Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość fiffka
moim zdaniem najważneisjze jest to, zeby znajeźć idealne miejsce na zrobieni makijażu permanentnego ja robiłam w salonie magic visage na mokotowskiej i wyszło idealnie, polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKaf
Ja brwi robiłam w ESTETYKA day spa i podobają mi się moje brwi. Ładnie został dobrany kształt, a także kolor pigmentu. Cena też korzystna jak za tak dobrze zrobiony zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny najlepiej zrobić w gabinecie, który ma renomę i doświadczenie. Według mnie dobrym wyborem może być Klinika Forever Young przy Skoroszewskiej 5c. Tak jak piszecie dziewczyny cena jest tam średnia - nie za drogo, ale też nie jest to tania kosmetologia. Możecie liczyć na kompleksową poradę co do swojej urody od doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Ja jestem zadowolona, moja siostra również. Teraz idzie tam też moja przyjaciółka na powiększenie ust. Więcej o makijażu permanentnym przeczytacie tutaj http://fyoung.pl/makijaz-permanentny-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam makijaż permanentny ust w LoveSkinClinic na Wilanowie i jestem zadowolona z efektu, makijaż jest widoczny, ale efekt delikatny dokładnie tak jak chciałam, ceny też znośne, więc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika3 1
Nie ma lepszej linergistki jak pani Estera w Magic Visage, pięknie robi permanentny brwi, ust itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itulka
a gdzie znajduje się ten salon Magic Visage, bo szukam sprawdzonego miejsca na wykonanie makijażu permanentnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMallwyna
Na ul Mokotowskiej. Byłam tam kiedyś łatwo trafić ale nie pamiętam numeru niestety, wygoogluj sobie albo na ich stronie na fejsie sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italka
a już sobie sprawdziłam salon Magic Visage znajduje się na ul. Mokotowskiej 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam brwi w studio Km makijaż permanentny & stylizacja rzęs. Dziewczyna wkłada całe serce w pracę ma przystępne ceny A jakość super, higiena i wszystko jednorazowe . Pracowała w Pruszkowie ale teraz ma salon na Żoliborzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o makijaz per.to polecam salon Neew Look w środmiesciu i oczywiscie pania Anię .Nie zgadzam sie z opiniami na jej temat .Kilka lat temu robila mi brwi i bylam bardzo zadowolona. W tym roku brwi,kreski i usta wszystko wyszlo idealnie.Jezeli ktos chce zobaczyc prace pani Ani wystarczy wejsc na ich strone lub instagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jeszcze trzy lata temu byłam zupełnie inną osobą. Bardzo mocno się malowałam i lubiłam ubrania w jaskrawych kolorach. Nawet zdecydowałam się na makijaż permanentny, który miałam na trwałe. Dzięki temu używałam tylko cieni, bo mocny makijaż zabierał mi zdecydowanie za dużo czasu. http://www.book-poster.pl/zdrowie-i-uroda/czy-mozna-usunac-makijaz-permanentny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Touch of Art Makijaż Permanentny Warszawa Wilanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oretka
ja polecam Magic Visage na Mokotowskiej 52 w Warszawie ponieważ sama tam robiłam, i jestem bardzo zadowolona z efektu, a długo szukałam idealnego miejsca na makijaż pernametny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ja zanim zdecydowałam się na permanentny to byłam w kilku gabinetach obadać sytuację i tylko Estera w Magic Visage zaczęła mi opowiadać o dobieraniu koloru, o kształcie do twarzy, że to musi wszystko pasować itp. żeby wyglądało naturalnie i faktycznie jej zaufałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiamaj
Salon kosmetyczny http://mosbeauty.pl/ na ulicy Jana Pawła !!! Rewelacyjnie robią makijaż permanentny. Moja siostra zrobiła soie usta, brwi i kreskę na górnej powiece. Przecudownie jej tam zrobili ten makijaż. Delikatnie i subtelnie, wygląda bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufolka
gośćKarolina a gdzie znajduje się ten salon Magic Visage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekterka
salon Magic Visage znajduje się w samym śródmieściu na ul. Mokotowskiej 52, więc bardzo łatwo do nich trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Izę z Salonu Dream of Beauty (Warszawa Mokotów)www.dreamofbeauty.pl Pani Iza to wykwalifikowany kosmetolog mogę ją polecić w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszka
ja też już nie jednen dziewczynie poelciłam mój salon w którym robiłam makijaż permanentny brwi a mianowicie Magic Visage na Mokotowskiej w Warszwie, Estera ma super rękę do tej pracy, wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikka

w warszwie polecam magic visage, sama u nich robiłąm makijaż permanentny brwi i efekt wyszedł super, nie warto zwlekać z taką decyzją jeśli ammy naprawdę brzydkie brwi bo ładna brew wystarczy ze twarz wyglądała ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena

A jaką metodą tam robią brwi permanentne? Zależy mi na naturalnych efekcie, więc chyba włoski byłyby najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie goscie

Jeżeli chodzi o makijaż permanentny brwi to polecam salon Estety Day Spa w Piasecznie. 🙂 ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zełka

Jak makijaż permanentny w Warszawie to tylko w Magic Visage u Estery. No kurcze, jakie ta kobieta ma wyczucie, z jaką precyzją wykonuje swoją pracę. Czad. Jak nie chcecie dać się oszpecić to idźcie tylko do Estery. Pełna profeska usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnaza

ja też polecam salon jest pięknie i pracującą tam Dominikę Kossakowską. O tym, że potrafi dobrac idealną metodę, proporcje itd pisały już wcześniej dziewczyny. Ja dodam jeszcze od siebie, że pracuje na dobrej klasy pigmentach i stara się informować klientki o tym co je czeka ( jak wygląda proces gojenia itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witerka

ja jak byłam na brwiach w Magic Viage u Estery to też zostałam poinformowana jak będzie wyglądał zabieg, nic nie było tajemnica, Estera potrafi doradzić i wybrać najlepszą metodę do każdej typu urody, ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Bardzo polecam Panią Izę z salonu Dream of Beauty na Mokotowie. Zrobiłam makijaż permanentny brwi i jestem zachwycona. Piękne i naturalne. www.dreamofbeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita89

Po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam się na Magic visage. Brwi robiłam jakiś miesiąc temu, wszystko pięknie wygląda, ładny efekt, rzeczywiście pani Estera świetnie mi doradziła co do kształtu, koloru i jestem zachwycona efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Jeżeli chodzi o dobrą lingeristkę to spokojnie mogę polecić Panią Martę (facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen). Pracuje na dobrym sprzęcie i dobrych materiałach. Ma dużą wiedzę jeżeli chodzi o makijaż permanentny. Jest bardzo miłą i kontaktowa. Już niebawem pójdę do niej na szkolenie. Polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimka

ja jak byłam na brwiach w Magic Viage u Estery to też zostałam poinformowana jak będzie wyglądał zabieg, nic nie było tajemnica, Estera potrafi doradzić i wybrać najlepszą metodę do każdej typu urody, ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×