Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiek007

Lista utworów na wesele!!!

Polecane posty

Gość jarek-54
No nie wiem czy tak do końca Siegba masz racje piszesz o tym że zespół narzuca swoje warunki a młoda para musi to zaakceptować , otóż robiło to się może kiedyś jak nie było takiej konkurencji dzisiaj niestety prawda jest inna ile zespołów musiało zakończyć kariere z powodu braku elastyczności , dzisiaj mało tego że trzeba się konsultować z klientem to jeszcze podczas samej imprezy trzeba mieć oczy szeroko otwarte przy czym ludzie chcą się bawić ,bo nie można zapominać ze to od zespołu w 90% zależy czy impreza się uda czy będzie totalną klapą , bo to ludzie wystawią zespołowi ocenę jak grali i to idzie w świat . Pozdrawiam Zespół Jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masz rację,ale nie dajmy się zwariować.To co czynisz idzie w świat,jak piszesz i powiem Ci,że lista utworów prawie nie ma znaczenia.ważne jest te 90% Wtedy znikają problemy konkurencji,a zaczynają się problemy :) z niedzielami,a nawet innymi dniami tygodnia:) Pozdrawiam! A z tej listy/,list/ coś się tam gra -prawda? mam chyba rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek-54
Przyznaje racje pozdrawiam Jarek-54 . Jeśli ktoś szuka porady jak ogólnie z imprezami to zapraszam na gg 11533827 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezyfirmowe.info
Najważniejsze to dobrać DJa który trafi w gusta Państwa młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJMIKI
Trafić w gusta nie tylko młodych ale i reszty uczestników nie jest łatwo, dlatego trzeba cały czas patrzec jak reaguje sala na to co się puszcza. O ile o gustach młodych się dowiadujemy na początku o tyle gusta reszty załogi jaką są goście jest już swego rodzaju ee loterią.. Ale jako prowadzący mam parę asów na rozkręcenie imprezy a w między czasie dostałęm od panny młodej kilka prosb zeby to czy tamto było zagrane a reszta to moja inwencja twórcza i tym mam sie zając. BYłem kiedys na weselu gdzie dj puszczał muzykę lat 80 i italiano disco.. niby fajne niby dobrze sie przy tym bawić ale zje..ał całe wesele o 12 nie było juz ponad połowy gości. Natomiast ten rodzaj muzyki sprawdził się na innym weselu więc trudno o jednoznaczny wyznaczniku ze trzeba zagrac to czy tamto. Są pewne tzw asy które no.. muszą być zagrane na weselu :D ale reszta to takie badanie w trakcie. Trzeba wyczuć gości co lubią jakie klimaty pasują i gitara. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezyfirmowe.info
Oczywiście , dlatego my posiadamy szeroki przekrój muzyczny od lat 60 do współczesnych. Zabawienie gości jest ważne ale ważniejsze jest umiejętnie wyśrodkować muzykę tak aby była zgodna z życzeniem Państwa młodych a jednocześnie aby porywała do tańca gości. ----- dj na wesele warszawa www.imprezyfirmowe.info 792 51 75 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...najlepszy klimat tworzy jednak dobra kapela grająca na żywo/złe też istnieją/.M-dowcom,dj-owi brak tej spontanicznej dynamiki tak potrzebnej w muzyce...bo dynamika studyjna:) fajna jest ,ale mimo wszystko plastik i tyle.:) Czy to takie ważne??Jak myślicie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA I TOMEK
U NAS NA WESELU GRAJ DJ MAREK I NIE DOSC ZE BYLO TO CO CHCIELISMY, TROSZKE DODAL OD SIEBIE I WSZYSTKO WYSZLO REWELACYJNIE, JESLI KTOS POTRZEBUJE NAPRAWDE ŚWIETNEGO DJ,WODZIREJA,KARAOKE TO POLECAM WWW.MMKARAOKE.NET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offelia
Też szukałam pomysłu na kawałki na swoje wesele i znalazłam taką stronkę www.piosenkinawesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziskaaaaaaaaaaa
powiem wam tam .... najlepiej wszyscy sie bawia przy disco polo !!! to jest dobra muza na wesela ... - Mydełko fa - jestes szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziskaaaaaaaaaaa
Akcent / Pszczółka Majawięcej9912010.09.10 Akcent / Życie to są chwilewięcej12712010.09.01 Alias / Moja Cygankawięcej11432010.09.09 Amadeo / Jak się masz kochanie Bayer Full / Majteczki w kropeczkiwięcej5012010.09.01 Bayer full / Moja mała blondyneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DISCO POLO
A AdamBand-Domani La More AdamBand-Teraz Jest Wojna AdamBand-Czy to była miłość Akcent - Królowa nocy As - Na zamku ALEX C _ Mister Night Remix 2008 Angina - Tvoia devochka ushla remix Akcent - Pragnienie miłosci (po rusku) Akcent - Pragnienie miłosci B Bajeranty - Zostan Tu Ze Mna bajeranty- wodka (samo ti)( dj siles club edit) Baw- Zono Moja(Dj Davis 2008 remix) Babe - oh my little baby boy Big Dance - Kasiu Big Dance - Pieniążki Bohdan Smoleń - Cepry Hej Boys - Jump (Bootystylerz remix) 2008 Boys - Ostatni uśmiech twój Boys - Noce z Toba (Danceliker Remix) Boys - Niezapomniane Chwile Z Toba (Re-Charge Remix) Boys - My w koszarach... boys - bliskość twego serca (as remix) Boys - Ti da bu di bu da (remix Colonia) Boys - Jump Bootystylerz (remix 200 Boys -Nie wierz jej (video mix) Boys - Bliskosc Twego Serca _AS Remix Boys - Ale Numer Bravo-w taka Noc Boys - Biba 2004 (nuklearna rospierducha) Boys - Dlaczego (Dj.Seba Remix) Boys - Jestes Szalona [New 2oo8] Boys - Twe Oczy Zielone (Bootystylerz remix) C CARSON -Mlode dziewczyny CARSON- Pszczolka Maja ver.dance (cover Akcent) Cliver - Uratuj mi życie Cliver - Bliskosc ciala Cliver - Tylko z Toba Cliver - chodź kochanie new version 2008 Cliver - Famme Fatale (Full Version 2008 ) Cliver - Hej Górale Cliver - Inny świat Cliver-Pokaż jak się kręcisz 2008 Cliver vs. Mallancia - Pokaz jak sie krecisz Cliver - Zaufaj Mi (Tuneful Trancer Remix) Cliver - Chodz kochanie Cliver - Tylko z Tobą Cliver - co za noc Crazy DJ & Redox - Bananek 2008 Crazy dj & redox - bananek 2008 (hot hot hot) D D.P.M - Pożar W Klubie D-Bomb- Nie Wiem Sam D-Bomb - Nie Mów Nic d-bomb - zapragnij mnie (dj daro klub poision remix 2006) Diadem - Ciebie chce Diadem - Sam na sam Diadem - Kochanie moje Diament - Sekutnica Diadem - 16 lat Domino - Kołysanka 2007 Dystans - zaczekaj z tym do jutra DJ AnDrE - In the mix DJ AnDrE - Disco polo mix no. 4. DJ DZINX-disco polo -disco rusko mix vol.3 2007 DJ Long & Power Play - Zakrecona (4-Bass RmX) Dj Pirat - Dawaj czadu dj-twins-diri-diri-dam-freestaila DJ Tomix feat. HAYER - Tylko z Toba (shaun baker - vip) Dj Wituś - On Zimny Ona Gąraca Drossel - Moja Gitara 2008 drosel - mam tego dość E Effect - Sexoholik Effect - Sexoholik (Bootystylerz remix) effect-kochaj effect-szalona-dziewczyna-full_version Elezis - Przychodzisz Do Mnie Ex Fatum - Taka impreza 2008 Etna - Niewolnica F FANTA & ABC - DA DA DA [B.O.D. COVER] FACTOR - Gdybym Mial Gitare 2008 Factor- Jedna ty Focus-Nóżki Focus-Blachara (Nowość 200 G Grafit-Chcialbym kochac H Hans - Już Nie Jestem Cham(Parodia - Maxel - Nie Jesteś Sam) Hayer - Kręć mała 2008.mp3 Hayer & DJ Tomix - Kręc Mała Ciałem(Makossi Bros Remix 2 I Impuls - Explozja (DJ Bete Remix) Impuls - Morska toń J Jim & Hawkon - Uten Deg (Jim's Remix) Jump - Noc dyskotekowa(2Brother remix) Jump - Po co łzy (Realshakerz remix) Jump - Biale roze - Cover Junior - wesole lato Junior - Letni powiew jurij szatunow - bielyje rozy ( dance remix ) K Krzysztof Cieciuch - Zakręcony mix Kalimero VS Yarabi - Kochanie (Dj Urbin Remix) Kalimero - Szalony sms KALIMERO___Lize_cie_2008_ Kenzo_-_Wszystko_Dla_Ciebie L Lider - Moja gitara (Realshakerz 2007 rmx) Long & Junior - Nie mow Prosze (DJ Reverse Rmx) Long & Junior - Uśmiechnij się (realshakerz remix) Love System - Kolor Chmur Lukash - Odjazdowa Muza (MASTER BRONX RMX) Lukash - Chciałbym ci powiedzieć(wersja 200 Lukash - Selavi Łukash - Mariolka Lukash - Nastka M Magdalena Niewinska - Mezu drogi moj Makossi Bros - Czerwone i Bure 2008 (Mega-Bass Remix)(FINAL) Masters - Żono moja Mamzel - Mala Ola Masters- Czas na milość Masters - Dałas mi(RMX KluBbheadS) Masters & Matrix - Tarzan 2008 (Tarzan Boy cover) Mariusz Kalaga - Jedna z gwiazd MAX - Dla Ciebie 2008 MAXEL - MOCNIEJ 2008 Maxel - Super Muza 2@@8 PREMIERA Max Mario & Mariusz Kalaga Maxx Dance - Pragniesz Mnie[VanFire Remix] MC-Makler_-_Pozostaw_wszystko. MC Makler - Silny Kac MC Makler - Duże piersi Duże uda :P MC - QUEEN - MASZ TO CO CHCESZ Mega Dance - Noc Dla Nas ( Nowość 2008 ) Mega Dance - Powiedz Czemu Trudno Tak 2008 (remix) Mega Dance - Czemu Trudno Tak (RadBeat Rmx) Mega Dance - W dyskotece 2008 (Realshakerz remix) Mega Dance - W parku (nowosc 200 Mega Dance - Swoje smutki Mega dance - Cadilac Elvisa Mega-Dance - Dni bez ciebie. Mega Dance - Noc dla nas final Version Mega Dance & M.C.Macler- Wiem ,że czujesz Mega_Dance Przyjaciel 2008 Mega Dance - Noc Dla Nas Megam - Pomarańczowe lato megam - Wspaniale(nev200 Megam - Zrob co chcesz(nev200 Meffis - Nie wchodzę 2008 Mejk - dotknij mnie Milano - Dla nas ( techhouse remix) 2008 Marvel-Mój skarb 2008 Mister Dex - Kocham Cie Wieczorem Michał Gielniak - 19 Miał Lat Model MT - Nie Płacz Agnieszko Model MT - Bawmy Się N Nazir - Obrazek 2008 N' Joy - W góre ręce N' Joy - Ruszamy Do Przodu N' Joy - Podnieś ręce wyżej Niewinska-Mężu Drogi O P Peter--czekam Na Ciebie Power Play- Gdy Jestes Ze Mna Hit 2008 Power Dance - Twe cialo 2008 Power Dance -jeszcze raz Power Play - Na Zawsze 2008 Play & Mix - Czarodzieje R Radow_ Tropic _ Tylko Tu _Dj.BooM Hands Up Mix Redstar - za to co dalas mi redstar-tak, kochanie Ruki_Vverh_-_Ai_Yai_Yai_2007__D.V.S_Project_RMX Ruskie - Ty Mienia S Shazza-Bierz co chcesz Shazza-Bajo Bongo Sebi-Proszę Wróć Sobas_Ty nie caluj Solaris - Szmaragdy i Diamenty (Radio edit) SELIT - TAK JAK JA 2007 Second Impact - Debeściak Sie Nazywam(radio edit) SIMON-Papierowy ksiezyc Singer - Jedno Słowo Skalar - Czarne Oczy rmx 2005 Skalar - Płakałaś Skaner - Don Juan Skaner - Zagraj ze mna (Remix) Snakes - Masz w sobie cos|2008| Solaris - Jak Anioła głos Sonic - Nadzieja w Tobie SWEET - Zaufaj mi (gummi edit) Spike-Gorace ciała( Realshakerz rmx 200 Stars&Skalar- Zolty Ananas 2008(final version) STARS-ELVIS Summer-Zakochani demo 2008 T TIME - MOJ ANIOL ( Nowość 2008 ) Time - Impreza 2008 Thomas - Anna Maria Toledo - Serca Dwa Toledo - Biale Konwalie Toledo - Ze Mna Bądz Toples - Znalazłem Ciebie Toples - Gdzie strona tam żona Toples - Jak na imie ta dziewczyna ma Tropic - Znak miłości Tropic - TY I JA ,JA I TY ( Premiera 2008 ) Tropic - Tylko Tu (Dj.BooM Hands Up Mix!) Tsoonami - Proszę kochanie wróć do mnie Twins - lato remix Q Q-Bass and MP Project - Przepis Na Kobiete Q-Bass & MP Project - Misiu... nie tak U W Weekend - Twoje Łzy(Nev wersion 2007) Weekend - Żonkoś Woytek - Przychodzisz Do Mnie Nocą V VIRUS - Ruczki (Venga Mix) V.I.P - zacznijmy wiec Y Yulia Bodaj-riczka Z Zhanna Friske - La-la-la (dj groove)(muzikum.pl) INNE 4ever - Najlepszy Moment 4ever - Kobiety w złości 4Ever - Dziewczyny Nie płacz kiedy odjade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.djmax.pl
Witam. Wiadome jest, że dj musi sam wiedzieć co grać na weselu . Jeśli MP ma życzenie aby poszczególne utwory były zagrane powinna dać liste bądź CD. Z doświadczenia wiem , że MP nie zawsze zna sie na rzeczy i np zabrania kategorycznie grania disco polo :) Wiem... ja też na co dzień nie słucham takiej muzyki ale np " Jesteś Szalona" na weselu porywa gości momentalnie. Wiec przyszłe Młode Pary :) Jeśli zatrudniacie profesjonalistę to dajcie mu też wolną rękę bo jeśli sie ceni to i wie co robi . Doświadczenie robi swoje , a każde wesele jest inne ! Zadaniem prowadzącego jest , że by każde mimo że troche inne zawsze udane ! Ja np gwarantuje udaną zabawę ! Ale poza muzyką najważniejsze jest poprowadzenie przyjęcia jako wodzirej !!! Dla tego z pełną odpowiedzialnością się polecam www.djmax.pl NK- dj max pozdrawiam i najlepszego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rock2rock2115848
podaje stronę z utworami na wesele super sprawa mozna znaleść dawno zapomniane utwory a lubiane a o takie nam chodzi na weselu http://www.piosenkinawesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidq_ali2409
Witam Wiem że jest trochę po czasie od ostatniego postu i że jest to forum poświęcone dla Kobiet, ale i ja mam podobny problem, ponieważ w sierpniu 2011 mam wesele. Drogi użytkowniku agatka1984 Uprzejmie proszę również p wysłanie mi takiej listy piosenek na mojego maila: ali2409@buziaczek.pl Z góry dziękuje. Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Mieszkam w Niemczech i tu tez bedzie slub.. Od dawna tzn z 5,6 lat nie mam kontaktu z pl muzyka.. Chce koniecznie zlorzyc plyte z polskimi utworami. Myslalam o wybranych utworach np budki, lady pank,kasi kowalskiej itd. Bez jakich utworow wg was nie moze byc wesela? Zloty krazek, czarownice... Bylabym wdzieczna za pare podpowiedzi... Musze w wolnym czasie poszukac w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbysław
lider- suknie kolorowe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witam wszystkich :) Zapraszam pary organizujące ślub oraz wesele do zapoznania się z moją stroną internetową http://przewodnik-slubny.blogspot.com/p/pierwszy-taniec.html Znajdziecie tu wiele ciekawych treści, pomysłów, które można wykorzystać na swój ślub i wesele a także przydatne linki. Mój e-mail: przewodnikslubny@gmail.com Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no np z piosenka Autobiografia Perfect w ogole sie nie spotkalam na weselu, to w ogole nie do tanca, lool...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj :)
2+1 - Chodź, pomaluj mój świat 2+1 - Iść w stronę słońca Andrzej Rosiewicz - Czy czuje pani cza-czę Andrzej Rosiewicz - Najwięcej witaminy Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat Andrzej Zaucha - Czarny Alibaba Anna Jantar - Tyle słońca w całym mieście Bajm - Ta sama chwila Blue Cafe Baby, baby Blue Cafe Do nieba Bolter Daj mi tę noc Brathanki - Czerwone korale Brathanki - Siebie dam po ślubie Brathanki - W kinie w Lublinie Czarno Czarni Nogi Czerwone Gitary Dozwolone do lat 18 Czerwone gitary Nie zadzieraj nosa Czerwone Gitary Nikt na świecie nie wie Czesław Niemen Pod papugami Dorota Miśkiewicz Poza czsaem Golec uOrkiestra - Kocham ciebie dziywcyno Golec uOrkiestra Lornetka Golec uOrkiestra - Kto się ceni Golec uOrkiestra - Pragnę cię miłować Golec uOrkiestra - Ściernisco Golec uOrkiestra Słodycze Goya Tylko mnie kochaj Grzegorz Tomczak - Niebieska piosenka Happy End - Jak się masz, kochanie, jak się masz? Helena Majdaniec Rudy rydz IRA Ona jest ze snu Irena Jarocka Kawiarenki Jerzy Połomski - Bo z dziewczynami Jerzy Połomski - Cała sala śpiewa z nami Kalina Jędrusik Bo we mnie jest sex Karin Stanek Autostop Karin Stanek Chłopiec z gitarą Kasia Sobczyk O mnie się nie martw Kasia Sobczyk Nie bądź taki szybki Bill Kasia Sobczyk Trzynastego Kayah&K.Kiljański Prócz Ciebie nic Kombi Black&White Krzysztof Krawczyk Bo jesteś Ty Kukiz&Yugoton O nic nie pytaj Maanam Kocham Cię kochanie Maciej Kossowski Dwudziestolatki Maria Koterbska - Serduszko puka w rytmie cha-cha Maryla Rodowicz Wsiąść do pociągu Mieczysław Fogg Tango milonga Mietek Szcześniak Co ty na to? Myslovitz Scenariusz dla moich sąsiadów Natalia Kukulska Zakochani Piersi Całuj mnie Roan Ten zimowy czas Ryszard Rynkowski Dziewczyny lubią brąz Ryszard Rynkowski Jedzie pociąg z daleka Sidney Polak feat Pezet Otwieram wino Skaldowie Z kopyta kulig rwie Skaldowie Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał T. Love Polish boyfriend Tomasz Żółtko Kochaj mnie i dotykaj Urszula Konik na biegunach Wojciech Gąsowski Gdzie się podziały tamte prywatki Zbigniew Włodecki Chałupy welcome to Zagraniczne: Szybkie 1 Pulp Fiction (Twist Contest) 3 Grease Lighting / Grease (Soundtrack) 5 Grease /Summer lovin 6 The time of my life (Dirty dancing) 7 The Doors Break on Throught 8 The Doors Light My Fire 11 The Beatles- Twist and shout 12 The Beatles -Cant buy me love 13 The Beatles -Hard days night 14 The Beatles -Love me do 15 The Beatles I want to hold your hand 16 The Beatles - She Loves You 17 The Beatles -Help! 18 The Beatles - Yellow Submarine 19 Cmon everybody 20 Lets twist again- Chuby Checker 21 Rock around the clock 22 Hit the road Jack -Ray Charles 23 Satisfaction-Rolling stones 24 Everybody loves somebody sometime- 25 Easy- faith no more 26 YMCA 27 Private Dancer- Tina Tuner 28 Whats love got to do with it -Tina Turner 29 We dont need another hero -Tina Turner 30 Im so excited- Pointer Sisters 31 I will survive- Gloria Gaynor 32 The moment I wake up 33 Saturday night fever- Bee Gees 34 Africa- Toto 35 I need a hero- Bonny Tyler 36 Anything you want you got it- Roy Orbison 37 Mesecina- serbskie 38 Kalasnikov- serbskie 39 Take on me- A-Ha 40 I Was Born to Love You Queen 42 I want to break free- Queen 45 We are the champions- Queen 47 Radio Ga-Ga- Queen 48 Friends Will Be Friends- Queen 49 Bitter Sweet Symphony- The Verve 50 Should I stay or should I go- the Clash 51 Common people- Pulp 52 Cant get you out of my head- Kylie Minogue 53 Gimmie, gimmie, gimmie- Abba 54 Dancing queen- Abba 55 Chiquita- Abba 56 Money, Money, Money- Abba 57 Super Trouper- Abba 59 Its my life- Bon Jovi 60 The final countdown- Europe 61 Neverending story- Limahl 62 Youre my heart youre my soul- Modern Talking 64 Losing my religion- REM 65 Joyride- Roxette 66 Boys- Sabrina 67 Friday Im in love- The Cure 68 Sunday bloody Sunday- U2 69 Discotheque- U2 72 Wake me up before you go, go- The Wham 75 Every Breath You Take- Sting 76 Roxanne- Swing 77 Californication- Red Hot Chili Peppers 78 By the way- Red Hot Chili Peppers 82 Pretty woman- Roy Orbison 84 One way ticket- Eruption 85 Sun of Jamaica 86 Daddy Cool- Boney M 87 Rivers of Babylon-Boney M 88 Hooray, hooray its a holiday-Boney M. 89 Acapulco- Matia Bazar 90 Baila Morena- Zucchero 91 Bailamo- Enrique Iglesias 92 Congratulations- Cliff Richard 93 Be my lover- La Bush 94 Neh nah nah- vaya con Dios 95 Una paloma blanca 96 Felicita 97 LItaliano vero 98 Ciao ciao bambino 99 Volare 100 Lets get loud / Jenifer Lopez 101 Uno, dos, tres / Ricky Martin 102 Livinla vida loca / Ricky Martin 103 Rock DJ- Rombie Williams 104 Lemon tree Anita Lipnicka & John Porter - Bones of Love Frank Sinatra - New York New York Livin La Vida Loca - Ricky Martin Opus Life is Life Carlos Santana Corazon Espinado Bellini Samba de Janeiro Wolne: Stand By Me Chris Issak- Wicked games 74-75 one way train 104 If God Will Send His Angels -U2 105 With or without you- U2 106 Pulp Fiction- Girl, You'll Be a Woman Soon 107 Shape of my heart / Sting 109 Something stupid / Robbie Williams&Nicole Kidman 110 When I fall in love / Nat King Cole 111 San Franscisco- Scott Mac Kenzie 112 Sacrifice- Elton john 113 Stairway to heaven- Led Zeppelin 114 Love is around- Wet wet wet 115 Thank You- dido 116 I'm No Angel- Dido 117 The Man Who Sold the Word- nirvana 118 Woman in love- Barbra Streisand 119 Djurdjevdan- serbskie 120 S vremena na vreme- serbskie 121 Yesterday- Beatles 122 Angel- Robbie Williams 123 She's The One- Robbie Williams 124 Everything I do- B.Adams 126 Lady in red- Chris Deburgh 127 May it be- Enya 128 Imagine- Lennon 129 Wind of changes- Scorpions 130 Nothing compares to you- Sinead O'Connor 131 All for love-Bryan Adams, Sting and Rod Stewart 132 Always- bon jovi 133 Stand by me- elvis 134 Are you lonesome tonight- Elvis 135 Love Me Tender- Elvis 136 Cant help falling In love- Elvis 137 Because you loved me- C. Dion 138 Could you be loved- bob Marley 139 Crazy- Aerosmith 140 How deep is your love- bee gees 141 I just called to say I love you- stevie wonder 142 When the man loves a woman 143 Layla- Eric Clapton 144 Love and marriage- Frank Sinatra 145 No woman no cry- bob Marley 146 Say you say me- Lionel Richie 147 Hello - Lionel Richie 150 Georgia on My Mind- Ray Charles 151 Strangers in the night- Sinatra 152 Tell him- C. Dion 153 Unforgettable - Natalie Coles 155 When I Need You - Leo Sayer 156 You Are So Beautiful - Joe Cocker Biełyje rozy Polskie Nasze rendez sous- nowa wersja Grechuta - Będziesz Moja Pania 157 Gdzie ten który powie mi- Brathanki 158 W kinie w Lublinie- Brathanki 159 Takie tango- budka suflera 160 Bal wszystkich świętych- budka suflera 161 Nogi Czarno czarni 163 Ściernisko- Golec orkiestra 164 Pędzą konie po betonie 166 Prawy do lewego- kayah 167 Śpij kochanie śpij- kayah 168 Ostatni raz zatańczysz ze mną- Krawczyk 169 Mój przyjacielu- Krawczyk 170 Serduszko puka w rytmie cza cza 171 Czekam na tę jedną chwilę- Krajewski 172 U cioci na imieninach- T. Love 173 Chłopaki nie płaczą- t.Love 174 Konik na biegunach- Urszula 176 Baśka- Wilki 177 Jak we Lwowie 178 Malcziki- Yugoton 179 Myslovitz- Długość dźwięku samotności 182 Raz dwa Trzy Oczy tej małej 183 Raz dwa Trzy Czy te oczy mogą kłamać 184 Raz dwa Trzy uciekaj moje serce 185 Jolka- budka Suflera 186 O Ela- Chłopcy z placu broni 187 Pod papugami- Niemen 188Baw sie w ciuciubabke- Niemen 189Plonaca stodola- niemen 190- 12 groszy- Kazik 191 Gdy nie ma dzieci- Kazik 193 Lady Pank- Tam gdzie ty 194 Niewiele ci mogę dać- perfekt 196 Grupa Q- Ach co to był za ślub 199 Daj mi tę noc 200 Do zakochania jeden krok 201 Dzisiaj, jutro zawsze kocham cię 203 Iść w stronę słońca 204 Jadą wozy kolorowe 205 Jej portret- Bogusław Mec 206 Kocham cię kochanie moje-Maanam 207 Kochać jak to łatwo powiedzieć- Szczepanik 208 Kolorowe jarmarki 209 Kwiat jednej nocy- alibabki 210 Małgośka 214 Marchewkowe pole- Lady Pank 215 Zawsze tam gdzie Ty- Lady Pank 216 Najtrudniejszy pierwszy krok- Jantar 217 Nie licząc godzin i lat 218 O mnie się nie martw 219 Pamiętam ciebie z tamtych lat 220 Parostatek 221 Radość o poranku- Grupa I 222 Leszcze- Ta dziewczyna 223Takie ładne oczy- Czerwone gitary 224 Nie zadzieraj nosa- Czerwone gitary 225 Prześliczna wiolonczelistka 227 Tak bardzo się starałem- Czerwone gitary 228 Kwiaty we włosach- Czerwone gitary 229 Nie spoczniemy- Czerwone gitary 230 Historia jednej znajmosci- Czerwone gitary 231 Tyle słońca w całym miescie 232 Znamy się tylko z widzenia- Trubadurzy 233 Jak się masz Kochanie Szwagierkolaska U cioci na imieninach De Press Bo jo cie Kochom Kombinuj dziewczyno - Leszcze Chałupy Dziewczyny które mam na myśli Już nie ma dzikich plaż Kiedy byłem małym chłopcem Szalała szalała Biesiadne Jesteś szalona Boys Upływa szybko życie Wszystkie rybki Żółte kalendarze Cyganie Zorba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ludzie, chyba nei chcecie puszczac samej muzyki na weselu bez zespolu? Bywalam już na takich weselach i to lipa. Pozniej dla odmiany przytrafilo mi się wesele w niedlugim czasie po tym, na którym gral zespol www.key-band.pl wrazenia nieporównywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam Key-band. Też była na weselu z muzykantami i bardziej podobało mi się na weselu z dj 'em : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKas
Tutaj jest bardzo fajna lista utworów zagranicznych zarówno na pierwszy taniec jak i na zabawę. Ja osobiście wolę nowsze kawałki, ale z pewnością znajdą się tacy, którzy wolą starsze, ale sprawdzone hity. Niemniej może komuś się przyda lista kilku fajnych zagranicznych piosenek: http://www.atrakcyjne-wesele.pl/lista-piosenek-wesele-2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś kilka tygodni temu korzystaliśmy z usług Pana Macieja Wilkanowskiego z DJMW. Jeżeli szukacie jakiegoś dobrego dj to polecam właśnie jego. Wszyscy goście bawili się znakomicie i do teraz wspominają dobrą zabawę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam tego pana. Wybraliśmy jego usługi ostatnio na wesele i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, zdecydowanie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×