Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Bogusia13
Jedno pytanko czy moge łaczyc zele 3-fazowe z jednofazowym?Tzn narazie urzywam 3-fazowych ale chce kupic zel rose budujacy ale tam gdzie chce kupic maja tylko jednofazowy rose czy moge go uzyc jako budujacego dodam jeszcze ze to 2 inne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sina musisz pamietac ze odrzywka nie zregeneruje w pelni twojwj plytki, bo masz za duze ubytki, obetnij krodko paznokcie, tak by o nic ci sie nie zadziealy, nie przeszkadzaly i dopiero naloz odrzywke najlepiej od razu ze 2-3 warstwy. z ogolno dostepnych to dobre sa sally hansen, la-roche posay(w aptece) ja osobiscie polecam ta: http://www.allegro.pl/item157823423_multiwitaminowa_odzywka_sally_hansen_get_growing_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogusia 13 wlasnie takie laski mnie wkurzaja, potem przez ciebie znowu jakas dziewczyna powie ze jej ktos paznokcie zniszczyl... litosci, 1fazowy zel to 3w1 a 3 fazowy, to podkład budujacy i nablyszczajaci i na boga 2 firmy... maja rozne komponenty, w najlepszym wypadku sie nie polaczom, a w najgorszym zrobisz komus krzywde. idz na kurs dziewczyno bo zalamalam sie psychicznie przy tobie... albo rob cos prostrzego np. zostan sprzataczka. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
czesc PrzytulAnka czy moglabys mi pomoc. chce nauczyc sie przedluzania paznoci metoda zelowa chcialbym abys podpowiedzila mi co jest potrzebne do tej metody i czy oplaca kupowac sie zestwy strtowe czy raczej osobno i jaka firma jest najleepsza pozdrawiam czekam za odpowiedzia pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia 1051 wiesz te zestawy... hmm, zainnwestowala bym w cos lepszego bo lampa ewentualnie moze byc ale przdal by ci sie kuferek jak bys chciala dojezdzac do klientek i zele ja pracuje tylko na ibd http://www.allegro.pl/item155630831_ibd_gel_kit_zestaw_wysylka_gratis_.html a lampa http://www.allegro.pl/item156138927_lampa_uv_na_4_zarowki_gwarancja_i_3_wylaczniki.html jeszcze tylko gilotyna http://www.allegro.pl/item157436120_promocja_gilotyna_do_tipsow_tylko_10_50zl_.html i mozesz zaczynac reszte dokupisz wedlug potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
witam madzia 1051 uwazaj przy zakupie lampy na wielu aukcjach sa podawane ceny bez zarowek wiec cena sie zmieni czytaj bardzo dokładnie .ja kupiłam zestaw bo jestem bardzo nie zdeycydowana ale z tego co słyszałam te zele w zestawach nie sa za dobre wiec mam zamiar dokupic sobie własnie ibd ktore polecała przytulanka albo z nails company mam je teraz na sobie i nic sie nie dzieje tez jestem poczatkujaca nio ale duzo czytam i szukam opini produktu zanim go zakupie powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Przytulanka a ty nadal chora???? bo teraz mnie dopadło grypsko i jeszcze sprawy kobiece brrr zle mi dzis na tym swiecie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
PrzytulAnka dziękuje za odpowiedz, a tak na marginesie to jak już bym niszczyła komukolwiek paznokcie to tylko sobie bo nikomu innemu nie robie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Nio to masz fajnie przytulanka kiedy to było u mnie piec lat temu nio coz jak ten czas leci heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
Dziekuje wam bardzo za odpowiedz i porade. A powiedzcie mi jeszcze ktora metoda jest lepsza akrylowa czy zelowa i ktora latwiej sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanko pisalas zebym sobie zafundowala Fiberglass-czy to jest nalozenie przezroczystego zelu na pazurki???Nie wiem czy teraz moglabym zalozyc zel-bylyby twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sina fiberglass mozesz, ale zel to nie wiem zalezy jak bardzo cienka jest twoja plytka paznokcia... musiala bym to zobaczyc, ale raczej zelu nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny, juz od jutra zaczynam prace, bede zagladac na pewno w niedziele i moze uda mi sie czasem wieczorem. Jakbyscie mialy jakies pytania to postaram sie pomoc ale tylko tym z pasja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj sie pomaga wszytskim nie tylko tym z pasja a nawet sprzataczkom bo to tez czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
czesc dziewuszki!! mam do was wielka prosbe czy moglybyscie mi poszukac jakiegos niedrogiego a zarazem dobreho :) zestawu startowego. poprosilam o to przytulanke i podala mi z dobrej firmy ale raczej nie uzbieram tyle kaski jesli bedziecie mialy chwile czasu to poprosilabym was o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sama sobie wszystko uzbieraj nie kupuj na allegro to wszystko tam to jeden szmelc ale z pieniedzmi musisz sie liczyc jesli chcesz miec dobre gatunkowwo produkty to musisz sie liczyc z kwota 500 zl oczywiscie nie musisz na poczatek kupowac wszystkich zeli wystarczy jeden clear + podklad i nablyszczacz a potem dopiero bedziesz dokupywac rozowy zel mozesz nawet na jednym zelu pracowac i nim nablyszczac ale wazne zeby byly to dobre produkty bo jak ci bedzie nie wychodzic to bedziesz sie zastanawiac z czyjej winy lampy na allegro wiele slyszalam o nich czasem tylko nazywaja sie uv :o taka moja rada ja tak sama zrobilam i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, wiesz co te zestawy sa ok tylko zele sa kiepskie, moja kumpelka ostatnio zamawiała z neo to taki sam zestaw: http://www.allegro.pl/item157553543_nowy_zestaw_lampa_uv_zele_tipsy_obcinacz_neo.html http://www.allegro.pl/item155936955_nowy_zestaw_neo.html (tu jest duzo taniej i ozdoby) i tam wszystko jest, tylko zele nie trzymaja sie, dlatego moze na tych brdziesz cwiczyc, a zel dokupisz? no jak uwazasz. a jak osobno bedziesz kupowala to 2x drozej zaplacisz...wiem, bo kupilam tu lampe za 119, a w hurtowni jest ta sama za 250... jedynie czego nie jestem pewna to zeli ibd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sephi, nie badz taka zlosliwa wiem ze sprzataczka tez czlowiek, sama mam kobiete do sprzatania i nie uwazam jej za kogos gorszego, chodzilo mi o to ze nie znam nikogo kto z pasja sprzata... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie znasz
mojej tosciowej ona to sprzata z PRZEOGROMNA pasja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zlosliwa tylko wkorzaja mnie takie uwagi i tu cytat z twojej wypowiedzi "idz na kurs dziewczyno bo zalamalam sie psychicznie przy tobie... albo rob cos prostrzego np. zostan sprzataczka. papa\" uwazasz ze taka odpowiedz jest w porzadku? duzo osob tutaj pomaga i pomaga wszystkim i nikt jeszcze nie powiedzial nikomu ze ma se dac spokoj i zostac sprzataczka wiele osob uwaza ze kurs jest niepotrzebny ja uwazam zepotrzebny ale to jest indywidualna sprawa kazdego bo jak bedzie chciala robic paznokcie to i tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Dziękuje Sephi jestes kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Witam! Proszę o pomoc. Jak się robi tipsy na szablonie żelem? Czekam na odpowiedzi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chilli81 wysle ci to na maila, ta instrukcje i już nie wchodze na to forum bo nie znosze prostactwa, a wlasnietaka jest sephi, poza tym jakchcesz wiedziec to a zreszta szkoda słow... papa wszystkim miło mi bylo... pozdrawiam i caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam bardzo co jest prostackiego w mojej wypowiedzi? widze ze ty tylko potrafisz obrazac ludzi a nie od tego to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie bylo mnie troszke a tu widze ze znow sciecie...Dziewczyny nie ma sensu...Moja szwagierka osatnio powiedziala ze chce pracowac i robic pazury.Skonczyla kurs ale to wszystko nawet nic sobie jeszcze nie kupila.I mowi ze pojdzie na dwa kursy bo ktos tam jej zaproponowal i jakies szkolenie i przyjmuja do pracy...Boze blagam...Nie majac wogole praktyki jak mozna robic komus paznokice?? :( ale ja nie mam na to wplywy.Nie \"kochamy sie\" wiec niech robi jak chce, nic mi do tego. Dziewczyny nie obrazajcie sie! Pozdrawiam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Witam!Dziewczyny na czym polega odświeżanie paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
Do PrzytulAnki!! Czy moglabys mi tez wyslac taka instrukcje jak zaklada sie tipsy na szblonie zelem z gory dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeciez instrukcja jest na forum.Juz wczesniej podawalam linkJest wszystko dokladnie podane i szczegolowo opisane!Lepiej znalezc sobie i wydrukowac.Wszystko pod rzad jest napisane i nie tylko instrukcja ale inne potrzebne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×