Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

Prosze bardzo!najseksowniejszy..........poczytaj a uwierzysz,a pastwia sie nad Toba bo je intrygujesz.Takie juz sa te kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradne ....nicki.........
ja też wysoko podnosze noge:D co jeszcze wysoko podnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradne ....nicki.......
spadam pod prysznic:P bawcie sie dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradne ....nicki..........
heh......... nie jestem złośliwą osobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tam im bedzie na zdrowie!Ale ale co Ty masz wspolnego z tymi 20-oma cm?Bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem co ja mam do tego :) a co do podszywaczy to sa potrzebni bo czasami bylo by tu niezmiernie nudno i nie bylo by z czego sie posmiac ale jak wwszystko trzeba robic z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle na forum rozmawia sie o rozmiarach penisa,wiec panienki pisza ze chcialyby takiego czy takiego,jakby to mialo jakies znaczenie!No to jak przeczytalam o tych 20-tu,to pomyslalam ze ktoras cos na twoj temat wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe powiem szczerze jesli chodzi o to to jeszcze nic nikomu nie mowilem tak ze badz spokojna ale tak z drugiej strony jak tu czytam wypowiedzi to w przwazaja tu takie opinie ze jednak to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze u malolatek!A normalna kobieta ktora ma juz jakies doswiadczenie nie patrzy na to,zapewniam Cie!Jest tyle sposobow na dobra zabawe we dwoje ze nawet jak ON ma malego to moze nadrobic czyms innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe gorzej jak nie ma czym nadrobic ale co tu duzo mowic niektore tematy sa kontra odpowiedzia na roznego rodzaju kompleksy ale coz takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma czym?Potrzebna jest tylko niezla fantazja i tyle,poza tym wszystkiego mozna sie nauczyc.Potrzebna tylko dobra nauczycielka!Albo nauczyciel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz musze na troche wyjsc,ale mam nadzieje ze jeszcze sobie pogadamy,nie dam Ci tak latwo o mnie zapomniec:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe w sumie mowia ze czlowiek uczy sie cale zycie a juz nie wspomne o nauce drugiego czlowieka szczegolnie kobiety to studiowac mozna latami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to klops
juz zaklepany,szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozemy sie cos zlapac,raz Ciebie nie ma ,raz mnie,Chyba musimy umawiac sie na konkretne godziny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) chyba trzeba bedzie zaczac umawiac na konkretne godziny bo rzeczywiscie sie cos zaczelismy mijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×