Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

Wlasciwie niczego!Nawet powiem Ci ze chyba umieszcze w stopce moje zdjecie jak to zrobila pozdro600 i tak bedzie latwiej bo posadzaja mnie o to ze ze mnie stara baba jest co poluje na mlodzikòw,jak zobacza to moze sie odczepia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zdieciem to nie jest dobry pomysl bo jak ktos chce sie przyczepic to i tak sie przyczepi a od wrednych komentarzy sie nie odgonisz a mi nie chodzi o twoj wyglad tylko ciekawi mnie to pod jakim nickiem tu funkcjonujesz na co dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na codzien to wlasnie jest NIE MUSZE:)kiedys mialam inny ale przestalam go uzywac bo przestal byc aktualny:)A ja jestem taka glupiutka ze uzywam tylko jednego ,a moze to taka lojalnosc wobec siebie i innych?;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to w takim razie mi wlasnie chodzi o ten wczesniejszy :) ale powiesz mi go jak juz bedziesz uwazala to za stosowne :) nic ja uciekam za jakies 45 min powinienem byc z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A raczej bylam...........:)wiesz siedzialabym tu z Toba dzien i noc ale dzisiaj wszyscy powariowali.Bede po 15:)Jezeli jest jakas szansa na normalna rozmowe:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co?Smiac mi sie chce :)Jak Ty jestes to mnie nie ma!Jak Cie nie ma to ja jestem!Tak jak w tej piosence Bajmu:\'\'Pojawiasz sie i znikasz,mam na Twym punkcie bzika!Daj sie soba nacieszyc i siedem razy zgrzeszyc!Kradne nie daruje Ci tej nocy\'\':):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piosenki Bajmu
Klasyka polskiej kultury wysokiej :classic_cool: znakomicie nadają się do wyrażania uczuć. Tylko Barry White jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie tylko czemu na pomaranczowo?No tak, niektòre kretynki sa tak denne ze moga tylko na pomaranczowo:)Co ty mozesz wiedziec na mòj temat?Nie wiem czy to zazdrosc z Twojej strony czy dziecinada:):):)Mialam nie byc wulgarna ale nie da sie!Mnie i jego mozesz pocalowac (wiesz gdzie):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie tylko czemu na pomaranczowo?No tak, niektòre kretynki sa tak denne ze moga tylko na pomaranczowo:)Co ty mozesz wiedziec na mòj temat?Nie wiem czy to zazdrosc z Twojej strony czy dziecinada:):):)Mialam nie byc wulgarna ale nie da sie!Mnie i jego mozesz pocalowac (wiesz gdzie):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos caly czas sie mijamy ale nie ma co sie bac przyjdzie czas i sobie to odbijemy :) a jakiej nocy mi nie darujesz bo zylem w przeswiadczeniu ze jak cos to mi ja darujesz :P co do pomaranczowych postow to mam dziwne przeswiadczenie ze to malutka:O tak czy inaczej daj sobie juz spokuj bo robi sie to juz meczace:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAZDY SADZI WG SiEBIE kradne to nie, już Ci mówiłam, ja nie zakładam topów wyzywających ludzi od debili, tamto to była konstruktywna krytyka, a Ty powtarzasz już po raz kolejny te oszczerstwa jakobym nie potrafiła przyznać się do swoich wpisów, wobec tego poproszę moderatora niech sprawdzi po IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie ma problemow mowisz ze to nie ty to dobrze nie ma potrzeby robic kolo tego tyle szumu jezeli mowisz ze to nie ty to przepraszam ze pochopnie ciebie osadzilem i nie ma co sie denrwowac bo to nie o to tu chodzi przepraszam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stało , tylko widzisz ja Ci mówiłam to już wczoraj, a Ty wciąż dzisiaj wypisujesz na topikach, przykre to jest, Ty mi nie musisz wierzyć na slowo, tego nie wymagam, szanuje ludzi nawet w cyberprzestrzeni, wobec Twoich zarzutów, że wciąż ja to robię, poprosiłam o sprawdzenie, ja mam stałe IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze problemu nie tlumacz mi sie bo nie ma takiej potrzeby ale sama przyznaj ze troche dalas mi po palic i to nie pod swoim nickie tak ze juz moge miec jakies fobie na twoj temat :P i leki do tego uwazam sprawe za rozwiazana i przepraszam ale nastepnym razem jak bedziesz miala mi cos do powiedzenia to pisz pod swoim nickiem tak bedzie latwiej z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze nie odkryłam ameryki przecież, jedyne moje posty orange tutaj to do krcIne nicki o czym poinformowałam:) prośba do moderatora nadal aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze rozpędziłam się i tamten post wcięło, nie ten guzik - przepraszam ale faktycznie to nie był wpis malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, przepraszam kłaniają się jakies moderatorskie odruchy odnosnie linkow na smietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modraszek nic się nie stało, przepraszam za klopot :( GO taki szczegół nie wart opowieści 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądryRaszek
mam siekierkę i toporek zbiorę szybko główek worek ach te odruchy :classic_cool: mam bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja nic nie banowałam (dzisiaj) :P a siekierkę zamieniłam na kijek Kurcze, malutka głupio mi bo drugi raz Ci podpadłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądryRaszek
mam toporek oraz kijek chętnie zbiję komuś ryjek ach te moderatorskie odruchy :classic_cool: czt tereaz mam już bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×