Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

do maxima34 Kochaniutka jest na to sposób.Jest żel, który nazywa sie kamuflaż i on jest różowy i kryjący i doskonale kamufluje rożne niedoskonałości i nim można super wydłużyć płytkę paznokcia. Firma sun flower ma go w asortymencie i jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjaoo7
prosze pomozcie mi bo nie wiem gdzie moge kupic mocniejsza zarowke do lampy.Kupilam badziewiasta lampe z zarówką 15 wati wogóle nie zastyga mi zel na paznokciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zarowka 15 Watt to jest silna zwykle uzywane sa 9 Wattowki:) Wydaje mi sie ze poprostu kup[ zwykla 9 Wattowke i sprawdz jak bedzie dzialac bo jeszcze mocniejszej na pewno nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka1234
Cześć wszystkim:) jestem tutaj nowa ale zdażyłam przeczytac wszystkie wypowiedzi i powiem że jestem pod wrażeniem. Właśnie zaczynam moja przygodę z paznokciami.Do tej pory chodziłam do kosmetyczki ale wydałam na to majatek i zdecydowałam że będe robic je sama. Dziewczyny jesteście doswiadczone wiec przyslijcie mi prosze pełen opis całej pracy nad paznokciami bardzo was prosze jak będą jakieś fotki to jeszcze lepiej z góry dziękuje to mój adres email: izabicz@onet.eu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela-angela
hej dziewczyny!!!niedawno bo aż tydzień temu kupiłan sobie zestawik do pazurków żelowych z allegro...nie znam sie zbytnio na tym jakiej jakości jest ale moim zdaniem nie najgorszej...ale to nie o to chodzi...nie mam pojęcia kiedy wtapiaś ozdoby i jaka warstwe ich położyć cięką a może grubą...mam nadzieje że mi pomożecie bo wiecie o tym o wieeeeeele więcej a tak apropo jakie żele polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kamila
Witam wszystkich! Czy moglaby ktoras z was wyslac mi filmik instruktazowy do robienia zelow na mojego e-maila? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kamila
witam! gdzies po drodze w waszej dyskusji przeczytalal,ze ktos ma filmik instruktazowy do robienia pazurkor.Bylabym bardzo wdzieczna za jego przeslanie na moj e-mail. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do mama_kamila -->ja posiadam taki filmik.Złapałam się na niego na allegro i szczerze muszę powiedzieć,że nie ma w nim nic czego bym już nie wiedziała!Zwykła amatorszczyzna :( Z chęcią przesłałabym Ci go ale niestety ma on ponad 2 Gb i wątpię że zmieści się na pocztę :( Chyba że masz taką 3 gigową lub większą to proszę bardzo. Ale podejrzewam,że chodziło Ci raczej może o opis robienia tipsów.Jeśli tak to na którejś ze stron forum jest wszystko dokładnie napisane.Niestety nie jestem w stanie powiedzieć która to strona bo nie zapisywałam ale na pewno przewinęło mi się to przynajmniej 20 razy.Jak będę miała czas szukać to wkleję linka. Do izka1234, angela-angela --> wszystko jest na forum.Wystarczy poczytać od deski do deski.Mnie zajęło to ponad tydzień ale jak znajdę to wrzucę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja od niedawna zakładam pazurki ale niewiem tyle zeczy bo nieukończyłam kursu ale wiem troche na ten temat dzięki waszy rozmową dużo sie dowiedziałam a właśnie chciałam wiedziec więcej niż wiem niedawno założyłam dziewczynie paznokcie wzełam 30 zł musiałam skakac koło jej dziecka i jesj ona całyy czs odrywała mi reke od mojej pracy wyciągałam mi reke z lampy tak ze niezabardzo mi wyszły paznokcie po kilku dniach ona zadzwoniła domnie i powiedziała ze sie wstydzi paznokci i jak ma je ściągnąc zdenerwowałam sie bo tyle sie napracowałam niewiem oco chodzi co wy nato??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem co sie dzieje dlaczego nikt tu niezagląda przeciesz to super forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboletta
do szalonahihe... Ja mialam bardzo podobna sytuacjez tym ze pazurki nie wyszly najgorzej ale po paru dniach klienta tez zadzwonila i powiedzila ze jej zel odchodzi tlumaczylam jej ze to nie moja wina ale zrobila mi awanture i do tej pory sie nie odezwala juz wiecej, w dodatku mamy wspolnych znajomych i zrobila mi antyreklame... Slaba faza byla. Mamuski jak przychodzicie na tipsy to bez dzieci! Aha moja klientka w dodatku karmila dziecko mlekiem (piersia) i biszkopcikami- troche biszkopcika sie wtopilo :-/ Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) ja wprawdzie nie zajmuję się żelami ani akrylami, tylko ozdabiam swoje naturalne pazurki, ale mam parę pytań:) otóż chcę sobie kupić "zestaw" do robienia kwiatków akrylowych i zastanawiam się nad pędzelkiem. Chciałabym, żebyście powiedziały mi, który z tych pędzelków jest ok? http://www.allegro.pl/item335810846_m_m_pedzel_do_akrylu_nr8_kuna_820.html http://www.allegro.pl/item335810841_m_m_pedzel_zel_akryl_nr_6_czerwona_kuna_834.html czy któryś z tych pędzelków jest dobry do formowania kwiatków? Bardzo proszę o odpowiedzi :) Przy okazji zapraszam na mojego bloga: www.lapciuchowe-pazurki.blog.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi chyba lepszy pędzelek-tzn ten za 23zł.Tak mi się wydaje chociaż z akrylami nie miałam jeszcze do czynienia bo opanowuje technikę żelową :P .chociaż jeśli chodzi o formowanie kwiatków z akrylu to chyba nr 8 lepszy,nr 6 to chyba raczej do nakładania akrylu na cały paznokieć.może ktoś inny Ci lepiej doradzi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny ja mam takie pytanko właśnje chidzi o pędzelek do wzorków jaki jest najleprzy moze widziałyście jakiś fajny na allegro bo ja tam zagladam często ale niemoge sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja czy jak naprzykład wam sie raz niepowiodło w zkładaniu paznokci to nie niezniechęciłyście sięaha i mam jeszcze takie pytanie chciałabym założyć fręcz ale ponim żeby te paznokietki były takie mleczne co czeba zrobić i jeszcze jedno ile warst zelu nakłada sie na paznokcia pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do monia 84-->jak dla mnie to jest ok i słyszałam dużo dobrego o tym allegrowiczu.Ale sama takiego pędzelka nie posiadam więc zachwalać nie mogę :) Do szalonahihe-->ja założyłam dopiero swoje pierwsze 4 razy i dąze do perfekcji.Na razie nie odpadły ;P .Postanowiłam to robić i jak na razie moje chęci są bardzo wielkie :). A co do twojego pytania to: 1 możesz założyć mleczne tipsy i na nie french 2 możesz też zrobic frencha na tipsach przeźroczystych i pokryć to mleczno różowym żelem-tzw kamuflarzem (ja pracuje na takich tipsach ale takiego zelu jeszcze nie robiłam) 3 ja robię tak: -nakładam cienką warstwę żleu -lampa -cienko biały żel -lampa -drugi raz biały żel żeby zlikwidować prześwity -lampa -kolejna warstwa żelu -lampa -i jak jeszcze trzeba(jeśli wtapiam ozdoby na przykład)to kłade jeszcze jedna warstwe (zeby przy formowaniu paznokietka nie spiłować tych ozdób czy frencha) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanoley
witam wszystkich serdecznie wlasnie ukonczylam kurs ale szczerze powiedziawszy to zbyt wiele sie nie nauczylam najgorsze jest to ze nie moge zdecydowac sie na zestaw startowy do zelu .przegladam allegro juz z 5 dni i zielenieje coraz bardziej.czytalam wasze opinie na temat produktow..i nie wiem juz na co sie zdecydowac. czy jest moze ktos kto kupuje na allegro i moglby mi cos fajnego polecic za przyzwoita cene.boje sie wydac zbyt duzo z faktu ze i tak jeszcze troche potrwa zanim sie wszystkiego naucze.dzieki z gory dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanoley
Gość leanoley
Gość leanoley
przepraszam za dwie te same wiadomosci sorki.prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do leanoley Ja swój zestaw składałam sama: 1.lampę(115zł) i cleaner miałam od neonail 2.całą resztę oprócz ozdób miałam od reni nail Całość wyszła mnie dosyć sporo bo ok 500zł.Fakt że może się pospieszyłam i mogłam uważniej szukać ale byłam strasznie napalona;D W każdym razie nie chciałam kupować lampy w zestawie bo bałam się że to jakiś badziew.A zestawów bez lampy raczej nie ma(albo i są....mniejsza z tym). Przeglądnęłam te twoje zestawy i powiem tak; -dziewczyny polecają ewmishop czyli zestaw trzeci, zresztą co widać po ilości kupujących -zestaw czwarty ma taka samą lampę więc podejrzewam ze to to samo-kwestia jedynie ilości produktów -zestaw piąty jakiś ubogi.... -zestaw 6-polecany przez dziewczyny andrew35-więc może być ok-żele gabrielle są polecane chociaż podobno rzadkie,ale w tym zestawie jest sporo żelu wiec raczej sie opłaca -zetsaw 1 z nail design tez niektórzy polecają ale nic wiecej ci o tym nie powiem -zestaw 2-fajna i praktyczna walizka(ja teraz choruje na kuferek kosmetyczny bo jak mam jechać z tym całym ekwipunkiem to mnie szlag trafia!)a jeśli to zestaw z snc to powinien byc dobry chociaz patrząc na opakowanie zeli to jednak pozostawiaja one wiele do zyczenia.. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha gdybym ja miała wybierac miedzy tymi zestawami to hmm....1 ,3 lub 6.Nie chcę wskazywać na konkretny bo nie jestem pewna i rzuciłam na nie jedynie okiem.Musisz usiąść,wziąć średnie ceny poszczególnych produktów i spisać który zestaw opłaca się najbardziej.To troszkę czasu ci zabierze ale warto.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanoley
dzieki wielkie dziewczyny.ja juz probowalam przeliczac co bardziej ,co lepiej,i juz mnie sie metlik zrobil bo znajdywalam coraz to inne firmy i za duzo tego bylo .bardzo mi to pomoglo teraz przynajmniej musze wybrac sposrod kilku.dziekuje bardzo i serdecznie pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanoley
ufff wybralam gabriell od andrew35 ten powiekszony bo poprzeliczalam to wszystko i taniej wychodzi w zestawie.jeszcze raz dzieki wielkie za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobry wybór:) Z tego co dziewczyny pisały to on ma bardzo dobrej jakości tipsy więc myślę ze i inne produkty też powinny być ok.W zasadzie to sama mam zamiar zamówić u niego tipsy w przyszłości bo na razie męczę się z tipsami clear z reni nail.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do annabel83
Hahaha Nie no padne. Juz tyle razy pisałam, ze wiekszość /np reni-nail, nail-design, andrew35 i wiekszosc im podobnym/ mają tipsy sciagnięte z Niemiec, lub od dystrybutora, który rozprowadza Niemieckie po Polsce /zreszta nie tylko tipsy/, wiec nie piszcie o złej jakosci np od reni, a lepszej od andrew, bo to takie same . Zależy tylko od partii. ja miałam od tej samej osoby w pudełku i woreczku i miały być takie same, a była inna partia i różniły sie pod względem plastyczności. Więc prosze nie piszcie głupot, bo tylko krew człowieka zalewa. Dobrej jakości tipsy to troszke kosztują, a od tych osób na allegro są tańsze i automatycznie gorsze. /niby/Ja na nich pracuję i na niektóre narzekam, inne cgwalę,. Tak jak mówię zalezy od partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, niedawno zamówiłam sobie lampę i żele do robienia paznokci i jak narazie dowiaduje się od innych co i jak robić, ale mam jeszcze parę pytań. Nie wiem, ile powinno się nakładac warstw żelu i czy przed nałożeniem żelu na tipsa trzeba najpierw przemyć do promerem czy nie. Jak mozecie to odpowiedzcie. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×