Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

Gość do kraclne nicki
nie mam ochoty nigdy więcej!pomyliłam się!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraclne nicki
to może się pójdę obwieszę na sośnie rozdartej piorunem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kraclne nicki
skoro ty obrażasz kobiety, to już nie wierzę w nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraclne nicki
to nie było obraźliwe :-( idę się obwieszę w ramach ekspiacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kraclne nicki
pewnie że nie było:( i nastepna....pół światu.... oczywiście ty możesz kpić ze wszystliego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraclne nicki
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kraclne nicki
a do kogo mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kraclne nicki
to ja przepraszam, kpij🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraclne nicki
to ja przepraszam i beksy są serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz tak mi sie wydaje ze jestes kobieta :) i nie chcial bym sie mylic a co do tego czy ja jestem mezczyzna to musisz sie zdac na moje slowo bo jak na razie nie ma mozliwosc weryfikacji moich slow :) i nie wiem skad takie podejzenie ze nie jestem mezczyzna to mnie zastanawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma........są mozliwosci.........zawsze można zadzwonić :) no dokładnie męskosci nie wyczujesz.........ale to juz zawsze coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradne wiesz co?Snisz mi sie po nocach i to co ciekawe z wyczuwalna meskoscia:):):):):):):)Co do mnie to nie mam cienia watpliwosci ze jestes mezczyzna!Wierze snom i moim instynktom:)Oby mnie nie mylily bo mam zamiar to sobie kiedys udowodnic!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradne wiesz co?Snisz mi sie po nocach i to co ciekawe z wyczuwalna meskoscia:):):):):):):)Co do mnie to nie mam cienia watpliwosci ze jestes mezczyzna!Wierze snom i moim instynktom:)Oby mnie nie mylily bo mam zamiar to sobie kiedys udowodnic!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRADNE,wiesz co?Snisz mi sie po nocach:):):):):):I co ciekawe z wyczuwalna meskoscia!:)Co do mnie to ja nie watpie w to ze jestes mezczyzna,wierze moim instynktom i moim snom!I mam nadzieje ze mnie nie zawioda bo zamierzam sama to kiedys sprawdzic!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze jestem kobieta to pewne na 100%,(jak dla mnie oczywiscie:))Bo uwodzenie mezczyzn na forum kobiecym to nasza domena!I mnie to sie nawet zaczyna podobac!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz hehe
nie jestes prawdziwom kobietom :P uwodzic meszczyzn prubuj w realu a nie na forum wtedy bedziesz na razie wygladasz mi na podstarzala harpie chetno na mlode miensko wara od mojego kradnisia :O caluje, kradne {busiak]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kraclne nicki .
bardzo Cię przepraszam za wczoraj👄 ten post z 21.19...myślałam, że lubisz ludzi, a wtedy doszłam do wniosku, że wciąż tylko drwisz, pewnie tak jest, masz do tego prawo, ja nie powinnam komentować:) kradne nicki przestań z tymi bykami, broniłam Cię, bo wiem, że nic nie da napadanie skoro się nie naumiałeś to kaleką zostaniesz, dziwię się, że skończyłeś podstawówkę, skończyłeś chyba gimnazjum i o zgrozo może zdałeś maturę:o atakowanie Ciebie uważam za bezcelowe, ale mam prośbę, wrzucaj do worda przed zamieszczeniem na forum, nie będą razić w oczy ortografy, na pocieszenie powiem Ci, że mnie się też zdarzył, ba osobie Cię atakującej się zdarzyło napisać nie takie „ż”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MUSISZ HEHE.No to Ci cos odpisze bo nie lubie gdy ktos sobie mna d...e wyciera!Cos mi sie zdaje ze Ty jestes poprostu zazdrosna,to az w oczy razi!Po drugie nie jestem podstarzala harpia bo jestem mloda i piekna i co najlepsze z tego wszystkiego swiadoma swojej wartosci:).Jezeli sprawia Ci przyjemnosc krytykowania mnie to nie krepuj sie,jezeli tylko w taki sposòb umiesz wyladowywac swoje frustracje.I to jeszcze na pomaranczowo,zaczernij jak masz odwage to dopiero wtedy bede mogla odpisac Ci ze Ci w piety pòjdzie!Pozdrawiam!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj do slownika ortograficznego bo czasem warto.To co facetom mozna wybaczyc to kobiecie nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty to nie ma o czym mòwic,myslalam ze to jakas kretynka tak mnie obraza,cos nerwowa ostatnio jestem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsz i drugi
dlatego jestem na twe uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×