Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Bamboletta
Moim zdaniem niczym. Wazne zeby miala 36W. Moim zdaniem tu jest jak z kupnem np. telewizora w kazdym sklepie inna cena :-) Mozliwe jest jeszcze ze jesli to na allegro to ta nizsza cena moze byc lampy z wada fabryczna. Ja polecam Kupic np w hurtowni active i zaplacic za porzadna lampe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbv100
dzięki z odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja mam żele sun flower i nie jestem z nich zadowolona bo szybko sie zapowietrzaja.Być może trafilam na jkis wadliwy sloiczek bo narazie kupilam jeden i teraz stoi bo jest do kitu. Czytalam opinie i sa dobre na temat tego zelu ale praktycznie nie jestem zadowolona.Kupowalam zel w hurtowni. Innymi żelami pracuje i wszystko ok.Trzymaja sie a gdy uzyje tego sun flower po 3 dniach sa zapowietrzenia i zel odpryskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena a jakich żeli używasz na codzień? ja narazie chyba najbardziej jestem zadowolona z żelu gabrielle od andrew35 kupionego na allegro. teraz chciałam coś lepszego i szukam też dobrze kryjącego żelu do frencha i szklanych tipsów, może możesz mi coś doradzić? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasiasia
jakich akryli używacie? mi ostatnio w hurtowni chcieli wcisnąć ranails , ktos o tym slyszal/uzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Behemotka. Obecnie używam żeli emmi nail i używałam też gabrielle i z tych jestem zadowolona bo trzymały sie bardzo dobrze. Też chciałam cos zmienic i zakupiłam sun flower ale nie spełnił moich oczekiwań.Teraz mam zamiar zakupić żele ladys-nails tylko cos nie chca dziewczyny napisac opini na temat tych żeli.A tipsy cler zakupuje zawsze od andrewa35 z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenaa dzięki piękne za odpowiedź :) 👄 dobrze że napisałaś swoją opinię bo już miałam spróbować żele sun flower :) ale nie będę kombinowała, pozostane przy gabrielu chyba :) no i tipsy też zamowie jeszcze dziś :) dzis dostałam zestaw mini do akrylu od star nails, fajny bo wolno schnie i można na spokojnie sobie klepać te paznokcie :) pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 36
Dziewczynki kochane robie od 6 lat pazurki i nieprawda ze tylko lampa 36W. ja robie caly czas na lampie 9W i jest super nic sie nie dzieje. Chodzi o to zeby zarowka byla mocna i nie przetrzymywac jej za dlugo. maksymalna ilosc godz to 200godz. bardzo wiele zalezy od materialow jakie uzywamy i od sposobu robienia:_)))))Pozdrawiam wszystkie maniciurzystki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki klej
Czesc. Jaki klej do tipsow jest najlepszy(za przystepna cene a nawet za niewielkie pieniadze) i gdzie go kupic?dodam ze to na uzytek wlasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam klej gabriell jest dobry, szybko klei i długo trzyma :) Marlena dzięki, zaraz go poszukam w necie :) choć zamówiłam dziś biały z gabriela :) chyba będzie to moja ulubiona firma haha no i te ceny o niebo niższe od profesjonalnych :) mam pytanko, dzis robilam tipsy i pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego że po ostatniej warstwie żelu i umyciu go płynem do przemywania masy a drugiej ręki cleanerem (bo myślałam że to wina płynu) na niektórych paznokciach były takie ślady jakby miejscami były matowe i takie jakby spiłowane blokiem :( nie wiecie jaka jest tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena możesz mi powiedzieć czy na ten biały żel dajesz potem bezbarwny z tej samej firmy czy może być z gabriela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Nie musi byc z tej samej firmy.Ja uzywam gabrielle lub emmi i wszystko jest oki.A jeśli chodzi o to ze po przemyciu ostatniej warstwy masz jakies rozne defekty to przypuszczam,że za mało żelu dałas albo za krotko w lampce.Mi kiedys sie tak zdazylo jak za cienko zelu dalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może masz racje :) niestety cos mi ten żel z gabriel zaczyna szwankować :( jakieś kropki mi sie robią :( albo za stary albo źle go nakładam :( zastanawiam się nad zamówieniem żelu droższego z firmy star nails, la femme albo z sun flower. tylko nie wiem czy warto inwestować ;) niestety też jakieś bloki zamówiłam niedobre, strasznie ostre, zamiast matowić to piłują jak pilniki 100 :( chyba trzeba sie zastanowić nad kupowaniem na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Bloki polerskie też są różne.Jak miałam ostre to wzielam starego tipsa i na nim stępiłam bloczek.Zamów sobie na allegro on nail desing żel emmi nail jednofazowy.Ja używam go systematycznie i jest naprawdę dobry.Maja oni probki po 5 mililitrów to sobie zamów i wypróbój i koszto jest niewielki bo kosztuje 12 zł.Jeśli chodzi o żele z wyższej półki to sa drogie, ale na pewno lepsze.Star nails to bardzo dobra firma a le również dobra ponoć jest ladys-nail i sa tansze bo żel sprinter profi kosztuje 47 zł i do tego trzeba ich bonder-primer który kosztuje 59 zł.Moja koleżanka używa tych żeli i jest zadowolona.La femmme z tego co wiem to nie cieszą sie dobrymi opiniami.Oczywiscie niektórzy go chwalą ale spotkałam sie z wieloma opiniami negatywnymi. Więc nie ryzykowałabym. Polecam też żele activ na allegro sprzedają je pod loginem vitara.Sa czesto promocje.Żel gold kosztuje 45 zł a sprzedaja je z hurtowni, wiec zel na pewno bedzie dobry.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynałam swoją przygode z tipsami na żelach la lemme - nie sa dobre-są zbyb rzadkie :O leją sie jak... ach.. sun flower są bardzo dobre - moge ci je polecić z pełną odpowiedzialnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam kochane :) kupie sobie chyba najpierw jedne a potem następne :) masz racje blok jest za mocny, dzis robiłam kolezance tipsy i musialam jej blokiem polerować bo po moim tipsy wyglądały jakby byly piłowane pilnikiem :( dzis byłam zadowolona bo paznokcie wyszly prawie perfekcyjnie :) krzywa C prawie jak malowana :) czyli dziewczyny trening czyni mistrza i robiłam je żelem koleżanki z firmy naildesign jednofazowym, tyle że troche rzadka framuga i tzreba uważać bo się zalewają troche skórki :( po nałożeniu żelu tzreba rękę przewrócić na chwile aby żel sie spoziomował i szybko do lampy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość framuga to jest
naokoło drzwi/okien...:O nie używaaj słów których znaczenia nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbv100
witam dziewczyny mam pytanie w internecie jest taki sklep RENI-NAIL z akcesoriami do paznokci co sądzicie o żelach tej firmy czy sa dobre, bardzo prosze o odpowiedź.czy ktoś stosował te żele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena a Ty pracujesz też na żelach gold z activa? patrzyłam na allegro na te żele i z artykułu wynika że może być fajny tylko troche się boje że jest gęsty :( ten z gabriela mialam gęsty i troche ciężko się go nakłada :( tu jest link, powiedz mi czy to ten: http://www.allegro.pl/item210677314_zel_activ_gold_super_clear_15ml.html a z tej firmy nie ma żelu french, a może jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Tak o ten zel mi chodzi.Ja go nie używalam ale znam dziewczyny co uzywaja go i sa zadowolone.Dobrze,że jest gesty bo nie ścieka na skorki.A jak chcesz rzadki i dobry w niskiej cenie to polecam emmi nail.Ja caly czas na nich pracuje i klientki sa zadowolone a ja razem z nimi.Ja teraz bede zamawiala ladys-nails albo rendezvous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja uzywałam kilku żeli tj gabrielle, emmi nail i lady, najbarzdzije jestem zadowolona z emmi nail sa łatwe w obróbce i długo się trzymaja, wogole się nie zapowietrzaja, ideane do krycia frenchu, jednym słowem polecam :D z tym że ja akurat uzywam żeli w 3 fazowych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc dziewczyny mam pytanko czym sie czyści pedzelek od akrylu po zrobieniu pazurkow clanerem?? jak w przypadku zeli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena i Karlinka dzięki 👄 :) jeszcze jak możecie to podajcie mi link do tych żeli emmi nail bo jak szukałam to znalazłam tylko całe zestawy :( może źle szukam :) Marlena nie słyszałam nic o tych żelach :( co do pędzelków do akrylu to moja kolezanka wypróbowała że najlepiej czyści się je zwykłym zmywaczem z acetonem :) są też oczywiście gotowe płyny do mycia pędzelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA23
CZESC DZIEWCZYNY, MAM PROŚBĘ, DOPIERO BĘDĘ ZACZYNAĆ. KTÓRY ZESTAW STARTOWY NEJLEPIEJ KUPIĆ. NIE MUSI BYC TANI, CHCĘ DOBRZE ZAINWESTOWAC.JAK MOZECIE PODEŚLIJCIE JAKIES INSTRUKCJE ROBIENIA PAZNOKCI. JAKA METODA JEST NAJLEPSZA NAJŁATWIEJSZA I NAJEFEKTOWNIEJSZA?DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dennisea
ja uzywam zelu sun flower i nie zamierzam go zamienić na inny juz jeden wykonczylam i zamawiam teraz drugi juz jest wlasnie w drodze:))))))))pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×