Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość uroda
nie niemialam innych tipsiorkow tylko elastanale dziewczyny chwalily od slaidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
srki za powtoreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
od sleydi miałam wszystkie i teraz uzywam je do wzorkow moze trafiłam na złe partie ale były mało elastyczne pekały juz przy skracaniu no nic zamowiłam polecaane z sun flowera i zobaczymy najwyzej zrobie 400 wzorkow:) aha własnie dostałam przesyłke z zelami z allegro o ktorych wam pisałam i wszystko w pozadku dostałam dwa dozowniki gratis i spora oferte wiec maja wszystko z sun flowera ciesze sie oki zmykam spac bo rano do pracy Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
Hej dziewczyny.Podajcie mi link jak macie gdzie moge kupic lakier,ktorym sie robi paznokcie jak jest odrost a nie mozna ich dopelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Nie wiem czemu nie dziala,ale jak wrzucisz to na adres to ci znajdzie stronke.A twk wogole to jest od andrew 35:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
Witam dziewczynki mam pytanko znalazłam dzis na allegro ozdoby tak jakby czesci zegarka ze srodka bardzo mnie to zainteresowało miałyscie moze do czynienia z czyms takim uwielbiam wtapiac rozne nietypowe ozdoby macie moze jakies dziwne pomysły a moze jakis kontakt z nietypowymi ozdobami bo z brokatow i hologramow to juz mam wszystko a ja lubie miec oryginalne paznokcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
Do Doda23.Nie o to mi nie chodzilo.Juz znalazlam.Chodzilo mo o lakier niwelujacy odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
Do Anielka27.podaj link z tymi ozdobami jakby od zegarkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasi 1455
Prosze podaj mi jakies namiary gdzie kupic lakier niwelujacy odrosty pazurkow/nie tylko na Alegro/.Dzoeki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasi 1455
Prosze podaj mi jakies namiary gdzie kupic lakier niwelujacy odrosty pazurkow/nie tylko na Alegro/.Dzoeki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anim
Hej dziewczyny! weszlam tak na chwileczke jakiejś dziewczynie napisalam tylko zeby mi przeslala meilem kursik:)tez robie tipsy i uzywam tylko zeli z allegro mm caly zestaw podam wam kilka linek a wogole slaydy mieszka kolo mnie i jak wchodze do jej" pokoju hurtowni" to nie potrafie wyjsc tyle ma tego: ok to sa linki to sa tipsy naprawde polecam,ja wole takie troszke grubsze ktore sie nie kulkuja przy pilowani te sa super http://www.allegro.pl/item177123289_tipsy_konstrukcyjne_100_szt_szklane_w_woreczku_.html http://www.allegro.pl/item177422298_studio_zestaw_uv_do_paznokci_zele_lampa_uv_54w_.html teraz sie przymiezam do tej firmy:) http://www.allegro.pl/item178849919_promocja_kolorowe_zele_5g_za_9_00_reni_nail.html a teraz uzywam tylko tej firmy,maja katalog i wogole uwazam ze firma jest ok maja wszytko w ofercie http://www.allegro.pl/item177137225_g1_zestaw_3x_zele_pilniki_tipsy_pedzel_primer.html weszlam 1 raz i tyle pisze:) ja mma tylko problem bo nieraz mi powietrze podejdzie za wczesnie i nie wiem moze nieraz jeszcze mi sie wyleje cos na skorke ale mozecie pisac jakies rady:) juz bede zmuszona tu wpadac:) POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaroo
Polecam żel french z allegro, nick tej babki- evelja Żel jest doskonałej,identycznej jakości,jak ten,który kupowałam w hurtowni za 65 zł,na allegro- 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
kupowalam ten lakier niwelujacy odrosty na allegro od evelja.Co prawda jeszcze go nie testowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Witajcie miłe Panie:)Piszę do Was,bo mam problem.Otóż zakładam tipsy metodą żelową i robie to dopiero od niedawna.Nie mam żadnego kursu,bo jak większość tu Pań nie mam na to kasy:(,dlatego pytanie do Was: -jak wtopić hologram by po wyjęciu z lampy i przemyciu warstwy depresyjnej ozdoby nie odpadały.Ajak już się trzymają to przy piłowaniu do odpowiedzniego krztałtu też odpadają:(co zrobić by nie traciły połysku i nie odpadały? -czym czyściecie np pilnik,czy wogóle czyścicie go??Bo ja zauważyłam że po 3,4 klijentkach on już traci szorstkość ;/ to dwa pytanka z którym sie borykam.Proszę odpiszcie a byłabym wdzięczna:* Pozdrawiam Wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jesli zakladasz hologramy to na ktora warstwe zelu je nakladasz?? Jesli nakladasz na druga to musisz dac np jeszcze dwie warstwy,zeby te hologramy nie odpadaly i jak nakladasz hologramy to po wyjeciu z lampy ich nie pilujesz tylko od razu nakladasz kolejna warstwe zelu troche grubsza potem wkladasz do lampy mozesz nadac ksztalt pilnikiem ale nie piluj za mocno tylko delikatnie no i ostatnia warstwa zelu nablyszczajacego i wtedy ladnie bedzie sie swiecilo. A jeszcze co do siwiecenia to tak jak mowilam na koniec zel nablyszczajacy, a jesli nadal traca polysk to moze masz kiepskie ozdoby, to wtedy kup i wyprobuj inne. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Dziękuję Ci mimi05 za odpowiedź.Tak zrobie.A czy możesz mi jeszcze napisać co z tymi narzędziami, typu pilnik itd, >?jak często je zmieniacie, jak czyścicie?I jeszcze małe pytanko..Przy nakładaniu frencz,jaka macie technikę?pPędzelkiem i równiutko czy z linia uśmiechu?Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilniki myje w wodzie, kazda klijentka powinna miec swoj pilnik, takze mozna uzywac preparatu do dezynfekcji narzedzi. Natomiast jesli chodzi o french to z linia usmiechu, ja uzywam cienkiego pedzelka i tak jeszcze musze nabrac wprawy, no ale z linia usmiechu french to miodzio:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anim
Hej.. pisalam ostatnio ale jakos nikt mi nie odpowiedzial:( wiec pytam sie jeszcze raz czy zele 1fazowe mozna laczyc z innymi zelami np 3fdazowymi? czesto mi podchodzi powietrze,tez nie robie dlugo paznokcii i moze czasem jeszcze mi zaleje sie skorka ale porosze odpowiedzcie.. pozdrawiam! aha pislam do kilku dziewczyn na meila o przeslanie kursu wiec jak ktoras ma to prosze; a_mysza@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz laczyc z innym zelami, ale tylko z tej samej firmy, ja mam jednofazowy i jak robie french to daje jednofazowke, bialy, budujacy i gloss na koniec. A jak robie bez frencha to jade jednofazowka. mozesz zalewac skorki staraj sie nie robic zbyt blisko, lepiej ciut dalej niz blizej, a potem juz dojdziesz do wprawy, aha i zel jak nakladasz to zawin go tak troszke pod paznokiec na koncowce to tez moze byc przyczyna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel jednofazowy z allegro
Hej dziewczątka, mam pytanko czy któraś z was używała żelu jednofazowego od andrew35??? Jak sie na na nim pracuje? Nie odłazi? Ja do tej pory jechalam na la femme ale ich ceny są porażające ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywałam żelu jednofazowego od zp partner reni nail był średni bo odlaził po jakimś czasie, teraz mam żel jednofazowy z firmy Soleaduo, żel basic jak na tą cenę jest bardzo dobry trzyma się długo, nie odłazi, samopoziomuje przy nakładaniu, jedyny minus to pęka (widać rysę głęboką) przy uderzeniu ale to już może moja wina ;) też zastanawiam się nad kupnem innego dobrego żelu aby klientki nie narzekały na jakość pazurków, bo do tej pory robiłam tylko jednej kolezance i sobie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anim
hej, dzieki za odp:) a jesczez 1pytanko; czy pod te zele 1fazowe stosuje sie bontera (zelu podkladowego) bo wyczytalam gdzies ze pod 1fazowe sie tego nie naklada tylko primera? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anim
wlasnei znalazlam cos takiego Żele dla ułatwienia zostały podzielone na żele 1 fazowe i 3 fazowe. Są to jednak pojęcia dość umowne. 3 fazowe żele dzielą się na: 1. warstwę podkładową, Bonder (nakłada się cienko, lub bardzo cienko w zależności od firmy), 2. warstwę budującą, Builder (tego żelu nakłada się kilka warstw, aby osiągnąć dobra grubość paznokcia), 3. warstwę nabłyszczającą, Gloss (płynny żel do nabłyszczania). 1 fazowy żel to taki, który ma właściwości 3 żeli. Ten żel jest warstwą podkładową, budującą i nabłyszczającą. Nakłada się kilka warstw aby osiągnąć właściwą grubość paznokcia. Żel 1 fazowy można także zastosować jako 3 fazowy. Należy poprostu nałożyć ulubioną warstwę podkładową (Bonder), zbudować paznokieć żelem 1 fazowym, i dodać ulubioną warstwę nabłyszczającą (Gloss). Pojecie 1 fazowe, 3 fazowe to pojecie trochę uproszczone, bo są też żele 2 fazowe (baza i budujący w jednym żelu, budujący i Gloss w jednym żelu). Można też do zbudowania paznokcia użyć 2 żeli (1 budujący, gęsty i drugi płynniejszy do wypełnienia nierówności) po czym należy poprawić kształt pilnikiem i nadać Gloss. Zawsze, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty radzę aby każdą warstwę utwardzić prawidłowo w dobrej jakościowo lampie. i co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz
i masz odpowiedź na swoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia7
Witam Was. Proszę o poradę jakiej firmy zakupić zestaw do żelu. Dopiero zaczynam pracować tą metodą.Może któraś z as zakupiła ostatnio i jest zadowolona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia*****
Witam!! Czy ktoś może mi powiedziec, które tipsy są lepsze: naturalne czy szklane ?? i jaka jest w ogole roznica? (oprócz wyglądu) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLFIAAA
heja. Tipsy szklane różnią się tym od mlecznych czy naturalnych ze przewaznie są trwalsze. Bynajmniej tak jest u mnie, szklane są bardziej elastyczne i narazone np. na złamania. Gdy nie masz jakis wymagajacych wtopien w zelik proponuje jednak naturalne. Tak samo pieknie wyglądają ozdoby zatopione na tych pazurkach jak na szklanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLFIAAA
Julia7.... ja pazurkami zjamuje sie od grudnia i robie tylko dla siebie czasem kumpeli gdyz jestem bez kursu. Swój zestaw startowy poskładałam z produktów które kupiłam na allegro. Pierwszy zel okazał sie taki sobie. Tym razem zamowiłam zel z firmy gabrielle. Przezroczysta jednofazówka. Posiadam tylko ten jeden i na raze nie mam potrzeby zamawiania innych kolorów np.Sprawuje się super. Na allegro równiez jest przedstawiciel tej firmy. Andrew35. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×