Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

wiesz co ja robie tylko zele ale z tego co wiem to akryl mozna laczyc z zelem nie wiem jak z reszta najlepiej zaptaj tam gdzie mozesz kupic produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz:)spytam sie w sklepie.Mi tez sie wydaje ze mozna robic wzorki farbkami akrylowymi,no ale nie jestem pewna i chcialam sie tak dokladniej dowiedziec:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziewczyny niewiem gdzie można kupić fajne ozdoby na allegro bo kupiłam kiedyś plastry miodu 100szt. za 1zł, albo 20 kwiatków materiałowych itd. jednym słowem zciema totalna... jedno jest pewne tych za 1 zł nie opłaca sie kupowac... Moze macie kogos sprawdzonego kto nie oszukuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!ja ozdoby kupilam u wandy_c ogolnie jestem zadowolona.Kupilam u niej plastry miodu no tych bylo troche malo,ale za to ma bardzo ladne cyrkonie(az tak duzego wyboru nie ma,ale naprawde sa bardzo ladne)cyrkoni w opakowaniu jest 100sz, az tak duzo tego nie ma, no ale za ta cene to naprwde watro bo to nie jest 20sz a 100szt. Ostatnio kupilam ozddoby u beauty-nails, ale jeszcze ich nie otrzymalam wiec trudno mi o nich mowic,jak dostane to napisze. Plsatrow miodu ma byc 1000sz i kosztuja 2zl. Jesli chcesz kwaitki materialowe to idz do pasmanteri i tam znajduja sie takie same jak sprzedaja na allegro tylko, ze sprzedawane sa na metry no i trzeba pociac.Zamiast 10sz bedziesz miala ponad 100 za o wiele mniejsza cene:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja1985
co sądzicie o żelu sun flower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jakie
DZIEWCZYNY DORADZCIE JAKIE NAJLEPSZE SA TIPSY FRENCH JESLI BYSCIE BYLY TAKIE MILE TO ZNAJDZCIE MI JAKIEGOS ALEGROWICZA KTORY POSIADA DOBREJ JAKOSCI TIPSY FRENCH Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM CZEKAM ZA PROPOZYCJAMI PAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
eja......słyszałam wiele pozytywnych opini na temat zeli SunFlower. Moze nie sa z najwyzszej półki ale jedne z lepszych i dosc czesto uzywanych a i cena niezbyt wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Ja kupilam od andrew i naturalne tipsy i french są rewelacyjne wczoraj zrobilam sobie na french i mojej siostrze tez narazie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Dziewczyny zastanawiam się dlaczego zadna nie podala tutaj linku do swoich prac np bloga itp ciekawa jestem jak wychodza pazurki poczatkującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zele san flower sa dosc fajne,jeali chodzi o jakosc no i o cene.Ja mialam na nich kurs i uwazam,ze sa bardzo dobre.Wkrotce mam zamiar je kupic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja1985
no właśnie zelu sun flower są Dodyć dobre..... a ktore z oferowanych na allegro są najlepsze jak sądzicie? prosze mi polecic który z nich jest najlepszy do robienia dłuuuudich pazurków. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enniss
Mam pytanie, kiedy robie zele i mam juz przylepione tipsy opilowane przejscie i gotowe sa do nakladania zelu sa idealne wyglladaja bardzo naturalnnie przejscia nei czuc pod palcem ale kiedy naloze zel to jednak widac bardzo gdzie konczyl sie tips a gdzie zaczyna paznokiec, dlaczego? czy mam zle zele czy od czego moze to zalezec? mam zele z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Do Enniss: ja też tak mialam i piłaowalam więcej to przejscie potem dokladnie blokiem i teraz juz mi sie to nie zdarza przynajmniej mi sie wydaje ze taka byla tego przyczyna ale zapytaj jeszcze inne kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mi tez czasem widac tips odznacza sie jest taki jakis bielszy....poza tym nie wiem czemu ale napewno cos robię zle z przyklejeniemtipsa na niketorych pazurkach wychodza pecherzyki powietrza i czasme jak podleje klejem robi sie taka brzydka biala plamka w to miejsce....stram sie jak na kursie przyklejac, opieram kieszonke o prog pazurka i schodze kieszonka w dol jakbym wypychala powietrze:( ale czasem i tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! Kupilam zestaw startowy na allegro... za ok. 300 zł.chcialam dodac ze jestem poaczatkujaca... raz sobie przykleilam paznokcie... trzymaly z 3 tyg... ale mam problem... wybralam sobie taki kierunek studiow, ktory nie pozwala mi na dlugie paznokcie, na zadne tipsy.... tzn MASAŻYSTKA.... datego chcialaby sprzedac moj zestw startowy... (tylko raz używany!!!!) cena do uzgodnienia... wklejam link podobnego zestawu: http://www.allegro.pl/item162483358_starter_cm_do_tipsow_tun_lampa_uv_zel_uv_.html wlasnie podobnie wyglada moj zestaw, tyle ze lampa jest niebieska... jakby ktoś byl zainteresowany, moj e-mail: magda-orian@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! Kupiłam zestaw startowy na allegro... za ok. 300 zł. chciałam dodać ze jestem początkująca... raz sobie przykleiłam paznokcie... trzymały z 3 tyg... ale mam problem... wybrałam sobie taki kierunek studiów, który nie pozwala mi na długie paznokcie, na żadne tipsy.... tzn MASAŻYSTKA.... dlatego chciałabym sprzedać mój zestaw startowy... (tylko raz używany!!!!) cena do uzgodnienia... wklejam link podobnego zestawu: http://www.allegro.pl/item162483358_starter_cm_do_tipsow_tun_lampa_uv_zel_uv_.html właśnie podobnie wygląda mój zestaw, tyle ze lampa jest niebieska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
Witam wszystkie kobitki mam pytanie co sądzicie o firmie naildesign? i wiecie moze jaka jest dobra latwa w obsludze niedroga frezarka? mam nadzieje ze mi ktos odpisze pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misi
witam misia jesli nadal jestes zainteresowana sprzedaza napisz do mnie na gg 1709825 podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem zainteresowana sprzedaża, ale nie mam gg. jak mozesz to kontakyujmy sie przez e-maila. moj e- mail: magda-orian@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy1
prosze pomozcie mi wybrac zel-ktory jest dobry activ ,czy sanflower?kupowalam na allegro zel reni nail -do niczego ,potem znalazlam firme evenail ale tez nie jest najlepszy i teraz zastanawiam sie nad tymi pierwszymi firmami tj,activ i sanflower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!ja polecam zel sun flower,uzywalam go na kursie no i jestem zadowolona,fajnie sie naklada,jakosciowo jest bardzo dobry no i cena przyzwoita.Co do zeli activ nie moge nic powiedziec,bo ich nie uzywalam,wiec nie nie wiem. Zele sun flower naprawde sa bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy1
dzieki mimio5 wlasnie zamawim ze strony san flower mysle ze nie bede zalaowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kumpele robia na sun flower i sa bardzo zadowolone wychodza fajne tipsy dzisiaj pryszly moje tipsy od andrew bylam bardzo zdziwiona faktem ze dostalam zajebiste duze pudelko choc tipsow zamowilam tylko 100 no ale super przyda mi sie :) co do jakosci tipsow - musze przyznac ze nie sa tak cienkie jak te z activ tamte po prostu sa boskie ostatnio na nich pracowalam i laski czas pilowania zajal mi polowe z tego co zawsze bo sa tak cieniutkie kieszonki te od andrew sa znacznie grubsze, no ale moze okaza sie ok przy zakladaniu w kazdym badz razie do najgrubszych nie naleza na pewno :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
czesc! Chcialam Was prosic o rade. Jestem poczatkujaca w zakladaniu tipsow ale duzo czytalam na ten temat i ogladalam filmy instruktarzowe i nawet tipsiorki wychodza mi bardzo ladnie jesli chodzi o ksztalt, grubosc, wzorki ale mam jeden powazny problem a mianowicie dosc szybko pojawia mi sie powietrze pod zelem (zdarzylo sie nawet ze zaraz na drugi dzien) i w zwiazku z tym chcialam Was zapytac czy moze wiecie jaka moze byc tego przyczyna??? Prosze o rady !!! Dodam tylko ze stosuje zel firmy Sun Flower wiec chyba dosc dobry prawda??? Prosze o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie pojawia powietrze ? z bku czy na srodku? z boku tworza sie jak nie usuniesz wszystkich skorek z plytki ja zawsze odsuwam delikatnie piluje zeby nic nie bylo druga mozliowsc zalewasz skorki dlatego potem pochodzi powietrze pod niezawsze zostawiaj troche wolnego miejsca przy skorkach jesli chodiz o peherzyki powietrza to jak nakladasz zel to staraj sie robic to wolno i delikatnie packaj pedzelkiem w pozycji bardziej pionowej jak najmniej krec nim wtedy nie bedize pecherzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy1
wlasnie zamowilam zel san flower.a co do pecherzykow powietrza to mysle ze jesli nie odtluszczasz plytki to to moze byc przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy1
a mail ktos tipsy z san flower jakie sa grube czy cienkie?zamowilam na probe jakies elastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
wlasnie najwiekszy problem to to ze nie znam przyczyny zapowietrzania sie tych pazurkow bo zw3racam uwage na wszystkie wazne rzeczy: nie zalalam skorek na pewno, ladnie wypilowalam pazurki i dokaldnie odtluscilam :/ naprawde nie wiem o co chodzi. przy nakladaniu zelu nie utworzyly mi sie pecherzyki wiec to tez nie o to chodzi. a moze to zalezy od te4go jak cienka lub jak gruba warstwe zelu sie nalozy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
no a powietrze dostaje sie przy obrzezach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wiecie co zastanawiam sie jak zalegalizowac te działalnosc, ale ni chce zakładac salonu, tylko robic to kilka godzin tygodniowo jak ola m. ona opłaca podatek na podstawie zysków określonych jest to 250zł. nie mam pojęcia co i jak... tu macie linka tak wyglada miejsce jej pracy i mówiła ze nie ma kontroli czyli sanepidu... poradzcie cos kochane... http://paznokcie-oli-m.blog.onet.pl/2,ID160735527,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×