Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

ircia ja za pierwszym razem tez czekałam na potwierdzenie kosztów przesyłki. Andrew napisał mi że jak więcej jak 3 rzeczy to koszt 7zł mam sobie doliczyć, tak tez wysłałam i za 2 dni produkty byly juz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Witam wszyskie kobietki.Mam pytanko.Kupilam juz zestaw do metody zelowej,ale chcialabym kupic jeszcze zestaw do metody akrylowej.Zastanawiam sie czy kupic wlasnie zestaw czy skompletowac sobie wszystko osobno.Doradzcie mi prosze.a najwazniejsze jaka firma danych produktow jest dobra a nie za droga.Pomozcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Witajcie drogie Panie znowu potrzebuje pomocy;(.A więc mam problem z pędzelkiem do żelu.Zakupiłam go gdzieś tydzień temu z włosia kuny i na początku był ok tylko ,że po paru użyciach zrobił się twardy i za nic nie mogę go doprowadzić do porzadnego stanu;( Próbowałam w sumie wszystkiego i odtłuszczałam i wkładałam do acetonu i nic;/ Poradzcie co zrobić.??? I kolejny problem mianowicie taki,iż nie mogę poradzić sobie z wzorkami na paznokcie, nawet najprostrzych rzeczy typu kwiatki itd.Używam linera ale i to nie pomaga;/ Nierównomiernie albo za mało albo za dużo lakieru... koszmar. Macie może jakieś sprawdzone techniki?? Proszę doradzcie i podpowiedzcie mi.I jeszcze nie wiem co jest z moim pilnikiem szklanym jest zupełnie nowy,a nic nie piłuje naturalnych paznokci.Prędzej mi by ręke odpadła niż bym zpiłowała coś;/ Dlaczego? Może żle piłuje ?Co sądzicie .Dziękuję za wszelkie rady i pomysły .Pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm generalnie pedzelek chyba nie doczyscilas po skonczonym zelowaniu i dlatego tak zesztywnial, ale powinien po przemyciu go wrócić do normy a jak nei to nie mam pojecia jak go zrehabilitowac. a pilnik szklany hmm nie mialam takiegow iec nie wiem:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka..
gdzies czytalam, ze pilnik szklany trzeba zmoczyc, ale teraz nie wiem, czy przed pilowaniem tipsow, czy naturalnych paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ktos odpowie
pilnik szklany jest do paznokci naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnik szklany
nadaje sie też do tipsów ale MUSI BYĆ mokry!!! do natural. może być suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena788
Cześć wszystkim. Zamówiłam ostatnio żele sun flower i jak je nakładam to robią sie takie małe bąbelki.Jaka może być ich przyczyna?Nie mieszałam w ogóle żelu i jak nabierałam to tak jakby łoptką.Czy któraś może mi coś doradzić by tak się nie robiło?Aha czy jak jest ciepło należy żele dawać do lodówki????Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
ja mam żel sun flower i mi sie nic takiego nie robi ale sprubuj nim pare razy stuknąc o blat stolu powietrze wtedy powinno troche ujść a żel możerz trzymać w lodówce ale w najmniej zimnym miejscu.ja swój trzymam na samym dole z warzywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena788
uroda dzięki za radę.Zrobię tak i zobaczę czy coś to pomoże i wtedy dam znać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też sie nad nim zastanawiam i wydaje mi sie ze warto, chociaz podobno zele nie za ciekawe, ale to mi akurat najmniej przeszkadza, głównie chodzi mi o lampe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która w koncu
doradzcie m lapmaz emmi czy z activ, bo juz naprawde nie wiem któa kupic, please piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrka
Linka nie mam bo to już daaaawno było, ale kupowałam od Mauryc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Witam wszyskie kobietki.Mam pytanko.Kupilam juz zestaw do metody zelowej,ale chcialabym kupic jeszcze zestaw do metody akrylowej.Zastanawiam sie czy kupic wlasnie zestaw czy skompletowac sobie wszystko osobno.Doradzcie mi prosze.a najwazniejsze jaka firma danych produktow jest dobra a nie za droga.Pomozcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
I jeszcze jedno pytanko..Jezeli chce nalozyc hologram na tips przy metodzie akrylowej to w ktorym momencie mam to zrobic????Nalozyc pierwsza warstwe akrylu ,szybko nalozyc hologram na mokry akryl,poczekac az wyschnie i pokryc hologram jeszcze raz akrylem??????Pozozcie bo nie wiem jak wyglada ten schemat .Bylabym wdzieczna.Pozozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
oj chyba nikt Ci nie odpisze Asiatek :( szkoda bo też czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylki
wszystko co potrzebne do akrylkow kupuje na razie na allegro u firmy NAILPRODUCT.uzywam zestawu od kilku miesiecy i jestem zadowolona.jesli chodzi o wtapianie hologramow to robisz kuleczke zaczepiasz nia o hologram i wklepujesz na tipsa potem nakladasz na calosc akryl.jesli nakladalabys 1 warstwe,potem ozdoby i znowu kolejna warstwe ciezko jest potem z pilowaniem.mozna sie napocic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylki
a jesli chodzi o kompeltowanie zestawu to musisz przekalkulowac co ci sie bardziej oplaca.czy dokupic potrzebne rzeczy czy kupic caly zestaw.wydaje mi sie ze nie ma sensu kupowac calego zestawu tylko dokupic proszki,liquid i pedzelek do akrylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj dostałam moja lampke z Emmi i narazie ok, utwardza super w dwie minutki, ale zobaczymy jak dalej bedzie sie sprawować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Do akrylki: Dziekuje Ci kochana.Bardzo mi pomoglas.Pozdrawiam goraco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
A....Jeszcze jedno.A moge nalozyc cieniutka warstwe akrylu na czesc tipsa na ktorej bede kladla hologram,calkowicie pokryc nim owy akyl a nastepnie nalozyc akryl na caly paznokiec??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia 4 all
Cześć dziewczyny, mam taki mały problem może mi pomożecie...a wiec dostałam ofertę od koleżanki zrobić kurs na stylistkę paznokci w firmie Prefekt Lady ale w internecie są tak podzielone zdania że nie wiem co myśleć o tym wszystkim ... ach może wy słyszałyście coś o Perfekt Lady. Jeśli tak to ... będę bardzo wdzięczna :) buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×