Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Student_24

Szukam deseczki, bo inwestuję w przyszłość

Polecane posty

Gość Student_24

Może wam się wydać to dziwne, w czasach kiedy każda dziewczyna by chciała mieć duży biust, ale ja wam powiem, że nie! Duże biusty tracą w czasie bardzo dużo, czas działa na niekorzyść dużych piersi. Jeżeli już dziewczyna to ze średnimi mało piersiami. Na starość piersi duże stają się ogromniaste, zobaczcie stare baby na ulicach, one mają tak piersi wywalone, że całą klatkę piersiową zajmują i nic nie można poradzić, trzeba się usuwac z chodnika, jak taka idzie z rozstrzelonymi cycami na wszystkie strony. Deska taka nie będzie, bo to będzie babcia deseczka sucha, a nie babsztyl 3x większy od faceta. Dlatego też panowie patrzcie na matki waszych dziewczyn, jeśli zauwazycie, że roznosi w biuście jej matkę wiedzcie, że jej córa będzie mieć też taką tendencję. Straszne to w ogóle jest widzieć na ulicy taką starsza parę, ona jak beczka, on suchy łysiejący niczym jaminik na smyczy z taką żoną. Deseczki zatem w związku z tym, że nie mają piersi dużych na starość są normalne w wyglądzie, nie zmieniają tak kształtów, nie transformują się w niewiadomoco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamborgiini
no jak nic, mądry chłopak... taki to mi się widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaak
przy wyborze żony ważny jest biust, dziwidztwo, kasa teścia i parę innych rzeczy.... generalnie najmniej istotną cechą jest MIŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
ciekawe jak twoje jajca i chuj beda wygladac na starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz juz
jamnika? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczurnica
hehe, moje ciotki wszystkie miały płaskie klaty w młodosci, a teraz cyce im sie rozjeżdżają jak ty to mówisz - na wszystkie strony chyba nie ma takiej reguły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna wg aktualnych standardów to Ty byś była, gdybyś: - chodziła w bluzkach odsłaniających cały brzuch i połowę cycków, - oddawała się za piwo na dyskotece (pozdro dla dziewczyn z wrocławskiego Dolmelu :-O ), - nosiła mini, które można pomylić z paskiem od spodni, - po otrzymaniu balonika odruchowo go ssała zamiast dmuchać, - dawała swoje prowokujące foty z widocznymi spod miniówy gaciami na Fotka.pl, - straciła dziewictwo w wieku 13 - 15 lat, najlepiej po pijaku i z pijakiem, - począwszy od 18 roku życia wzwyż mogła pochwalić się liczbą partnerów seksualnych wyższą, niż Twój własny wiek mierzony w miesiącach. Widzisz? Nie jesteś normalna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, niech Ci będzie:D Ale dzięki za przytoczenie tych argumentów, bo przez ostatnie 2 dni miałam kaca moralnego, że pierwsza zaczęłam flirtować z jakimś nieszczęśnikiem i go poderwałam:O😭 Ale może nie jest ze mnie jeszcze aż tak straszne kurwiszcze... Tylko takie mało straszne:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko, ze ciesze sie ze jestem deska. Duze cyce to jeden wielki klopot (w tym problemy z poruszaniem sie ;)) No i oczywiscie zgadzam sie z autorem topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierkie
a co ty gadasz. to ty chyba widzisz opasłe staruszki a nie z duzym biustem. weś się lecz. może powiesz nam o tym jak wygląda twoja męskość?? jak duży to napewno bedzie tylko wisieć na starość. jesteś do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxkdhkl
a pomyslales chlopie o tym, ze w czasie ciazy piersi sie powiekszaja, niezaleznie od normalnej wielkosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiekszaja sie. I to jak. Dlatego te z wielkimi balonami maja przerabane, bo beda miec jeszcze wieksze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się. Bardziej przerąbane mają ludzie (w tym kobiety) z większym (pracującym) mózgiem. Taki mały móżdżek to mniej myśli, mniej się przejmuje i cierpi. Ma lepiej. Chcę mieć małego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×