Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 okr膮g艂a jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Go艣膰 matuszella
Witajcie :) 馃尲 馃尲 馃尲 Pozdrawiam Wszystkie !:-D)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w akcie desperacji jutro udaj臋 si臋 szuka膰 zielonych balerinek do najwi臋kszego centrum handlowego w Warszawie vel na przysz艂y Stadion Narodowy :D tam jest przecie偶 wszystko :P ps. Z-I-M-N-O !!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
Witam mufra 偶ycz臋 udanych zakup贸w w kolorze zieleni ... u mnie te偶 呕-I -M -N -O !!!!! :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
niestety moja ostatnia nadzieja na kupienie zielonych but贸w umar艂a. same czarne, czerwone i bia艂e by艂y. jak by艂y ze 4 pary zielonych to takie, 偶e szkoda gada膰... nawet zielonej opaski nie kupi艂am. ale za to zakup okularow antys艂onecznych bardzo udany :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nuthouse__
Zapraszam, w najbli偶szych dniach (mo偶e dzi艣) dodam ciuszki w rozmairze ok.50 :) Rybaczki vintage Fcuk 44/46 http://www.allegro.pl./item191011130_fcuk_rybaczki_destroyed_vintage_44_46_xxl.html Sp贸dnica 46 Visual jeansowa http://www.allegro.pl./item190720471_visual_falbany_jeansowa_midi_kobieca_46_xxl.html George- sukienka kopertowa r.48, ale spokojnie bedzie dobra na 50-52 http://www.allegro.pl./item191011121_george_biala_w_kwiaty_kopertowa_48_50_52_xxl_xxxl.html Bia艂a bluzeczka w stylu gorsetowym H&M r.44 http://www.allegro.pl./item188534941_hennes_h_m_bialy_gorset_seksowny_44_xxl.html Elegancka kamizelka w pasy 44/46 Spirit http://www.allegro.pl./item190720197_spirit_elegancka_kamizelka_seksowna_44_46_xxl.html Departure - nowa z metkami kopertowa, na metce 42/44 ale naprawde mo偶e by膰 na 46 :) http://www.allegro.pl./item191011141_departure_kopertowa_tunika_nowa_44_46_xxl_42_xl.html Michelle - NOWE jeansy, maja z ty艂u zabrudzenie, trzeba b臋dzie zaprac lub od艣wie偶y膰 cale spodnie :) http://www.allegro.pl./item191011124_michelle_jeansy_przeszycia_nowe_44_46_xxl.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
witam ale tu cisza:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
Witam :) 馃尰 popieram Syrenuch臋 :-D cisza jak makiem zasia艂 !!!!! Gdzie powyjezdza艂y艣cie koffane ????? WRACAJCIE---prosz臋 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
dziewczyny zastanawiacie si臋 czasem co si臋 sta艂o z ,,okr膮g艂a jak balon,, zawsze tu by艂a mam g艂upie my艣li wi臋c OKR膮G艂A JAK BALON ODEZWIJ SI臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
hejka Jak to nie ma o czym ???? o wszystkim !!! u mnie nic si臋 nie zmieni艂o waga stoi w miejscu tylko mam troche wi臋cej nerw贸w w domku z m艂odsz膮 siostr膮 !! pogoda dzisiaj jest w miare s艂oneczna ... dzieci za to szalej膮 kiedy do szko艂y wreszcie sobie p贸jd膮 ... hi, hi, 馃尰 Wszystkie Was 馃憚!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
u mnie te偶 s艂oneczko od rana wystawi艂am nawet kwiatki na balkon馃尰 matuszella nied艂ugo p贸jd膮 a wakacje ju偶 tu偶 tu偶 :) moja jedzie w tym roku na ob贸z w g贸ry bo tak siedzia艂a nad morzem co roku i narzeka艂a 偶e ci膮gle zwiedza te same miejsca :( dodatkowo jest wycieczka na S艂owacj臋 wi臋c chyba b臋dzie zadowolona pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie narzekajcie. ja ju偶 tylko marze o wakacjach a z drugiej strony mam nadziej臋, 偶e nigdy nie nadejd膮 bo wiadomo - sesja :O a dzi艣 rozkoszuj臋 si臋 s艂onkiem w ogr贸dku razem z histori膮 pa艅stwa i prawa Polski. c贸偶 za fascynuj膮cy 3 maj...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ko ko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
hej a co to za kurka ??ko ko i zn贸w cisza a ja biegam za sanda艂ami :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja jutro zdaj臋 certyfikat z j. angielskiego - prosz臋 o intensywne trzymanie kciuk贸w :).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
ju偶 trzymam bardzo mocno POWODZENIA 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
witam dla pa艅 poszukuj膮cych sprawdzonych sprzedawc贸w mog臋 jeszcze poleci膰 osob臋 o niku dynia71 sprzedaje ciuchy nowe ,du偶y asortyment i wyb贸r w rozmiar贸wce zim膮 skusi艂am si臋 nawet na kozaczki polecam Belleteyn_jak posz艂o pochwal si臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
Witam :) Belleteyn_ ---jak tam po egzaminie ??? A u mnie d贸艂---- nie to mega d贸艂 :((szkoda gada膰 !!!!! syrenucha s艂ysza艂am o niku dynia71 musia艂am ju偶 kiedy艣 co艣 ogl膮da膰 bo kupowa膰 to nie kupowa艂am---> to wiem na pewno !! pozdrawim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Posz艂o do艣c dobrze, ale wyniki dopiero za 6 tyg. Jak wia膰 po mojej stopce - jestem ju偶 cioci膮 :).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 amelka - xxlka
GRATULACJE :) - ale on d艂ugi :P fajnie wysoki chlopak bedzie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
Belleteyn_ GRATULACJE matuszella g艂owa do g贸ry ,ja te偶 tak mam, zasyp te do艂ki szybciutko,posad偶 na nie 馃尰bo potem s膮 strasznie g艂臋bokie,wiem :( 偶e trudno ale trzeba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rebecka
Cze艣膰 dziewczyny,troche czytam Wasz topik,bo te偶 jestem waga ci臋偶ka.Prosze o rade je偶eli mo偶na...bardzo mi si臋 podobaj膮 poncza r贸偶ne,sama robie na drutach i szyde艂ku.Czy kt贸ra艣 mo偶e doradzi膰 jakie by艂oby dobre,偶eby nie pogrubia艂o.Zawsze my艣la艂am,偶e pod takim ponczem mo偶na schowa膰 okr膮g艂o艣ci,ale czy napewno.Macie jakie艣 pomys艂y???PLIS.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Niestety je艣li chodzi o robotki r臋czne to nie pomog臋 ci nic, bo mam do tego 2 lewe r臋ce. Ja sama mam ponczo, takie na bazie kwadratu, a偶urowe z fr臋dzelkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rebecka
Dzi臋ki Belleteyn,ja tez mam,ale z materia艂u szarego z fr臋dzlami i wygl膮dam jak bomba.A ty jak wygl膮dasz i si臋 w tym czujesz?Ja my艣la艂am co艣 takiego przez g艂owe,mo偶e golf ,dalej wz贸r a偶urkowy d艂ugo艣ci do palc贸w i fr臋dzle.jak sie roz艂o偶y na p艂asko to jest kwadrat a moze romb.Macie takie ?? I jak wygl膮dacie?? Napiszcie,bo nie wiemczy zaczyna膰 robi膰 Pozdrawiam馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No moje jest w艂a艣nie takie wk艂adane przez g艂ow臋. My艣l臋, 偶e jego \"tajnikiem\" jeest to, 偶e jest z mi臋ciutkiej we艂ny - ie jest sztywne i nie odstaje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rebecka
To fajnie,bede robi膰,jak b臋d臋 brzydko wygl膮da艂a ,zawsze mo偶na spru膰 lub sprzeda膰,Mam buraczkowy kolor.Dzi臋ki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×