Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Dennisea
Ja używam metody żelowej i wydaje mi sie ona fajna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja polecałabym ci zestaw z emmi, lampka jest super, fajnie utwardza, co do żeli to nie wiem, bo ja na nich z klientkami nie pracowałam, ale podobno fajne. Natomiast druga firma, która jest ok to Activ i tu żelki sa podobno juz lepsze od Emmi, ale wiem to tylko z opinii innych osób . Pamietaj, ze żelki i tak sobie później kupisz jakieś lepsze, głównie kieruj sie wyborem lampy, ale tu podobno lampa tez jest fajna. Ja również miałam ten dylemat, jaki zestaw wybrac i wybrałam emmi, poniewaz bardziej odpowiadała mi lampka w kolorze srebrnym. A co żeli to polecałabym Bass cosmetics, Allesandro, IBD. Sun Flower niektórzy chwalą, a niektórzy narzekaja, dlatego do nich nie mam przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc edzia 23lwo ja tez zamowilam identyczny zestaw od gabriellle wlasnie dzis przyszedl ale nie ma sil juz dzis robic paznokietkow i jak mowisz ze dobrze sie nim robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
do lizuska- witam:) tak, jest super! Bardzo jestem zadowolona! Żel, lampa- extra. Ja nie moglam sobie odpuscic i praktycznie od razu sobie zrobilam:) Musialam dziecko spac polozyc i do dziela:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
edzia a na ile ci wystarczyl ten jeden zel bo mi sie wydaje ze to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
a pedzelek od zelu w czym myjesz w cleanerze tym co byl w zestawie?? i jeszcze inne pytanko kiedy nakladac ozdoby na zel przed czy po wyjeciu z lampy. Na swiezo nalozony zel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lizuska.Najlepiej ozdoby dac na pierwsza warstwe zelu bo dobrze sie zatapiaja.Ja robie tak ze daje zel na 15 sekund do lampki i nakladam ozdoby i znowu do lampki na 2 minutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzelek przemywam clinerem albo spirytusem salicynowym.Daje ten sam efekt a spirytus jest tani.Jeśli chodzi o żel z gabrielle to jak masz słoiczek 15 ml jednofazowy to na około 7 rąk powinno wystarczyc.Jeszcze zalezy ile warstw dajesz i co zatapiasz bo np kółka cd wymagaja wiecej żelu bo sa grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
dzieki marlenka wyszerpalas moje pytanie :)super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena dzięki :) jesteś wielka ;) w życiu tego linka bym nie znalazła :( zaraz zamówie sobie u niej ten żel jednofazowy, żel do frencha i bloki bo mam te ostre tylko :) szukam jeszcze pędzelek do żelu nr 6 bo mam tylko 4 ale za wąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
do lizuska- marlena887 odpowiedziala juz na pytania:) z ozdobami robie tak samo jak napisala kolezanka. Jesli chodzi o zel, to narazie zrobilam sobie i kolezance- tylko troche ubylo. Wydaje mi sie, ze jeszcze z 5 dziewczynom zrobie i sie skonczy. A jak sie skonczy, to kupie sobie sun flower, ale jeszcze zobacze- narazie jestem zadowolona z gabrielle, zobaczymy za kilka tygodni czy nie podejdzie powietrzem lub czy nie odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
czesc dziołszki mam do was kilka pytan bo widze ze znalazlam zanprawde fajna strone z ktorej moge sie duzo dowiedziec....dzieki wam wszystkim nie popelnilam kilku waznych bledow w zakupie produktow roznych firm...chcialam kupic zele firmy reni nail poniewaz nie sa drogie a wczesniej mialam emmi nail i myslalam ze bede one podobnej jakosci....jednak sie mylilam :/ ale chcialabym teraz zamowic zel firmy sun flower lub GABRIELLE ale nie wiem ktory bedzie lepszy,jestem poczatkujaca takze na ten temat nie wiem za duzo hehe ale byla bym bardzo wdzieczna za podpowiedz...aha i jeszcze chcialam sie zapytac jaki klej wedlug was jest najlepszy...????czekam na wasze odpowiedzi oraco caluje i pozdrawiam buzka :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
i jeszcze chciałam sie dowiedziec jakich żeli lepiej używac...jedno czy trojfazowych....bede wam bardzo wdzieczna za odpowiedz :) :) :) pozdrawiam goraco i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
wisieneczka- ja tez jestem poczatkujaca jezeli chodzi o zel. Wczesniej robilam tylko akryle. Kupilam ostatnio caly zestaw firmy Gabrielle do zeli (o tym pisalam wczesniej) i jak narazie jestem zadowolona. Klej jest tez dobry tej firmy. A co do zeli, to uwazam, ze dla poczatkujacych najlepszy jest jednofazowy- wszystko robisz jednym zelem. Trojfazowy jest dla profesjonalistow, chociaz moge sie mylic... Ja mam jednofazowy i narazie mi wystarczy. Jak mi sie skonczy gabrielle to kupie sun flower tez jednofazowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do Edzia23-Lwo -dzieki za odpowiedz....chce teraz zamowic zel z sun glower jednofazowy i mam nadzieje ze spelni moje wymagania...pozdrawiam i caluje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
Nie ma za co:) Wiekszosc dziewczyn chwali zele sun flower. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wisieneczka.Jeśli chodzi o zestaw startowy to gabrielle albo emmi nail.Ja mam emmi nail i jestem zadowolona.A jeśli chodzi o żel sun flower to dziewczyny go chwala ja jednak z doświadczenia mam inne zdanie.Kupiłam i nie byłam zadowolona bo szybko sie robiły zapowietrzenia i zrezygnowałam z niego.Inne żele bardziej mi odpowiadaja mimo iż są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Cześć Dziewczyny mam pytanko do was czy mieszacie preparaty rożnych firm tzn żele innej firmy i przykładowo cleaner i primer innej , bo ja kupiłam zestaw startowy NEO z żeli nie jestem zadowolona i chciałabym zmienić na jakieś inne DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc dziewczynki !!!Edzia ten zestaw co mi wczoraj przyszedl jest super z gabriele nie mialam sil ale jednak sobie zrobilam pazurki nawet jak na 1 raz jestem zadowolona tylko z boku troche skorki zalalam ale nie przejmuje sie tym bo jak chodzilam do kosmetyczki to pokazala mi jak je wypilowac ciekawe jak dlugo beda sie trzymaly:) odpukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do marlena887 A JAKICH ZELIKOW UZYWASZ W TYM MOMENCIE...???? ja mam z emi nail bo jak pislama wczesniej zamowilam zestaw z tej firmy!!!dostalam w zestawie zel budujacy,nablysczajacy i french i powiem wam ze zele te sa nawet wydajne.Mimo ze to tylko 15ml zrobiłam juz tipsy 7 dziewczyna i nakldalam normalne warstwy zelu(wcale nie sa cienkie) hehe a zelu zostalo mi jeszcze na jakies 2-3 razy..jestem bardzo zadowolona z nich ale chcialabym sprobowac czegos innego...aha i chcialabym jeszcze wiedziec u kogo zamawiac tipsy bo zamowilam u reni-nail cena dobra ale tipsy sie nie za dobrze piluja....teraz robieie paznokci zajmuje mi ok 2-2.5 godz a wczesniej wyrabialm sie w gora dwie...!!!i jesli mozecie to doradzcie mi jeszcze jakiego kleju uzywac,jaki wedlug was jest berdzo dobry a zarazem wydajny.. :) :) z GORY WIELKIE DZIEKI BUZIAKII :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wisieneczka.Ja obecnie używam zelu emmi nail jednofazowego.Jestem z niego zadowolona bo trzyma sie dlugo i nie zapowietrza sie i jest wydajny bo na 8,9 rak wystarcza.Mam zamiar zakupic zele rendezvous ale juz sama nie wiem bo jest tyle roznych ze sie zamotalam.Ja tipsy robie w 3 godziny bo lubie wszystko starannie i dokładnie.Szybciej nie moge sie wyrobic.Ja tipsy kupuje u andrewa35 na allegro i jestem zadowolona bo sa super jakosciowo a klej emmi nail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja też polecam tipsy od andrew35, są dobre, nie pękają, długo sie trzymają i ladnie wygladają :) klej mam też od nich :) żele mam teraz od andrew35 ale zamówiłam ( za namową Marleny) żel biały, przezroczysty od emmi nail :) mam nadzieje że będą dobre :) ja tipsy też robie ponad 2 godziny, a własciwie ze trzy :P ale jak można zrobić szybko i dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Dziewczyny to jeszcze raz ja prosze odpowiedzcie mi jak to jest z tym mieszaniem czy jest to do przyjęcia że żele są inne niż reszta , czy lepiej używać jednej firmy Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inni, ale ja używam cleanera z innej firmy niż żele i primer. zawsze sie zastanawiam czy można łączyć żel z gabriela z frenchem np. naildesign, Marlena pisała że można więc spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
do lizuski- ciesze sie ze podoba ci sie ten zestaw. Mnie tez sie podoba- jak narazie:) Ja robilam pazurki w poniedzialek- dzisiaj jest czwartek i jak narazie nic sie z nimi nie dzieje, nie podchodza powietrzem, ani nie odpadaja mimo ze duzo sprzatam, zmywam itd... Zobaczymy za kilka dni:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Dzięki Behemotka jak dostaniesz żele od emmi nail to podziel się wrażeniami bo ja się zastanawiam między emmi a activ , a powiedz mi jeszcze jedną rzecz lepiej pracuje ci się na rzadkich czy gęstych żelach .Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×