Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t a j e m n i c z a

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich tych dużych i tych małych!!

Polecane posty

Gość chcę poznać
Twoją tajemnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceIIyna
Chodzi o duze i male penisy - dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystkie słowa inne znaczenie:) tworzymy nową polszczyznę :P albo polsz czyznę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto teraz je? ja ciężko pracuję więc słowo \"szczy\"-m na pracę jest odpowiednie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witalismy się Dziki, nie lubię się powtarzać:P - Kocham Adasia. Strasznie. - Ja też kocham Adasia. Strasznie. Mam nadzieje, że nie tego samego. - Boże, ja też kocham Adasia. Mam nadzieje, że to inny. Bogdan. - Bogdan a ja kocham Ciebie i tylko Ciebie - Adam. - Ktoś się tu pode mnie podszywa, pisałem, że kocham Agnieszkę. - To ja kocham Agnieszkę! Wara ci od niej. - To rzeczywiście strasznie, bo z tego co wiem, Adaś gejem jest! - Nie jest, Ty nic nie wiesz! - Jest! Bo swego czasu Mój Ci on był!! - Zenek. - Ja mam też problem. Nie mam ziemniaków na obiad. - A ja nie wiem, co ugotować - jaki obiad dla trójki dzieci za 5 złotych? - A pieniądze na komputer i dostęp do Internetu to masz? - Komputer ukradłam, a dostęp mam na lewo, kapujesz? - To się nazywa zaradna mama. - A ja mam kaca. - Małysz się skończył. - Jakoś tak mi się zimno zrobiło. - Kończą mi się słone paluszki. - Świnka robi CHRUM, krówka robi MU, a ja sobie siedzę tu. - Z nosa mi się leje. - Ptak mi narobił na parapet. - Otwieram wino ze swoją dziewczyną. - Otwieram szambo bo przychodzi Rambo. - Otwieram barek, bo przychodzi Darek. - Upadła mi szklanka, bo przyszła kochanka. - Wypadła mi szczęka, zdradziła mnie Zenka. - Deszczyk pada, słonko świeci, baba Jaga masło kleci - A ja jestem Wojtek i też mam 12 lat. - Zgłoś się do Poznania. Do jakiego chóru. http://www.joemonster.org/article.php?sid=5990 cały jest dobry:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki ja JESTEM PRACOWITA:) jak ta pszczółka.. no dobra, to już idę pracować.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutak --- ale ja ci czesc nie mowilem sexowna - -----piatek jest , wiedz oddychaj gleboko i nie pracuj!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×