Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość
Microblading by Kate. Na Facebooku jest kontakt. Robiłam u niej i jestem bardzo zadowolona. Teraz ma promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajkaa
ja jestem bardzo zadowolona z efektu makijażu robionego w Magic Visage na Mokotowskiej, dziewczyna robi super, od zawsze chciałam mieć super brwi, a codzienne ich malowanie już mi się znudziło, dlatego zdecydowałąm się na permanentny i w końcu zrealizowałam swoje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam u Dominiki w Jest Pięknie na Wilczej. Super babka :) przykłada się do swojej pracy i nie wypuści cię z salonu dopóki nie będzie pewna że wszystko wygląda tak jak powinno! Wystarczy sobie wejść do niej na fp https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/photos/a.296925137391521.1073741833.187794081637961/378838812533486/?type=3&theater i zobaczyć:) jakby co ja miałam brwi robione metodą włosową i choć schodzi się dłużej to efekt jest o wiele naturalniejszy i przede wszystkim trwalszy niż microblading

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila Okupnik
A ja robiłam makijaż permanentny brwi oczu i ust u Pani Magdaleny Sip w Józefosławiu, obok Piaseczna i jestem niezwykle zadowolona. Trafiłam tam z polecenia i śmiało mogę polecić innym niezdecydowanym kobietom, które szukają zaufanego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myterka
ja tak samo z polecenia trafiłam do salonu Magic Visage w Śródmieściu, moją przyjaciółka robiła tam brwi i tak mi się spodobało, że odrazu postanowiłam też się zdecydować na brwi, wyglądają bardzo dobrze, dużo lepiej niż jak sama je sobie malowałam codziennie, a codziennie efekt był inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela p
Ja polecam panią Iwonę Redzińką. Kreski na górnej i dolnej powiece mam od 1,5 roku , kolor pozostał niezmieniony , odświeżyłam brwi . Zdecydowałam się również na usta , jestem tydzień po zabiegu , usta kolor bardzo delikatny , ale Pani Iwona namówiła mnie aby zrobić delikatnie , ponieważ na korekcie zawsze można zrobić o ton ciemniejsze . Kontur ust ładny. A co do bólu to ja go praktycznie nie czułam , a nie korzystałam ze znieczulenia stomatologicznego, tylko miałam nakładaną emlę . Pani Iwonka jest naprawdę świetnym fachowcem , dużo czasu przeznacza na jedną klientkę.W gabinecie wręcz sterylnie Jestem pielęgniarką więc bardzo zwracam na to uwagę. Naprawdę polecam .Po miesiącu mam korektę ust więc napiszę o efekcie końcowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/. Robi swietnie makijaz permanentny .Usuwa tez makijaz permanentny jak ktos zepsuje. Więcej informacji https://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam na wilczej w jest pięknie. Super wyszło :) zależało mi na naturalnym efekcie, nie chciałam mieć takich sztucznych kresek tylko ładnie zarysowane brwi. Pani Dominika zrobiła mi taki efekt bez większego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawka
a ja byłąm na brwiach w salonie Magic Visage na Mokotowskiej w Śródmieściu, jestem mega zadowolona z efektów, bo brwi wyszły takie jakie sobie wymarzyłam, dlatego poelam każdej kobiecie ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEryka
A jak wygląda sprawa makijażu permanentnego w tym salonie? Robiłaś coś może, albo masz koleżankę, która sobie robiła brwi czy kreskę nad okiem? Bo mam plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Warszawy- macie pod nosem Extravaganza na Rudzkiej 28. P. Agata Świecka robi tam przepiękne makijaże permanentne już kilkanaście lat. Ja do niej jeżdżę aż z Lublina. Wystarczy obejrzeć zdjęcia na stronie i nic więcej nie trzeba dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerkaa
w Warszawie ja polecam odwiedzić salon Magic Visage w Śródmieściu i Esterę, jest naprawdę bardzo dobra w makijażu permanentnym, najważneijsze jest to, żeby znależć odpowiednią osobę która potrafi taki makijaż dobrze wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie serdecznie polecam i pozdrawiam Panie z Bodybar. Perfekcja w każdym calu bodybar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę Kurpias. Zdecydowałam się na makijaż permanentny ust. Muszę przyznać, że bardzo obawiałam się tego zabiegu. Przekonały mnie liczne zdjęcia na stronie internetowej oraz sama Pani Agnieszka po Naszej pierwszej rozmowie telefonicznej. Znieczulenie, które posiada Pani Agnieszka zdało egzamin. Praktycznie nie czułam żadnego bólu. Po kilku dniach usta miałam w pięknym budrowym różu :) Jestem bardzo zadowolona, więc jeszcze raz polecam każdemu. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking podziemny :) Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Brwi i Rzęsy - Hanna Krzywosądzka. Dziewczyna kilka lat pracowała w Stanach, teraz otwiera salon w Warszawie na Ogrodowej. Ściśle wyspecjalizowana w brwiach, nie robi innego makijażu permanentnego. https://www.facebook.com/hannakrzywosadzka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
najlepej moim zdaniem iść właśnie z polecenia, ja tak własnie trafiłam do salonu Magic Visage i do Estery, u niej robiłam brwi bo poleciłą mi salon moja przyjaciółka i jesteśmy bardzo zadowolone z efktu, nie mogła sobie tego lepiej wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria P
Ja zrobiłam w Beauty Brow Studio, zapisałam się z polecenia koleżąnki która robiła brwi u Pani MArty. Jestem pod wrażeniem profesjonalizumu. Bałam się bardzo ale nie było czego :D Brwi mam piękne a korekta trwała 5 minut. Najważniejsze, że prawie nie bolało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Zazz
Ewellka a gdzie dokładnie znajduje się salon Magic Visage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelea
Nie polecam salonu Extravaganza na Rudzkiej 28 (Agata Świecka). Żałuję, że nie wyszłam jak tylko zobaczyłam wystrój 'salonu'. Pół godziny spózniona właścicielka nadrobiła pośpiechem przed kolejną klientką (tamta miała zostawić w 'salonie' więcej pieniędzy niz ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na microblading u Hanny Krzywosądzkiej i jestem bardzo zadowolona. Zależało mi na naturalnym efekcie i taki właśnie jest. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulinkaa
ja robiłam makijaż permanenty brwi w salonie magic visage, z efektu też jestem zadowolona wyszło naprawdę perfekcyjnie, dlatego miejsce jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam u hani krzywosadzkiej na Ogrodowej, po pierwszym zabiegu mialam super ksztalt, ale kolor byl troche za jasny. Na korekcie zrobila ciemniejszy i teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Jou
A to dziwne trochę, ja co prawda w magi Visage robiłam, ale na początku był trochę ciemny, wydawało mi się za mocno, ale jak po schodziły takie drobniutkie jakby strupki to było idealnie, no a kształt to wiadomo od razu widać. Potem drobna poprawka i już dłuższy czas jest świetny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie o kolorze jak juz strupki zeszly. zaraz po zabiegu tez byl ciemniejszy kolor. jak sie zagoilo byl troche ciemniejszy od moich naturalnych wloskowe ale ja chcialam jeszcze mocniej, jak u natalii siwiec;-) haha, dlatego na korekcie zrobilysmy ciemniejszy braz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymonkaa
u mnie po zrobieniu makiajżu permanetnego brwi w salonie magic visage kolor też ulegał zmianie, na początku byłu ciemne potem jaśniejsze ale ostatecznie kolor wyszedł taki jak chciałąm idealnie dobrany do mojej naturalnej oprawy oczu, wyglądam naturalnie a nie śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzzon
ja robiłam makijaż permanentny w salonie magic visage i jestem bardzo zadowolona, wyszło naprawdę cudnie, polecam miejsce bo naprawe dziewczyny profesjonalnie podchodzą do tematu makijażu permanentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam makijaż u Pani Magdy Bąk na Karwińskiej 44. Kobieta profesjonalna i doświadczona. Wykonuje usługę z zachowaniem bezpieczeństwa, a efekt końcowy jest powalający :) zrobi wam makijaż permanentny ust i brwi, przedłużanie rzęs, zapisywać można się mailowo i telefonicznie, dane znajdziecie na stronce www.makijazpermanentny.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garliczka
ja z kolei polecam Esterę z salonu Magic Visage na Mokotowskiej robiła mi brwi i efekt wyszedł idealny, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
Dominika Kossakowska z salonu Jest Pięknie - najlepsza! Robiłam u niej brwi i kreskę na górnej powiece. Praca wykonana bardzo starannie, idealnie dobrany kształt, nasycenie kolorów itd. Najlepsza linergistka w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×