 lata temu w jednej z krakowskich przychodni :P, w sumie nie pamietam czy bolalo (po) bo mialem zajefajna dentystke i raczej cos innego przykuwalo moja uwage.. nie bol... napisze wam jak to mniejwiecej bylo z moja 6tka: WSZYSTKO DZIALO SIE BEZ ZNIECZULENIA! ::: pierwszy dzien, poszedlem usiadlem na foteliku, pani zaswiecila swiatlo zeby lepiej widziala, otworzylem buzie i przebadala mi zabki, powiedziala ze jest ok tylko 6stka do leczenia kanalowego i pytanie kiedy chce zaczac.. odpowiedz brzmiala teraz ;d wtedy nawet nie wiedzialem co to jest leczenie kanalowe myslalem ze cos fajnego. pierwsza rzecza jaka zrobila to wepchnela mi jakies waciki do ust a pozniej wyczyscila zeba z pruchnicy ktora na nim sie znajdowala. to wszystko trwalo jakies.. 2 - 3minuty.. nic nie bolalo, nieprzyjemna rzecz to zapach w sumie czyszczonego zeba.. da sie przezyc. nastepna rzecza ktora zrobila to oczyszczenie kanalu i oplukanie go jakims czyms niesmacznym ale zaraz po tym dostalem 3 kubki wody :) 5 - 10 minut zaraz po tym wziela taka suszarke i osuszyla kanal trwalo to jakies 5 - 10 sekund, nastepnie przyniosla kawaleczek waty nasaczonej w specjalnym plynie zwanym potocznie trutka ktora ma zatruc nerw, usytuowanie go zajelo jej okolo 1 minuty po czym zakryla to czyms na ksztalt plomby stomatologicznej. przez okolo 1 - 1,5h nic nie moglem jesc. to wszystko dzialo sie w pierwszy dzien.. nastepne spotkanie za tydzien. po tygodniu przyszedlem usiadlem, pani dentystka wziela chyba to samo urzadzenie co do czyszczenia zeba i roztegowala to cos na ksztalt plomby wyjela trutke(okolo 3min roboty), zaraz po tym wziela takie cos na ksztalt szpilki z koncowka podobna do gwinta przy srubie, wkrecila to w kanal i probowala wyrwac nerw, co jakis czas kiedy to robila dalo sie odczuc bol ale to chyba normalne taki bol na okolo 3 , 4 sekundy, dosc mocny ale po chwili prawie wogole, idize spokojnie wytrzymac (bez paniki, jest cool), po jakis 2 minutach zabawy okazalo sie ze nerw nie byl jeszcze do konca zatruty wiec pani zmienila trutke na nowa i spotkanie za 4 dni. oczywiscie nic nie mozna bylo jesc przez nastepna godzine. po czterech dniach znow usiadlem na foteliku, pani zrobila dokladnie to samo co 4 dni wczesniej, zdjela to cos ala plomba, wyciagnela trutke, wkrecila to cos w kanal (powiem wam ze nawet fajne uczucie), za drugim razem wyciagnela nerwa. przeczyscila kanal, zamknela go i dala jakies lekarstwo zeby sie zagoilo szybciej, wyczyscila wszystko i polozyola plombe(ok 5 - 10minut) , ktora z reszta do dzis sie trzyma, i nie ma problemu z jedzeniem, piciem itd.. mozliwe ze bolalo mnie troche ale nawet nie bralem zadnych lekow na zabijanie bolu, jesli boli to przez pierwsze max kilka godzin. ogolnie bylem i jestem bardzo zadowolony, a! no i nic nie placilem bo wtedy nie mailem jeszcze 18lat :) wszystko na koszt NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makoer
Ja jak miałem robiony kanał w 1,2 to poprostu był nade mną szwadron lekarzy. Jestem znany z tego że jak mnie boli to i lekarzowi zadam ból albo coś rozwale na sali. U mnie wyglądało to tak że przyszedłem o godzinie 7:00 rano przyjęli mnie, a wyszedłem o 14:00. Wszystko mnie tak bolało że wogóle się odzywać nie mogłem. Tak aby tylko pocieszyć dodam, iż bardziej bolą plecy od siedzenia na fotelu niż sam ząb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla88
Jestem w trakcie leczenia dwóch zębów kanałowo. 6 na dole po prawej, tydzień temu włożona trutka. Pani dentystka mi to robiła, zaczęła wiercić w tym zębie i bolało jak jasna cholera, wiec poprosiłam o znieczulenie (chciała zęba truć bez znieczulenia;/ ). Mimo znieczulenia bolało bardzo, wróciłam do domu i męczyłam się jeszcze z 6-7 godzin. Brałam tabletki przeciwbólowe, ale i tak chodziłam po ścianach, ale jakoś wytrzymałam i teraz ząb reaguje tylko na gorące potrawy. Rtg zęba już zrobiłam, za 2 tygodnie kolejna wizyta. Teraz drugi ząb. 6 na dole po lewej. Miałam tam włożony opatrunek i miałam nadzieję, że się wyleczy i będzie zaplombowany, ale niestety zaczął mnie pobolewać. Szczególnie wieczorem i w nocy. Wczoraj pojechałam na ostry dyżur. Trafiłam do Pana doktora i miło się rozczarowałam. Opowiedziałam historię zęba i stwierdził, że będzie pewnie tak jak z tamtą 6, czyli do zatrucia. Nie pytał Czy chcę znieczulenie, tylko od razu jakie ;) w pełni refundowane, czy mocniejsze z dopłatą 20 zł. Poprosiłam o to refundowane (bo ogólnie nie panikuję aż tak). Przez całą wizytę nie bolało Nic a nic. Ciekawa jestem czym te znieczulenia się różnią, pewnie tylko komfortem psychicznym dla niektórych? :) W każdym razie dentysta otworzył mi zęba, czyścił (chyba, bo nie wiem jak to nazwać) takimi jakby igłami te kanały i włożył truciznę. Wróciłam do domu i już przygotowałam sobie tabletki, bo wiedziałam jak było przy poprzednim zębie, ale o dziwo nic nie bolało! Zeszło znieczulenie i noc przespałam spokojnie, żadnej tabletki nie wzięłam, bo po prostu nic nie boli. Nie wiem od czego to zależy, ale moim zdaniem od wszystkiego po trochu. Po częsci od stopnia zepsucia zęba, od profesjonalizmu dentysty i od naszego podejścia. Boję się kolejnej wizyty, ale z tego co czytałam to zatruwanie jest najgorsze, a to już mam za sobą ;) Szkoda, ze 'Polak mądry po szkodzie' i zazwyczaj chodzi się do dentysty jak już coś boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zęba kanałowo leczyłam dwa razy,jedem pięć lat temu,bez znieczulenia,nie bolało leczenie,plecy bolały od siedzenia,ząb został zamknięty podczas drugiej wizyty.Drugiego zęba leczyłam w zeszłym roku i był to przypadek nieco skomlikowany,gdyż miałam na okostnej zgorzel ,dostałam antybioty do korzeni,matronidazol,po 3 tygodniach dentystka ząbek zamknęła ,po pół roku zrobiłam zdjęcie zęba,zgorzel się cofnęła,w tym przypadku też leczyłam bez znieczulenia.u mnie koszt leczenia kanałowego ząbka wynosi od 250 zł w górę. pozdrawiam,tych co leczą ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaczek
Ja miałam leczoną kanałowo górną 5 na dwóch wizytach (bez znieczulenia), bolało trochę, ale generalnie dało się wytrzymać :) Z 8 górną już nie było tak wesoło - najpierw u tej samej Pani dentystki miałam zatrutego ząbka, ale nie bolało. Na następnej wizycie skończonego, choć kanały nie były do końca wypełnione, bo był trudny dostęp. Po miesiącu zaczął mnie ten ząb boleć. Znów Pani dentystka zaczęła coś z nim robić (bolało tylko jak wkładała igiełki), na drugiej wizycie też wkładała igiełki i założyła wodorotlenek wapnia i powiedziała, że jak nie będzie boleć to za 2 tygodnie założy plmbę. Wybieram się w piątek najbliższy, jak na razie nie boli wogóle. Pozdrawiam wszystkich, którzy mieli lub mają leczenie kanałowe ząbków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera90
Hej mam pytanie kilka dni temu była na wypelnianiu kanałow i od tego czasu ząb mnie boli....Jest to normalne czy cos sie z nim dzieje?? Boje sie ze teraz mi ten zab wyrwia a juz duzo za niego zapłaciłam.......:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpiktk
wczoraj o 19 babka wsadziła mi trutke. Mówiła że dała ze środkiem znieczulającym i powinno boleć 2-3 godziny. Jest następny dzień godzina 20:30 i boli mnie nadal jak cholera. Czy to zatruwanie może tak długo trwać???? Czy to jakiś objaw, że ząb nie został zatruty??? Bardzo proszę o odpowiedź. Następna wizyte mam w pon ale nie wiem czy wytrzymyma kolejny dzień z takim bólem tym bardziej że pojutrze mam poprawke na studiach i jak nie zdam to mam postudiowane ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9aneczkaaaa9
Witam. Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu leczenia kanałowego, tyle że mam to nieco utrudnione, ponieważ miałam leczoną jedynkę. a wiadomo, że te zęby są najbardziej wrażliwe, bynajmniej moje. najpierw mnie znieczuliła, potem chwile odczekała i zakładała trutkę . mimo znieczulenia bolało tak okropnie, że łzy leciały mi jak dziecku same, ale wiadomo, że musiało boleć skoro ja jedynki mam strasznie wrażliwe ;/ umówiła mnie na za dwa tygodnie, wtedy będzie już kończyć całe to leczenie. wróciłam do domu przed 3 godzinami, na początku jeszcze bolało ale teraz juz prawie nie czuje ;) Tylko mam jeszcze takie pytanie, do tych co mieli leczone kanałowo.. zciemniały wam te ząbki, które macie martwe? czytałam dużo na ten temat, wiem że ciężko wybielić takie zęby, tyle że to jest moja jedynka, ja nie moge pozwolić mieć na przodzie ciemnego zęba.. czy zciemnieje on mi w 100%, czy może jest jakas szansa że będie jaki jest..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciaaszek
dzisiaj pierwsza wizay za mną.nic nie czułam.!jedynie mały ból przy wyjmowaniu igły.wszystko bez znieczulenia.ząc w stanie fatalnym .walcze.xD teraz tez nicc nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamusiak
Ja miałam zatrutego zęba i bardzo mnie bolało pierw musiała mi wywiercić starą plombę i to było najgorsze bo tak bolało i bez znieczulenia. Po powrocie do domu od 16 do 20 bolał mnie ząb ale potem przestał jutro idę na dalsze leczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9aneczkaaa9
fajnie ze ktos mi odp ..^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruben
Witam, mam pytanie! Jestem dzień po kanałowym leczeniu, które wyglądało następująco: Wszedłem i dostałem truciznę na ząb. (50zł) Po trzech dniach ściągnięto mi truciznę i wyleczono kanałowo, dokładając mi w miejsce próchnicy coś białego, chyba plombę? (450zł) Pani stomatolog powiedziała mi, że to jeszcze nie koniec i będzie wykańczany ząbek... No i teraz moje pytanie odnośnie tego leczenia- czy normalne jest, że kiedy teraz zaciskam zęby to mnie nieco boli, i praktycznie nierealne jest abym coś jadł prawą stroną? (bo robioną miałem górną 5 albo 6) pytam ponieważ kiedy pytałem czy mogę jeść prawą stroną powiedziano mi, że śmiało, a powiedziano to z takim wydźwiękiem jakby nie powinno mnie nic boleć... a boli przy zaciśnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaDII
Witam , od kilku dni męczy mnie silny ból dziąseł/ząbków. Po nie przespanej nocy postanowilem wybrać sie na pogotowie. Diagnoza dentysty była taka że zęba trzeba zatruc , no więc dostałem znieczulenie , dentysta zrobił dziurę i powiedział że jest tu ropa ale i tak zatruje no i zatruł. Do czego zmierzam? Chodzi mi o to czy to zatrucie było rzeczywiście potrzebne czy nie lepiej było zapisać jakies antybiotyki? Nadal czuje mocny bol , nie wiem czy nie wybrać się do dentysty prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaDII
Witam , od kilku dni męczy mnie silny ból dziąseł/ząbków. Po nie przespanej nocy postanowilem wybrać sie na pogotowie. Diagnoza dentysty była taka że zęba trzeba zatruc , no więc dostałem znieczulenie , dentysta zrobił dziurę i powiedział że jest tu ropa ale i tak zatruje no i zatruł. Do czego zmierzam? Chodzi mi o to czy to zatrucie było rzeczywiście potrzebne czy nie lepiej było zapisać jakies antybiotyki? Nadal czuje mocny bol , nie wiem czy nie wybrać się do dentysty prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaDDi
Witam , od kilku dni męczy mnie silny ból dziąseł/ząbków. Po nie przespanej nocy postanowilem wybrać sie na pogotowie. Diagnoza dentysty była taka że zęba trzeba zatruc , no więc dostałem znieczulenie , dentysta zrobił dziurę i powiedział że jest tu ropa ale i tak zatruje no i zatruł. Do czego zmierzam? Chodzi mi o to czy to zatrucie było rzeczywiście potrzebne czy nie lepiej było zapisać jakies antybiotyki? Nadal czuje mocny bol , nie wiem czy nie wybrać się do dentysty prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue3d
Witam , od kilku dni męczy mnie silny ból dziąseł/ząbków. Po nie przespanej nocy postanowilem wybrać sie na pogotowie. Diagnoza dentysty była taka że zęba trzeba zatruc , no więc dostałem znieczulenie , dentysta zrobił dziurę i powiedział że jest tu ropa ale i tak zatruje no i zatruł. Do czego zmierzam? Chodzi mi o to czy to zatrucie było rzeczywiście potrzebne czy nie lepiej było zapisać jakies antybiotyki? Nadal czuje mocny bol , nie wiem czy nie wybrać się do dentysty prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa2pac
powiem krótko ja miałem dzisiaj zatruwany ząb i bolało piekielnie przez pierwsze 30 min boli jak cholera a potem jeszcze bardziej bolało mnie około 12h dobrze ci radze weź sobie wolne na ten dzień w którym ząb jest zatruwany i po .ja to w apogeum bólu na podłodze skręcałem się z bólu a i jeszcze jedno ważne nie wychodź na dwór bo jak ci po zatruciu wiatr powieje na zęba to ból będzie nie do wytrzymania pocieszę cię tym że mam wrażenie że dentysta dał mi jakaś końską dawkę i bolało nie miłosiernie ale może ciebie nie będzie tak bolało w każdym bądź razie ból taki że by nawet największego twardziela rozbił teraz żałuje że nie leczyłem tego zęba wcześniej bo lekarz by mi tylko po borował trochę i plombę wstawił . a i jeszcze jedno leki przeciwbólowe nic ci nie dadzą są po prostu za słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu tego forum szłam wczoraj do dentysty na kanałowe na miękkich nogach... Na szczęście moje obawy były bezpodstawne - przynajmniej na razie (jestem dopiero po zatruciu zęba). Dentystka wstrzyknęła mi znieczulenie, rozwierciła zęba i wkładała mi do kanałów igiełki długości ok. 3 cm (na całą długość) i wyjmowała mi nimi miazgę. Nic nie bolało, tzn. czułam że ktoś mi grzebie w zębie, ale bólu nie było. Później mi włożyła tę substancję zatruwającą, zakleiła i tyle :) Mam się stawić za dwa tygodnie na wypełnienie kanałów. Znieczulenie działało mi jeszcze przez 4 godziny :D I w międzyczasie całkiem konkretnie ugryzłam się w wargę, co zauważyłam dopiero po paru godzinach. Babka uprzedzała, że jak znieczulenie przestanie działać może boleć jeszcze przez 20 godzin. Na razie od zabiegu minęło 18 godzin, a mnie nic a nic nie boli. Więc nie taki diabeł straszny jak go malują na forum ;) Pewnie zależy na kogo się trafi... Ale nie mówię "hop" dopóki nie zakończę całego leczenia kanałowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Ona20=
Siemka Ja dzisiaj przeszłam pierwszy etap leczenia kanalowego i nic nie boli ( górna 6 ) , dentystka wkuwala mi igły i dala jakies lekarstwo, mam przyjsc do niej za dwa tygodnie. Powiedzcie mi czy na drugiej wizycie bedzie mi wyrywac te nerwy czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka *
Mam pytanko czy jak ząb juz jest martwy to leczenie kanałowe coś boli bez zniczulenia czy nic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z tym kanałowym
Nie tak dawno byłam u dentystki i dowiedziałam się ze niby jednego zęba miałam leczonego kanałowo???!!! czy to możliwe że nie wiedziałam o tym??? Dodam ze to było 5 lat temu ząb mi ściemniał ale ból jak miałam go robionego do tej pory pamiętam!!!! Znieczulenia nie miałam bo nigdy go nie biorę u dentysty!!! Wszystko odbyło się na 2 wizytach a ząb przez pół roku jeszcze był nadwrażliwy na zimne i gorące napoje!!! Najgorsze jest to że wypadałoby tą plombę wymienić i stad moje pytanie podobno jak ząb ściemniał tzn ze jest martwy? czy przy zmianie plomby będzie znowu tak bolało??? zawsze robię sobie ząbki bez znieczulenia bo przecież to znowu nie jest taki ból ale ten jeden ząb będę pamiętać do końca życia i nie wiem może wziaśc znieczulenie jak będę wymieniała tą plombę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleko
U mnie na 2 nerwy byly martwe, jeden polzywy, tak powiedzial mi dentysta..bol i tak byl starszny, ok 30 min jezdzil mi i usuwał nerwy bez znieczulenia, dopiero jak stekalem na fotelu to spytal sie czy chce, to poprosilem, niby mniej bolalo, ale ogolnie 1 wizyte wspominam tragicznie..ogolnie mialem 4 wizyty..1 najgorsza,..potem szlo przezyc..mam nadzieje, ze juz nigdy mnie to nie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka953
..Hej.Mam na imię Agnieszka i jutro kończę 14 lat.Wczoraj miałam zatruwanie zęba.Pytała czy chcę znieczulenie...ale że mam "alergię" na igłę wykrzyknęłam NIE . Wyjęła mi starą plombę... I okazało się,że mój ząb jest straasznie zepsuty.Trzeba leczenie kanałowe... :/ No ale cóż.. pyta znowu czy chcę znieczulenie NIEEEE... Wierciła... (Przy okazji powiedziała,że może boleć)Założyła truciznę...: Mocno boli? O to chodzi że wcale nie bolało...Po powrocie do domu ból odczuwałam przez 1 h ... Potem 0 bólu... Nie wiem czy ja jestem odporna na ból czy ten ząb został źle wytruty??... To chyba każdy odczuwa inaczej? Powiedzcie mi wy jak mieliście kanałowe to was bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×