Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość pracujka
Behemotka - bardzo Ci dziękuję Wogóle dziewczyny jesteście super. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Polećcie mi jakiś dobry żel, żeby był wytrzymały i trwały.Teraz pracuje na emmi nail i jestem zadowolona, ale chciałabym coś zmienić, udoskonalić i nie wiem jaki mam zakupić.Mam też żel jednofazowy sun flower, ale nie jestem zadowolona bo strasznie sie zapowietrza. Nie wiem dlaczego.Robie pazurki zelem emmi nail i nic sie nie dzieje a sun flower zawsze zapowietrza się i nie wiem co jest z nim nie tak.Proszę pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre żele: basic oraz oczywiscie od andrew35- gabriele :) te moge polecić pomimo że na początku narzekałam na gabriele, ale okazało się że mimo że ciężko mi się go nakładało to za to jest wytrzymały naprawde długo :) a ja mam pytanko, prosze o porade jaki zamówić żel do frencha. miałam wcześniej kupiony w zestawie u nailsfactory i niestety był beznadziejny bo rozlewał się i robiły się dziury po utwardzeniu w lampie. od lipca zakładam już swój salon i chce mieć tylko dobre produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotka, moge ci polecić żele Gabriell (andrew35) i perfekt lady. Swego czasu używałam tez la femme ale nie byłam z niego do końca zadowolona (chociaz nie był jakiś tragiczny) - klientki (palące) mialy zastrzeżenia co do tego że żółkł :O pozdrawiam przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo, zaraz sobie zamówie :) musze skompletować wszystko wcześniej a jest tego troche łącznie z lampą :) do tej pory miałam lampe economic ale zastanawiam się nad kupnem tej białej tunelowej (nie pamiętam firmy)- tylko jak robiłam u kosmetyczki w tej białej lampie to zawsze piekły mnie na początku paznokcie, a w tej economic nie miałam tego uczucia. Wiecie może dlaczego? czy to zależy od żarówek czy lampy? musze skoczyć na allegro i poszperać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam emmi nail i jestem z niej baaaardzo zadowolona :) tunelowe są mocniejsze od economików -dlatego może troche piec, Tunelowe szybciej utwardzają (2 min.) no i co najważniejsze mają lustrzaną powierzchnię (a przynajmniej powinny mieć...) co jest szczególnie wazne przy utwardzaniu frencha i kolorowych żeli (odbija światło i utwardza \"od spodu\") buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski... mogłybyście mi coś podpowiedziec? chce zrobic kurs we wrocławiu na produktach la femme... mogłbyście mi podpowiedziec czy to dobre produkty czy są lepsze... może i kursy ;o) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do asel. Produkty la famme nie cieszą się dobrą jakością, więc nie polecam tam kursu. Wrocław jest duży i radziłabym abyś poszukała kursu gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Przedewszystkim :) za odpowiedź, kupie w takim razie tą co Ty masz :) Marlena ja kupowałam na allegro, wystarczy wpisać w wyszukiwarke, ale chyba jednak lepiej odrazu kupić ten z gabrielle ;) są dużo trwalsze w uzytkowaniu, za to basic lepiej mi się nakładało :) pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze się z marleną - ja jestem zadowolona z la femme i moje klientki też ;) a co do kursu to ja właśnie na tych produktach sie uczyłam i sie nauczyłam ;) pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Cześć Diewczyny właśnie dzisiaj skończyłam czytać forum jest naprawde super i mam pytanko (kupiłam zestaw u NEO)i tam jest napisane że w składzie żel posiada primer jak radzicie czy to wystarczy czy mam jeszcze dodatkowo posmarować naturalną płytkę z góry dziękuje za odpowiedz.Aha jeszcze jedno czy to może być wina tipsów (tzn koloru) jesli mimo równego spiłowania nadal widac różnice między tipsem a paznokciem POZDRAWIAM IDZIĘKUJE WASZA STAŁA CZYTELNICZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> mobla jeśli żel zawiera primer to już nie musisz go dodatkowo stosować (a nawet nie powinnaś - za bardzo wytrawisz płytkę i będzie okrutnie piec w lampie :O ) A co do drugiego problemu, to być może za słabo piłujesz tips lub faktycznie naturalna płytka jest bardziej różowa niż u większości pań (tak sie czasami dzieje - wtedy piłowanie nic nie pomaga i jedyne wyjście to użycie tipsów clear). pozdrawiam i życze braku problemów ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
DZIĘKI ŚLICZNE PRZEDEWSZYSTKIM a jeśli jeszcze możesz mi powiedzieć co myślisz o o firmie Neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===> mobla ;) trudno mi wyrażać opinie na temat tej firmy... - nigdy nie pracowalam na jej produktach (i szczerze mówiąc nawet o niej wcześniej nie słyszałam) pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
www.allegro.pl/show_item.php?item=195753113 to jest ten link jak byście mogły zerknąć i napisać co sądzicie to byłabym wdzięczna POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Ale coś bardzo cicho na tym forum gdzie wy wszystkie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampa wygląda na O.K ale te żele są mi zupełnie nieznane więc sie nie bede wypowiadać ;) Jagto gdzie jesteśmy weekendujemy ;) (w moim przypadku - pracujemy) :classic_cool: pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxxxxxa
krwawa mery ja tez slicznie prosze o ten kurs akrylu monikaholowinska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
ja tez bym prosila o ten kurs akrylu lizuska21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś z was
uzywała żeli kolorowych reni-nail?? prosze o opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
a ja polecam zele christo z wyższej półki lub ra Nails z niższej. Dziewczyny nie ma co oszczędzać na produktach - chodzi przeciez o zadowolone liczne grono klientek. Jeżeli chodzi o akryl to najlepszy jest entity górna półka lub Ra nails, NSI nizsza półka. Nie należy również oszczędzać na zelach kolorowych, miałam kilka odcieni(otrzymałam je od kumpeli) z allegro po 9,99 ale cholernie wylewają się z pudełek. Żele kolorowe Ra nail lub Crystal Nails.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboletta
Cześć dziewczyny, od bardzo dawna jestem zakochana w robieniu rożnych wzorków na paznokciach. Ponad rok temu zrobilam sobie w salonie tipsy przedłużane na szablonie. Wyglądały fatalnie- były grube i w dodatku żel odpryskiwał w mniejscu gdzie wtopiony był hologram. Zraźiłam się i to bardzo. W grudniu postanowiłam ponownie zrobić sobie żele tylko już na tipsie. Poszłam do kobiety poleconiej mi przez kogoś, która robi to w domu. I byłam zachwycona- zrobiła mi żele na tipsie i pomalowała lakierem- wolałam aż tak bardzo nie ryzykować z hologramem. Sama później malowałam je i kiedyś spotkałam tą panią na ulicy- zobaczyła wzorek zrobiony przeze mnie i była zachwycona.Zasugerowała mi, że nadawałabym się do robienia tipsów choć nigdy ich osobiście nie zakładalam nikomu. Postanowiła mi pomóc i właśnie zamówiłam sprzęt zaproponowany przez nią. Zapłacę około 470zł + 10zł przesyłka z firmy ACTIVE- wczoraj zamówiłam. Oto ich namiary: http://www.activeshop.com.pl/ Mają naprawdę dobry sprzęt oraż żele bo mam je właśnie na własnych pazurkach. Mam nadzieje, że sprzęt szybko przyjdzie. Będę pisała jak moje postępy itp- narazie dużo nauki przedemną. Pozdrawiam, Ps. Świetne forum- naczytałam się wiele- ale i dużo nauczyłam przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola30
KOLEŻĄNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałabym zakupić zestaw startowy akrylowe doradcie jakiej firmy jest najlepszy> A może któraś z Was ma sprawdzoną stronkę na allegro będę wdzięczna. Pozdrawiam WAS*****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola30
KOLEŻĄNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałabym zakupić zestaw startowy akrylowe doradcie jakiej firmy jest najlepszy> A może któraś z Was ma sprawdzoną stronkę na allegro będę wdzięczna. Pozdrawiam WAS*****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
dziewczyny widzilam kiedys ze ktoras z was wysylala kurs akryli jesli ktoras ma prosze wyslijcie mi tez lizuska21@wp.pl bede wdzieczna krwawa mery jesli mozesz lub ktos inny wyslijcie mi pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mi też przydałby sie taki kurs.Z góry dziękuję jak wyślicie mi dziewczyny.sugia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×