Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Gość a mi mama mówiła
ale ładnie tu rozmawiacie, aż przyjemnie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
dokładnie akceptyje go w całości, nie ma w nim nic co mogłoby mnie obrzydzac...on tez spija moje soczki i podoba mu sie to...to po prostu dowod na to ze kocham go całego i kocham dawać mu rozkosz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
durex pleasure max? Co jest w tych gumkach wyjatkowego? Smierdza? Nienawidze zapachu lateksu czy tam tych innych chemicznych najbardziej lubie owocowe durexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Wiem ja to rozumiem ale on ma chyba jakieś opory :/ Musze z nim o tym pogadać albo spróbować go zatrzymać jak bedzie się wycofywał. Chciałabym żeby wiedział że dla mnie to przyjemnosć dawać mu wszystko co mogę, czego on pragnie (jeśli tego pragnie). LARS mozliwe zeby tego nie lubil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina niemozliwe zeby tego nie lubil!! jak to normalny facet to napewno to lubi, moze to dlatego wycofuje sie sam bo kiedys to Ty wycofywalas sie i teraz nie chce nalegac, bo i tak mu jest dobrze. ja bym z nim nie rozmaiwal tylko przytrzymal do konca:-) co najwyzej jak mu sie nie spodoba mozesz z nim potem pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Bede probowala. Mam nadzieje, ze mu sie spodoba :) Jeszcze jedno pytanie dotyczące kończenia w ustach, które zadałam a nikt mi nie odpowiedział: "krępujący jest dla mnie sam fakt, że ten zapach jest specyficzny i pewnie czuć go później, nie wiem, bo od ostatniego razu jak to robilam minęło sporo czasu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno pijac sok z ananasu smak spermy jest bardzo przyjemny:-) niewiem bo nie probowalem ale to potwierdzona informacja:-) no sperma ma specyficzny smak niech sie tez twoj chlopak o tym przkona calujac cie:-) pozatym zawsze mozesz miec jakis sok na stoliku do picia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Masz racje ja nie mam nic przeciwko jak po tym jak on mnie pieści tam ustami poczuję ten smak podczas całowania się z nim, to mnie podnieca i to bardzo Czasem mam wrażenie że jego to krępuje więc moze kiedy uda mi sie go zatrzymac do końca i potem on tez poczuje ten smak to uwolni sie od tej niepewności co do specyficznych smaków naszych soków. Mam jeszcze jedno pytanie. Depilujesz się gdziekolwiek na ciele (oprócz tego standardowego miejsca)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
hehe :) Twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
ok powinnam napisac "golisz" :) ale dla kobiet to bardziej depilacja niż golenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah tam co to za standartowe miejsce :-) to normalne u facetow ze sie musza golic swoj zarost, wiesz ostatnio tak jakos sie ogolilem kolo penisa ale tak tylko ze cos tam jeszcze zostalo natomiast na jąderkach to maszynka na lyso:-) a czemu pytasz? chcesz swojego chlopaka na to namowic? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
zaczytalam sie w poprzednie str topiku, milo poczytac tak fajnie piszecie :0 Moim zdaniem to ze on nie chcek onczyc w Twoicj ustach wynika z jego ogromnego (choc moim zdaniem troche zle pojetego) szacunku do Ciebie...tak bylo w przypadku mojego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
a jesli chodzi o pleasure max to sa baaaardzo cienkie i sa delitatnie k arbowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
LARS właśnie :) bo on nigdy nawet chyba nie skrócił tych włosków. Ja nic przeciwko nim nie mam. Nie przeszkadza mi lizanie go nawet jak tam są. Tylko, że przez to, że on je tam trzyma ja nie moge dać mu wszystkiego co mogłabym. Rozumiesz? Nie jest z tym zarostem łatwo sobie poradzić ;) Nie wiem tylko jak mu to powiedzieć... Ty sam na to wpadłeś czy Twoja partnerka musiała Ci pomóc? Only You - może zmieni zdanie jak zobaczy, że sama tego chcę. Twój facet tak o tym myślał, wydawało mu się to poniżające dla Ciebie? Po tym jak go przytrzymałaś, rozmawiał z Tobą o tym czy po prostu przestał się wycofywać tuż przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :-) i dlatego zgolilem zeby miec to wszystko co mozna miec :-) a doznania sa gwarantowane:-) poprostu sprobuj mu to normalnie powiedziec czy nie chce sprobowac czegos innego jak sie nie zgodzi to nie zeby Cie zle nie zrozumial, najwyzej zastosuj ostateczna metode ze Ty sie golisz a On nie:-) i sam na to wpadlem nikt mi nic nie mowil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
rozmawialismy juz przed tym i on za kazdym razem mowil ze nie chce tego, bo to nie bedziec dla mnie nic przyjemnego, a ja juz nie wiedizalam jak mu tlumaczyc ze owszem bedzie to dla mnie przyjemne, bo mnie to naprawde podnieca! Uwielbiam czuc te jego skurcze, slyszec jak jest nu dobrze! Po wszystkim tez rozmawialismy i [rzekonalam go ze to lubie i ze tego chce! Nie ma miedzy nami tematow tabu, gdytbnym nie miala na to ochoty powiedzilabym mu...a jeśli chodzi o tabletki...w wiekwzosci przypadkow mozna dobrac takie po ktorych libido nie spadnie, tylko to zawsze tyrzeba robic matoda prob i bledow, probowac a jesli cos nie gra to zmieniac! ja biore teraz yasmin i - odpukac - mam ochpte na sex, wczesniej bralam novynette i bylo TRAGICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Właśnie :) bo to nie chodzi o moją przyjemność, tylko o jego. Napewno dostałby więcej a tak nie jestem w stanie po prostu. Tylko wiesz co, szkoda mi go trochę, bo wiem jakie to niefajne uczucie jak te włoski zaczynają odrastać :) i czy że pewnie mnie to będzie kuło :) Tym sposobem doszliśmy do punku wyjścia... hehehe :) Masz ten mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
moj mezczyzna na poczatku strasznie narzekal na te odrastajace wloski, ale teraz nie wyobraza sobie nie golic tych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz:-) co Ty piszesz ladne imie, mi sie bardzo podoba:-) nic mu nie bedzie z odrastajacymi wlosami, troche sie pomeczy ale mu sie bedzie oplacalo:-) Only You tez nie wyobrazam soebie zebym sie teraz nie golil tam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
Z tymi tabletkami u mnie był jeszcze wiekszy problem, mianowicie nawet jesli juz nabralam ochoty na seks to w zaden sposob nie moglam osiagnac ograzmu, wczesniej nie mialam z tym najmniejszych problemów...początkowo ok, orgazm nie jest najwazniejszy, ale po pewnym czasie mialam dosc, po wszystkim szlam do lazienki sie kapac i zwyczajnie plakalam, moj facet tez byl tym zmartwiony, oboje bylismy zmeczeni ta sytuacja- on chcial dac mi przyjemnosc, zajmowal sie mna cudownie i bardzo dlugi i bez zadnego rezultatu, po zmianie tabletek wszystko to minelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie zachodzi pytanie jak powiedziec swojej dziewczynie zeby zmienila tabletki lub je odstawila, skoro Ona nie chce o tym slyszec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
skoro nie chce odstawiac to ok rozumiem, ale dlaczego nie chce zmienic? Jej chyba tez przeszkadza ta sytuacja? poza tym to znaczy ze tabletki sa zle dobrane, wiec czmu nie zmienic na lepsze, ktore beda dla niej bardzioej odpowiednie...jedyne wyjscie- porozmawiac o tym szczerze, nie nalegac, a zasugerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Spodobało się LARS i Twojemu Only You też? Hehe :) Ładnie, to fatycznie różnica w odczuwaniu pieszczot musi być duża, skoro tak chętnie mężczyźni męczą się z odrastającymi włoskami dla niej. Żeby tylko ten mój chciał. Co do zmiany tabletek, to próbowałam (brałam odpowiednio: Diane35, Harmonet i Regulon). Różnica niewielka albo wcale. Tak czy inaczej nie da się tego porównać do wysokości libido, jaka jest teraz :) Totalne szaleństwo :) A co do orgazmów to teraz mam trzy razy większe i dłuższe jak miałam wcześniej, tego się po prostu nie da porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
nie widzialam u niego wloskow od baaardzo dawna, roznica jest na pewno duza, on twierdzi ze to po priewsze wygodne po drugie dzieki temu ma wieksza przyjemnosc, a odrastajace woloski juz mu nie przeszkadzaja :) ja sie w tych miejscach depiluje woskiem na cieplo - na poczatku bolalo, ale teraz juz nie- i jest super, nic nie drapie i dluuugo jest gladziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only You nie przekonasz mojej dziewczyny w zaden sposob, probowalem wszystkiego i nici:-( o jeju jak tak mowicie o tych orgazmach i o tym seksie to nabralem straszie ochoty na seks a niewiem kiedy mi sie trafi:-( i chyba bede musial zasugerowac delikatnie zmiane tematu:-) chociaz niechetnie to robie ale jestem zmuszony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
LARS, jak ja Cie rozumiem, mam ochote dzis gryzc meble i chodzic po scianach tak mnie nosi, a moj mezczyzna w pracy i wroci wieczorem :( a ja juz wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You
zreszta dostal juz ode mnie kilka smsow wiec wie co go czeka jak wroci ;) o ile wczesniej nie padne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina - jaa
Only You co do wosku, to też używałam ale po kilku razach włoski zaczęły mi wrastać paskudnie i musiałam wrócić do maszynki do golenia. Masz na to jakies swoje sposoby? LARS to co piłka nożna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×