Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

super dzięki anielka, od razu sobie zamówiłam,jeszce nie robiłam tego typu ozdób,ale nie wydaje mi się to skomplikowane. Dam znac jak mi tylko dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzięki anielka, od razu sobie zamówiłam,jeszce nie robiłam tego typu ozdób,ale nie wydaje mi się to skomplikowane. Dam znac jak mi tylko dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lampe zamówiłam na allegro na 4 żarówki po 9w. Powinna przyjsc w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
Karolinka pozłotko jest bardzo delikatne ale super sie prezentuje naprzykład z koronka lub brokatem wystarczy wyobraznia a moro nakładałam te w brazie i uzupełniałam brazowym i złotym brokatem luki pomiedzy kawałkami wyszło super kumpela była zachwycona:) napewno dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
iracia ja zawsze jak kupuje cos wiekszego na allegro to biore opcje za pobraniem wtedy sprzedawcy zalezy na kasie i wysyła szybko a jak juz dostanie kaske to juz sama rozumiesz az tak bardzo sie nie spieszy mam nadzieje ze dostaniesz swoja lampke i zaczniesz przygode z pazurkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko mam nadzieje że tak będzie tylko się trocheboje ze nie będzie mi wychodzic. Jeszcze migdy nie robiłam tipsów . Zawsze malowałam paznokcie i zdobiłam a teraz chce spróbowac tego. Najpierw wypróbuje na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
ircia poczatki zawsze sa trudne ale najwazniejsze ze robisz to nie z checi zarobiena szybkich pieniedzy bo to nie o to chodzi liczy sie pasja u mnie na poczatku tez było ciezko ale dochdzi sie do wprawy tylko nie mozna sie zrazac jak cos nie wychodzi tylko cwiczyc cwiczyc cwiczyc wrazie czago słuze pomoca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
ja bym tego zestawu nie brała zobacz negatywy a zele z allegro to zele z allegro nie polecam wole dopłacic i byc zadowolona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambres
Anielka27 a mogłabyś podac mi linka do firmy z której Ty kupujesz żele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
kupuje zele sun flowera podaje adreshttp://sunflower.com.pl/ na allegro jest dziewczyna ktora sprzedaje te zele w tej samej cenie podawałam linka sa fajne nie zapowietrzaja sie a z allegro to niewiadomo co kupujesz :) bynajmniej ja polecam sun flower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej.........
polecam żel ESN.jednofazowy i naprawde bardzo dobry do kupienia w hurtownich nie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25katee
Potrzebuję gęstego żelu clear do wtapiania. Możecie mi doradzić jakąś firmę, z tego co przeczytałam Sunflower żółknie pod wpływem światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
sun flower nie zołknie stara formła zołkła ja pracuje na tych zelach i jestem bardzo zadowolona uzywam gestego budujacego i bardzo fajnie wtapiaja sie w nim ozdoby wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
ja tez uzywam zlkow sun flower jdnofazowych i nic nie zolknie a mam pazurki ponad miesiac i tez kozytam z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
bialy żel sun flower zna ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
TAK MAM BIALY ZELIK Z SUN FLOWER NIC SIE Z NIM NIE DZIEJE MAM FRENCZA MESIAC I JEST SNIEZNO BIALY[KOZYSTAM Z SOLARIUM]NAKLADA SIE DOBZE JA NAKLADAM DWIE CIENKIE WARSTWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
Biały z sunflowera tez jest ok tez nakładam dwie wrstwy ale robiłam tak z kazdym zelem wiec polecam dziewczynki a co ztymi tipsami bo moze znacie jakies niedrogie a dobre teraz płace 30zł za 100 szt to niby nie drogo ale drazni mnie to ze za kazdym razem musze kupic cała paczke i duzo mi zostaje z jednego numerka i znowu nastepna kupuje moze cos poradzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
ja mam tipsiorki tez sun flower elastan 200sztuk za 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
hmm no ostatnio chciałam sie skusic ale nie zaryzykowałam zaraz zobacze na stronke co tam maja do zaoferowania dzieki URODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Hej dziewczyny.Podajcie mi allergowicza,ktory sprzedaje zele sun flower.Chyba,ze polecacie jeszcze kogos innego. A co myslicie o zelach od andrew35 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Jaki zele wogole plecacie: jednofazowe,czy trzyfazowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
http://allegro.pl/item176600787_blysk_uv_zel_n ablyszczajacy_dozownik_na_plyn.html to jest link z zelami zaraz ide na poczte po przesyłke to wam napisze co i jjak no mysle ze bedzie wszystko w pozadku jak narazie nie nazekam na zele sun flower jestem bardzo zadowolona dodam ze pracowałam juz na drozszych nie mowie ze były gorsze ale poco przepłacac pracuje na zelach trzyfazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
Uroda a czy uzywałas od nich tych french bez rantu jak tak to napisz mi cos o nich jaka biel i czy sa warte ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Do ANIELKA27 Ten link nie dziala,musialas cos pomylic.Jak mozesz to podaj jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
ale wam tu mieszam heheh ale sprawdzilam i wszystkie aukcje sa nie wiem czemu nie idzie wejsc wpisz w wyszukiwarce na allegro nazwe uzytkownika sylwiamas369 i to jest ona teraz napewnoo znajdziesz sorki za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
nie niemialam innych tipsiorkow tylko elastanale dziewczyny chwalily od slaidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×