Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Gość moja dla Was rada
Lars nie chcialam ciebie ani nikogo urazic, nie twierdze że nie chcialeś swojej kobiety w ten sposob odciążyć, chcialam tylko podzielic sie swoja wiedza na temat tej metody, bo sama przeczytalam o tym mnostwo opracowan zanim sie zdecydowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dla Was rada Gratuluje odwagi. Muszę poczytać na ten temat ale chyba bym się nie zdecydowała... zbyt inwazyjne jak dla mnie. Wiecie co mnie zniechęca ostatnio... upał! Szczególnie w nocy mimo pootwieranych okien, balkonu, wiatraczka i tak jest wściekle gorąco. Ledwo człowiek spod prysznica wyjdzie już jest mokry od potu... ufff... Rano to co innego, jakoś tak rzeźko się roi i ciągle się przez to do pracy spóźniam :) LARS nie żałuje, mam świetne referencje, duże doświadczenie, łatwiej mi jest na rynku pracy. Czasem tylko jak słucham akademickich opowieści to tak mi głupio bo ja takich nie mam i mieć nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dla Was rada nie urazilas mnie, tylko to nie jest tak latwo jak sobie myslisz przekonac ja zeby odstawila ale to juz bylo poruszane :-) wiec poki co dalej post w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina dlaczego Tobie jest latwiej na rynku pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dla Was rada
keina- prosze bardzo cos na ten temat w duzym skrocie http://www.wazektomia.pl/ nikogo nie namawiam, my sie zdecydowalismy bo nie planujemy miec przez kilka najblizszych lat dziecii, rozmawialismy juz z lekarzem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dla Was rada
Lars..po czesci ja rozumiem ze nie chce odstawic- jesli absoilutnie nie chce miec dziecka to hmmm...trudno zaufac innej metodzie niz tabletkom w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000zl?? to kosztuje, o jesu gratuluje zdecydowania, ja bym sie nie zdecydowal nigdy, nie chodzi o kase, ale o to ze 30% zabiegow jest odwracalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dla Was rada tu nie chodzi o dzieci raczej o wypryski po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dla Was rada
podalam linka do klinikii w toruniu tam zabieg jest wykonywany oinna metoda, nasieniowod jest przecinany dlatego tylko w 30% jest odwracalny, my wykonamy go w warszawie, inna matoda i wowoczas odwracalnosc wynosi 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kiedys zapragniecie dziecka? a okaze sie ze nie mozna odwrocic zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dla Was rada
Lars..hmm..wypryski mowisz- jest wiele metod leczenia takiej przypadlosci- ja nie mialam tego problemu nigdy wiec nie chce sie wymadrzac, ale czy konsultowala ten problem z DOBRYM dermatologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dla Was rada
pisalam o tym- zaplodnienie jest nadal mozliwe tyle ze z pomoca lekarza takze nawet jesli nie da sie zabiegu odwrocic to i tak bedziemy mogli miec dziecko, ale i o tym pomyslelismy- lekarz poradzil nam po prostu zachowac nasienie w bnku spermy- duzo tu jest mozliwosci-ale jestesmy zdecydowani bo ja tabletek brac niestety nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dla Was rada
jeszcze jedno- wypryski to tylko drobny skutek uboczny , dlugotrwale branie tabletek moze wywolac o wiele wiele gorsze konsekwencje- czy Twoja kobieta o tym nie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie dobrze czym to grozi, mowi ze kiedys je skonczy brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dla Was rada
oby nie bylo za pozno, bo cere mozna leczyc na mnostwo innych sposobow-moze efekt nie jest natychmiastwoy ale trwaly i przede wszystkim bezpieczny dla zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram moja dla Was rada, tabletki to nie jest lek na wypryski i nie można ich tak traktować. Ale się cieszę, że to juz za mną. LARS mam nadzieje, że Twoja kobieta w porę je odstawi i będzie wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina dlaczego uwazasz ze Tobie latwiej na rynku pracy? nie odpowiedzialas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARS pracuje juz od kilku lat, nazbirałam doświadczenia w swoim zawodzie i będę miała pierwszeństwo do stanowiska o które będzie się też ubiegać osoba, która skończyła studia dzienne i ma mniejsze doświadczenie, wiem to z autopsji. Wygrałam rekrutację z osobą starszą ode mnie kilka lat, która miała skończone studia dzienne ale niewielkie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe to po co iles tysiecy ludzi chodzi na studia dzienne ktore jak mowa ludzie sa darmowe a wcale nie sa rownie dobrze ta kase by mogli przeznaczyc na platne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chcą \"postudiować\"? Nie wiem. Ja płacę grubą kasę za studia zaoczne na państwowej uczelni. Podobno poziom jest wyrównany, tak twierdzą ludzie, którzy się do nas przenieśli ze studiów dziennych lub zaocznych. Tylko, że wszystko muszę czytać sama, opracowywać książki, pisać pracę, za mało mam godzin żeby mi ktoś to wszystko wykładał. Mnie dziwi tylko jedno, jak można nazwać studiami dziennymi zajęcia, które odbywają się po 3-4h dziennie, cztery albo i trzy dni w tygodniu bo tak to teraz wygląda. Piątki studenci mają wolne, czasem też jakiś dzień w tygodniu, poza tym mają bardzo mało zajęć, a jak już są jakieś wyklady to raczej się na nie nie chodzi. Dziwne. Studia? To juz nie to co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiat idzie do przodu, za duzo komputerow, nie ma co siedziec na wykladach jak sa w necie udostepnione, pozatym to nauczyciele nauczyli tego studentow wiec nie ma sie co dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a pracodawcy oprócz wykształcenia wymagają doświaczenia i tak znalazłam się na studiach zaocznych. Oprócz smaku akademickiego życia nie ma czego żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Ja bym nigdy się nie zdecydowała na jakieś podwiązanie. Potem jakieś sztuczne zapładnianie. Bleeee. To chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Gumki też bleee.. Wszystko jakieś bleee. Co tu robić? Może wstrzemięźliwość ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Chyba to nie była samodzielna decyzja? :P Ja tam nie wybiorę tak. Nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w topicu pisze czy samodzielna czy nie :-):-) polecam jest 100% skutecznosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Nie, dzięki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×