Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

To a pro po pytania SweetTemptation ja też uwielbiam długie pieszczoty... tylko zawsze mam obawy czy on się juz nie zmęczył :) czy nie boli go ręka albo usta albo języczek albo wszystko naraz :) LARS nawet wiedząc jakie pytania zadajemy, co nas nurtuje to się edukujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
keina :) i wlasnie ta mysle sprawia ze rezygnuje z wlasnej przyjemnosci zeby zajac sie nim, na co On zazwyczaj mi nie pozwala, mimo wszystko zqwsze mam taka obawe ze jemu sie juz nie chce mna zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetTemptation oczywiscie ze tak moze byc, wszystko zalezy od faceta ale znajac ich to prawdy Ci do konca nie powiedza:P tez tak mialem na poczatku tzn. troche pozniej ze czulem sie zmuszany do tego, ale teraz jest to dla mnie przyjemnosc i bardzo lubie dluuugo piescic moja dziewczyne, potem nie musimy sie kochac juz mi jakos na tym tak nie zalezy czy cos zreszta jak jest wiecie, ale uwielbiam ja piescic dlugo i namietnie.Poprostu musisz zrobic eksperyment odciagbnij twojego od przyjemnosci pozwol mu wejsc w siebie i bedziesz widziala czy bedzie chcial jeszcze dokonczyc co zaczal czy tez nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
Lars, czules sie zmuszany, bo Cie to meczylo w sensie fizycznym czy chciales sie juz z Nia kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetTemptation i jedno i drugie ale bardziej chcialem sie kochac z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
Rozumiem. Moze ja jestem dziwna bo moglabym sprawiac mu przyjemnosc w nieskonczonosc, nie meczy mnie to wystarczy ze popatrze na wyraz jego twarzy. Raaany jak On wtedy na mnie patrzy samo to sprawia mi wielka frajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:-) tez lubie patrzec na wyraz twarzy mojej dziewczyny:-) i moge tak w nieskonczonosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetTemptation czasem czuje dokładnie to samo co Ty i robie to samo, bo nie chce żeby mu było źle. LARS a podniecenie spada u meżczyzny w momencie kiedy pieścisz kobietę dla jej przyjemności? Może być tak, że jak ją doprowadzisz do orgazmu albo nie, tzn jak ją będziesz już długo pieścił to odechce Ci się kochać, aż tak spadnie Ci podniecenie (a przez to i penis)? Ja też uwielbiam na niego patrzeć. Ehh... mi nigdy się nie odechciewa przez same pieszczenie jego, nawet długo... cały czas właściwie jestem wtedy mokra i w każdej chwili mogę się z nim kochać nawet po dłgich pieszczotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina jak sie nie mysli o tym co sie robi to spada:-( wiecie jak facet robi wam dobrze jezykiem to dotknijcie czasem jego penisa stopa, oczywiscie w miare mozliwosci, i pocierajscie stopa o penisa, delikatnie:-) gwarantuje ze waszym facetom sie to spodoba:-) a pozatym mozecie kontrolowac jego podniecenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
Ja zauwazylam, ze kiedy moj mezczyzna mnie piesci ma przez caly czas silny wzwod, wiec moze mu sie jednak podoba ;) Ja mam tak samo jak Ty keina- pieszczenie Jego podnieca mnie strrasznie, czasem juz nie moge wytrzymac taka mam ochote poczuc go w sobie ;) najbardziej lubie kiedy On stoi przede mna a ja siedze np. na brzegu lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dołącze sie jezeli pozwolicie(; co do bulu penisa po wytrysku, to ja niestety przewaznie tak mam, faktycznie załądz jst bardzo wrazliwy i czasami potrzebna jest chwila przerwy bo moze bolec chociaz nie wiem czy wszystkich co do długich pieszczot to tez czasami długie pieszczenie mojej kobiety mnie mecza, u mnie długie pieszczenie moze byc z dwoch powodów, albo lubi długo, albo ciezko ją rozgrzac, w m,oim przypadku stawiam na to drugie chociaz nie wykluczam czasami i pierwszej opcji po za tym na to czy facet sie meczy czy nie wpływa pozycja w jakiej piesci kobiete jezeli jest wygodnie to długie pieszczenie kobiety sprawia mi przyjemnosc tym bardziej jezeli czuc ze kobieta na nie reaguje(: uwielbiam kiedy dziewczyna masuje mnie po głowie kiedy szaleje miedzy jej nogami(: to mnie motywuje do dłuzszych działan(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he, faktycznie masz oryginalne poczucie humotu(: nic sie nie zmieniło i nic sie nie zanosi na zmiany, juz nawet ich nie oczekuje, to co napisałem wczesniej było duzo wczesniej, teraz poszcze(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale towja ciebie chce a ja poszcze bo moja chyba juz mnie nie chce): to jest dobre(: \"W Waszyngtonie (USA) absolutnie zakazany jest seks z dziewicą.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy chce? ostatnio to nawet mi sms-a nie pusci:-( ale .. to w Waszyngtonie sprzedaz ogorkow jest na wysokim poziomie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, mam kumpa, ma 26 lat nigdy nie miał dziewczyny i niegdy z zadna nie był nawet jedną noc i najsmieszniejsze jest to ze on mi zazdrosci(: jak mi to ostatnio powiedział a byłem po paru piwkach to myslałem ze sie przekrece ze smiechu, nie mogłem dojsc do słowa ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he bo ja mu zazdroszcze(: a on mi nie wierzy(: szkoda mi go troche facet naprawde porzadny przystojny i inteligentny, ale szuka ksiezniczki, nie zycze mu zle ale chyba jej nie znajdzie chociaz miał jedna sytuacje w zuciu ktora bardzo go ruszyła, ale nie bede opowiadał bo nieładnie obgadywac nie tu jeszcze nie byłem(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie z innej beczki bo widze ze o seksie jakos sie nie kwapicie gadac juz:-) jakie piwo lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chce o seksie nadal, mam pytanie do Was panowie, czy potraficice odzdzielić seks od uczuć? czy poszlibyscie do lozka z kims do kogo nic nie czujecie, tak tylko dla sportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie
tak, potrafimy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×