Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość Agnieszka

Ja bardzo sobie chwalę ten gabinet facebook.com/permanenturszulaifkowicz. Pani świetnie zna się na rzeczy. Jest dokładna i pedantyczna. Do tego zawsze miło się z nią rozmawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiskorka

przy makiajżu permanentny trzeba być  moim zdaniem pedantycznym i dokąłdnym w końcu nosimy efekty tej pracy przez kilkanaście miesięcy,  ja zdecydowałams ie na makijaz permanentny brwi w salonie na Mokotowskiej 52 bo wiedziałam że lingeristka Estera jest bardzo dokładna i swietnie wykonuej swoją pracę dlatego wiediałam, że trafiam w dobre ręce, warto sprawdzić do kogo idzie się na taki makijaż żeby potem nie być rozczarowanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Na Żytniej 18 jest bardzo fajny gabinet i przyjmuje tam Marta Ifkowicz. Robi perfekcyjny makijaż permanentny. Jest bardzo miła, zna się na rzeczy i co najważniejsze dokładna. Świetnie robi usta i nie tylko. A przy tym jest kontaktowa i chętnie udzieli dobrych rad dot kosmetyki. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka

ja robiłam sobie makiajż permanentny brwi w salonie magic visage na Mokotowskiej 52 w Warszwie, wyszło super, poza tym w salonie panuje przmeiła atmosfera, Estera jest przemiła bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta, doradzi, dobierze odpowiednią metodę i kolor, warto iśc do kogoś kto chce Nam pomóć i sprawdzić, że będziemyy wyglądać lepiej a nie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka

A jaką metodą robiłaś brwi? Mi zalezy na naturalnym efekcie. Wiem, gdzie jest ten salon, kojarzę, może też się tam umówię, ale nie chce brwi pieczątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilorka

nie zedecydowanie w Magic Visage będziesz zadowolona, ja akurat robiłam sobie brwi metodą włoskową, wyszło naturalnie (poczytaj sobie o tej metodzie) poza tym Estera jest bardzo profesjonalan wiec zanim przystapi do zabiegu to wszystko ci wytłumaczy i przegada tak abyś wiedziała na co sie decydujesz i jakiego efektu się spodziewać. A sam salon znajduej sie na ul. mokotowskiej 52 w ścisłym centrum Warszawy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALa

Jeżeli chodzi o makijaż permanentny to bardzo dobrze robi pani Ula Ifkowicz ma gabinet na Żytniej 18 w Warszawie. Robiłam u niej brwi i jestem bardzo zadowolona. Jest dokładna, miłą i pracuje na dobrych preparatach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szetelka

ja też robiłąm sobie makiajż permanentny w salonie Magic Visage w Warszawie, Estera robiłą mi górną kreskę i rzeczywiście wyszło super, jestem bardzo zadowolona z efektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Hej. Ja z czystym sumieniem mogę polecić Lidię Gwarek (*a należę do kobiet, które naprawdę rzadko są zadowolone ze swojego wyglądu ;-P) . Lidia ma ogromne doświadczenie, bo zajmuje się permamentnym już ponad 15 lat. Wiem, że wyszkoliła już dziesiątki innych dziewczyn. I to się przekłada na efekt - ma fantastyczne wyczucie, robi wszystko wg najnowszych metod, z milimertową dokładnością, każdego traktuje indywidualnie. Przyjmuje na Powiślu w studiu kosmetycznym Beauty Lounge przy ul. Śniegockiej. Robiłam u niej brwi, usta i oczy. Wszystko super 🙂 Sama wiem, jak trudno znaleźć kogoś, w ręce kogo bez obaw można "oddać swoją twarz", dlatego z przyjemnością wystawiam mega pozytywną opinię 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

ja z kolei poszukuje kogoś godnego polecenia od kresek na powiekach, bo brwi i usta mam zrobione.Gdyby ktoś szukał to ja polecam gabient Esti life a dziewczyna ktora mi go robila to Justyna Sobczynska. Zapisałbym bym sie tez do nich na kreski, ale ta pani robi tylko takie w lini rzes a ja z kolei chciałbym takie grubsze zeby sie nie malować na codzien, generalnie ta dziewczyna od brwi nie polecala zrobienia mi takich grubych ale mimo to  chcialbym poznac opinie innej osoby. Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z całego serca Panią Paulinę Goliszek Depilacja Laserowa & Makijaż permanentny w samym centrum obok złotych tarasów, przed wyborem salonu bardzo długo się nad tym zastanawiałam i poszłam do Pani Pauliny na mezoterapię i zobaczyłam jak się mną zajmuję i jaka jest tam atmosfera to nie miałam żadnych wątpliwości i od razu umówiłam się na makijaż permanentny:) Zaczęłam od ust i jestem bardzo zadowolona 🙂 nie bolało i kolor taki jak sobie wymarzyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałam w innym temacie, ale się powtórzę: po co płacić za brwi, usta czy kreski 1000zł jeśli można mieć je za 200zł jako modelka na szkoleniu? Często efekt lepszy bo patrzy parę osób i efekt musi być dobry. Jak napiszecie do oblugaakademia@interia.pl to wam zrobią taki makijaż. Pozdrawiam myslących jak ja 🙂🙂🙂

Edytowano przez rozsadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiterka

makijaż permanentny to bardzo wygodna opcja, rano oszczędza się sporo czasu na makijaż, a do tego z ładnie zrobionymi np. brwiami twarz nabiera lepszego wyglądu. Ja robiłam makijaż permanentny brwi w Magic Visage i bardzo ładnie wygląda efekt, a moja twarz rozpromieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Bardzo ładnie i profesjonalnie makijaż robi pani Marta (facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen). Ma świetne podejście do klientów. Pracuje na dobrym sprzęcie i jest dokładna i delikatna. Robiłam u niej usta i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladypink

ja robiłam sobie brwi w Beauty Kingom na Sarmackiej. Mają tam fenomenalną linergistkę. Wykonanie - pierwsza klasa! Pani doskonale wie jak dobrać odpowiedni kształt czy grubość brwi do rysów twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampka

Jak dla mnie to super wygoda. A ile czasu zaoszczędzonego przed pracą na wykonanie kresek 😄 Jak decydujesz się na taki makijaż to znajdź dobry salon żeby nie było wpadki 🙂 Ja byłam w Magic Visag w Warszawie i mogę polecić każdemu. Makijaż wygląda cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelka

widzę, że Magic visage to chyba teraz najbardziej oblegany salon w Warszawie. Sama długo czekałąm na termin ale przyjaciółka mnie wkręciłą szybciej do dziewczyn i tak się udało szybko zrobić makijaż permanentny brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozka

jeśli chodzi o makijaż permanentny do tylko i wyłącznie Beauty Kingdom na Sarmackiej. Mają tam odpowiednią osobę, która wykona taki makijaż i wyjdzie on po prostu dobrze 🙂 Sama robiłam u nich brwi i usta -wygląda to fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelka

jak się trafi na kogoś kto ma talent do takiej pracy to nie ma się co obawiać o efekty, ja trafiłam na Esterę w Magic Visage na Mokotowskiej 52, robiłam brwi metodą włoskową, efekt jest bardziej naturalny a praca wykonana bardzo estetycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Żytniej jest bardzo fajny gabinet. Mi usta robiła Pani Marta Ifkowicz Gorzeń. Bardzo miła i profesjonalna osoba. Świetnie się zna na rzeczy. Jest dokładna i ma sporą wiedzę dot makijażu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robilam makijaż brwi w MO's Beauty Academy, efekt rewelacja, naturalny, zero sztuczności, długo się utrzymuje, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam MO's na Jana Pawła sprawdzone miejsce, robiłam tam brwi i jeszcze kilka innych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zrobienie makijażu  permanentnego polecam  gabinet kosmetyczny pani Iwony kosmetivo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po namowach koleżanek i ich super efektach wybrałam się do MO's Beauty i powiem wam, że rewelacja, warto było się skusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy gabinet? Magdalena Bąk na Karwińskiej na mokotowie. Robiłam u niej kreski na oczach oraz brwi (metodą Powder Effect). Efekt super i wszystko ładnie się zagoiło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie makijaż zrobiła mi facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Teraz mam ładne usta. Spokojnie mogą polecić panią Martę. Miłą  i profesjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście polecam gabinet Magdaleny Bąk na Karwińskiej na mokotowie. To jest najlepsza linergistka w Warszawie. Każdy jeden "włosek" spod jej ręki jest przemyślany. No i tak ci wyrysuje brwi, że będą idealnie pasowały do rysów twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie usta mi zrobiła pani Marta z salonu  Nefretete na Żytniej. MA dziewczyna rękę. Jest dokładna i solidna. Używają dobrych materiałów. W ogóle bardzo fajny gabinet. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę polecić gabinet Magdaleny Bąk w Warszawie. Najlepsza linergistka w stolicy. Indywidualnie podchodzi do swoich klientek, potrafi świetnie dopasować kształt i grubość brwi to rysów twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×