Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość bosmankaa
no coś w tym jest, najlepiej nie chodzić do pierwszej lepszej kosmetyczki tylko do takiej z doświadczeniem, ja długo szukałam zanim trafiłam na Esterę i salon Magic Visage, poszłam w sprawdzone miejsce no i z makijażu permanentnego też jestem bardzo zadowolona , brwi mam zrobione super, nie mogłam lepiej trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg w Wilanowie. Wszystko poszło super, ale wiecie jak to jest. Infekcja w postaci opryszczki potrafi i lubi pojawiać się w najmniej odpowiednim momencie. I właśnie jakoś tydzień przed pojawiła mi się krosta na ustach. Poszłam do apteki, a tam bardzo miła pani poleciła mi endvir. I autentycznie po 4 dniu nic już nie miałam na ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola292
Ja wybrałam się do Pani Marty do Beauty Brow Studio i szczerze polecam. Gabinet jest w Warszawie na Bielanach. Bardzo sympatycznie i profesjonalnie zajęła się moimi brwaimi. Wyglądają pięknie a miałam spore braki...Wreszcie nie muszę ich malować codziennie rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
ja z kolei w Warszawie w samym Śródmieściu robiłam makijaż permanentny brwi w Magic Visage, jestem bardzo zadowolona z efektów, dziewczyna jest naprawdę dobra w tym co robi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie robilam taki makijaz tutaj: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/?fref=ts u pani Dominiki. I powiem szczerze, że jestem zachwycona. Trochę się bałam, że może pójdzie coś nie tak... ale brwi wyglądają cudnie- ladny kontur, naturalny kolor, fajna gestosc. Pożegnałam się na dobre z kosmetykami do brwi, bo teraz nie potrzebują one żadnych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka19799
Dziewczyny ja jechałam az z Wilanowa na zabieg, wydawało mi się że bardzo daleko ale Wisłostradą szybko dojechałam. Z polecenia kolezanki, która już tam robiła. Brwi bardzo piekne, jestem szcześliwa:):):) Miałam strasznie krzywe a teraz mam równe i wyraziste brwi, ale nadal delikatne a o taki efekt mi chodziło:)Salon nazywa się Beauty Brow a metoda jaką wybrałam to microblading:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokickaa
ja zkolei z polecenia trafiłam do Magic Visage w Śródmieściu, przyjaciółka tam robiła więc i mnie namówiła na ten salon i nie żałuję bo brwi wyszły bardzo dobrze, jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulna
Placówka szkoleniowa poszukuje linergistki do stałej współpracy. Szczegóły na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka27
Ja z Warszawy jechałam aż do Wrocławia, żeby zrobić makijaż permanentny. Wybrałam salon Princesse pani Anety Polewiak, ale cały czas wahałam się między Sharleyem w Warszawie. I tu i tu podobny sprzęt, doświadczone właścicielki i mnóstwo opinii w internecie. Choć Sharley był w telewizji, co początkowo wydawało mi się świetną rekomendacją, to jednak mają dużo dobrych, ale też kilka złych opinii. Princesse ma wszystkie opinie od zadowolonych klientek i chwalili się, że nie mieli od ośmiu lat ani jednej reklamacji. Zdecydowałam się więc na Wrocław. Pociągiem to trzy godziny, a makijaż przecież utrzymuje się latami. Nie żałuję decyzji, makijaż ust jest piękny, mam go już rok i nie wyblakł. Prawie wcale nie bolało. Myślę, że było warto się przejechać. Choć jeżeli ktoś nie ma czasu i woli w Warszawie, to tylko Sharley. naprawdę czytałam dokładnie wszystkie opinie i wiem już chyba wszystko o tych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokickaa
Ja w Warszwie robiłam makijaż permanentny w Magic Visage w Śródmieściu i jestem anprawdę bardzo zadowolona z efektów, brwi mam rewlacyjne, takie jakie chciałam mieć to dostałam od Estery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka27 ile czekałaś na zabieg w Princesse u Anety Polewiak? mnie zapisali dopiero na koniec września, nie wiem czy warto czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surimka
W Śródmieściu ja osobiście polecam salon Magic Visage, robiłam makijaż brwi u Estery, jest profesjonalistką, wykonuj***ardzo dobrą pracę, ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie mam dzięki niej na swoich brwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katix87
Odradzam również Centrum Makijażu Permanentnego Magdaleny Bogulak. Zero efektów, zmarnowane pieniądze... Zmieniłam teraz salon na Magic Visage, który mieści się blisko Placu Trzech Krzyży. Nie dość, że mam po drodze z pracy, to jeszcze właścicielka to profesjonalna linergistka. Polecam jeśli ktoś szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania489
A ja robiłam makijaż w Centrum Magdy Bogulak i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny mają mega doświadczenie. Usta odświeżałam już trzeci raz i nie zamierzam zmieniać salonu na żaden inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_Wawa
jeśli makijaż permanentny w Warszawie to tylko Magic Visage! Pani Estera wie co robi, a potrafi zrobić mistrzostwo świata. Kobietki wychodzą od niej zadowolone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
a co robiłaś sobie jeśli chodzi o makijaż permanenetny no i podeślesz link do tego salonu Magic Visage bo chciałabym się zorientować w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję zrobić ten makijaż ust, ale jeszcze kilka dni bo muszę zwalczyć opryszczkę do końca. Ten endvir jest bardzo dobry, 3-4 dni i już po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam nad makijażem brwi ale nie chce wygladać jak wlasna karykatura i wiecie może czy osoba robiaca takie makijaże musi byc po szkole kosmetycznej albo mieć jakis certyfikat? jak to jest regulowane prawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że pani Agnieszka Kurpias nadal jest bezkarna. Na dodatek, że nieprofesjonalnie robi makijaż permanentny, to zabawia się botoxem! Z resztą z fatalnym skutkiem. Przestrzegam i zdecydowanie odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci Estetic Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po fatalnym makijażu kresek, ust i brwi zrobionym przez panią Agnieszkę Mróz po kilku latach męczarni odważyłam się w końcu na poprawkę. Miesiąc temu zrobiła mi ją polecona pani Barbara Łęczycka. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Jak wpiszecie imię i nazwisko to wyskoczy jej strona i fb, bo nie pamiętam nazwy salonu, ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimkaa
ja robiłąm sobie makijaż permanentny w magic visage i też jestem bardzo zadowolona, polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam od kolezanki z Warszawy ze na Wilczej w Jest pieknie ladnie robia brwi ;) i kumpela faktycznie fajny efekt ma, zazdroszcze, ze nie musi juz rano kombinowac z cieniami do brwi czy kredkami :D moze tez sie na takie cos zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimkaa
ja w Warszwie polecam Ci salon Magic Visage w Śródmieściu, dziewczyna naprawdę bardzo dobrze robi makijaż permanentny, ja jestem z brew bardzo zadowolona więc bo dziewczyna jest naprawdę profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorach
Też polecam Magic Visage. Bardzo profesjonalnie, babeczka bardzo miła, a przede wszystkim trwały makijaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulek
W Magic Visage naprawde dziewczyna robi super zarówno makijaż permanentny jak i rzęsy, warto iść do niej jak oczekuje się profesjonalengo podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaMo
W Warszawie moim zdaniem najlepsza jest pani Estera z Magic Visage. Brwi spod jej ręki są genialne, równiutkie, przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
a jakimi metodami robi brwi Estera z Magic Visage? szukam własnie sprawdzonego miejsca na zrobienie brwi w Warszwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×