Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Do Natalci, ja kiedy kupowałam zestaw to kupiłam od emmi nails, ale drugi raz bym tego nie zrobiła. Myślałam, że żele te będe miała do nauki bo nie sa drogie i wogóle, ale to był największy błąd. Zele emmi podchodziły powietrzem po 3 dniach, a po tygodniu to juz musiałam prawie całe poprawiać. Kupiłam później żel, sun flower i (robiąc tak samo, czyli to nie wina techniki wykonania) po 2 tygodniach nie podeszło powietrze nigdzie, a nawet jak specjalnie zalałam (żeby wypróbować żel) na jednym paznokciu skórkę, to tez nie podeszło powietrze, kiedy trochę odrosło, spokojnie spiłowałam nadmiar żelu. Tak, że ja radziłabym kupić lampę i osobno żel i inne akcesoria, bo to co dają w tych zestawach to często nie jest pierwsza jakość, a jeśli sie wie co potrzeba, to naprawdę można zaoszczędzić na dłuższą metę, bo co że teraz wydasz mniej jak bedziesz musiała naprawiać, poprawiać, i czas i praca..... Polecam szczerze żele SUN FLOWER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniut. Ja zamówiłam zestaw emmi nails i jestem zadowolona. Do dzis pracuje na tych żeleach i nic mi się nie dzieje a pazurki dziewczyny noszą po 3,4 tygodnie. Jedan żele sun flowers tez mam i również jestem zadowolona. Tipsy od slaydi sa spoko ale naturalne i french zaś cler nie polecam.Lepiej od Andrewa35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam od ladykatie, warto też kupić bonder. żel jednofazowy kosztował 60 zł za 30 ml., a w hurtowni 88 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też pytanie o żel ale o jednofazowy od andrew 35. kupiłam ten żel i nie wiem co się dzieje, ale jest strasznie gęsty, prawie nie można go nałożyć, ciągnie się i źle rozprowadza, nie poziomuje tylko robi góry i doliny :( poradźcie czy to wina tego żelu, czy któraś tez miała taką sytuację :( wcześniejsze żele tak nie miały a ten mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do natalcia 04.Tak żele sun flower są dostępne na allegro i nie są aż tak ztrasznie drogie. Ja za 88 zł. kupiłam jednofazowy żel 50 gr.Kupowałam w hurtowni,ale oni też sprzedają na allegro pod loginem cosmetics1970.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Nie mam pojęcia co jest z tym żelem bo mi się takie coś nie zdarzyło. A może ten żel nie jest samopoziomujący?Przeczytaj jaki jest i jeśli samopoziomujący to napisz do sprzedawcy.Od Andrewa35 żele są firmy gabrielle i z tego co wiem to inni chwalą je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!!Mam do was pytanko Która z was stosuje szablony???Może któraś ma jakiś filmik z wykonaniem pazurków na szablonie???I jakie szablony byście mi poleciły?Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
behemotka.... ja rowniez uzywałam jednofazówki Gabrielle i zadnych gór nie ma jak nakładam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedzi, musze poszukać swojej aukcji i poczytać, ale zdawało mi się że jest samopoziomujący :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotka może on ma starą ważność? nie powinno się tak dziać ja mam teraz od andrew 35 tez zel jednofazoy gabrielle i jest ok wszystko jest gęsty ale nie za gęsty...napisz do andrew i moze zrób reklamacje;/ ja polecałam emmi nail i tez nie mam do nich zastrzezen, któras z dziewczy napisała ze są złej jakości, ja nie mam przeciwwskazań, nosze pazurki nawet do 4 tyg i nic mi sie nie zapowietrza tak samo inne osoby którym robie pazurki nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaagaaaaaa
do behemotka ja też mam ten żel i jest super... nie wiem co sie dzieje z twoim może spróbuj nakładać g troche cieniej ale jedna warstw więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja naprawde nie wiem jaka przyczyna, myślałam że to taki rodzaj żelu. do tej pory miałam 3 firmy i kazdy był inny, ale żaden tak bardzo gęsty (nie trzymam go w lodówce), za pędzelkiem się ciągnie i ciężko zrobić ładną płytkę :( gwarancję jeszcze ma, jest samopiomujący i firmy gabrille. szkoda bo juz cieszyłam się że bedzie najlepszy ze wszystkich. chyba zamówie znowu ten co miałam poprzednio. pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! a co powiecie o firmie bass cosmetics, dowiedziałam sie ze jest to fajna firma, ale jak ktos zna niech da znac jak cie na niej pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka12
Chyba się domyślam jaka może być przyczyna tego żelu-może stał słoiczek blisko włączonej lampy i pomału zaczął twardnieć-tak też się zdaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sina
Dziewczynki kochane powiedcie mi,kiedy naklada sie french na zelk,na budujacy zel albo pod spodem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny prosze powiedzcie mi czy tipsy french też się opiłowywuje? bo zamierzam kupic a nie mam pojęcia jak sie je opracowywuje. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
eja1985,,,,,,,,,,,,,w tipsach frenchowych nie niwelujesz progu tipsa. Róznice zostawiasz...poprostu przyklejasz tipsa delikatnie matujesz i nakładasz zelik. Musi byc widac "uśmiech" więc nie trzeba go psuc :)....i primer na naturalna czesc oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!!Mam do was pytanko Która z was stosuje szablony???Może któraś ma jakiś filmik z wykonaniem pazurków na szablonie???I jakie szablony byście mi poleciły?Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to jeszcze raz ja, znacie bass cosmetics? Jesli ktos robił na tej firmie prosze daj znac jaka jest ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalcia04.Nie robiłam na tej firmie,ale słyszałam wiele pozytywnych opinii i nawet na pokazach dziewczyny właśnie pracują na tej firmie.Także na pewno będą żele super jakości i nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Marlena za odpowiedż, poleciła mi ta firme osoba od której kupiłam taka dodatkowa prezentacje w celu dokształcenia sie w tipsach. Ale nie wiem sama jaka wybrac lampe, bo słyszałam rózne opinie na ten temat i nie wiem czy kupic droższa ,czy taka za 200 zł i tez bedzie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Hej..Widz,ze wiekszosc z was poleca zele sun flower.To moze mozecie mi polecic u kogo moge kupic ale 3-fazowe..Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalcia04.Myślę,że lampa za 200 zł będzie wystarczająca. Ja za swoją emmi nails dałam 149 i jest super. Nie ma co przesadzać.Każdy poleca droższą bo chce sprzedać towar.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Witam wszystkie kobietki.Mam pytanko(PEWNIE POJAWIŁO SIE NA TYM FORUM 1000 RAZY ALE NIE MOGE NIC ZNALESC).Ktory zestaw akrylowy i zelowy jest na allegro warty kupna?????Jest tam tego tyle ze mam juz mentlik w glowie.Prosze pomozcie.p.s. pozdrowienia dla marleny887 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×