Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Ciężko tu mówić o ulubionych miejscach bo byłam na łódkach dopiero dwa razy w ubiegłym sezonie ale najbardziej podobało mi się pływanie przez Tałty, zaraz za Mikołajkami... tam są niesamowite fale i świetne wiatry... naprawdę jest z czym powalczyć :) Poza tym bardzo podobało mi się na Jagodnym, tak spokojnie i klimatycznie, są świetne miejsca na noclegi i do pływania. Na jeziorach nie ma lanserstwa, przynajmniej ja nie zauważyłam. Ci którzy pływają dla pokazania się nie wyrywają się zbyt daleko a Ci których spotyka się gdzieś w trasie są tam po przygodę i po niepowtarzalny klimat MAZUR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwosci :) na pewno dojdzie - w ten skwar nawet łącza chodzą wolno... adres na pewno poprawnie wpisany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, kazdy moj znajomy ktory był na jakims obozie zeglarskim lub czyms podobno, to na sama mysl o zaglach zacieszał gebe(: to po prostu trzeba przezyc, nie da sie tego opisac(; ja kiedys miałem okazje sterowac statkiem wycieczkowym ktorego włascicielem był znajomy i robił rejsy krajoznawcze po mazurach, rewelacja. ja lubie okolice ełku, ruciane nida, gizycko, jezioro ros, jezioro bełdany, standardy, ale to sie nigdy mi nie znudzi(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh do qraka, jakos słabo wysłałas tego maila, chyba ze go slesz z ksiezyca(: sproboj na adres: qrakkkk@o2.pl, moze szybciej dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wiem:D, lepiej poczekajmy na efekty, powinien dojść:) poczekajmy:) ufff.męczące te moje zaloty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak nudno, wszyscy sie juz rozeszli?pewnie fikołki uprawiaja(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są żarty, wysłałam..nie wiem czemu nie dochodza...sprobuje z innego adresu bo mnie to zaczyna....:O może Ty podświadomie tak się bronisz przede mną:P i Twoja poczta przed moim mailem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bronie sie, wrecz przeciwnie, jestem ciekawy kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrak widze ze dalej ciagniesz zaloty z do qraka:-) i wcale nie robimy fikolkow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawosc(: eh, moze i ja mam troche czesciej niz ty, ale za ty ty masz duzo lepiej niz ja): chyba bym sie z toba zamienił(: przypomniał mi sie kawał ktory kiedys opowiadał mi wykładowca: pytaja swiezo upieczoną mezatke: no i jak teraz lepiej???? ona na to: lepiej to nie, ale za to czesciej(: jak dla mnie to jest dowcip przez łzy, bo po slubie to pewnie miałbym pełny celibat): nie martw sie LARS, bedzie dobrze, mam nadzieje moze u ciebie po tym piatku cos drgnie, jak pannie sie spodobało to pewnie bedzie chciała jeszcze ja juz wiem ze moja robi wszystko zeby jej sie nie podobało, nawet jak jej sie podoba): chyba musze nie zle z siebie dawac skoro ona sie broni jak moze a ja umiem ja czasami zadowolic):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy to zawsze ja musze pisac pierwsz?? a moze konczymy topic? wiecie pogadalem z moja panna, i w sumie dowiedzialem sie o co chodzi. czytacze moze sie tez przylaczycie do tego topicu:-) bedzie razniej:-) o wiele razniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam, ale dzis goraco na zewnatrz): LARS, keina, zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, apomyslałem tak jak ty kurcze LARS, ale masz szczescie, ja przez pare lat nie moge sie dowiedziec o co chodzi mojej pannie zdradzisz o co moze chodzic? moze mi jakos to pomoze(: tak myslałem ze po piatku cos sie u ciebie ruszy(: gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrak to dla niej bardzo wstydliwy temat powiem tak ze cos jej dolega, wiesz wziolem sprawe w swoje rece poczytalem o tym, i pogadalem co to przeciez nie moze z niczego robic tematu tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrak keina chyba ma dzis wolne szykuje sie do meczu Polski:-) qrak widze ze licho dzis z wypowiedziami moze pogadamy o ldziewczynach:-) jakie lubisz blondynki, brunetki... z duzymi piersiami, srednimi...i takie tam co:-) ja blondynki ale bez przesady z farbowaniem, piersi sportowe cos 75 B :-) nie za chude takie w stylu Lopezki, wzrostu sredniego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mase pracy z rana. Siedze tu od 7 i dopiero teraz sie wygrzebalam. Gdybym tu z rana zajrzala pewnie bym nic nie zrobiła więc dziś ćwiczyłam silną wolę i się udało :) LARS nie szykuje się do meczu, bo nie mam z kimś dziś iść :( Moze jeszcze coś wykombinuje! LARS zaciekawiło mnie to co napisałeś o swojej partnerce. Co może jej dolegać, skoro mało ze sobą sypiacie (praktycznie wyklucza nadżerkę) i bierze tabletki, co oznacze, że jest pod stałą kontrolą lekarską. Chyba, że to jakieś sprawy na tle psychicznym, wtedy rozumiem. A tak w ogóle to cieszę się że w końcu coś wiesz :) Ale widzę, że temat zszedł na coś bardzo ciekawego. Hmmm...... dalej panowie jakie kobiety wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz podobny gust do mojego, lubie kobiece kształty (bioderka) wzrost 165-185 cm, dziwczyny z klasa umiejące dobrac makijaz i ubranie (bez tandety i lanserstwa) ogolnie schludnie i elegancko, z grubsza to tyle, nie lubie wypicowanych lasek, oczywiscie musi tez miec fajny styl bycia, troche tajemnicza, chetna do eksperymentów i korzystania z uroków zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie powiem nic nowego, ale lubie typ urody taki jak ma jessica alba(: bardzo lubie jak dziewczy na duzo drobnych loczków na głowie to mnie zwala z nog(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje loczki sa ladne:-) a no i wlosy konieczne dlugie nie lubie znaczy bardziej mi sie podobaja dziewczyny z dlugimi wlosami:-) jesica alba piersze slysze o niej:-( ale juz sprawdzilem ladna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajefajna
witam:) dorwałam dziś wasz temacik i ... dokladnie o mnie, tylko na odwrot.jestem/byłam z facetem 2 lata, mieszkamy/liśmy razem od paru miesiecy..i no wlasnie. mam 24 lata i seks jest dla mnie ważną sferą życia, to dopełnienie uczuć pomiędzy dwojgiem ludzi.. czasem mam jak z sikaniem -mogłabym robić to na okrągło, moj chlopak niestety nie..nie wiem co sie dzieje, czasem i raz w tygodniu jak mnie szybko 'przelecial' to było dobrze.pisze'przeleciał' bo wydaje mi sie ze zaczynal traktowac to jak jakis malzenski obowiazek, byle szybko..a ja chcialabym czegos wiecej.. nie wiem co sie dzieje rozmawialismy na ten temat, tlumaczy sie stresem i tym, ze niemoze nzalezc pracy, ze nie moze zapewnic mi odpowiednich warunkow do zycia..wydaje mi sie, ze czuje sie nie jak prawdziwy facet (z powodow materialnych) i ta jego frustracja przenosi sie na zycie erotyczne. probowalam juz wielu sposobow, ale ciagle zawodzily dlatego zdecydowalam ze to koniec..jestem mloda, nie ukrywam zeseks to wazna sprawa..i jesli nie potrafi dogadac sie na tym plu zfacetem to odbija sie to potem na naszych relacjach poza sypialnia.. wczoraj dlugo rozmawialismy poplakalam sie,bo duzo znim przeszlam, ale zdecydowalam.. dzis, zaraz sie wyprowadza (mieszkanie wynajmuje ze znajomymi)..pakuje sie, wszystko tak gladko poszlo, teraz widze ze chyba przestalo mu na mnie zalezec, tak to chociaz by blagal, lrosil, a tu nic..wyprowadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegos nie rozumiem tak nagle sie wyprowadza od ciebie? bez niczego? to niepodobne do faceta.chociaz moze problem tkwi w jego psychice ale skoro piszesz ze rozmawialiscie o wszystkim to raczej nie. wiesz... mysle ze mial inna dziewczyne z ktora byl, lub ma inna na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy miał inna na boku jak mówi LARS (chociaż on jest facetem więc łatwiej mu powiedziec coś o zachowaniu Twojego chłopaka) ale to faktycznie dziwne, ze się od razu wyprowadza :( Chłopaki... a powiedzcie coś o biuście i nogach! Mówicie o włosach, o kształcie pupy :) o ogólnym wyglądzie - ubiór, makijarz ale o biustach i nogach niewiele (LARS)... a lakiery do paznokci, a kolor skóry (opalenizna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×