Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

Wlasnie odpowiedzialam Puciowi bo biedactwo znowu wymysla ciekawe tematy.Tym razem chce wiedziec jaki typ faceta podoba sie kobietom,niezly ten Pucio!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze takiego typu kobiety nie mam nie istotne czy jest bladynka brunetka czy wysoka niska itp jest tak albo mi sie podoba badz nie i tu glownie chodzi o rysy twarzy ale nie powiem bo jest wazne co wydobedzie sie z niej jak sie odezwie to moze duzo zepsuc czasami hehehe ale to juz nie podchodzi pod typ urody :P a ty jakich mezczyzn lubisz pochwal sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wysle Ci szybciutko moje zdjecie i zalatwimy to od reki:):):):):)Ale na powaznie to ze mna jest podobnie.Facet moze byc nawet malo interesujacy dla innych kobiet,wazne zeby dla mnie mial to \'\'COS\'\'.Musi tez byc kulturalny,bo chamow nie znosze!Musi byc dla mnie przede wszystkim przyjacielem bo na wszystko inne przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby masz racje jesli chodzi o to zeby byla przyjazn ale sama przyznasz ze ta iskra to\" cos\" czego nie jestes w stanie wytlumaczyc co cie przyciaga jest rowniez wazne co niekiedy przyslania oczy i sie nie widzi pewnych rzeczy ale pomijajac to moim zdaniem jest to podszebne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznaj sie,taka glupiutka ale ladniutka tez mialaby szanse,przyznaj sie,samcem jestes.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe powiem tak zalezy od zapotrzebowania :P ale na ogol mi na to szkoda czasu i cierpliwosci ale zazekac sie nie moge bo to roznie bywa ale jesli sie nawet cos takiego zdazy to nie na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o tym impulsie ktory ciagnie nas w danym kierunku to ja juz kiedys wspominalam.Wlasciwie to wszystko sie od tego zaczyna:)kazda bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty napisales to jest przygoda seksualna,a nie powazny zwiazek.Ale w dzisiejszych czasach to trzeba uwazac,bo nie wiadomo z kim maszdo czynienia:)najlepiej przed zaprowadzic na badania delikwenta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to widze sie nie zrozumielismy ja az taki chej do przodu nie jestem tez sie SZANUJE i z byle czym nigdzie nie chodze :P bo przeciez nie zawsze chodzi tylko o sex ale i o towarzystwo a w tym przypadku to o odprezenie i w pewnym stopniu i odmozdzenie :P dbam o swoje nasienie zeby dobrze trafilo jesli juz cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):)dobre to bylo!aA nie obrazisz sie jezeli ja tez zapytam Cie o wiek,bo wchodzimy na ciekawe tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zapytalam o Twoj wiek bo moglbys np.byc malolat a za to to jest prokurator.Ale wlasciwie to ja nie moge miec i tak zadnej gwarancji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tu masz racje gwarancji nie masz rzadnej ale przynajmniej milo sobie pogadamy :) hehehe w sumie milosc nie zna ram wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nigdy nie wiadomo.Sa kobiety co maja i 15 lat mlodszych,jaki to problem,wazne zeby im bylo dobrze razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby masz racje ze wiek nie ma znaczenia ale sie nie moge zgodzic 10 lat roznic to wg mnie to juz bardzo duzo inne oczekiwania i podejscie do zycia a sam sex moze nie wystarczac jesli chodzi o utrzymanie zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam taka pare ona ma 40 a on 25 i co?On jest tak zakochany ze swiata poza nia nie widzi i jeszcze ona ma syna a on zastepuje mu ojca!Jak widac wszystko jest mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to babki na forum beda wsciekle ze zabieran im taki kasek!ale ja cos nie lubie sie dzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie ze to nie mozliwe ale trudne do zrealizowania po za tym opinia srodowiska jest w takich wypadkach krzywdzaca i jest w stanie zniszczyc taki zwiazek przynajmniej w takim przypadku kiedy to kobieta jest starsza bo nie wiem dlaczego sie tak utarlo ze jesli mezczyna jest o tyle starszy to zadna rewelacja a w wypadku kiedy to kobieta jest starsza zaraz wszyscy sie doszukuja podstepu ze on to znia jest dla pieniedzy dla mieszkania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to Polska kochana nasza!Tutaj najlepiej widziane sa utarte schematy!Ale ja jak glupia wierze w milosc,jezeli rzeczywiscie istnieje to warto o nia walczyc niezaleznie od kosztow jakie trzeba za nia placic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×