Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Piękne polskie piosenki o spełnionej i niespełnionej miłości...

Polecane posty

Gość BALTUŚ*
Hej Ja kocham sie zamulac przy :) HUMAN_ SONCE MOJE CZERWONE GITARY_ KTOS MNIE POKOCHAL JUSTYNA STECZKOWSKA_DAJ MI CHWILE FLEXIP_LIST ŁZY_GDYBYS BYL pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheBlackSheep
Myslovitz-Dla Ciebie Myslovitz-Chciałbym umrzeć z milości Stanisław Sojka-Love is crazy(wprawdzi nie po polsku ale bardzo przyjemna) Manam-Bez Ciebie umieram Manam-Kocham Cię kochanie moje Edyta Bartosiewicz-Ostatni Edyta Bartosiewicz-Opawieść Edyta Bartosiewicz-Skłamałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka *
do "PaolLLka21": ta piosenka to: Lukash- Nie wiem sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka *
ja uwielbiam piosenke Timbalanda- Apologize! piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebas
Powiem tak nic nie dorówna Universe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonshadow
doda - ostatni raz ci zaspiewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plyta urszuli \"supernova\" tam sa same piosenki o niespelnionej milosci jak bylam podlotkiem i pierwszy raz sie zakochalam(oczywiscie nieszczesliwie;) ) to wieczorami plakalam do poduszki sluchajac tego krazka to byly czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Mandy Moore - Only Hope Across The Universe Soundtrack - I Want To Hold Your Hand Angela Maria Forero - Fiera Inquieta Doda - Rny, Ostatni Raz Ci Zaśpiewam (piosenki spoko,wokalistka...) Depeche Mode - Somebody Kasia Kowalska - Tak Płakałam LeAnn Rimes - How Do I Live - The Rose - Unchained Melody - Soon - Please Remember Avril Lavigne- When You're Gone Edyta Gorniak - Szyby Elton John - Sacrifice Fergie - Big Girls Don't Cry Jenifer Lopez y Selena - I Could Fall In Love With You K. Clarkson -To Nake You Feel My Love Kasia Lesing - Z Daleka Kocham Cie Logo - Za Twój Czuły Szept Martyna Jakubowicz - Kołysz Mnie Nadiya - Les Gestes Pas Les Mots No Name - Jeden Mambo Kings - Beautiful Maria Of My Soul (to stara piosenka i musi uderzyć w gust osoby, która lubi takie rytmy,ale jest piękna,taka smutna:/) Rh - Poprostu Miłość Selena - Dreaming Of You TSA - 51 (ta piosenka ma bardzo głębokie przesłanie,śmierć w tle,ale jest super) to tyle,nie chce mi się dalej wypisywać,za dużo tego wiem,że nie wszystkie piosenki są polskie,ale lepiej to niż nic:) THX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhldkhsdkjlvh kjznvujd
1. Dżem - Chcę Ci coś powiedzieć... 2. Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości 3. Myslovitz - Alexander 4. Myslovitz - My 5. Maciej Silski - Póki jeszcze 6. Bracia - Niczego więcej 7. Myslovitz - W deszczu maleńkich żółtych kwiatów 8. Akurat - Roman i Julia 9. Zalef - Znikam 10. Tomasz Żółtko - kochaj mnie, dotykaj... Moim zdaniem najpiękniejsze, zwłaszcza ta piosenka Dżemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emy
uwielbiam sluchac muzyki zwlaszcza gdy jestem zakochana kazda piosenka ma cos w sobie jedna mnie cieszy druga smuci ale to co mnie doluje to tez wzmacnia. Moje ulubione piosenki to takie przy ktorych placze ZIYO-MAGICZNE SLOWA UNITED-JESZCZE JEDNA NOC JESZCZE RAZ-BOYS To na tyle a polecam; rh+-poprostu milosc zagrobelny-nieprawda kobranocka-kocham cie jak irlandie GDYBY KTOS CHCIAL ZE MNA POKLIKAC NA TEMAT MUZYKI CZEKAM GG; 8475873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy piosenki się nie powtórzą: Ira - Bezsenni Bracia - Niczego więcej Czesław Niemen - Wiem,że nie wrócisz Kasia Cerekwicka - Zostań Łzy - Niebieska sukienka Mafia - Proszę zapomnij się Sixteen - Przebacz,że nie Ty Urszula - Na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błłłłłłłłłagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błłłłłłłłłagam
pomuszcie mi!!!!!!!!szukam piosenki gdzie w teksice znajduja sie slowa "nie zabieraj mi nadzieji ktora nosze tak jak siweczka prodze nich juz nie topnieje o nic wiecje proszac ciebie juz nie prosze jezcze raz tylko poprosze o nadzieje!!!!!jesli znacie jej tytul lub posuadcie ja skontaktujcie sie ze mna 11388897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaK *
Tomek Makowiecki ---> Ostatnie wspólne zdjęcie :) Łzy ---> Puste słowa, kocham Cię Justyna i Piotr ---> kocham Cię Janusz Laskowski ---> och jak bardzo Cię Kocham xD Ewa Farna ---> Tam gdzie Ty Ewa Farna ---> Tam gdzie nie ma dróg ------------------------------------------------------------------------------------- Rihanna- Cry Bryan Rice- No promises :) Archive- Goodbye Aly & AJ- Out of the blue Lemon Ice- Only you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agota
Jedna z najpiękniejszych piosenek o miłości...taka nietuzinkowa ...zawsze mam dreszcze jak jej słucham..Joe Dassin \\\"Et si tu n\\\'existais pas\\\" słowa też przepiękne...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi *
Farba - Zapomne o Tobie Farba - Zagubiony Ksiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikus
Iga Porada-Mały Ksiąze Róża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Cee.
Verba - Miłość zabija Verba - lepiej nie Verba - Gdy Verba - Wenus i Re Piękne piosenki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka90btm
synonim zp-znow mi sie snisz to cos pieknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×