Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foremeczka

wypływajaca sperma wytrysk w środku

Polecane posty

no i co z tego...cos wypływa? sperma...a gdzie bliskosc po seksie...jeszcze moze sobie makijaz poprawiacie? rano prysznic albo kompiel jak kto woli, ale jakbym miala po kazdym seksie w nocy sie kompac to skonczyloby sie na 1-2numerach a nie na4-5. my sie rano kompiemy i nie czyjemy dyskomfortu.a Pomiedzy husteczki do higieny intymnej wystarczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prysznic biore 2 razy dziennie, po seksie nigdy nie biore drugi raz prysznicu, nawet gdyby bylo mnie na to stac nie ma sensu, myje tylko piczke i jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus_a
jehhhhhhhhhhhh czy ty wogule wiesz jak wygladaj komunistyczne bloki. Dlaczego akurat w tych kibel i łazienka jest osobno. W kamienicach z czasu komuny kibel i łazienka jest razem.Czy to nie dziwne.Skad ty masz takie informacje. A jak masz problemy ze spermą to kup wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojowo
a ja tam sperme polykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślący
przecież gorrrąca 25 robi to za pieniądze! nikt tego nie zauważył !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlove
Trzeba z partnerem poleżeć godzinkę, a potem wszystko się wchłonie i o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlove
Trzeba z partnerem poleżeć godzinkę, a potem wszystko się wchłonie i o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj
C hyba jesteście jeszcze bardzo młode i nie wiecie co to sex.Ze spermy zrobiłyście jakieś zło.Pościel da się wyprać a nie ma nic wspanialszego od zapachu,smaku.Przecież to naturalne!Bosko jest zasnąć tuż po sexie,wtulić się w siebie i czuć ten zapach tuż po przebudzeniu.Wspołczuję waszym partnerom,jeśli faktycznie podczas sexu myślicie tylko o tym co też będzie ze spermą i latacie co chwila pod prysznic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki
Ale macie problemy tez. Ja mam lepszy problem bo nie ma z kim..........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj
Hi hi,tak to faktycznie problem zwłaszcza w tych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki
nieh ci sie spuśći do drugiej dziurki morze wtedy niewypłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraddddddddddd
poproś aby chłopak ciebie umył to też go podnieci a przy okazji małe bara bara pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęś
mam pytanie takie inne czy depilujecie sie koło wiecie czego (cipki) jakby co prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojara 69
do gorrąca 25: ja się myję raz na tydzień i mi to w zupełności wystarcza. a najbardziej lubię jak mój facet grzebie bi w d.pie. i to kciukiem... a potem wsadza tega palca najpirw do swojej buzi a potem do mojej. jak sie kochamy to zaje...śmierdzi. I my to lubimy... A jeszcze jedno na koniec... uwielbiamy jak oboje sobie bączka puszczamy... Wtedy jest totalny odlot... Polecam wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhghjgjj
niech się spuszcza do buzi i masz po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 752420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie wypowiedzi się pojawiają... :P a dla kobiet wyplywająca sperma moze byc naprawde uciazliwa :P ja podobnie jak autorka, mimo tego ze gdzies tam obok są chusteczki to i tak zawsze troche wycieknie, bo zaraz po finale jeszcze trzeba polezec chwilke i się poprzytulac... :P a co do kąpieli po sexie... mam na tyle komfort ze mogę się podmyć w kibelku bo mam bidet :P a to znacznie mniej czasu zajmuje niz cały prysznic, na który jest czas wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ch*j cie to ..
Ja uwazam ze uzywanie "gum" jest bez sensu i tak i tak bedzie jakis problem bez gumy spyra a z guma srodki nawilzajace :/ ja sie zawsze myje przed i po lepiej chyba dla faceta jak borcha czysta niz sie cos w niej lepi no nie :D tym bardziej ze w gumy sie nieoplaca inwestowac skoro moze szybciej wyjac i do sloika czy cos :D wiec pzdr all i milego jebania w banie drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISS-ANKA
najprosciej w usta się spuszczać. A jak w cipkę albo w dupkę to najlepiej polubić pranie poscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużycyc
Jezu co za paniusie , podetrzyj się i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YUIO
jak ktos chce sprubowac to wystarczy :1.trzymac swojego z calej sily i cisnac , i to nie boli (chyba ze zle zlapiesz) 2.wystarczy zrobic z reki jakby miske i tam lac 3.trzeba tak myslec mocno zeby nie wypuscic 4.mozna tez miec butelke czy tam cos i tam lac (a potem to wylej , spucz i wyzuc.) 5.moj kolega spermna papudze do dzioba 6.jak czujesz ze juz blisko to pusc , biegnji do kibla i tam konynuluj i 7.lej gdzie popadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcys85
np moja kobieta zaraz po robi pozycje na kleczka z papierem toaletowym ze sobie wyciera swoje genitalia albo robi cos ala tampon z pamietu i poprostu nie wstydzac sie mnie wyciera sobie te sprawy i jest wporzadku ;) nie powinnas sie wstydzic swojego partnera w zadnym przypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABoJAG
Ja jat jak sie spuszczam facetowi w pupe to nic nie wypływa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shohan
ludzie mamy 21 wiek trzeba sie rozkoszowac chwilami a nie martwic przescieradlem co pralki w domu nie masz KURWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shohan
do gnojary 69:ten nik naprawde do ciebie pasuje az mi rce opadly KURWA BRUDASY JEBANE OD SCIANE Z WMI AUSCHWITZ BIRKENAU NA WAS NASLAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blodyneczjka
ja zawse pije i dobze jest cesto lejedo kubka i daje bratu muwie ze to jest mleko hleje ze mu sie uszy tszeszom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan69
Prymitywna wstrętna paplanina. .. bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumie problemu Zawsze na stoliku nocnym leza chusteczki higieniczne i po zakonczeniu jak tylko wyjmę pemisa wyciagam chusteczke i wycieram partnerece wypływajaca sperme.Tylko trzeba robic to delikatnie bo raz jak wytarłem tak bez wyczucia to az zaczeła płakac z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×