Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

Gość hey misie
nie z tego nie rozumiem juz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozclro 600
Kupiłam sobie właśnie w Lidlu w promocji kostki sera feta marynowane w oliwie ze złotą papryką. jutro założę sobie wszystkie białe i jedną taką złotą, i bedę udawać murzyńskiego rappera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey misie
maalutka i misie---> kiedy Wy spicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Pee Pissing Polska
to ja. Kostki sera feta 🖐️, ale chyba miedzy innymi ja. Tamten to nie wiem kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wznak
myle blogi przez ciebie! 😠 hey--- nie musisz rozumieć! i nie zwracaj sie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey misie
wiem juz wiem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey misie
i wszystko juz z tego rozumiem. Misie--> jakby tak sobie powyobrazac z deka, to mamy zime, trza zapasc w sen zimowy, to moze za lat pare sie obudzimy i bedzie lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trybie letnim spanie wyłączone, dzisiaj idziemy na mecz, 2:1, w najgorszym wypadku 1:0, jutro na lodowiec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradne,Ty nawet nie wiesz co to byla za noc!Jestes naprawde slawny,niektore dziewczyny to nawet Cie lubia!Tylkjo MAALUTKA jest wsciekla!Maszjej cos oddac!Wstawaj spiochu i bierz sie za pisanie,ilesz mozna spac?:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wam się tam pozacinały płyty? wczoraj byłam chwilę zła, ale to już historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od czego zaczac bo obsmarowalyscie mnie dokladnie juz wiem dlaczego glowa tak mnie w czoraj bolala hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec demetuje pozdro bardzo lubie bo fajna z niej dziewczyna i ciekawe poczucie chumoru ma to ze sie udzielam na innych topickach [dodam z przymruzeniem oka ] to chyba nie zbrodnia jesli temat jest rzeczywiscie ciekawy i powazny i nie wzbudza u mnie podejzliwosci ze to prowokacja to nie robie sobie zartow nie to ze sie tlumacze ale to forum odbieram jako rozrywke i czemu mial bym tu siedziec i rznac nie wiadomo kogo kiedy nie ktore tematy mozna odbierac chumorystycznie przez to ze sie podszywam i kradne wam nicki to napedza te wszystkie tematy i przynajmniej sie cos dzieje a teraz wyszlo tak ze jestem zdeklarowanym podszywaczem to wszystkimi podszywami szczegolenie tymi debilnymi jestem obarczany I DO CHOLERY O JAKIEGO MATEUSZA WAM CHODZI ps jak sie bez swojego pierwotnego nika nie odzywa to albo juz tu nie przychodzi albo zmienil front alebo jestZWYCZAJNA CIPA to wszystko w ramach wyjasnienia jak mi sie cos przypomni to cos dopisze a co do tego mateusza podajcie jego konkretni nick to wam oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jak ktos ze mna rozmawia na powaznie normalnie chodzby tak jak nie musisz czy ale bujda to jeszcze mi sie nie zdazylo zeby nie odpowiedziec na pytanie ktore by dotyczylo osoby a co do wczorajszego glupiego topicku ktory zalozylem to nie mam zamiaru sie nikomu z niego tlumaczyc ale sami zakladacie topicki o podobnym poziomie i chowacie sie tylko po pomaranczowymi nickami i to jest na zasadzie przyganial kociol garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestem nie dorozwiniety emocjonalnie moze jestem debilem moze zachowuje sie jak durny szczeniak ale przed nikim nic nie udaje i jak ktos tego nie toleruje nie musi ze mna rozmawiac i nawet jak kogos bardzo denerwujei nie moze sie powstrzymac zeby mi vcos powiedziec to niech sie wykaze wyzszoscia nad nie dorozwinietym emocjonalnie czlowiekiem i nie zniza sie do jego poziomu TO NA TYLE JAK KTOS MA COS JESZCZE DO POWIEDZENIA TO ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspales sie?Bo ja nie...dobrze ze wytlumaczyles wszystkim o co chodzi bo rzeczywiscie jechali na Ciebie bardzo,ale to juz jest urok tego forum!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest urok tego forum to tylko i wylacznie natura ludzka a tu ta natura dochodzi do niewyobrazalnych rozmiarow ale widzialem bronilas mnie zaciekle :) co prawda nie potrzebie bo tylko tobie krwi na psuli i co zmienilas zdanie na moj temat badz stosunek do mnie po wczorajszych rozmowach chodz watpie czy powiesz mi prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja od poczatku wiedzialam jaki jestes!Nic mnie tak w zasadzie nie zdziwilo ani nie zaskoczylo.Nawet lepiej ze grasz w otwarte karty,mnie to imponuje.Musialbys mi zrobic cos naprawde ohydnego,moze wtedy?:):):):)Poza tym ja jestem uparciuch,nie jest latwo kierowac moimi instynktami:)Sama z trudem nimi kieruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przyszedl czas zebys mnie Ty troche polechtal:):):):)Zmieniles stopke czyzbys juz nie byl zly??????Ale mialam racje ze jestes slawny,moze w sensie tej \'\'zlej slawy\'\'ale lepsze to niz nic!Widze ze nie przejmujesz sie za bardzo co ludzie o Tobie mysla,tak trzymaj!I to jest wlasnie to \'\'COS\'\'co mnie w Tobie urzeklo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×