Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość marlana886
Dziewczyny a jak zatapiacie kółka cd? One są dosyć grube i jak je wtapiam na końcówkę tipsa to są takie grube. Czy u was tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlana886
Jeśli chodzi o brokaty to podaję kolejnego linka.I od razu radzę kupować w pojemniczkach bo w woreczku jest mniej i połowa zostaje na nim jak by się chciało przesypać.A polecam bo ma świetne kolory, takie żywe i ładnie się mienią.http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=182598350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlana886
Coś nie wchodzą linki to podam login.Jedna to miracleshop a druga dominikana-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do moro , to moro jest super, mi sie nawet wydaje ze lepiej sie nakłada niz hologramy. ja mam kupione pzałotka 1 takie rozdrobnione a drugie wkawałku, oba fajne i rózny efekt, ale to w kawałku cvhyba jest wydajniejsze bo urywam tyle ile potrzebuje a w kawałkach zawsze sie poskleja za duzo tego, pazłotko jest tak delikatne ze bardzo łatwo sie nakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wkoncu zasiade i zrobie sobie tipsiki, na przekór trendą zrobie sobie french, moze znacie jakąs fajna odzywke na allegro która regeneruje płytkę paznokcia skutecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam równiez brokaty w fiolkach lub w okragłych opakowaniach, sa wydajniejsze i miej sie marnuje, ja akurta nei kupuje ich na allegro tylko w hurtowni za 2zł fiolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowiem ci karolinka szczerze ze tez mnie czasem najdzie na frencha a co do moro to musze uzupełnic kolorki bo widziałam ile jest rodzai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc oczywiscie powiem ci ale tutaj kazda zrozumie ze tipsy płataja figle i czasem pisze sie dziwne zeczy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anesze
Kupuję na allegro produkty firmy Nail Design i jestem zadowolona. Dostawa szybka, dobry kontakt poprzez e-mail. Ale kupuję od pani z e-mailem naildesign@(...), bo z tej samej firmy sprzedaje też pani z e-mailem grosshandel@(...). Podobno z tą pierwszą jest dużo lepszy kontakt i dlatego wolę nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!A czy któraś kupowała tipsy u slaydi??Jak tak to czy są dobrej jakości?I gdzie mogłabym zakupić pyłki??Czy ktoś ma namiary???Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphasis
jeśli chodzi o tipsy od slaydi to ma bardzo dobre. Polecam, ale tylko do frencha. Przezroczyste ma inne, jakieś takie grubsze i beznadziejne w obrobce. Ale jeśli chodzi o mleczne to są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emphasis dzięki za odpowiedź.Ja właśnie mam zamiar kupić tipsy cler, więc kupię od Andrewa35.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Ja rownież polecam tipsy naturalne i french od Slaydis natomiast clear radze kupic gdzies indziej np. u Andrew35. Ja zamówiłam coprawda u Slaydi całe opakowanie wraz z pudełkiem french i clear a Naturalne dostałam gratis z pudełeczkiem :) To jest u niej fajne ze zawsze cos dorzuci a z tymi tipsami myslalam ze sie poprostu pomyliła i napisałam do niej. Okazało sie ze dostałam 100tipsów naturalnych gratis :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolin24
witam dziewczyny, tak sobie czytam wasze wypowiedzi i niestety musze wam powiedziec ze wiekszac opisow wykonania tipsow nie jest do konca dobra.Mam pytani czy nigdy nie zastanawiałyście sie czemuze zdjecia paznokci w profesjonalnych gazetach ,, delikatnie " odbiegaja od tych które wy wykonujecie i dlaczego mimo waszych najszczerszych staran paznokcie nie trzymaja sie tak jak powinny. prawda jest taka ze wiekszaść kursów uczy zle . co prawda panie na kusie wspominaja cos na temat krzywej C a dokladnie dwoch takich krzywiznach ktore wystepuja na naturalnym paznokciu i rowniez powinny na zelach. J a postaram sie wam wytłumaczyć, a wiec cały sens jest w tym iż paznokcie zelowe nie moga byc płaskie gdyz nie trzymaja sie dobrze ani rowniez nie wygladaja naturalnie.Nalozony zel trzeba porzadnie wymodelowac czyli konce paznokci cienkie przy skorkach cienko a miejsce najwiekszej depresji paznokcia które znajduje sie mniej wiecej na 2/3 dl, płytki musi byc odpowiednio grubsze i teraz zeby było z czego wymodelowac nie wystarcza 3 albo 4 cienkie polozone na płasko warstwy zelutrzeba dac ich ok 5 a w tym na trzecia i czwarta warstwe polac zel zygzakami. i tak po nalozeniu 4 warstwy porzadnie je wymodelowac co wcalnie nie jest proste(niestety) i prosze mi uwierzyc dzieki temu wymodelowaniu paznokcie wcale nie beda wygladac na grube a wrecz przeciwnie. wygladaja wmiare naturalnie a przedewszystkim swietnie sie trzymaja( jesli ktos nie wiezy zapraszam na strone salonu kosmetycznego biokos gdzie mozna obejzec zdjecia tak wykonanych pazorków). podaje schemat; po odsunieciu, wycieciu skórek dokladnym zmatowieniu paznokcia nakladamy najpierw 2 cienkie warstwy zelu podkladowego nastepnie nakladamy french (ja nakladam dwie sreniocienkie warstwy), albo ozdoby juz na zel budujacy po nalozeniu ozdob jeszcze przed utwardzeniem polewamy cienkie zygzaczki zelu ( mocze pedzel w zelu wyciągam i z pedzelka zwisa zel (tak troszke jak gil he he ) i tego gilka nakladam zygzaczkiem tak mniej wiecej od 1/3 paznokcia wzwyz) utwardzam w lampie czwarta warstwa taka sama również zelem budującym utwardzam przemywam cleanerem porzadnie modeluje- krzywa c tunel( jest to dosc trudne ale naprawde warto sie nauczyc polecam dodatkowe kursy modelowania paznokcia)i ostatnia warstwa zel wybłyszczajacy przemywam ewentualnie lakier uv oliwka do skórek i krem do rąk. i to juz koniec. dodam tylko ze dzieki dwóm warstwa podkładu pod ozdobami podczas korekty moge spokojnie wypilowac wszystkie ozdoby bez uszkadzania paznokcia i zmienic na inny wzor.naprawde polecam w siebie zainwestowac i udac sie na dodatkowe kursy modelowania paznokci ktore rowniez warto polaczyc z nauka nakładania zelu na szablon , bo jest to swietna metoda bardzo łatwa i klietki najczesciej ja wybieraja . AHA jeszcze taki przyklad wezcie kartke papieru miedzy kciuk a wskazujacy i wyobraście sobie ze jest to wlasnie taki płaski tips i uderzcie w nia lekko wolny brzeg no i co sie dzieje kartka papieru oczywiscie zalamuje sie a teraz sprubujcie ta kartke wygiac w luk i teraz uderzcie no wlasnie i teraz jest juz całkiem inaczejta sama kartka stawia wiekszy opor juz nie jest tak lekko ja zalamac. tak samo jesli paznokiec odpowiednio sie wymodeluje nie bedzie sie lamal naukowo udowodnione. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolin24
http://www.biokos.slask.pl/ podaje strone gdzie mozna obejzec zdjecia paznokci kliknijcie w manicure a potem w galerie i jest tam pare stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
mam pytanko powiedzcie mi czy andrew35 ma dobre tipsy clear? dobrze sie je obrabia i nie pękają? a używałyście tipsów sun flower?? powiedzcie mi jeszcze czy istnieje akryl który dużo mniej podchodzi powietrzem ? bo mi zawsze po jakims czasie podchodzi.... używam firmy abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pędzelki do żelu mozna kupić obojętnie u jakiego sprzedawcy? czy macie kogoś sprawdzonego ? widziałam też nowe pędzelki z wlosem żelowym, czy któraś kupowała? pozdrawiam co do tipsów to u andrew35 są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolina24---->dzieki za info,ja jestem po kursie i niestety nie uczyli nas co to jest krzywa i jak sie ja robi, robie pazurki wychodza ladne i sie trzymaja bardzo dlugo, ale to jeszcze nie jest to nie maja tego idealnego ksztaltu, sprobuje zrobic tak jak mowisz z tymi zygzakami. Fanjnie ze probujesz pomoc dziewczyna tym ktore sa bez kursu, a nie od razu je wyzywasz jka one tak moga itp.itd. Chociaz uwazam ze kurs daje jakas wiedze i pewne podstawy (zalezy jaki kurs) i nie mozna krytykowac kogos kto chce to robic ale nie ma kursu, ale te osoby tez powinny wiedziec o niebezpeczenstwie i powinny miec jakas wiedze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelkowa
DZIEWCZYNY BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłam kolorowy akryl i chciałabym zrobić akrylowe kwiatki ale nie wiem jak :( jak je robie,to zlewają mi się w jedną kropkę :( Może mi któraś pomóc :(??Prooooosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra21
czesc dziewczyny ktora z was uzywala zeli aktyli ogolnie produktów firmy " La Femme"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
nie pracowałam na tych żelach ale zdania na ich temat są podzielone..... chciałam powiedzieć że jestem zainteresowana kupnem frezarki i może któraś z was chciałaby sprzedać albo zna kogoś kto już nie potrzebuje albo możecie mi jakąs polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×