Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość anneg
witam wszystkich , mam prośbe , czy mógłby mi ktos polecic jakąś dobrą frezarke(oczywiscie nie taką przesadnie drogą) i ile powinna miec obrotów taka frezarka zeby sie nie zacinała i w miare dobrze pracowała? Jestem po kursie i dobrych kilka miesiecy przedłuzam paznokcie i bardzo chcialabym juz zakupic taki sprzecik:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane pomozcie mi.Zalozylam tipsy i bylo wszystko ok.2-3 tygodnie.Potem zaczely mi dziwnie pekac w zdloz poza opuszkiem palca.Co to jest?Moze ja mam tipsy niedobre-kupilam je razem z zestawem.O dziwo nie odklejaja sie.Czy jest to wina tipsow???.Jezeli tak,do doradzcie m prosze jakie/jakiej firmy sa dobre tipsy/.Prosze poradzcie co robic,nie zostawiajcie mnie z tym problemem.Dzieki serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala 8- u mnie było tak jak mialam za cienką warstwę żelu nałożoną, byly poprostu za słabe, ale kiedyś dziewczyny pisały tutaj, że winne mogą byc tez złe tipsy. polecają tipsy u andrew35, emilia2006. Anneg frezarka musi byc chyba droga aby była dobra. my z koleżnką kupiłyśmy jedną za 45 zł z firmy aeg, ale jest słaba i zacina się przy dłuższym piłowaniu, druga zamówiłam już za 82 zł i jest troche lepsza, ma regulacje od 1600 do 5000, ale niestety też nie jest do tipsów zbyt dobra. nie wiem czy Krawa Mery zakupila frezarke bo pamiętam że się do niej przymierzała :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka dziekuje bardzo behemotka.Czy mozesz mi jeszcze powiedziec czy te tipsy od andrew35 i emilia2006 moge kupic tylko na alegro czy moze w jakies hurtowni?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneg
do behamotka dzieki za odpowiedz, teraz juz wiem ze tych tanszych raczej nie ma co kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Siemanko wszystkim hehe! Pisze do Was po raz pierwszy,ale od kilku dni czytam Wasze odpowiedzi.Musze powiedziec ze naprawe mi zainponowalyscie checia bezinteresownej pomocy niedoswiadczonym dziewczynom, takim jak ja. Tzn akryl robie sobie i znajomym od 3 lat,ale chce kupic sobie zestaw z zelkami. Przez caly czas mialam przekonanie, ze jest o wiele latwiejszy i szybszy w wykonaniu,ale po przeczytaniu wszystkich postow widze ze wcale nie jest taka latwa sprawa i tez macie z tym wiele problemow. A mi chodzi o czas, zeby siedziec nad paznokciami mozliwie jak najmniej czasu. No nie wiem co z tego bedzie,ale kto nie probuje ten sie nie rozwija hehe. Wiedzcie ze bardzo mi pomoglyscie,mam sciagnietych mnustwo stron z Waszymi "pomocami",ktore z pewnoscia mi sie przydadza. Szczegolnie chce podziekowac Krwawej Mary ktorej niestety od dluzszego czasu nie ma na forum,oraz rownie pomocnej Proosze. Jstescie naprawde wspaniale! :) Jak kupie sobie zelki i sobie je zrobie, to napewno napisze i podziele sie z Wami jsk mi wyszly. Az zaczynam sie bac ze bedzie kicha hehe :) Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imkaaa jeśli nie uciekasz od nas to może pomo,żesz mi troche, ja właśnie zastanawiam się z kolezanką nad kupnem zestawu do akrylu ale boje się bo troche skomplikowane chyba to nakladanie akrylu? napisz prosze czy trudno nauczyć się tego i czy najllepiej jednak wybrać sie na kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Siemka behemotka! A robilas juz kiedys paznokietki? Tzn sama albo chociaz u kosmetyczki? Ja na poczatku chodzilam do kosmetyczki,ale zawsze mi cos nie pasowalo. Potem skompletowalam sobie zestaw, tzn kupilam wszystkie potrzebne produkty do przedluzania akrylem i sama do wszystkiego dochodzila. Mialam troszke pod gorkr,bo nie mialam wtedy kompa i musialam sama do wszystkiego dochodzic metoda prob i bledow hehe :) Powiem Ci szczerze ze na poczatku bylo strasznie trudno, mialam ponalewane skorki, a co za tym idzie przez caly czas zbieralo mi sie powietrze pod akrylem i bylo naprawde ciezko. No i najwazniejsze. Uwierz albo nie,ale razem z malowaniem zajmowalo mi to 6 godzin! Beka co nie? :) Teraz jest zupelnie inaczej, "reka jest tez inna" tzn nabralam wprawy i jest ok. Ale pamietaj ze bardzo duzo zalezy od pudrow i liquidow. Kiedys kupowalam takie z hurtowni w miare tanie, no i paznokietki same odpadaly hehe. Ale bardzo bardzo duzo zalezy od paznokci, hormonow nawet od tego czy ktos bierze tabletki hormonalne itp. Slyszalam od kosmetyczek do ktorych chodzilam,ze to tez ma duzy wplyw na to jak sie trzyma masa akrylowa na paznokciu. O rany poczatki sa naprawde ciezkie,dlatego tak bardzo przerazaja mnie moje pierwsze eksperymenty z zelkami,ktore prawdopodobnie bede robic za ok tydzien. Takze nie zniechecaj sie, tak jak inne dziewczyny pisaly praktyka czyni mistrza hehe :) Bo wiadomo ze tak od razu nie ma sie tej wprawy, chociaz niektore babki maja (ale im zazdroszcze :) ). Pytaj smialo,jak tylko bede umiala odpowiedziec na Twoje pytania to to zrobie. Ale pamietaj ze poczatki sa trudne i trzeba byc cierpliwym! Ale sie rozpisalam hehe. Buzka i pozdrawiam goraco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
To znowu ja i to jest do behemotki :) Co do kursow to jestem do nich sceptycznie nastawiona,bo mam 4 kolezanki ktore sobie takie zrobily a i tak nic nie potrafia. Na nich jest w sumie teoria, ktora takze jest wazna ale takie informacje jakich na nich ucza mozna znalezc w internecie. Praktyka jest takze,ucza nakladac akryl jak i go dopelniac, ale tak jak pisalam wczesniej, to dzieki praktyce nabiera sie wprawe. A czy jest to trudne? Na poczatku moze przerazac,ale bez pcrzesady, do nauczenia. Nie jest tak zle jak sie wydaje hehe :) Dacie rade! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Do behemotka To znowu ja hehe! Szczegolowy opis jak nakladac akryle znajdziesz na stronie 47 tego forum Buzka! Ps: jak jeszcze znajde to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Do behemotka :) I jeszcze na stronie 29 tez tega forum Pozdrawiam i przesylam buziaki! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Zrobilam kolezance tipsy zelowe i zalozylam hologram po pierwsej warstwie,pozniej druga gruba warstwe i pilowanie i na to trzecia.Problem w tym,ze nie bylo koncowego efektu; srebny hologram nie blyszczal tak jak mial:-( Co moze byc przyczyna....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Dziewczyny mam jeszcze jedna wazna prozbe..... Doradzcie mi w kupnie zeli od andrew35.Jest tam tyle rodzaji zeli gabriell i nie wiem ,ktore wybrac.Czy z kazdego po jednym czy lepiej jednofazowe sa praktyczniejsze?Prosze powiedzcie jak wy zamawiacie...Mi juz,sie skaczyly zele a nie mam mozliwosci wybrac,sie do hurtowni...Z gory dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Sluchajcie dziewczyny,czy ktoras z was robi pazurki w Dublinie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Imka :) robie pazurki, ale tylko żelowe, od jakiegoś czasu (około 6 miesięcy) ale tylko jednej kolezance. robimy sobie nawzajem, jest coraz lepiej haha co do kursu to chce własnie się zapisać ale tylko dlatego aby miec papierek i może dowiedzieć się czegoś więcej, inne techniki , inne dekoracje... chcę również zając się tym bardziej profesjonalnie. dzieki za podanie stronek, próbowalam czytać wszystko od początku ale chyba nie dość dokładnie ;) Doda nie odpowiem bo nie wiem niestety :( a pazurki robie żelem jednofazowym i nie próbowałam innej metody choć Krawa Mery chyba woli trójfazowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Do behemotki :) A jak Ci szly poczatki z zelem? Tak jak mi z akrylkami hehe? :) To jak cos bym nie wiedzial albo by mi nie wychodzilo to dasz mi jakas malutka rade? :) Jutro dopelniam sobie akrylki,nawet nie wyobrazacie sobie jak mi sie nie chce :( Do Dody23 :) Ja niestety tez nie moge Ci pomoc,nigdy nie kupowalam od nich tipsow. Mam tutaj taki sklep w ktorym kupuje tipsiki,cos w rodzaju hurtowni kosmetyczno-fryzjerskiej. Ps: Ja niestety jestem z Gdanska takze paznokietek nie zrobie :( :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Dobranoc laseczki i do juterka :) Kolorowych snow hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imka jasne że źle wychodzilo, teraz nie jestem do końca zadowolona z nich i dlatego ciągle tutaj zagladam :) jakby co to pytaj, jeśli nie ja to napewno inne Panie poradę udzielą. milego dnia, choc troche pochmurno dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Siemanko dziewczynki! Wlasnie skonczylam dopelniac paznokietki i wyszly bardzo ladnie :) Behemotka to gdzie Ty mieszkasz ze u Was jest pomchmurno? U nas w Gdansku jest bardzo ladna sloneczna pogoda :) Teraz zastanawiam sie tylko jak je pomalowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda 23----> kup sobie żel jednofazowy:) według mnie jest praktyczniejszy:) ja takiego uzywam i jestem zadowolona bo wszystko wykonuję jednym żelem:) a jaki żel dawałaś jak wtapiałaś te hologramy?? przezroczysty?? czy mleczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
To znowu ja :) A czy ktoras z Was babeczki moglaby mi napisac jak kladzie sie zelki french? Jak juz wiecie robie akryl ale niedlugo kupuje sobie zestaw z zelem. Ale zastanwia mnie czy jak probuje sie zrobic french zelem to on sie nie rozlewa i nie wychodzi krzywo? Bo jak z akrylem to wiem i z doswiadczenia wiem ze to nie jest problem,bo kulki robione z akrylu i liquidu sa w miare geste i wychodzi elegancko. A jak to jest z zelem? Przeciez on jest zadszy i to mnie przeraza!:( I wogole jak to sie robi? Z gory dziekuje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest tekst skpiowany od Krwawej Mery: 10:00 krwawa_ mary_ jak zrobi frencha zelem jednofazowym otóz jest niewielka róznica w robieniu trzema zelami a jednym,w sumie jest wszystko tak samo tyle tylko ze uzywasz wciaz tego samego zelu..a wiec: 1- warstwa zelu,lampa,nie przemywamy 2-kolejna cienka warstwa zelu,lampa,przemywamy,wygładzamy 3-biały zel na koncówke,lampa,nie przemywamy 4-kolejna warstwa białego zelu,lampa,przemywamy,wygładzamy bloczkiem\"przejscie\" 5-gruba warstwa zelu ,lampa,przemywamy,piłujemy,nadajemy ostateczny kształt 6-cienka warstwa zelu,lampa,przemywamy .. zdarza sie przy uzywaniu jednego zelu iz na koniec paznokiec nie błyszczy sie jak nalezy(w przeciwienstwie do zeli 3-fazowych gdzie uzywamy na koniec zelu wykanczajacego który nadaje piekny połysk)wówczas mozna uzyc lakieru bezbarwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Do chadziach dwie pierwsze warstwy to zel rozowy,a ostatnia warstwe dalam zel nablyszczajacy.Wydaje mi,sie ze dalam za duza warstwe budujaca i malo spilowalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Dzieki dziewczyny! :) Dzieki Waszym rada napewno sobie poradze,a przynajmniej tak mi sie wydaje hehe. Pozdrawiam! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda23----> też tak miałam że one nie błyszczały ale przemyłam je porządnie cleanerem i błyszczą się jak psu j..:D spróbuj może przemyć znowu cleanerem:) albo daj jeszcze jedna warstwe żelu nabłyszczajacego:) pozdrawiam:) pisz jak coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna8128
hej dziewczyny! czy moglybyscie mi wyslac instrukcje robienia paznokci zelowych na maila!?bardzo mi na tym zalezy!z gory dziekuje!Anna8128@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam5
witam jakim numerem pędzelka najlepiej nakładać żel jednofazowy oraz jakim numerem robić białą końcwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×