Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Witam LARS:) tak czytam i czytam ... biedaczek:) chodz ja Ci ugaszę pragnienie:P pogadaj z dziewczyną, wprost i szerze ale i tak juz Ci to wszyscy radzili to sowich 3 groszy nie \'wciskam\':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadanie nic nie pomaga, dobrze ze jestem cierpliwy ale to tez kiedys sie skonczy:-( teraz tak mysle moze jestem jakis inny skoro mam taka ochote na seks ale po innych wypowiedziach na forum wydaje mi sie ze jestem dosc normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno normalny:) zapewniam:D szczerze-podziwiam, ze tak dlugo wytrzymujesz:) ja na Twoim mijescu juz dawno bym rzucila, zdradzila... nie ukrywam ze seks jest dla mnie bardzo wazny.. podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie wiem czy sie mam cieszyc czy plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - ja
Dzięki LARS :) Dziś eksperyment jak tylko nadazy sie okazja :) Jednak są rzeczy ktorych nie wiem i których nie próbowaliśmy, to miło :) Chętnie posłucham co jeszcze jest wyjątkowo przejemne z ust mężczyzny. Szczególnie jeśli chodzi o seks oralny. Jestes normalny i to bardzo! Mój też mówł ze to może z nim jest coś nie tak ale to gucio prawda!!! Wszystko jest na miejscu u Ciebie! Ja juz nic ci nie bede mowic co do waszej sytuacji bo jeszcze znaczne cie namawiac do zlego a jesli ty ja naprawde kochasz to bardzo bym tego nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam:( palnę coś, potem się tłumacze dlugo jesteście razem? chodzilo mi oto, zechyba musisz naprawde ja kochac,wiec porzadny z Ciebie koleś pociesze Cie, że ja biore tabletki juz od dawna, iowszem pocztki byly takie same, bark ochoty na seks, wogole brak ochoty na wszelkie pieszczoty.. w koncu z moim aktualnym wtedy partnerem przeprowadzilismy powazna rozmowe, powiedzial mi wprost ze ma swoje potrzeby, a ja nie mam nigdy ochoty, ze nie chce mnie zdradzac, bo mu na mnie zalezy, ale zebym wiedziala, co onczuje.zaproponowal ze pojdzie ze mna doginekologa.. zmienilam tabletki i....jakby diabel wszedl we mnie:D w jakim jestescie wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo jestesmy razem seksowna w twoim wieku jestem keina niewiem czy moge cos jeszcze napisac o tym co lubimy:-) jeszcze faceci zagladajacy tu sie zdziwia ze pisze takie rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARS a skąd wiesz w jakim ja wieku jestem?:) kochasz ją? pewnie tak to przeczekaj albo wierć jej dziurę(w glowie;)) aż zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to niewiem w jakim jestes wieku ale przypuszczam ze masz tyle co w mailu napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - ja
To ja jestem od Was młodsza o dwa lata ale za to mój partner jest od was o dwa lata starszy i średnia wychodzi równa :) LARS pisz...co się przejmujesz, nie takie rzeczy ludzie tu piszą, a ja chciałabym poznać pragnienia i ulubione przyjemności mężczyzny z ust mężczyzny. Co prawda mój partner, nigdy nie narzekał ale może jestem w stanie dać mu cos nowego, moze nie mam swiadomosci niektorych rzeczy a miec bym chciala pełną. Jak chcesz mozemy sie wymienic doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina zrobimy tak jak mu sie spodoba to co Ci powiedzialem no wiesz.. zebys przerwala robienie mu dobrze ustami i zeby wszedl do ciebie to powiem Ci o innych sposobach:-) doswiadczeniami mozemy sie wymienic:-) tylko musze rozwiazac moj problem z brakiem seksu zebym nie odbiegal od twojego tempa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok więcej niż w mailu mój męzuś(tak tak już:)) 4 lata starszy ode mnie LARS napisz co Wy tam lubicie, moze zaskocze jeszcze mojego \'starego pryka\';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksowna czuje sie wykorzystywany przez Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - ja
ale on nie chce nic zdradzić więcej prócz to co juz dziś powiedział. :) dobra, ja się zgadzam, może masz racje... za dużo nowości na jeden wieczór faktycznie moze zaszkodzic ;) Masz takie imię jak w mailu? jak już pisałam na temat problemu braku seksu juz sie nie wypowiadam ;) trzymam tylko kciuki a wiesz co, moze jak my Ci powiemy cos nawego to ona zmieknie na jakis czas... moze jej sie spodoba (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak jak w mailu myslalem ze umiesz juz wszystko ale jak macie jakies nowosci jak zrobic zeby bylo inaczej to slucham keina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - ja
ja nie powiedzialam ze umiem wszystko. Chetnie dowiem sie co lubicie bo moze okazac sie ze mam braki i ze u mnie w lozku moze być jeszcze lepiej. Tylko Ty sie nie chcesz dzielic. Powiedziales tylko o tej jednej rzeczy dzis. Zgodzilam sie ze mozesz to dozowac. Dzis powiedziales cos czego nie probowalam, przetestuje, jutro powiesz cos nowego :) Natomiast my w sensie ja i seksowna (jesli sie zgodzi) mozemy podpowiedziec cos Tobie moze dowiesz sie czegos nowego i ruszy to Twoja partnerke. Chyba, ze uważasz że wszystko wiesz... wtedy się nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj literowka wyszla mialem napisas ze \"myslalem ze umiem juz wszytsko\" oj sorki za to:-) wiec czekam na podpowiedz od Ciebie keina i oczywiscie od seksownej(jak sie zgodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj LARS bo poczuje się wykorzystana przez Ciebie;) nie wiem jak Keine i jak twoja dziewczyna ale marzy mi się ostro, perwersyjnie nie wiem,czy Twoja dziewczyna nabrałabym ochoty gdybyś tak zaczął, piszę tylko to, na co ja mam teraz ochotę.. jak Cie wywali to z bacikiem pruj do mnie;) dobra, to moze mu cos powiemy Keine? tylko wiesz LARS, zalezy jaka ta Twoja dziewczyna jest, co lubi, bo obawiam sie, ze moglybysmy zle trafic, i wtedy moze calkiem oziebnac, a nie chce tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - ja
seksowna chodzi o to, żeby zacząc tak żeby nie chciała przestać... zacząc tak żeby poczuła ochotę na ciąg dlaszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna pisac smialo mozna powiedziec ze lubi wszystko... wiecie co a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eej Wy najpierw sie deklarujecie pomoc a teraz cisza na kablach:-( co jest? keina a moze juz probujesz to co Ci dzis napisalem:-)ah fajnie masz:-) seksowna tez juz poszla:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-
moze ja pomoge - ale nie bardzo wiem w czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - ja
sorki miałam kilka pilnych spraw slużbowych ;) ach ta praca :) LARS ja Ci mogę powiedzieć co mnie rozbudzało kiedy byłam taka jak ona, kiedy brałam tabletki i generalnie kazda próba dobrania sie do mnie była niemile widziana. Tylko nie wiem czy Ciebie to satysfakcjonuje. Ja czasem potrafię być bardzo ostra, mam ochote na czysty ostry seks, a czasem chce czułości i namietnosci. Nie wiem jaka ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina sorki ale jak Cie tak slucham co piszesz to jestes dokladnie jak moja dziewczyna i wal smialo co Cie rozbudzilo?ma byc ostro czy nie ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-
ma być miękko i czule czy ostro i z bólem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-
Widze, ze znowu pojawia sie temat zerowego libido po tabletkach anty - sama to przeszłam i bardzo to było dla mnie smutne, bo uwielbiam sex Teraz jestem drugi tydzien po odstawieniu i juz iwdze efekty (moze to tylko psychika) - kochamy sie bardzo czesto, moj facet nie nadaza za mna - tak jak kiedys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-
Akurat o wszystkim ;) Cos mi sie zdaje, ze o seksie tu rozmawiamy! :P Wiec skoro o pieszczeniu muszelki mowa uwielbiam zabawe w "30 sekund"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam takiej zabawy a taki stary juz jestem? moze cos wiecej o tym napiszesz? keina znowu praca?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×