Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiek007

Lista utworów na wesele!!!

Polecane posty

Gość Lerka21x
U nas grał jeden z chłopaków z playdjs. Z tego co pamiętam to Darek, goście bawili się bardzo dobrze, podobało im się podejście DJ do gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Darka, u nas też zagrał jakiś czas temu i warto go wybrać. Ogólnie chłopaków z playdjs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Szukając informacji w internecie trafiłam na artykuł -> http://walendzik.com.pl/dalej-w-weselnym-klimacie-czego-nie-moze-zabraknac-na-weselu/, który okazał się idealną odpowiedzią na moje pytania. Miałam wesele pół roku temu,a przy tym masę obowiązków,dużo załatwiania. Podstawą jest odpowiednia organizacja ;) Polecam zajrzeć do artykułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy usmiech.gif ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komirek2

Jeśli zastanawiacie się jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec, to polecam te stronę http://www.djmw.pl/category/blog-djmw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porunek

@Komirek2 dzięki, a tak btw. Jakieś opinie o Panu Macieju z djmw? Szukam DJ na wesele (już za 2 miesiące!!) i zastanawiam się właśnie nad nim. Jeśli ktos coś może napisać, będę dozgonnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×