Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość lizuska
mam pytanko czy przed przyklejeniem mozemy skrocić tipsa(kolor naturalny)kieszonke :) troche nie po polsku napislam ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizuska jesli uwazasz ze jest za duza to mozesz sobie skrocic ja tak czasem robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Czy któraś z was pracowała na żelach firmy ladys-nails?Jeśli tak to proszę o opinie bo mam zamiar zakupić te żele i chciałabym wiedzieć coś więcej na ich temat. I czy pod te żele trzeba używać bondera czy można dać na primer innej firmy?Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka____
WITAM🖐️ Czyatam od jakiegos czasu to forum i bardzo się cieszę, ze takie jest, bo można się sporo dowiedzieć:) Mam również do Was pytanie... Robiłam sobie paznokcie i przy obróbce paznokcia i po nałożeniu żelu widać było granicę między naturalnym paznokciem, a tipsem:(.Był to tips naturalny, ale okropnie przebijały sie spod niego jakieś białe plamy.Spiłowałam próg , ładnie zmatowiłam paznokcia i nic nie pomagało. Nie wiem czemu tak się stało, ponieważ nie pierwszy raz robiłam paznokcie i mi sie to przytrafiło:O Wydaje mi się, że to moze wina tipsa bądz złego przyklejenia tipsa:O. Bardzo proszę o odpowiedz, może któraś z dziewczyn miała podobne sytuacje. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkie pazurko-maniaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka moim skromnym zdaniem pod przyklejonym źle tipsem dostało się powietrze i ono właśnie wygląda jak biała plama, co do widocznej różnicy to też niestety źle jest spiłowana różnica ( za mało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka____
Behemotka--dziękuję Ci bardzo za odpowiedz:) Własnie mi też się tak mniej więcej wydawało:O Ściągnełam te paznokcie i robię następny raz:) Zobaczymy jak mi teraz wyjdą:):) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
dziewczyny u kogo zamawiacie szklane tipsy? jaki żel jest dobry, nie odpryskuje bokami, długo trzyma się na paznokciach? z góry dziękuje za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadi22
Witam.Chciałabym zamówic na allegro zestaw startowy do zakładania żeli tak za ok 300zł.Czy ktoś mógłby mi polecic dobry zestaw? Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc dziewczyny ja tez zamowilam zestaw startowy ten od gabrielel co polecala ci pomoc 3 i inne dziewczyny tez mowily ze jest ok jak sie pytalam zeby mi doradzily wiec go zamowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
ten też jest dobry, moja koleżanka taki zamawiała, ale żele troche gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
mowisz o gabrielle czy tym co nadii chce kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
ten od grosshandel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
ja już nic nie wiem, czytam po tych forach, po allegro i dużo stylistek zachwala żele sun flower i ibd. czy nie zagląda tu już nikt profesjonalny? tylko początkujące? a gdzie się podziała Krwawa Mery? poradźcie jaki żel kupić aby klientki nie uciekły po pierwszym razie i gdzie kupić tipsy zwykłe i przezroczyste. może macie jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
mam jeszcze pytanko bo czekam na ten zestaw gabrielle ni wiem jednego jeszcze w czym sie przemywa pędzelek po żelu bo w tym zestawie jest cleaner do przemywania masy żelowej proszę oświećcie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
pomoc3 każdy kiedyś zaczynał od początku nikt od razu wszystkiego nie wiedział a tak na margnesie tez zauwazylam ze kazy poczatkujacy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
każdy że dużo nowicjuszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc można pędzelek przemywać cleanerem albo kupić specjalny płyn do mycia pędzelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 22
Ja na allegro zamawiam tipsy, ale tylko te wyprobowane, poza tym takie rzeczy jak ozdoby, waciki bezpyłowe. lampe tez kupilam na allegro ponad rok temu i zaoszczedzilam 150zł (wtedy lampy byly bardzo drogie). potem tylko żarówki wymieniasz tak co pół roku. nie polecam kupowania żeli na allegro!!! a już na pewno nie takich co kosztują 30zł. na tipsach owszem, ale na żelu nie można zaoszczedzic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam prośbę
Hej!Czy ktoś może polecic naprawdę dobry zestaw startowy do żeli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
Mamprośbe wyżej masz link przecież do dobrego zestawu :) Kosmetyczka 22 a możesz powiedzieć mi u kogo i jakie tipsy zamawiasz oraz na jakich żelach pracujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam prośbę
Czy żele firmy Gabrielle są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvitak
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam prośbę
Niw wiem czy zakupic żele firmy Gabrielle czy sun flower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllll
wszyscy pytają a nikt nie odpowiada hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno lepsze są sun flower ale ja miałam tylko od gabriele. szczerze przyznam że od dwóch dni czytam i przymierzam się do zakupu żelu właśnie sun flower, może będą faktycznie super :) szkoda że nie ma innych opini na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbv100
witam mam pytanie czym sie różni lampa 36W z wyłącznikiem 120 sek. i 4 żarówki UV9W za 119 zł, a taka sama gdzie indziej kosztuje 269 zł, bo nic z tego nie rozumiem, powiedzcie jaka lampe najlepiej kupic żeby nie wtopić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×