Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiek007

Lista utworów na wesele!!!

Polecane posty

Te Amo - Wawele \"Biały latawiec\" - Farba \"Chcę tu zostać\" - Ziyo \"Magiczne słowa\" - Simptuastic \"Kołysanka\" - Wodecki \"Oczarowanie\" - Jantar \"Przeta nczyc z tobą chcę...\" - Kukulska \"Zakochani\" - Michael Bolton \"When a man love a woman\" - Amstrong \"Wonderful world\" - Daniel Beddingfield \"If you\'re not the one\" - Joe Cocer \"Dance me\" - E.Górniak \"Słowa jak motyle\" - Eric Clapton \"wonderful tonight\" - Krawczyk \"Bo jesteś ty\" - Kiljański, Kajah \"Twoja dłoń\" - Perfect \"Kołysanka dla nieznajomej\" - Grzegorz Tomczak \"Niebieska piosenka\" - Kancelaria \"Zabiorę cię\" - Everything I do, I doing for you... - Westlife \"Why Do I love you\" - Joe Cocer \"You are so beautiful\" - Sarah Conor \"Skin on skin\" Scześniak \"Zaczekam\" - Westlife \"To be loved\" - Gordon Haskell \"How wonderful you are\" - Uniwerse \"W perły zmienić deszcz\" - Wodecki \"Z tobą chcę oglądać Swiat\" - Uniwerse \"Zostań ze mną\" - Niemen \"Świat obok nas\" - Jennifer Rush \"The power of love\" - Beata Bartelik \"Sen na pogodne dni\" - Celine Dion \"Love doesn\'t ask why\" - Krawczyk \"Tobie\" -Szcześniak \"Spoza nas\" ęgrzegorz Tomczak - Niebieska piosenka Farba - chcę tu zostać Anna Jantar - moje jedyne marzenie Kayjah, Kiljański - prócz ciebie nic Krawczyk - bo jesteś ty Natalia Kukulska - zakochani Beata Bartelik - sen na pogodne dni Olga Szamanska, Przemysław Brany - niech mówią, że to nie miłość Kindla - z kimś takim jak ty Szcześniak - miłość nie ustaje Krystyna Giżowska - złote obrączki walc z filmu Noce i dnie rawczyk - wierzę w miłość Wodecki - oczarowanie Jarocka - wymyśliłam cię Wodecki - tylko ty Krawczyk - weselne preludium ęK.Krawczyk - Weselne Preludium K.Giżowska - Złote obrączki I.Niedzielska - Obrączek złotych blask M.Durecka & M.Czechowicz - Jak w bajce J.Różycki - Zatańcz ze mną choć raz J.Zieliński - Gdzieś w nas K.Giżowska - Zapowiedź pięknych dni B.Smoleń - Klub wesołego szmpana Floryda Dance band - Sto lat E.Skrzypek - Przytulanka M.Durecka - Życie ma tak wiele barw K.Krawczyk - Pamiętam Ciebie z tamtych lat J.Różycki - Naucz mnie żyć Wiązanka Przebojów biesiadnych Marsz Mendelsohna Marsz Radion Marsz weselny ślubny Marsz powitalny ęOd 1989 roku najczęściej spotykam następujące utwory jako pierwszy tanie po obiedzie w trakcie wesela. 1. Eric Clapton - Wonderful Tunight 1989 2. Stachursky - Gdy zapłaczesz 1998 3. Lady Punk - Zawsze tam gdzie Ty 1988 4. Celine Dione - I love You 1997 5. Andrea Bocceli - Time to say goodbay 1996 6. Johan Stauss - Na d pięknym, modrym Dunajem 7. Sewerym Krajewski - Czekasz na tę jedną chwilę 1994 8. Righteous Brothers - Unchained Melody(z filmu Duch) 1991 9. Jennifet Rusch - The Power Of Love 1983 10. Janusz Chryniewicz - Duchy 1996 11. Polskie Orły - Złoty Krążek 12. The Platters - Only You 1967 13. Savage - Only You 1983 14. Vaya Con Dios - What\'s A Woman 1991 15. Mariah Carey - Without You 1993 16. Lionel Richie - Say You, Say Me 1984 17. Wet Wet Wet - Love Is all Around 1993 18. Bryan Adams - Everhyng I Do, A Do It For You 1991 19. Richard Marx - Now & Forever 1987 20. Alphaville - Forever Young 1982 21. Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love 1982 2 Unlimited – No limit Ace of Base – All that she wants Ace of Base – The sign ABBA - Dancing Queen Akon – Belly dancer Albano & Romina Power – Felicita Alizee - Moi Lolita Amel Bent – Ma philosophie Amber – This is your night Amy Diamond – What’s In it for me Andrzej Zaucha - Czarny Alibaba Andrzej Rosiewicz - Czy czuje pani cza-czę Andrzej Rosiewicz - Najwięcej witaminy Anna Jantar - Najtrudniejszy pierwszy krok Anna Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę całą noc Anna Jantar - Tyle słońca w całym mieście Arsenium – Love me Baby Bush – Suga Suga Barry White - You sexy thing Bartosiewicz i Krawczyk – Trudno tak Beatles - Oh darling Beatles - She loves you Bellini - Samba de Janeiro Beyonce – Check on it Bill Medley & Jennifer Warnes - The time of my life Black eyed peas – Where is the love Blu Cantrell & Sean Paul - Breathe Blue Lagoon – Break my stride Blue Lagoon - Heartbreaker Bob Sinclair – Love generation Boney M - Daddy cool Boney M - Hooray Hooray Boney M - Kalimba de luna Boney M – Rasputin Boney M – Rivers of Babylon Bonnie Tyler - I need a Hero Borysewicz i Kukiz – Jeśli tylko chcesz Bosson - One in a milion Boys II Men – Last night Brathanki - Czerwone korale Brathanki - Siebie dam po ślubie Budka Suflera – Bal wszystkich świętych Budka Suflera – Takie tango Buffo - Dwudziestolatki Buffo - Serduszko puka w rytmie cza-cza Celine Dion - When I need you Chris de Burgh - Lady in Red Ciara & Ludacris - Oh Cindy Lauper - Girls just wanna have fun Czerwone gitary – Dozwolone od lat 18 Czerwone Gitary - Takie ładne oczy Dezireless – Voyage voyage Diana King – Shy guy Dirty Dancing - Be my baby Dirty Dancing - Hungry eyes Dirty Dancing – Stay DJ Bobo – Chihuahua DJ Bobo – Freedom DJ Sammy – Heaven Dr Alban – Papaya Coconut Dr Alban – Sing Hallelujah Dr Edit & Garcia – Take me In your arms Enrique Iglesias - Hero Eric Clapton – Father eyes Eurythmics - Miracle of love Farba – Chcę tu zostać Frankie Vallie - Can\'t Take My Eyes Off Of You Garcia - Kalimba de luna Garou – Passe ta route Glenn Medeiros - Nothing\'s gonna change my love for you Gloria Estefan – Conga Groniec Katarzyna – Ta mała piła dziś Gypsy Kings - Baila Baila Baila Me Gypsy Kings – Bamboleo Gypsy Kings - La Cucaracha Gypsy Kings – Volare In-Grid – Mamma Mia Ira – Ona jest ze snu Iwan i Delfin – Jej czarne oczy Jennifer Lopez - Waiting for tonight Jennifer Lopez – Let’s get loud – DED. DLA EWCI, ASI, KAMY I MADZI OD PANNY MŁODEJ Jerry Ropero & Denis The Menace - Coracao Jerzy Połomski - Bo z dziewczynami Jerzy Połomski - Cała sala śpiewa z nami Jose Feliciano - Che sara Juanes – La Camisa negra Kaoma – Lambada Kasia Kowalska - Coś optymistycznego Kate Ryan - Desechante Kayah & Goran Bregovic - Prawy do lewego Kayah & Kiljański – Prócz ciebie nic Kombi - Słodkiego miłego życia Krzysztof Krawczyk - Ostatni raz zatańczysz ze mną Krzysztof Krawczyk - Tango Milonga Lady Pank – Marchewkowe pole Lady Pank - Tańcz, głupia, tańcz Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty Las ketchup - Asereje Leonard Cohen - Dance me to the end of love – DED. DLA OJCÓW Lionel Ritchie - All night long Loft - Majorka Los Del Rio – Macarena Lou Bega - Mambo numer 5 Łzy – Agnieszka Madhouse – Holiday Madhouse – Like a prayer Madonna - Sorry Mariah Carey – Without you Maryla Rodowicz - Kolorowe jarmarki Missy Elliott & Ciara – Step Młynarski Wojciech – Nie ma jak u mamy – DED. DLA MAM Narcotic Trust – I like it Nelly – Dilemma – PIERWSZY TANIEC New Kids on The Block - Tonight Nina Sky – Move ya body No Angels – There must be an angel N-Time – Something going on Numero Uno – Tora Tora Tora O-Zone – Dragostea din tei Paola e Chiara – Vamos a bailar Paradisio – Bailando Perfect - Nie płacz Ewka Piersi - Całuj mnie Piersi – O, Hela – DED. Z PODZIĘKOWANIAMI DLA BABĆ OD PARY MŁODEJ Queens – I fell In love Richie Valens – La Bamba Rihanna – If it’s lovin’ that you want Rihanna – Pon De Riplay Rob Thomas – Lonely no more Rockell – In a dream Roxette - How do you do Sade – By your side Safri Duo – All the people In the world Santana – Corazon Espinado Santana - Maria Maria Sarah Connor - Let\'s get back to bed, boy Sarah Connor – One night stand Sean Paul – Like glue Seweryn Krajewski - Wielka miłość Shaggy – Angel Shakin Stevens – Cry just a little bit Shakira – La tortura Shakira - Whenever, wherever Skaldowie - Ktoś mnie pokochał Skaldowie - Prześliczna wiolonczelistka Snap - Rhythm is a dancer Stevie Wonder - I just called to say I love you Sugababes – Push the button Sumptuastic – Dla ciebie – DED. DLA SIOSTRZYCZKI I BRACISZKA OD PANNY MŁODEJ Sumptuastic - Kołysanka Take That – It’s all right The Pussycat Dolls – Don’t Cha The Rubettes - Sugar baby love Timmy T – One more try Tina Turner - Private dancer Tina Turner - We don\'t need another hero Tizziano Ferro - Perdona Tom Jones - Love is in the air Tom Jones – Sex Bomb Tom Jones – She’s a lady Tom Novy – Take it Umberto Tozzi – Ti amo Wham - Wake Me Up Before You Go-Go UB40 - Red Red Wine Uniting Nations – Ai no corrida Urszula - Konik na biegunach Utada Hikaru – First love Vaya Con Dios - Neh Nah Nah Nah Village People – YMCA Virgin – 2 bajki Virgin – Nie zawiedź mnie Whitney Houston - I wanna dance with somebody Wojciech Gąssowski - Gdzie się podziały tamte prywatki Wojciech Gąssowski - Zielone wzgórza nad Soliną Zbigniew Wodecki - Chałupy welcome to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka1991
Niech ktos mi przysle piosenke D-bomb-O ela prosze moj e-mail justyna11223@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batmina
Matko Amy Diamond na wesele, Beyonce-checo on it?? Ludzie wy chyba na weselach nie byliscie :D Ja proponuje: Kombi-Black&White z Dirty Dancing-Hungry Eyes Ricchi&Power-Mamma Maria Shakin Stevens-Give me your heart tonight 4 The Cause-Stand by me Bajm-2 serca Joy-Touch by Touch Bayer Full-Moja muzyka (starsi sie uciesza :) Bad Boys Blue-You are woman Afric Simone-Hafana The Shorts-Comment ca va A hiciorem by bylo-Tracey Ullmant-Breakaway :) The Contours-Do you love me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasika
a to linki to piosenek popularnych na weselach w usa: http://www.freedjamerica.djintelligence.com/search/requested.asp http://freedjamerica.com/Top_Wedding_and_Party_Songs.html oni tu maja zajebiste zespoly(czasami po 15 osob) i zazwyczaj oprocz starych sprawdzonych hitow maja tez np. rnb i wtedy fajnie wyglada jak tancza do tego babcie haha ps.pracuje na weselach w drogim hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja502
ostatnio słyszalam na weselu bardzo fajna skoczna piosenke niestety zapomniałam sie spytać tej kapeli jaki to tytuł wiem że refren szedł tak: na dancing baby zabiore ciebie na dancing na dancing o baby o baby może ktoś tu wie jaki ma ona tytuł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelciaelo
prosze prześlijcie mi piosenke złotych obrączek blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ/Prezenter
Witam...Ja zawsze proponuję moim Klientom aby podali jedynie playlistę swoich preferencji i oczywiście tego czego nie chcą definitywnie.Pisanie szczegółowych playlist to tagedia zarówno dla zamawiającego jak i prezentera...wiaże ręce powoduje zanik inwencji.Ja gram przeboje w wersjach radiowych z ostatnich 40 lat...Plus na życzenie sety nowosci itp. Pomyslcie tez o karaoke, ludzie lubią sobie pośpiewać i pośmiać się a poza tym to dużo lepsze od klasycznych zabaw weselnych czy oczepinowych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam! Robert Próchnicki www.rdj.pl GG 1924092 skype:prochnma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmen
Witam! Czy ktokolwiek z was mógłby mi wysłać tą liste?? Sprawa pilna ponieważ moja siostra równo za tydzień ma wesele a muzyka na nim to jedyna rzecz która nie jest jeszcze przygotowana:) Na pewno ta lista by pomogła, Z góry dzięki i pozdrawiam! mój mail: helmen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia285
Witam serdecznie moje wesele jest 22 września 2007 i też mam problem z listą utworów. Czy można prosić o przesłanie i takiej na mail? katia285@wp.pl z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzemo
prosze o podkłąd do piosenki Anny jantar przetanczyc z toba chce bardzo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea
odradzam Wam dawania listy utworów osobom, które będą garały na Waszym weselu, ponieważ zrobią utwór po swojemu, albo zabraknie im repertuaru, a co gorsze nie zagrają wszystkiego. Orkiestra musi wiedzieć jak zachęcić gości do zabawy i wie jaką muzykę ma zagrać zeby impreza się kreciła. Najlepiej posłuchjać ich demo albo na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joon
makarena oraz co najwazniejsze SZALONA - boys'ow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikazze
ludzie co wyscie powariowali ??????? ja pytam - co to za dj ktory nie wie jakie utwory chodza na weselu????? pierwsze slysze o takim przypadku zeby liste dawac z utworami dj do zagrania , to nie jest zawodowiec tylko jakis hrcerzyk z ogloszenia z netu albo znajomy sasiad ktory zagra wesele za talerz zupy, tak ? nie mam slow..naprawde. glupota ludzka nie zna granic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djrobbi
Każdy sznujący się DJ bądz prezenter grający na okolicznościówkach wie co się gra na tego typu imprezach. Aczkolwiek są pewne kwestie ,które są istotne do poruszenia: -to impreza prywatna więc nie wyobrażam sobie ,żeby klient nie mógł zażyczyć sobie kilku bądz kilkunastu swoich ulubionych utworów -ja na przykład lubię balladę Ray Voughana "Tin Pin Aley" i raczej osoba początkująca takowej nie ma... -zawsze jest łatwiej wywnioskować gust klienta mając delikatne-co zaznaczam-wytyczne... -są pewne smaczki muzyczne i zawsze czarno na białym pomaga o nich pamiętać szczególnie po kilku godzinach pracy-no chyba ,że ktoś jest geniuszem ;) Ja gram już dosyć długo ale uważam ,że cały czas się uczę i nie potępiam nikogo jeśli woli mieć playlistę i rider imprezy.Nie mówiąc już o innych imprezach jak eventy gdzie tego typu ustalenia to aksjomat.No ale jeśli ktoś jest genialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos927
żono moja jesteś szalona pokaz jak sie krecisz białe łabędzie amore amore mała blondyneczka jeśli kochasz czarownica kochaj kocha kochaj mnie jestes wszystkim z kims takim jak ty dla ciebie caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola761
czy ktos chce moja liste utworow?...na mojej jest duzo muzyki z lat lat 80tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwówka
z tego co tu zauwazylam na weselach przewaga jest piosenek typowo biesiadnych , wiadomo przy takich ciotki i wujkowie sie najlepiej bawia, i tu mam problem poniewaz oboje z mezem nie lubimy takiej muzyki specjalnie na wesele wzielismy dja i spisalam jakie utwory chcialabym miec,z moja rodzina nie bedzie problemu ale nie wiem jak na taka muzyke zareaguje rodzina meza,wiec do tej listy musimy wpisac troche muzyki typowo weselnej i mam pytanie wlasnie jakie utwory graja na weselachtakie typowe przy ktorych mozna sie wyszalec i potanczyc,dodam ze my na 1 piosenke wybralismy utwor beyonce - still in love,utwor bardzo chwytajacy za serce do tego tekst piosenki idealny;http://pl.youtube.com/watch?v=NU5GGiFK5Bc a na weselu przewaga jest sade,simply red,quincy jones,gipdy king,donna summer,bob marley,frank sinatra,earth wind &fire,clapton ,james brown,barry white tego typu,teraz tylko musimy poszukac jakis piesni weselnych:)mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew666
Witam czy ktos moze zna tytul melodi ktora wydaje mi sie byc podobna do zorby, tzn tez takie greckie klimaty....raz uslysalem ten kawalek na weselu ale nie moge dowiedziec sie jaki nosi tytul Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek-54
Witam wszystkich ja gram na weselach i zabawach tanecznych może nie tak długo jak inni zawodowcy ale wystarczająco żeby zrozumieć ludzi na weselu co chcą słuchać i jak się bawić , otóż jak na weselu zespół nie zagra tak jak ludzie chcą czyli utwory pod tak zwaną noge do tańca to może być nawet najlepszy zespół a może być w oczach tych ludzi najgorszym . Uwieżcie mi że polki i walczyki do tego troszke przyśpiewek może nawet góralskich powiązać z innymi utworami i sprawa załatwiona starsi i młodzi nie schodzą z parkietu. A na pierwszy utwór proponuje Paulle (Od dziś) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja_kicia
Super podkłady midi,karaoke,mp3 znajdziecie na www.muzyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...do wypowiedzi Jarka wypadałoby dodać,że lista najwspanialszych,najwartościowszych utworów muzycznych nic nie znaczy w sytuacji gdy kapela/zespół/,kolokwialnie mówiąc,klepie utwór za utworem.Grane winno być to co w danej chwili jest potrzebne,a każda impreza ma swoją dramaturgię i gości takich,a nie innych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek-54
W odpowiedzi na wypowiedz Siegby tak masz racje każde wesele ma inna dramaturgie i nie da się ukryć , ale to zależy od ludzi na tym weselu , ja osobiście kiedyś byłem na takiej imprezie gdzie z góry już wiedziałem że strona pana młodego to sztywniacy i tak było wesele podzieliło się od samego początku na dwie grupy jedni bawili się wspaniale tam gdzie ja byłem a druga grupa dramat mało powiedziane , ale wpadłem na pomysł z chłopakami z mojego stolika żeby wyciągać panie do tańca z wyżej wymienionego stolika i uwierzcie mi zdało to egzamin na 5 wesele się udało , pani młoda później nam dziękowała za wszystko i staliśmy się bohaterami wesela . Można i tak a zaznaczam że zespół grał w miarę dobrze , chłopaki się dwoili i troili żeby było dobrze pozdrawiam Jarek-54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tworzenie listy utworów/które mają być wykonywane na weselu/przez parę młodą to w/g mnie jakieś wielkie nieporozumienie.Swoje preferencje zostawmy dla siebie na inny czas.Spartolić taneczno-muzycznie swoje wesele???Szukałbym po prostu dobrej kapeli zdając się na ich propozycje.Kto wie lepiej co i jak ma być grane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek-54
No tak a jeżeli młoda para nie chce prawie żadnego utworu z listy podanej przez zespół co wtedy ja bym szukał kompromisu dla mnie to jest klient a wiadomo że on ma zawsze racje chociaż wcale nie musi tak być , on żąda on płaci tak było jest i będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na szczęście nie wszyscy mają takie problemy.Pary młode rozmawiają na temat konkretnego utworu,rodzaju wykonywanej muzy,proszą by czegoś nie grać,ale nic nie narzucają...i to jest ta normalność,a nie zdziwaczenie,zmanierowanie.Klienta o którym piszesz należy odesłać do....tutaj pozostawiam dowolną interpretację.A,a...zapomniałam,że może to być jedyny klient,ale to już inny problem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×