Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

pozdro600 sama widzisz, gdybyś jeszcze widziała co on wypisywał dzisiaj! cholera przemówcie mu do rozumu, Ty , Nie musisz i Bujda i niech hasla odda do choleryjasnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie widzialam. Czytam tylko, ze Ci skradl Mateusza:( Ozesz TY!Co ja moge zrobic? Kiedys mu wywalilam na smietnik jakies durne topy-podszywy o zoltozielonych wydzielinach z pochwy to sie wkurzyl na maxa:o No niech on tu tylko przyjdzie!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli sie odezwie to czemu nie,co mu po tych haslach?Ale co sie chlopakowi dziwic,to babskie forum malo facetow to normalka ze on sie bawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mi sie w kradne chyba podoba najbardziej? To, ze pod tym plaszczykiem forumowego dzieciaka i głupka, kryje sie bardzo wrazliwy i normalny chlopak. Tak mi sie wydaje. Ty Zlodzieju, tylko mi tu w samozachwyt nie popadnij!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki sera feta
Twoja mroczna Nemesis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madra z Ciebie kobieta,wlasnie to chcialam uslyszec!Moze tylko my dwie sie na nim poznalysmy,ja tak od dawna mu sie \'\'przygladalam\'\'i to tez do mnie dotarlo.Niemozliwe zeby az dwie babki tak sie pomylily:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie no, kostki sera feta zyja wlasnnym zyciem i mnie sledza. Dajcie odpoczac mojej biednej krzywej szczece 🖐️:) Rano Was znowu wloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan go bronić! pozdro:D:D żebyś Ty widziała jaki top założył, żenada!! h asłuje moje orange i misie w...wia mnie to z deka ale się przyzwyczaiłam, wiesz, nie wszyscy znają chamskie zwyczaje szalał cały wieczór a teraz chleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki sera feta
🖐️ 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie dwie, na pewno 3 - ale bujda tez go lubi.Wiesz, ja po prostu nie przepadam za tymi forumowymi lovelasami, ktorzy ze wszystkimi damskimi nickami tylko by wirtuala uprawiali, slodzac sobie wzajemnie, jeszcze tylko potegujac wrazenie, jak strasznie wirtualny i nieprawdziwy jest ten nasz forumowy swiat.:o Jak gadam z kradne lub czytam co pisze, to taka autentycznosc w tym widze, bez silenia sie na pseudointelektualizm, bez wazeliny i niepotzrebnych zlosliwosci. Dodam, ze mam bujna wyobraznie, moze dlatego tak to widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki sera feta
tego jeszcze nie ukradł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakby mi ktos zalazl za skore, to tez by pioruny polecialy, nie dziwie Ci sie:oJaki top zalozyl?Czyzbym miala az taka tendencje do idealizowania osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki sera feta
nie odróżnisz pseudo- od genuine- intelektualizmu. masz buuuuuuuuuuuuuuuuujną wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to hasluj bo ukradnie!:) A wtedy to chyba mu łomot spuszcze. to sa MOJE KOSTKI DO CHOLERY! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki sera feta
spox Pozdro, nie zahasłuje wszystkich wykwitów mojej wyobraźni zrodzonych w ciemnych zaułkach mej jaźni, gdzie czają się myśli dzikie i kwiat mego sekretu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz byl tu taki SYMPATYCZNY BRUNET,pamietasz?I nic tylko chcial jak najszybciej maila i zeby do niego pisac!Gdzie nie zajrzalam tam byl.Az w koncu umowilam sie z nim(na pomaranczowo)i zrobilam w h...a!A on taki rozmarzony byl,ze mnie na wymioty zbieralo!Dlatego jak widze ze ktos za bardzo nie slodzi to od razu wraca mi wiara w nedzny meski ròd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz - cudowna
niewiasto, ach, ach, jak bardzo piękne sa literki, które Twoje smukłe paluszki wystukały. daj mi swója adres i wpadnę, dobrze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, najlepiej jak w ogole nie chce ze mna gadac. Nic tak nie dopinguje do dzialania jak totalna olewka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie skasowali
ale ty guuupi jesteś!!!!zarobisz za to:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz - cudowna
kto? ja? my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie skasowali
mnie w to nie wciągaj! TY- jedyne TY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łozesz cholera, ale o co chodzi:D, czyzby znow o tramwaj do Lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam spac idem. Jakby jutro tu wpadl nasz zlodziejowaty krolewicz, to wypieram sie wszystkich dobrych slow, jakie o nim napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziej to pikuś
macie na sorki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ dobrej nocy Nie Musisz i reszcie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×