Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to takiego

krew w moczu i ból przy oddawaniu moczu----co jest tego przyczyną????

Polecane posty

Gość AsSoonAs
To znaczy, że gdy znowu zaczne uprawiać sex z tym partnerem to to wszystko powróci? Wszystkie te dolegliwości?? i Jaka jest przyczyna tych bakterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmz
hej. od jakiś 3 dni mam straszny ból podczas oddawania moczu, ale to przy tej końcowej fazie. sikam dość dużo mimo tego że prawie wcale nie pije bo z tego bólu to wolę nie pić niż co chwile sikać a i tak często biegam do ubikacji. mam problemy z nerkami od dzieciństwa wiem , że mam kamienie na nerkach. kiedyś jeździłam z tym do profesjonalnych lekarzy brałam specjalne tabletki itp. powiedzieli mi że nie muszę robić zabiegu laserowego bo kamienie są takie małe ze kiedyś same wydostaną się razem z moczem. teraz mam dylemat bo nie wiem dlaczego mam te bóle i czy iść z tym do lekarza czy czekać. ból z dnia na dzień jest coraz mocniejszy, często też mam objawy grzybicy pochwy ale z tym też zawsze zwlekam żeby iść do lekarza przeczekuje te dni a potem jest ok.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiii
Miałam dokładnie to samo . Na szczęście trwało to tylko 2 dni , ale pomimo tego i tak dała mocz i krew na badania . Teraz tyko czekam na wyniki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnoblada
witam mam pytanie. dziś mija 4 dzień po stosunku z moim chłopakiem. mam przeziębiony pęcherz i przy oddawaniu moczu strasznie piecze a w dodatku jakis czas temu (1 godz) zauważyłam krew. Czy jest to coś związanego ze stosunkiem? mam się martwić? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenezz
Zrób badanie na posiew -patogeny najczestszym powodem powikłań-jeśli masz gronkowca to twoj partner też go bedzie miał,jesli lambrie to też bedzie miał,przywry itp. odrobaczywiajcie organizm ludziska jak psiska odrobaczywiacie OT i cały proglem!!!! -paraproteks ,piołun gozdzik itp,. szukajcie .orzech czarny .ZAPER JEST TEŻ POMOCNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwy
witam.własnie zabarwiam, pod koniec oddawania moczu krwią...;( urosept pomagał przez cały okres brania, skonczyłem uzywac urosept i jakos sie przeziebiłem i znowu jest zabarwienie..piję dużo i znowu uzywam uroseptu, ale tez mam skierowanie na USG,i z wynikami do urologa,czasami lekkie szczypanie w brzuszku ale żadnych objawów jak ból przy oddawaniu moczu.... jedno co mogę radzic dziewczynom to nie odkrywanie brzuszków, plecków,bo moze to i sexowne ale bardzo niezdrowe zwłaszcza jak zimno....... może ktos napisze co to miał jak sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób...
podstawowe badanie moczu, i jeśli będzie to świeża krew/erytrocyty, to przyczyną może być zsuwający się kamień, raniący śluzówkę. Jeśli erytrocyty będą wyługowane, tzn., że przyczyna leży gdzie indziej np. przewlekły stan zapalny, guz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób...
cyt. ten cudowny specyfik), czyli wywar z ziarna jęczmienia z dodatkiem soku z cytryny/pomarańczy i miodu/cukru (można go zrobić samemu w warunkach domowych). Na działanie antybiotyku zazwyczaj w męczarniach czekałam kilka godzin, natomiast wywar przyniósł efekty już po około 30 minutach. Do tej pory nie mogę się nadziwić jakim sposobem jakiś tam wywar może być skuteczniejszy od antybiotyku! ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Nie potrzeba aż takiego wywaru(notabene, składniki wywaru zniszczone są przez temeraturę!!!), doskonale sprawdza się terapia Gersona i jeszcze kilka punktów: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwy
no dobrze już wszystko wiem,guz 5cm na pecherzu moczowym, elektroiniekcja ,badanie histopatologiczne,za 3 tyg wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacjjja
Koniecznie poszłabym z taka dolegliwoscia do lekarza a nie pytałam na forum.Bo tutaj z pecherzem nie ma zartów i trzeba skutecznie działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratolina
witajcie. Czytałam wcześniejsze posty. Mam podobny problem. Pare dni temu obudziłam się rano i odczułam ból podbrzusza i okropnie chcialo mi się sikać. Przy oddawaniu moczu, własnie przy końcowej fazie odczułam dziwny ból podbrzusza...coś jakby skurcz mocny. Strasznie dziwne jest dla mnie to że jesli chce mi się sikać to muszę bardzo mocno zaciskać mięśnie żeby wytrzymać, bo wydaje mi się że jak je rozluźnię to się zesikam. Bardzo często oddaję mocz( w dużych ilościach) chociaz staram się nie pić dużo wody. Podczas podcierania zauważyłam niewielkie ślady krwi (jasno różowy kolor), ale naprawdę było tego nie dużo. Miał ktoś może takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwy
Ratolinko , nie chce Cie straszyć ale mnie tak sie zaczeło i...no własnie,pisałem wczesniej ,tak samo jak tobie...potem badanie pecherza i guz pecherza moczowego, wielkosci 5-6 cm, został usuniety ,a badanie histopatologiczne stwierdziło ze nowotwór złosliwy wysokiego stopnia ale nie inwazyjny...juz byłem raz na cystoskopi kontrolnej,rana ładnie zasklepiona ale czasem i tak ciemny mocz, i krwinki w moczu ale to normalne...nastepna cystoskopia w styczniu:):) musisz zrobic ; 1 badanie USG pęcherza, 2 badanie moczu no i z wynikami do Urologa który skieruje do przychodni w szpitalu ... moze to tez byś zwykłe zapalenie pecherza ,ale nie zostawiaj tego, doraźnie na razie urosept ktory mozna przyjmowac 2x2 dziennie powodzenia,napisz jak i cooo trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet...
Witam. Mam problem już jakieś 1,5 roku a mianowicie co jakiś czas boli mnie po oddawaniu moczu ból jest nie do zniesienia... Na początku brałam urosept potem furagin ale wziełam kilka dni az w końcu przechodziło... Pół roku temu przy bardzo silnym bólu zażyłam urosal również po klku dnia przeszło. Wreszcie udałam sie z tym do lekarza. Pani doktor powiedziała ze to zapalanie jakieś dosłownie jej słowa. Dostałam cipronex i jak reką odjął, więc myślałam ze to koniec moich kłopotów... Lecz dzis znów zaczeło piec, boleć;/ Nie jestes w stanie funkcjonować;/ Może ktos z was miał podobnie i powie mi co mam zrobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDWDWAAASASS
ZAPALENIE PECHERZA I TO OSTRE PRZEWIALO CIE ZMARYLES GDZIES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska adasia
Mój synek7 letni wczoraj narzekał na bół podczas końcowej fazy oddawania moczu. Wieczorem doszła do tego jeszcze krew. Szybki telefon do lekarza, uspokoił że to pęcherz i kazał przyjechać. Byliśmy dzisiaj. dostał antybiotyk i furagin. Jutro robimy badanie ogólne i posiew moczu , pózniej usg . To już trzeci taki incydent w jego życiu. Po drugim wylądowalismy w szpitalu, okazało się wtedy że to ZUM ( zakażenie układu moczowego) i była tez bakteria coli, a pózniej gdy trafilismy do nefrologa to powiedziła nam że to odmiedniczkowe zapalenie nerek. Były badania scyntygraficzne nerek i kolejne usg. Wszystko było w normie. A teraz znowu się boję o synka. Mam nadzieję że to tylko zapalenie pęcherza.Ale wiem też że wizyta u nefrologa nas nieominie. Wszstkim którzy borykaja się z krwia w moczu i bólami radzę nie zwlekać tylko gonić do lekrza po leki i robic badania przede wszstkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszulinkaa
moja przyjaciółka miała ostatnio krew w moczu - okropność! strasznie się wystraszyła! na szczęście od razu poszła do lekarza, dostała jakieś leki na receptę i kapsułki Prouro z żurawiną i juz jej to na szczęscie więcej nie wróciło do tej pory, ale te kapsułki ciągle łyka - tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunovva
autorko leć do lekarza! już pisałam, że pewnie skończy się na antybiotyku, a dodatkowo bierz coś wspomagającego pęcherz - np.prouro z żurawiną i wit. C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna .
siema dziewczyny. nie martwcie sie , możliwe , że to przeziębienie pęcherza , byłam u lekarza i przepisał mi proszki 'żUravit' i 'Furaginum Teva', mam nadzieje , że pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Paru dni czuje swędzenie i pieczenie pochwy , do tego musze co `5min` chodzić do toalety , lecz oddawanie moczu (tak dokładnie to tylko pare kropelek) daje mi straszny ból czasami pojawiają sie łzy w moich oczach od tego bólu i do tego leci także krew. Przed tym wszystkim kochałam sie z chłopakiem. Prosze powiedzcie mi Czy to ma coś z tym wspólnego. Prosze o szybką odpowiedz.! Troche zaczynam sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też coś takiego mam. Boję się i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekraczamożliwości
Nigdy nie pisze na takich portalach , ale w tym przypadkupotrzebuje pomocy. No więc potrzebuje prostej odp tak lub nie czy wszystkie objawy wymienione pozwej w innych postach : pieczenie przy siusianiu , ból i krew mogą być objawa wcześniejszego stosnku z chłopakiem? Bardzo proszę o szybką odpowiedź o ile to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mam problem. 2 tygodnie temu zaczął boleć mnie pęcherz gdy konćzylam oddawać mocz i nawet jak po prostu chodzilam czy sedzialam. bralam tabletki - uro furalginum, ból przestawal ale tylko na troche, bralam rowniez witaminy. tydzien temu zalatwilam sie dwa razy z krwia, lecz potem juz nie. dzis bol byl ak straszny, ze nie moglam wytrzymac! caly dzien sikalam z krwia (krwi bylo malo) posiedzialam troche w cieplej wodze w wannie, gdyz to zawsze troszke pomagalo, ale niestety nie tym razem :C wykąpalam sie w occie.dzieki temu pecherz bolal mnie juz tylko wwtedy jak sie zalatwialam. jutro ide do lekarza, ale chcialam zapytac Was co o tym myslicie? dodam, ze uprawiam sex z moim chlopakiem, czy myslicie, ze to moze byc przez wspolzycie? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania to jedyna droga, zeby poznac przyczyne, pojdz do jakiegos urologa, moj maz leczyl sie u www.urolog-gorecki.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×