Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Anna8128
dziekuje Chadziaszku :)!srtrasznie sie ciesze!mam jeszcze pytanko: jakich rozmiarów pędzelków uzywac do poszczególnych czynnosci a jakich np do frencha!dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna8128
co sadzicie o firmie BelArte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam5
czy ja też moge prosić o wyslanie na email: beev@o2.pl ,instrukcji na żele i akryle? z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jednofazowek uzywam 4 a do french uzywam taki cienki z piczasa koncowka i jest rewelacyjny niestety nie mam nr na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
do Chadziach Widze,ze masz cos na temat robienia zeli.Podeslij mi na maila.Z checia sobie zobacze,mooze dowiem,sie czegos ciekawego:-) Z gory serdeczne dzieki:-) www.buziaczek.eu I jak bys miala jeszcze cos o akrylach to tez poprosze.Moze kiedys zaczne robic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda23----> podaj mi maila, aha mam zwykłą instrukcje robienia żeli sama ja napisałam więc raczej nic nowego sie nie dowiesz jeżeli wiesz na czym polega przedłużanie paznokci metodą żelową... witam5----->sprawadź maila wysłałam przed chwilką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam pędzelka o rozmiarze #4 do nakładania żelu jednofazowego, a do french bodajże #2 ale tez ma taka fajną końcówkę cieniutką, jesli ci linia usmiechu nie wychodzi prosta to kup sobie zwykłe paski do frencha i nimi rób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam5
dziekuje za instrukcję do żeli :) dziękuje za wyjaśnienie odnosnie pedzelków, własnie french strasznie cięzko mi idzie, nie mam wprawnej ręki :( do żelu mam pędzelek nr 6, bo był w zestawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy ktos z was kupowal pazlotko na allegro??jesli tak to od kogo i czy bylyscie zadowollone?aha i moze ktoras z was miala ozdoby moro??zastanawiam sie nad kupnem ale nie wiem czy warto. Prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIMI -gosia
Zamawiałam ozdoby u sleydi i pozłtko i moro i poprostu sa super moro układam na frencha a luki uzupełniałam brokatami a pozłotko nadaje sie poprostu do wszystkiego jest fajne łatwo sie nakłada poprostu moge polecic slaydi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Do Chadzich d.m@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi powie
Dziewczynki prosze,powiedzcie mi,gdzie mozna kupic dobre tipsy,ale nie na Alegro-bede bardzo wdzieczna.Wiem,ze nigdy nie zostawicie nikogo tutaj bez pomocy i to jest bardzo szlachetne.pozdrawiam seredcznie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi powie
ja mam fajna instrukcje do zeli, moge przeslac jezeli ktos by chcial.Sluze pomoca.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje tylko na allegro i to od andrew35, polecam sa super. NIestety po za allegro nie kupowalam tipsow. Musisz poczekac na wypowiedzi kolezanek ktore wiedza wiecej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze o instrukcje do żeli, email pod nickiem :) ja też tipsy mam tylko z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia27l
ja kupiłam raz na allegro i juz nie kupie mam z firmy ra nails sa super mała kieszonka wszystkie rodzaje 30zł 100szt mozna kupwac uzupełnienia http://www.ranails.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Witam dziewczyny! :) Czy moglaby ktoras z Was napsac ktore firmy pudrow akrylowych sa najlepsze? Ja zawsze uzywalam supernail,ale slyszalam ze nsi jest poprostu rewelacyjny. A moze ktoras z Was ma jakies sprawdzone i godne polecenia pudry? Z gory dziekuje... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara weroni
do chadziach mi tez mozesz podeslac ta instrukcje na maila bylabym wdzieczna? malina19z2poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna8128
hej dziewczyny!czy znacie moze jakies firmy internetowe, ktore sprzedaja wszystkie akcesoria na paznokcie i gdzie mozna placic karta bankowa a nie za przelewem, poniewaz mieszkam za granica i to ulatwiloby mi kupowanie!prosze pomozcie to strasznie wazne dla mnie!dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Do kto mi powie... :) Wyzczytalam ze masz jakas instrukcje do metody zelowej. Moglabys mi ja przeslac na maila? Robie akryl ale chce kupic zestaw z zelem i taka instrukcja bardzo by mi pomogla. Szukalam w calym internecie i nic takiego nie moglam niestety znalezc :( Prosze pomoz hehe Z gory serdecznie dziekuje! :) imka7777777@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
ZNOWU DO KTO MI POWIE :) A co do sklepow gzie mozna nabyc takie rzeczy to nie jestem teraz w stanie Ci pomoc bo nie pamietam nazw tych stron,ale zrob tak: wpisz w google np akryl (w zaleznosci co chcesz kupic,jak zel to wpisz zel itp) i wysfietli Ci miedzy innymi duzo stron ze sklepami internetowymi w ktorych mozna to kupic. Jest tego duzo i troche szukania ale sie oplaca hehe Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kto mi powie.... ja też poprosze o instrukcje:) zawsze może coś nowego się dowiem ja mogę ewentualnie polecić sklepy ze Szczecina bo tam się zaopatrzam...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nss
Witam. Ja również byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie mi kursów (żel i akryl) na maila nightshade@interia.eu Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mi powie----> też bym cię prosiła o przesłanie instrukcji do żeli może czegoś nowego sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam5-----> najlepiej jakyś miała pędzelek osobny do nakładania białego żelu bo wiadomo nieraz dobrze możesz nie doczyścić i bedziesz miała miź żeli na paznokciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaarinka imka7777777 klara weroni behemotka doda23 nss -----------> wysłałam wam instrukcje do żeli, jesli kogos pominęłam to dajcie znać. pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmnmmm
Ale z was fachowe dziewczyny pozal sie boze 10000opisow na forum ale wy zamiast sprawdzic to tylko bez sensu ciagle to samo INSTRUKCJA KOSZMAR bleeeee :( zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×