Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Gość Only You
poszli sobie wszysty ?:) tak jak teraz sobie mysle...to nie umiem sobie nawet wyobrazic jak ja kiedys moglam nie miec ochpty na seks...ale zawsze dalo sie mnie jakos rozgrzac, niewinnym dotykiem, delikatnym pocalunkiem, musnieciem karku w przelocie...takie delikatne sygnaly zawsze na mnie dzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pilki noznej tez nie jestem dobry:-( moze ulubiona pozycja lub pozycje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
powiem szczerze ze mi sie jeszcze nigdy nie zdarzylo zeby wloski wrastaly, takze nie wiem co ci poradzic...slyszalam ze po depilatorze bardzo wrastaja ale po wosku podobno mniej...moze profesjonalna depilacja okolic bikini u kosmetyczki cos by tu pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Jeśli chodzi Ci o pozycje kochania się to wątpie żeby Ci to pomgło w zachamowaniu ochoty na seks :) Ale jesli masz ochote to mozemy o tym porozmawiac, moze tą rozmową da się Ciebie doprowadzić do takiego stanu, że będziesz zadowolony nawet jak sam sobie rozładujesz napięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Only You ale ja to robiłam u kosmetyczki zawsze :( i to takiej z polecenia. Może spróbuje innej. Znasz jakieś dobre gabinety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj keina do czego Ty mnie namawiasz:-) potrafie siebie kontrolowac nie ma sie co martwic, najwyzej jak juz nie wytrzymam to..no wlasnie niewiem co zrobie:-) ale sam siebie nie bede rozladowywal(chyba:-)) wiec co z tymi pozycjami?:-) od tylu lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
hmm...a moze taki juz Twoj urok? Noja kolezanka ma podobny problem, to tego ma tzw. pajaczki i nie moze sie depilowac..Ja zawsze robilam to sama i nie mialam klopoty, wiec moze to zalezy od tego czy wloski za grube i twarde? ja np. mam bardzo cienkie..moze to od tego zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pussy - lover -
Nie drapie, poniewa moja dziewczyne wyslalem na depilacje laserowa bikini, miala problem z wrastajacymi wloskami i nic nie pomagalo, zadne pilingi etc... a pani tak byla mila przy zabiegu ze jej tez caly wzgorek i wargi zrobila, oczywiscie spytala sie czy na pewno chce... Przepieknie taka cipka wyglada, gladka i ogolona bez zadnego wloska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
kocham od tylu! klecze na lozku, operam sie rekami o sciane, a On przyciaga do siebie moje biodra, mrauuuu...albo kiedy ja siedze na nim, tylko nie poruszam sie w gore i w dol, ani przod tyl, tylko kresle jakby takie osemki- to jest cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
depilacja laserowa to tez jest wyjscie, tez o tym mysle na pewno sie zdecyduje za jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie od tylu chociaz to jedna z wielu ktore lubie:-) jednak nas ktos czyta na forum ale wikszosc jakos sie boi odezwac, moze to za powazny topic dla niektorych? co ty na co keina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
bo na tym forum o pewnym tematach niektory potrafia rozmawiac tylko w tonie mocno obrazliwym albo szyderczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Nie wiem czy to dobry temat... Lubie się kochać od tyłu bo czuję wtedy jego przewagę nade mną a to jest strasznie podniecające. Najlepiej jak klęcze na łóżku oparta na dłoniach albo na łokciach lub jak stoję gdzieś przy stole albo fotelu. Uwilbiam jak przy tym trzyma mnie mocno za biodra i nimi porusza według własnego uznania. Nieasmowicie jest też kiedy przy tym potrafi zapanowac nad sobą i raz robić to deliktanie, raz wkładać tylko sama główkę penisa, a raz robić to bardzo ostro. Potrafi kochać się ze mną od tyłu delikatnie, po czym nagle klepnąć mnie w posladek i wchodzić mocno, głeboko i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
nie wiem jak to jest z tymi, którzy czytają ten topic ale ja potrzebowałam porozmawiać na niektóre tematy z jakimś bezstronnym mężczyzną. Cieszę się ze LARS się do mnie odezwał na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
keina, tez to uwielbiam! podnieca mnei to ze wiem, ze to on mna kieruje i ze zrobi to co jemu sie bedzie podobac...ze w kazdej chwili moze przestac...uwielbiam kiedy tak sie ze mna droczy, nigdy nie wiem kiedy wejdzie we mnie mocno, a kiedy znow bedzie mnie tak meczyl...lubie tez kiedy przytrzymuje moje dlonie, tak ze nie moge sie ruszic i nic zrobic, a on dreczy mnie tak z nie zaczne blagac zeby we mnie wszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwoluje jednak to nie jest dobry temat:-) odplywam czytajac te wasze odpowiedzi, to nie sprawiedliwe Wy to macie a ja nie!! i co polska dzis wygra czy nie??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
chociaz ja tez lubie nadawac rytm naszym pieszczotom kiedy siedze na nim...tylko siedze wowczas plecami do niego a on piescie moje piersi , tak jest o niebo przyjemniej tylko on w tej pozycji za szybko dochodzi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
ja bym sie na kolczyk nie zdecydowala - tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
o kurcze dzis mundial... no tak trzeba bedzie zrobic jakis striptiz zebo pewnego pana odciagnac od televizora...ja przeciez nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only You to bedzie sie musiala niezle postarac bo jak twoj facet to osty kibic to bedzie leeki klopol wiesz Polska gra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
LARS nie narzekaj, widze ze sie swietnie trzymasz, za to ze mna jest coraz gorzej echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only You nie trzymam sie dobrze tylko staram sie jak moge a na serio nie umiem juz wytrzymac 7 dni bez seksu to mekka dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
spokojnie, mam swoje sposoby...jeszcze sie nie zdarzylo zeby taki striptizik nie zadzialal, wierze w siebie...zr4eszta moze sobie mecz nagrac na dvd ;) a ja nie moge czekac...mimo szczerych checi nei dam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Chęć poczucia go w środku w takich sytuacjach może doprowadzic do szaleństwa. On mnie trzyma i ja nie mam w takiej sytaucji nic do powiedzenia, tzn mowic moge a nawet krzyczeć a on i tak zrobi co bedzie chcial. To jest pragnienie nad którym nie daje się już panować. A chęc poczucia go w środku jest jakby najważniejsza w tym momencie... OK mundial... tak? Ale on na mnie tez dziala podniecajaco. Caly ten klimat, wszechobecna ekscytacja i stresik. Własnie ja sie zbieram! Pedze bo musze jeszcze zaplacic za rezerwacje w barze. Bylo dzis bardzo milo. Teraz to pewnie dopiero w poniedzialek bede. Polskaaaa Białooo Czerwoniii Polska - Ekwador 2:1 Kolczyk w takim miejscu? Jestem na NIE i to stanowcze! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
ze mna jest juz naprawde kiepsko..LARS, sprobuj jakos swoja kobiete rozgrzac...ja nie umiem pozostac obojetna kiedy widze ze moj facet mnie pragnie, ale rozumiem ja, tabletki potrafia niezle namieszac, ale nie sadze zeby az tak zeby nie dalo sie jej jakos zachecic do pieszczot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina pozdrawiam milej zabawy dzis wieczorem no i caly weekend:-) wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only You dzisiaj bede probowac:-) kurde tylko mecz leci niewiem jak to pogodze:-) ale jakos bede musial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×