Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość niedodzwiedz
do behemotka -bardzo dziekuje za odp.Ja własnie piluje tak, zeby nie bylo roznicy w "kolorze" tipsa i naturalnego no i tego progu, ktory zaciera sie dosyc szybko, tylko ta "roznica kolorow" mnie drazni i mam wrazenie, ze bedzie widoczna pod zelem, wiec spilowuje a konczy sie to "darciem" tipsa...Sprobuje ograniczyc sie do zatarcia progu i pozostawie tak, zobaczymy jak wyjdzie...dziekuje jeszcze raz za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2233
Wiem, że to może sie wydać śmieszne, ale niestety nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie a u kosmetyczki nigdy nie byłam więc nie wiem... W którym miejscu na paznokciu przykleja się tipsa? czy trzeba go przykleić tuż przy skórce czy w połowie paznokcia czy też przy końcu?? Bardzo proszę o szybką odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aneczka.Kochana ja jak zaczynałam przygodę z pazurkami tez nie byłam u kosmetyczki i dałam rade.Kazdy tips ma kieszonkę i tą kieszonka zaczepiasz od końca paznokcia i przyklejasz a wcześniej na kieszonkę smarujesz klej.Najlepiej jak tips zajmuje 50% powierzchni naturalnej paznokcia a jeśli więcej to skraca sie kieszonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2233
Dziękuję Ci bardzo Marlenko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2233
Dla zainteresowanych wstawię tutaj link strony, na której można obejrzeć filmiki jak zdobi sie tipsy. Wystarczy wybrać któryś z filmików po lewej stronie:) niestety są one w języku angielskim, ale i tak patrzenie wystarczy aby wszystko zrozumieć http://www.kupainc.com/resources/video/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2233
Nie wszystkie filmiki dotyczą zdobienia ale część z nich tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwiraa każdy żel ma (a przynajmniej powinien miec podany na opakowaniu czas utwardzania). przeważnie są to 3min, choć są też żele na 2minuty, a nawet na 30sekund. im mniej żarówek, tym dłużej utwardzasz. Żel biały jeszcze dłużej, a kolorowe tym dłużej, im ciemniejszy kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do margolino tak polecam Ci zele emmi...zamowilam zestaw z tej firmy i wszyskto jest zaje..... hehe ale chcialam teraz sprobowac czegos innego i zamowilam zel sun flower bo podobno tez jest dobry ale z tej firmy zamowilam zel jednofazowy a do frencha mam z emmi i nie mam zamiaru go zmieniac bo jest bardzo fajny a zarazem wydajny ja nakladam zawsze dwie warstwy robilam pazurki z frenchem juz 10 osobom i jest wiecej niz polowa...takze za ta cene i w dodatku taka jakosc...NAPRAWDE SIE POLECA pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
dziewczyny podajcie mi jakis link do dobrych tipsow do uzupelnien bo zamowilam ostatnio z reni nail i sa baznadziejne dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisieneczka polecam tipsy od andrew35, są super, nie łamią się, nie kruszą, dobrze amortyzują uderzenia :) mam tipsy mleczne i clear :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Niedodzwiedz jak piłujesz róznice tipsa z paznokciem naturalnym staraj się to robić jakby kantem pilniczka, nie piłuj non stop całego tipsa bo będzie za cienki :) najpierw róznice a potem całego zmatuj i uważaj żeby nie świecił się nigdzie bo wtedy żel nie złapie w tym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Obejrzalam te stronki z KUPA i tak sie zastanawiam, czy nie wygodniej jest zakladac tipsy french niz malowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Dziewczyny, Mary ! Zdesperowana matka 3 m dzidziusia musi zrobić sobie sama żelki. Jak uniknąć kardynalnych błędów ? Instrukcja którą dostałam w zestawie jest mętna. Mam biały żel, bau gel przezroczysty gesty, i nabłyszczający końcowy. Na naturalnych paznokciach chciałabym zrobić french w celu wyglądu i wzmocnienia ( z powodu braku czasu jak to mama nie mogę ciągle przesiadywać w gabinecie ). Właśnie pękł mi 1 pazur i mam pytanie jak go skleić ??? Wiem, że moja Gabrysia od tipsów kiedyś tak mnie wspomagala... Czy możecie mi pomóc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Sama sobie skleiłam, bo nie mogłam się doczekać od was odpowiedzi...Nałożyłam 3 warstwy bau gel, naświetliłam każdą 2 min i na koniec przemyłam cleanerem. Ale ze wszystkimi pazurami nie wiem czy zaryzykuje :-( A w następną sobotę jadę na ślub i marzyło mi się coś extra na łapkach. Napiszcie czy zrobiłam jakiś błąd w sumie wyszedł mi kulfon a nie jakaś C i tak tego nie łapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Śpicie to jeszcze napiszę. LITOŚCI ! Czytam ale tego wszystkiego od Was jest 82 strony a ja nie mam tyle czasu :-(( Mąż mnie z domu wymelduje zamiast zajmować się dzidzisiem walczę z naturą. Napiszcie jak szybko i elegancko zrobić french na naturalnych paznokciach ! Może było o tym wcześniej ale już nie mam siły czytać... Mam te żele o których pisałam wcześniej plus zmiękczacz do skórek. Nie chcę ze względu na brak czasu mieć problemu z powietrzem, odłażeniem. Myślałam w sumie,że to się robi dla wygody a nie dla problemu...;-) coś a'la makijaż permanentny... Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
behemotka- jestes super!dziekuje bardzo za rade. Wczoraj cwiczyłam "stara" metoda:-) i nadarłam kilka tipsow, dzis bede sie uczyc sie Twoja i napisze jak poszło.A czy udaje Ci sie tak zrownywac te granice, ze nie widac pozniej jej pod zelem? nic-ide cwiczyc:-)dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedodzwiedz udaje :) ale to kwestia wprawy a tak na poważnie to zaleta wydanych pieniędzy na kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Doradzicie cos z tipsami frenchowymi? Czy to ulatwia sprawe, czy nie jest to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
do aneczka223, na tej stronce KUPA nie moge znalezc zdobien, chodzi ci o te na dole, po lewej, 2 kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
behemotka- piluje, piluje...:-) nadal nic, staram sie nie spilowac go -ale inaczej wciaz widze te granice...nic to- dalej probuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie piłuj tak dużo, szybko i mało ;) inaczej znowu spiłujesz całego tipsa zamiast różnicy :P ale sie ubawiłam Twoim postem :) tipsy french są fajne dla osób które mają ładną płytkę paznokcia, na małej wyglądają brzydko, skracją ją jeszcze bardziej :( jak sama pomalujesz french to zrobisz to tylko do granicy wolnego brzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam po co tu wlazłam ;) Marlena czy Ty dajesz primer pod żel emmi? bo ja nie dałam i sie zastanawiam czy będą się tipsy trzymały :) gdzie zamawiacie tipsy do stóp? wczoraj mialam chętną na takie tipsy ale nie wiem gdzie je zamówić, czy też od andrew35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Tak daje pod żel emmi primer bo jest wymagany.Kiedys zrobiłam bez primera i trzymały sie 2 tygodnie.Tipsy do stóp?po co przedłuż lekko na szablonie to zajmie Ci mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezarka ! Uczyłąm się na kursie pracy z frezarką . Jak uważacie czy frezarka jest niezbędna - także mysle o robieniu klasycznego maniciru pediciuru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2233
Do margolino, filmiki o zdobieniu to : Fantasy Flowers, Floral Desings 1 of 3 oraz Floral Desings 2 of 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
behemotka...było szybko i mało no i kantem pilniczka-roznica pozostała widoczna!no oszalec idzie, mysle, ze zaczne przedluzac na forme bo chyba łatwiej:-) kurna- pozostaje jeszcze pocwiczyc to pilowanie! ciesze sie, ze ubawil Cie moj post, takiej reakcji oczekiwalam:-)))pozdrawiam serdecznie!dam znac jak i co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
dziewczyny help me hehe zaraz mnie ku..r...ica wezmie hehe nie wiem juz sama co mam robic ja pierdziule nie wiem co robie zle.. :( moj problem tkwi w tym ze gdy zrobie pazokcie ona po kilku dniach sie zapowietzaja mam zele z emmi wiec to zapewne moja wina... ale wydaje mi sie ze wszystko robie dobrze... NAJPIERW SCIERAM BLOKIEM PLYTKE PAZNOKCIA NASTEPNIE OCZYSZCZAM GO CLEANEREM DOBIERAM PAZNOKCIA PRZYKLEJAM OBCINAM I ZACZYNAM PILOWAC.... Z PILOWANIEM NAWET DOBRZE MI IDZIE...NIE ZA BARDZO GO SCIERAM I NIE WIDAC TAKZE ROZNICY...NASTEPNIE ODTŁUSZCZAM PLYTKE CLEANEREM DAJE PRIMER NA PLYTKE PAZNOKCIA I NAKLADAM TRZY WARSTWY ZELU BUDUJACEGO I NA KONIEC ZEL WYKANCZAJACY(NIE MOWIAC O OZDOBACH LUB FRENCHU) PAZNOKCIE ZAPOWIETRZAJA SIE PO KILKU DNIACH CZASAMI PO TYGODZNIU HEH NIE WIEM CO ROBIE ZLE POMOZCIE MI BO CHUBA OSZALEJE...TE TIPSY JUZ MI SIE PO NOCACH SNIA :(CZEKAM NA ODP POZDROOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisieneczka hmm wydaje mi się że dobrze robisz, tyle że ja nie odtłuszczam już ponownie po wypiłowaniu różnicy tylko samym pędzelkiem oczyszczam dobrze i nakładam żel. odtłuszczam tylko przed przyklejeniem tipsa :) i primer daje przed piłowaniem na naturalnego paznokcia( nigdy na tipsa), nie wiem czy to dobrze czy źle bo na kursie wogóle nie dawaliśmy primera te żele z sun flower mają rózne opienie (jak pisała wcześniej Marlena) dzis słyszałam ze u nas kosmetyczka na nim pracuje i dobrze tipsy sie trzymają, po miesiącu aż do uzupełnienia :) Marlena kurcze to mnie podłamałaś, bo nie dawałam primera 2 dziewczynom a dziś dałam na spróbowanie :( kupiłam dziś na spróbowanie żel z star nail, powiem Ci że super się go nakłada i pazurek wyszedł śliczny, sam się ładnie układa, nie zalewa skórek. teraz tylko zobacze jak bedzie sie zachowywał pod wpływem użytkowania właścicielki ;) będę informowała Ciebie i innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
dzieki behemotka :) jutro z ranca robie pazurki kolezance i chce je zrobic jak najlepiej bede kombinowala jakos hehe moze wymodze cos lepszego...przespie sie z tym moze to pomoze hehe dzieki za rade.. .sprobuje tego zelu z sun flowe jesli nie spelni moich oczekiwan to nie wiem co zrobie hehe dobra ja mykam uciekam do wyrka pozdro dla Ciebie behemotka DZIEKI JESZCZE RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×