Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość SYLFIAAA
Do osoby kt ora sie podpisała ;żel jednofazowy z allegro Ja uzywam zelu jednofazowego z firmy Gabrielle czyli przedstawiciel na allegro andrew35 i jestem bardzie zadowlona. Nic nie odchodzi wszystko sie trzyma super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anim
mimi05 dzieki --pozdrawiam!! narazie mam odp na moje pyt.wiec jak cos to znowu sie pojawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Witam drogie Panie, Mam kopot , znów i to nadal z tymi hologramami;/Nie trzymają się ;/Nie wiem możliwe,że nakładam jeszcze za mało żelu,, to ile mam go nakładać by być pewnym ze nawet przy lekkim piłowaniu to,to ich nie zmatowi;/ To zdaża mi się bardzo często i wtedy wszystko traci swój efekt;/Bardzo proszę o rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel jednofazowy z allegro
do sylfiaaa - dzieki za pomoc :) mam jeszcze jedno pytanko czy używasz primera do tego żelu czy też nie jest on wymagany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbek...------------>napisz dokladnie po kolei co i jak robisz, tak moze bedze lepiej Ci pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
do zel jednofazowy z allegro......... uzywam primera na naturalna płytkę aby sie lepiej trzymał zelik. Robiąc pazurki kłade jedna cienka wartwe tego zelu pozniej druga gruba i zamiast 3 kłade quick finish zel od tego samego sprzedawcy. Swietnie sie nakłada i super błyszczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
skarbek... rzeczywiscie napisz jak i co po kolei robisz. a co do czyszczenia pilniczka to nie dziwie sie ze po 3 4 klientkach Ci sie zdziera . W ogóle powinnas dla kazdej osoby uzywac innego pilniczka ze wzgledów higienicznych . Ja jesli robie kumpeli lub mamie to po skonczeniu oddaje jej ten pilniczek :) Radze robic tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Witam drogie Panie , to znowu ja;/Napiszę to co robie pokolei: 1)Dezynfekcja rąk 2)Odsówanie skórek 3)matowienie a potem odtłuszczanie 4)1 warstwa żelu 1 fazowego(nakładam od połowy paznokcia)-lampa 5)odtłuszczam i nakładam 2 warstwe żelu od góry i tu wtapiam hologramy(i robie to tak że żel w sumie nie jest aż taką grubą warstwą nakładam hologramy , nie są one całkiem zatopione w żelu tylko tyle by się trzymały) 6)3 warstwa żelu(oczywiscie wszędzie lampa) 7)odtłuszczam i czasem jeszcze lekko dodam na te horogramy żelu by się lepiej trzymały 8)po wyciągniecie z lampy odtłuszczam i nakładam warstwę wykończeniowa i tyle Dzisiaj przyszła do mnie koleżanka i się skrażyła ,że żel odchodził od paznokcia;/ i przez zapowietrzenie odpadł jej tips w całości;/ Smutno się robi jak słyszy się takie rzeczy..może sie do tego nie nadaje;./Oh moje drogie Panie co wy o tym sądzicie.. poradzcie coś.:(Dziękuję za wsparcie:)młaaaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Aaa i jeszcze coś... Mam klientke ,która ma swoje naturalne paznokcje już dość długie ,praktycznie nadające się tylko by położyć tylko żel bez tipsa.Niestety 2 jej odpadły a ja je skróciłam by tips nowo nałożony się dobrze trzymał.Tylko,że tipsy teraz nawet po mojej poprawce (te stare) zaczynaja odpadać;/Czy powinnam zasugerować klientce by ściagneła tipsy,bo praktycznie i tak już albo same odpadaja albo lada moment odpadną.Ja myslałam by właśnie tak zrobić,bo jak to będzie teraz wyglądać;/Jeden paznokieć krótki,a drugi długi.Może wszystkie znów na nowo skrócić i nałożyć nowe tipsy?Co myślicie...doradzajcie ,proszę:*Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
Hej dziewczyny.Dajcie link gdzie moge kupic tipsy french z ladna linia usmiechu.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poprosze
a ja poprosze o informacje czym można dezynfekować ręce i pilniki żeby nie zarazić klientki grzybem :( czy trzeba kupić specjalny preparat czy np. można przemyć ręce spirytusem salicylowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka 27
skarbek dlaczego nakładasz po połowie paznokcia ja nakładam bonder na cały potem do lampy potem w miejscy gdzie maja byc ozdoby nakładam zel zeby sie trzymało nakładam ozdoby znowu do lampy i pozniej gruba warstwe zelu nakładam na wszystko i dopiero przemywam ostatnia warstwe przed obrabianiem paznokcia i twozeniem kształtu pozniej tylko nabłyszczacz i wszystko sie trzymie pozdrawiam pytaj ja cos nie jasnie napisałam ale spiesze sie na zakupy bo zarz mam klijentke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda23
Do Kasia1455 Wrzuc sobie na adres i wymaz to co jes po html. OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Hej, no właśnie dzisiaj tak zrobiłam ,że nie przemywałam wszystkich warstw ,ale tylko tą przedostatnia.Faktycznie ładnie się trzymały ozdoby, chodź nie wiem jak to będzie z hologramem bo ich akurat nie wtapiałam dziś.A co myślicie o tej mojej koleżance ,co ..?Ściągnąć jej wszystko i na nowo założyć czy co zrobić? I jeszcze mam dość duży problem z french;/Bo mój żel jest dość lejący i chodź po nałożeniu go na tipsa szybko wkładam do lampy na 5-10 sekund to potem maja brzytki kształ;/ A jak je podpiłowuje to wtedy robią się matowe.Nakładam french pędzelkiem.Wiem ,że budowa paznokcia jego kształt powinien być równy,tzn...że od skórek cieniutko żelu i na końcu tipsa tez cieniutko, ale coś mi to nie wychodzi właśnie;/Czy powinnam mocno pilować czy jednak zostawić taka grubszą warstwę? Sama nie wiem ;/;/Dodadźcie mi :*Dziekuję Anielka27 i Sylfiaaa za cenne rady, kożystam z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka 27
skarbek jezeli chodzi o french to łatwiej ci bedzie robiac dwie warstwy najpierw jedno cienka i do lampy nie przemywasz po wyjeciu i nakładasz jeszcze jedna wtedy wychodzi ładna biel i pokrywasz niedociagniecia a co do kształtu paznokcia to nie zostawiaj grubeej warstwy jak juz ci sie nalozy wiecej zelu na lini włosa i przy skorkach wtedy bloczkiem lub pilnikiem piłowac tak aby wyszedł ładny kształt grube paznokcie wygladaja nienaturalnie wiec pilniczek w dłon i do dzieła zobaczysz wkoncu bedziesz nakładała tak zel ze nie bedziesz musiała juz piłowac za wiele praktyka czyni mistrza i nikt na poczatku doskonale tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka 27
skarbek a co do twojej kolezanki radziłabym zciagnac stare i nałozyc poprawnie nowe paznokcie oczywiscie przy zciaganiu uwazaj na płytke paznokcia jak załozysz wszystkie nowe paznokcie to kolezanka napewno bedzie zadowolona bo tak kazdy z innej parafi u mnie musi byc wszystko ładnie czysto i estetycznie pozdrawiam anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
jezeli zmyjesz warstwe dyspenseryjna czyt.lepka z zelu musisz pamietac zeby zmatowic pózniej bo nastepna warstwa poprostu nie bedzie miała jak sie przyczepic a co do rzadkiego lejacego sie zelu białego wsadz go do lodówki i tam trzymaj wyjmij go dopiero jak bedziesz potrzebowała powinno to pomóc zele sa poddatne na temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Dziękuje Anielka27,napewno dostosuje się do Twoich rad.Z tym french to kalładałam 1 warstwe,ale potem wychodziło nieładnie, bo raz wyszło grubo, raz niedociagniecia blee.Zobaczymy jak mi teraz pójdzie.Buźka dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge jeszcze coś Ci doradzić jeśli nie chcesz robić frencza żelem, możesz położyć zamiast niego warstwe białego proszku, wygląda nawet lepiej bo nie jest tak intesywnie biały, ja kłade koleżanką i są zadowolone a nawet przekonane że lepiej wygląda od żelu ;) grunt to dobry bajer hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka 27
behemotka ma racje fajnie wyglada tez brokatowy french lub z kazdego innego materiału ale to juz zalezy od gusty ja mam teraz na swoich moro brazowe pomaranczoy brokat złote dodatki wyglada super trzeba improwizowac i liczy sie wyobraznia a ostatecznie sa jezcze tipsy french ale to nie na kazda płytke u mnie dziewczyny juz zadko chca frencha chyba sie obył zawsze wychodza z innymi paznokietkami i sa zadowolone no i ja oczywiscie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka 27
Do URODY bardzo dziekuje za polecenie tipsow elastan z sun flower juz na nich pracuje i miałas racje sa fajne a cena niska dzieki nareszcie forum sie przydaje :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Do krwawej_mary.Mam do Ciebie wielką prośbę.Mogłabyś mi przesłać instrukcję do akryli?I jaki żel byś mi poleciła?Czy sun flower jest dobry jak na początek?W ogóle to jestem godna podziwu,że wszystkim pomagasz i nikogo nie pozostawiasz bez odpowiedzi.Pozdrawiam serdecznie!!!!!Mój mail to: marlena21@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
Do Doda23.Dzieki za podpowiedz.Zamowilam je ,mysle ze beda okej.Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma instrukcje jak wykonać paznokcie żelowe albo akrylowe?Proszę o pomoc!!!!Jak coś to mój mail marlena21@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marleny krwawa mery juz zadko tu zaglada i odpowiada na pytania moze inne dziewczyny ci pomoga czytajac twoje pytanie ja nistety pracuje na zelach wiec ci nie pomoge zreszta instrukcji do zelu tez nie mam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anielka27.Dziękuję za odpowiedź.Ja pracuję narazie na żelach, ale zastanawiałam się nad akrylami.Chciałam najpierw zobaczyć jak to wygląda bo słyszałam,że o wiele trudniej niż żelki.A jakich żeli używasz?Tzn chodzi mi o firmę i jak się na nich pracuje?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje na sunflower sa fajne i stosunkowo nie drogie wczesniej opisywałam nie zapowietrzaja sie i sa łatwe w opracowaniu a co do akrylu to nie wypowiadam sie na tematy na ktorych sie nie znam nigdy na nim nie pracowałam wiec sama rozumiesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Dziękuję Wam drogie Panie jesteście naprawdę wspaniałe!!Przede mną sporo nauki i praktyki,ale człowiek uczy sie na błędach;/Mam nadzieję,że ja również mogę wam w czymś pomóc...ale póki co to jeszcze raz serdecznie dziękuję za rady, napewno jeszcze sie tu pojawię.Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×