Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

czesc dziewczyny bardzo mila jest tutaj atmosfera i duzo mozna sie od was dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam prosbe niedawno skonczylam kurs metoda zelowa i cz moglby miktos powiedziec jak wyglada dopelnienie zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Tak samo jak przy zakładaniu nowych a mianowicie: spiłowujesz granice miedzy żelem a naturalnym paznokciem, matowisz, primer i 2 warswy żelu nakładasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela79 tutaj jest przykladowy zestaw za 300 zl dziewczyny polecaly tutaj tego uzytkownika i zestaw wydaje sie ok http://www.allegro.pl/item158470237_emmi_nail_super_zestaw_do_tipsow_lampa_uv_zele_.html uroda - ja kupilam lampe activ za 130 zl na allegro od producenta ale z tego co sie orientuje to chyba juz nie ma tej promocji teraz jest za 180 chyba no ale to i tak ok przynajmniej wie sie ze lempa jest dobra mozna kupic we wroclawiu lub katowicach lub poprzez ich strone ja 21 ja robie tak: primer, cienka warstwa zelu, utwardzam, nakldam zel tam gdzie maja byc ozdoby lub brokat, nakladam ozdoby do lampy, potem gruba warstwa zelu, do lampy, cleaner, pilujemy, nablyszczacz i do lampy jesli chodiz o brokat to jest trudniej wazne zeby warstwa zelu na ktora nakladamy brokat byla cieniutka bo inaczej bedzie schodzic itd po utwardzeniu albo nakladamy zel tylko na koncowke albo umiejetnie nakladamy na calosc np zazynajac od koncowki brokatowej pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela79
Do Sephi dziękuję za pomoc szcególnie, że niema jakoś wielu chętnych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
dzieki SEPHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma za co ale szczerze mowiac wszystko to juz bylo nie raz pisane ale czasem mam dobre checi i pisze heheh ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asza83
hej! chciałam zacząć robić tipsy - byłam u kosmetyczki zrobić żele ale chciałabym na ten temat wiedzieć troszke więcej może macie jakieś przydatne stronki internetowe albo jakieś kursy żebyście mogły mi posłać na e-mail`a :) z góry Wam bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia_20
czy ktos moze napsia ckrok po kroku robienie tipsow zelowych proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca25
dziewczyny powiedzcie mi jak robi sie farncuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
dzieki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
mam pytanie....... czy gdy założe tipsy naturalne a mam tylko zel przezroczysty będzie widać różnice między naturalną płytką a tipsem ? czy do tipsów naturalnych musze uzyc zelu mlecznego np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selffia jesli dobrze spilujesz granice miedzy tipsem a plytka to nie powinno byc widac,ale ta granice musi byc bardzo dobrze spilowana.To wtedy nie ma roznicy jaki zel uzyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
andziuchna--------robiłam znajomej tipsy.miała ładne paznokcie,więc pomyślałam że będzie łatwo jak na początek.dopasowałam jaj tipsy wcześniej oczywiście zrobiłam wszystko pokolei.I nie mogłam przykleić jej tpsów.jeden się nakleił ładnie a kolejny nie mogłam pozbyć się tych pęcherzy .dociskałam ile mogłam.myśle ze mam płytką kieszonke alboklej do kitu.mam w pędzelku.po dwóch dniach 2 tipsy jej odpadły.NIE WIEM JAK MAM JE NAKLEJAć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
POPROSTU POWINNAM Iść NA KURS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
EWCIA-20---------NA40 STRONIE MASZ MNIEJWIęCEJ STRESZCZONE.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kieszonka tipsa zajmuje ponad 60% powierzchni naturalnej płytki paznokcia należy skrócic kieszonke! Tipsa przyklejamy w nastepujacy sposób –nakładamy kropelke kleju na kieszonke tipsa i dokładnie smarujemy cała jego powierzchnie a nastepnie nakładamy go na naturalny paznokiec. Kieszonka tipsa podczas naklejania musi sie w całosci oprzec o krawedz paznokcia. A powierzchnia tipsa nie powinna zajmowac wiecej niż 60% powierzchni naturalnego paznokcia . Podczas klejenia nie należy mocno dociskac tipsa w srodkowej jego czesci ponieważ może to spowodowac jego pekniecie. Powinno sie go dociskac na jego krawedziach (z prawej i lewej strony) Sa to główne miejsca mocowania. Tipsa w których zachodzi najwieksze prawdopodobienstwo jego odpadniecia. Proces klejenia jest bardzo ważnym etapem ponieważ od prawidłowego umocowania tipsa zależy jego wytrzymałosc. Musimy równieżuważnie obserwowac czy w trakcie klejenia nie dostaja sie pecherzyki powietrza starajmy sie bardzo stabilnie trzymac i delikatnie dociskac tipsa do paznokcia nie wolno nim poruszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do astra
lepszego kitu nie moglas wymyslic dziewczyno tylko, ze kurs skonczylas??????????????? buchachacha to teraz wydajac ciezko zarobione pieniadze na kurs nawet nie ucza jak dopelniac ;) zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koti4 na pewno kiesoznk ajest za duza to sa najczestsze problemy lepiej skroc kieszonke ja polecam na literke V dla mnie 60% to juz jest masakra u mnnie tips zajmuje 1/3 paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny kochane
powiedzcie mi czy paznokcie uzupełnia się tym samym żelem,czy może być innej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieraz uzupełniałam tak tipsy i powiem ci że było wszystko ok... przeciez uzupełniając spiłowujesz stara warstwe żelu i nakładasz nową... pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mam na sprzedaż lampę firmy rio uv nails jest to irlandzka firma lampa posiada 1 żarówkę, która ma 11w była 2 razy używana w celu sprawdzenia chętne zapraszam do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Chadziach-dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
do astra----nie wiem o co ci chodzi strasznie nie wyraznie piszesz.ja nie napisałam że skączyłam kurs!!!!!napisałam że chyba powinnam na niego iść,skoro nic mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
sory to chyba nie domnie z tym kursem.za bardzo się pośpieszyłam.to chodzi o astre32,też się dziwie że po kursie nie umie wypełniać.sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
koti4 a w jaki sposób przyklejasz tipsa ze podchodzi Ci powietrze ?pamiętaj nie dociskaj z całych sił tipsa na środku.... można to robic ale po bokach dla lepszej przyczepności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
ale ta strona nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×