Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość mala414
czy wie ktoś może jak się nakłda żele albo akryle? i co byloby lepsze? miałam kiedys akryle ale to bylo dawno temu i nie pamiętam już jak to się robi:( Jeśli ktoś z was wie jak to się robi to PROSZĘ pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala
dziewczyno na kazdej stronie prawie pisze na ten temat!!! Leń z Ciebie skoro nawet nie zajrzalas na wczesniejsze stony to z paznokciami nie dasz rady :classic_cool: MASAKRA skad sie tacy ludzie biora?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mala....-----------> m.in na stronie 46 masz wszystko pieknie opisane cofnij sie do wczesniejszych postow i wszytsko masz co tylko chcesz.Albo zajzyz na tema jak zakladac zel i akryl (tak jakos pisze) tam tez jest wszystko opisane.Ja zakladam zelik i wedlug mnnie sa super, mniej smierdza no i mi lepiej sie zaklada. No ale to jest kwestia gustu, to juz Ty musisz wyprobowac co bardziej Ci bedzie odpowiadalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala414
do mimi05 Dzięki Ci bardzo za pomoc teraz już wiem co mam robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sie torchę napracowałam z tymi pazurkami siostry,tzn pilowałam je i jakoś poszło, szkoda że nie ma płynu w który sie wkłada łapki i tipsy schodzą same ( mi radziła kolezanka aceton 100%). ale spoko onamiała te tipsy juz 3 tygodnie wiec nie bylo tak zle - dobrze ze nie zdarzylam jej odnowy zrobić :) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaarlinkaa-------------->w acetonie tez mozna,ale tylko tipsa jak masz juz spilowany zel,aceton rozpuszcza tipsa,a nie zel. Z tym pilowaniem to jest troche roboty,no ale co zrobic jak mus to mus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
cześć diewczyny.już kiedyś pytałam jaksię robi kwiatki z akrylu?nikt mi nie odpisał.może teraz ktoś ma czas i wiedze na ten temat.proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktora pracujecia na formch, powiedzcie jakie formy sa dobre i ktore polecacie dla osoby, ktora dopiero bedzie uczyc sie zakladania zelkow na formie....Tipsy juz umiem zakladac no i dobrze by bylo jak bym umiala na formie ( z tymi plytkami to roznie bywa) koti------------> gdybym cos wiedziala na ten temat to chetnie bym ci pomogla, ale nie stety o akrylkach nie ma zielonego pojecia zajmuje sie tylko zelkami.Zobacz temta jak zkladac akyl i zel o jest dsc duzo info o akrylach i moe znjadziez to co szukasz... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra21
krwawa_ mary_ ja mam takze prosbe do Ciebie..czy moglabys mi tez przeslac co masz o tych paznokietkach? bylabym wdzieczna:)ja jestem po kursie stylizacji paznokcia ale im wiecej informacji tym lepiej:) odwdziecze sie jak tylko bede mogla pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra21
koti4 ja znalazlam jakies informacje na temat jak sie robi kwiatki z akrylu jak cos to zglos sie na moj adres mailowy pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra21
MAM PYTANKO ktora z Was urzywala produktow "SUNNY LINE" a jezeli tak to czy sa dobre? z gory bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyblue
co to jest ten scrubfresh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra21
betyblue....... ScrubFresh - to odtłuszczacz pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyblue
acha czyli taki nail prep, a on jest dobry? I gdzie go można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra21
betyblue nie wiem wyczytalam na necie o nim nigdy go nie uzywalam poczytaj na google.plpozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanulek
Krwawa Mary!!!!!! jesteś superr!!!!!!! Twoje informacje są niesamowicie cenne. Czy możesz mi wyjaśnić w jaki sposób odpowietrzyć tipsa przy naklejaniu? Ja po zmatowieniu paznokcia, odtłuszczeniu go smaruję tipsa klejem i nakładam go na paznokieć. Nakładamtrzymając paznokieć pionowo i przygniatam po środku, a potem z boku. Proszę napisz co robię nie tak, że powietrze pozostaje. Może oiwinnam jeszcze smarować klejem paznokieć? A jeśli możesz to przyślij mi intrukcję nakładania akryli. Z góry piękne dzięki. kappa.jerzy.gozdek@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanulek
Do krwawej Mary Sorki podałam zły adres powinno być kappa.jerzy.gozdek@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanulek
dziewuszki, które dostały instrukcję od Krwawej Mary do akryli prosze prześlijcie mi na adres kappa.jerzy.gozdek@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Hej dziewczyny.Czy ktora z was zamawiala zestaw uzupelniajacy z firmy ABC.Zastanawiam,sie nad tym bo nie wiem czy,sa to dobre zele.Chyba,ze polecacie kupno osobno wszystkiego i jakis innych zeli.Dajcie m znac,bardzo mi na tym zalezy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula7
cześć podobno firma ABC jest do kitu a dziewczyny z tego forum polecają zakupu u andrew35 ja jestem początkująca i mam pytanie czy polecacie mi firmę PERFECT LADY chodzi mi o zestaw do akryli wolnoschnący proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Mery czy mogłabyś mi też na maila przesłać cos o tych paznokciach?? byłabym wdzięczna... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanek_21
co do firmy ABC to wystarczy poczytac komenty jest cala masa negatywow wiec nie wiem czy warto ryzykowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula7
do kasztanka dzięki za podpowiedż ,ale chodziło mi o wolnoschnące a nailprodukt ma liquid niebieski czyli szybkoschnący i nie wiem czy dam radę i czy zdąże wtapiać ozdoby.A może nie ma żadnej różnicy między wolnoschnącymi a szybkoschnącymi może to jest taki chwyt reklamowy jeżeli coś wiecie to proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda23
Pod,ktora warstwe zelu nakladacie wszelkiego rodzaju ozdoby?Bo warst zelu naklada,sie trzy i najlepiej po pierwszej warstwie?I jeszcze jedno:jak nalozycie juz te ozdoby np hologramy i przykryjecie zelem to trzeba ja pozniej spilowac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enniss
Robie panokcie wychodza ladnie i wszystko jest ok ale po 3 dnich zaczynaja odpadac, dlaczego? za malo zelu? za slaby klej? od czego to moze byc? sa jakies kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda23----> jeśli chcesz mieć ozdoby że tak powiem na stałe to dajesz je zaraz po pierwszej warstwie żelu, ja najczęściej daję po drugiej bo kiedy uzupełniam to mogę zmienić wzorek i wogóle a tak to bym piłowała i piłowała... Enniss----> a może zapowietrzyły ci się kiedy je naklejałaś?? a może dałaś mało kleju?? Jeśli możesz to napisz mi co i jak po kolei robisz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
ja mam ten sam problem co doda,tylko ze mi sie trzymaja tydzien i niektóre odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×