Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość
ProfiDerm przy Al. Wilanowskiej 368c świetnie wykonują makijaż permanentny! GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
Magic Visage na Śródmieściu, dziewczyna z salonu jest rewelacyjna, robi super permanentny i rzęsy. Ceny są przyzwoite a ja jestem zawsze zadowolona jak wychodzę z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam linergstke z Lublina Pani Marta Bednara www.studiobednara.pl Ceny niższe niż Warszawskie a jakość usługi na wysokim poziomie Mam brwi i szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suddo
W Klinice Miracki robią bardzo dobrze i dokładnie makijaż! polecam Ci to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przejść sie do http://beautyboxsalon.pl super klimat i pełen profesjonalizm, koleżanki też bardzo zachwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość pisze, który gabinet poleca, a ja wybitnie odradzam usługi w Profi Derm w Warszawie. Nie zrealizowałam usługi z grupona, bo spóźniłam się 20 min., o czym informowałam telefonicznie. Kiedy dotarłam poinformowano mnie tylko, że mój kupon (zapłacony) jest już nie ważny! Nóż się w kieszeni otwiera i chce się wyć (jestem do tyłu 130 zł)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześliczny makijaż brwi i oczu zrobiła mi p. Agata na Rudzkiej 28 w Warszawie.Jestem z Lublina i moje koleżanki od lat wszystkie do niej jeżdżą. W końcu i ja się skusiłam, bo mój stary makijaż był wyblakły. Nie wiem, jak ona to zrobiła, ale moja twarz wygląda teraz dużo młodziej. Chyba poszerzyła mi nieco brwi i uniosła lekko końcówki a nowa kreska dekoracyjna podkreśliła kształt oczu i nieco już opadające powieki przestały się rzucać w oczy. Jestem też zadowolona z makijażu mineralnego, jaki mi zaproponowała już pózniej po zabiegu , super dobrany podkład i korektor, zaczełam też po wizycie używać różu na policzki, czego nigdy nie robiłam. Polecam więc tą Panią z całego serca bo widać, że bardzo lubi to co robi i robi to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gijna566
Ja w końcu zdecydowałam się na kontur ust permanentnie. Nie wiedziałam co z tego wyjdzie, ale bardzo chciałam aby było w końcu wyraźne. Zdecydowałam się na nie u Magdaleny Bąk na Karwińskiej. Ma wiele doświadczenia, wiele kursów ukończonych i widać, że lubi co robi. Nie bałam się o wykonanie. Bałam się efektu, ale był o wiele lepszy niż mogłam kiedykolwiek przypuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Sopot to najlepszym wyborem jest http://beautyboxsalon.pl byłam z koleżankami i mówie wam - nie ma lepszego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutti
W Warszawie to Klinika Miracki - jest na prawdę porządna, dobrze robią makijaż i trwale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
Ja jestem pod opieką salonu Magic Visage dziewczyna zrobiła mi super brwi dlatego zdecydowałam się też od razu na rzęsy, teraz chodzę regularnie, cena super a jakość najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
Żeby makijaż permanentny był naprawdę dobrze zrobiony to warto oddać się w ręce sprawdzonego salonu, ja długo szukałam, bo chciałam mieć dobrze zrobione brwi, w końcu z polecenia trafiłam do salonu Magic Visage w Śródmieściu, zdecydowałam się i nie żałuję brwi wyszły rewelacyjne, bardzo naturalne i wręcz dopracowane do szczegółu, polecam miejsce, bo pracuje tam bardzo profesjonalna kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiabiz
Najlepiej tutaj: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/?fref=ts u pani Dominiki :) Super wykonuje makijaz permanentny brwi ( w ofercie ma rowniez kreski i makijaz ust). Brwi to zawsze był mój największy kompleks i trudno mi było dobrać kształt, kolor kosmetyku itd... A pani Dominika perfekcyjnie się wszystkim zajęła- brwi wygladają jak nowe- estetyczny kształt, delikatny odcień 'ombre'. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amira334
Ja chodzę do pani Magdaleny Bąk na Karwińskiej. Do tej pory zajęła się moimi brwiami i rzęsami. w 100% godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantull
ja robiłam makijaż permanentny w Magic Visage w Śródmieściu, jestem bardzo zadowolona z efektu, brwi wyglądają rewelacyjnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka_1
Szukam sprawdzonego salonu i linergistki w Warszawie. Podacie mi namiary na ten Magic Visage i konkretną osobę, którą polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula9292
Ja polecam Panią Magdalenę Bąk. Chodziłam do niej od roku na przedłużanie rzęs, a miesiąc temu zrobiłam sobie usta i muszę powiedzieć, że efekt jest niesamowity :D Wszyscy od razu zauważyli różnicę, ale mówią,że jest subtelna i wygląda bardzo naturalnie. Pani Magda ceny ma w porządku, naprawdę przyjemnie i warto tam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratad
Polecam Viva-Derm, naprawde przyjemne dla oka efekty. Permanentny jest super zwłaszcza na lato, nie wyobrazam sobie isc na plaże całkiem "saute".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno poprawiłam usta w "Jest Pięknie"- gabinet jest na ulicy Wilczej 32. Kontur jest teraz bardziej wyraźny, ładnie podkreślony, a pani Dominika, która wykonywała zabieg przy okazji poprawiła asymetrię jaką miałam :) usta wyglądają rewelacyjnie- mają naturalny żywy kolor, wyglądają jak muśnięte pomadką. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także przedłużałam rzęsy u Pani Magdaleny Bąk i jestem bardzo zadowolona z jej usług. Pani Magda była miła i widać, każdego klienta traktuje indywidualnie. Bez problemu, wytłumaczyła mi też, jak dbać o rzęsy po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta Bąk to ewidentnie podpucha. Zapisywalam sie do niej i termin na nastepny dzien. Nawet nie poszlam. Tak doskonala osoba i nie ma kolejek???? Do innej sie zapidalam i ide za ponad miesiac. Takie terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w http://dolcevitasalon.pl i bardzo się ciesze z podjętej decyzji i wybraniu się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uklejka
A na jaki makijaż permanentny się zdecydowałaś? ja robiłam brwi w Magic Visage w Śródmieściu, bardzo fajnie wyszło jestem mega zadowolona, dziewczyna z salonu bardzo się postarała, jest skrupulatna i delikatna bo samo wykonanie zabiegu w ogóle mnie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_comedy_sus
Rowniez zostalam oszpecona przez pania AGNIESZKE KURPIAS - odradzam ! dziewczyny strzezcie sie! Zrobila mi tzw "konski dziub" gdzie teraz patrzac na zdjecia nie moge uwierzyc ze mozna tak oszpecic kogokolwiek. Nie zachecajecie sie zdjeciami, bo efekt ostateczny duzo sie rozni, kobieta podaje niestosowne prepartaty, z reszta to jak wyglada juz powinno dac wiele do myslenia, a pamietajcie ze "lajki" na facebooku moze sobie Kupic. Dysponuje zdjeciami jezeli ktos sie waha ;) osobiscie mam przez nia traume do konca zycia i omijam salony kosmetyczne szerokim lukiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_comedy_sus
Wiem ze to watek o makijazu permanentnym aczkolwiek chce ostrzec inne dziewczyny przed niedoswiadczonymi osobami wykonujace swoj zawod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×