Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość Tubiś Po
Do "matyl25" : mój adres mailowy gabi2306@op.pl Z rozmiarami to różnie,zależy od producenta:48,48/50,50 Moje wymiary to tak mniej więcej biust 118-119 cm,talia ok.108 cm,biodra ok.126cm,wzrost 160 cm.Jednym słowem Elle McPherson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, widzę że to linki do samej strony :/ chodzi konkretnie o pozycje 21, 43 i 66 myślę, że to dobre propozycje dla młodych & większych rozmiarów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewek
Gość Tubiś Po
Może któraś z Was wie gdzie na Allegro albo w jakim sklepie internetowym można kupić takie ustrojstwo,żeby udka się nie obcierały.W Ulli Popken to się chyba nazywa pończochowe majtki,ale wszystkie rozmiary mają wyprzedane.Widziałam też w Quelle,ale zraziłam się do zakupów u nich po tym,jak zamówiona kurtka szła do mnie prawie 2 miesiące.Poratujcie mnie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania xxl
Może spróbuj pozmarowac uda antyperspirantem ? ;) Wyjście lepsze bo nic nie grzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxlka
nie!!! nie smaruj antyprerspirantem takim do pach! bo możesz BARDZO podrażnić uda. ew. takim w kremie z apteki, który potem zmywasz. a może na allegro są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaAaa19......
a ja mam S;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania xxl
akurat ten sposób poczytałam na innym forum, wiele dziewczyn go stosuje i podobno zprawdza się rewelacyjnie ;) Poza tym wydaje mi się, że jeśli nie podraznia pood pchami to nie powinien na udach ;) Do Pani wyżej: mam klaskać? zazdrościć czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxlka
To może tak, to prawda że pod pachami nie podrażnia, ale pachy nie ocierają się tak jak uda (o siebie co krok) a jak ktoś ma już obtarte uda i posmaruje antyperspirantem to długo może leczyć nogi - wiem to z doświadczenia. Sam pomysł jest dobry jeśli ma się nieuszkodzoną, nie podrażnioną skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania xxl
To się nie zrozumiałyśmy ;P Miałam na mysli uzycie antyperspirantu w celu uniknięcia otarć ;) Lepiej zapobiegac niż leczyć a noszenie pod spódnicą latem przy 30 stopniach spodenek i tym podobnych wynalazków jest moim zdaniem również katorgą , dlatego polecałam tą metodę. Choc przyznam, że osobiście nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej gruba
no faktycznie wydaje mi się że pomimo tego że to całkiem ładny zestawik, pasuje raczej do starszej pańci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny jak radzicie sobie z odparzeniami ud latem? nie daje rady już w spodniach ale jak założę spódniczkę to zaraz mam odparzone:( jeansy w dużych rozmiarch mogę polecić w Tesco- sama dzisiaj kupiła już drugą parę. Mają wyższy stan, ale raczej z tyłu przez co nie ma efektu spłaszczonego tyłka:) i lekko rozszerzane nogawki-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Próbowałam antyperspirant.Używałam taki w sztyfcie,bo nie lubię w kulce.Może użyłam na uda nie ten,co trzeba?Jaki powinien być ten antyperspirant?Coś tam było o jakimś kremie w aptece.Może więcej o nim? Czy w każdym sklepie Tesco mają takie dżinsy?Są w samym Tesco czy w galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaxxxka
Oj nazwy kremu nie pamiętam - powiedz że chodzi o krem bo za dużo się pocisz może taki? : http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=152&products_id=4166 ja nie używałam, wiec nie daje gwarancji ;P Są takie specyfiki jak antidral i jakiś na ex. Oba dostępne w aptece i są świetnie na nadmierne pocenie. smarujesz sie na noc (pachy) rano zmywasz i używasz normalnego dezodorantu. tak przez tydzień. Po tygodniu pocenie jest zredukowane bardzo, po jakimś czasie powtarzasz 'zabawę'. Może można podobnie na uda? nie probowalam - po prostu laze w spodniach :) wydaje mi się że 'wyższoscią' dezodorantu w kulce jest to że sie wchłania(ysycha?) a nie osadza jak sztyft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania xxl
Polecam Tesco a konkretnie Cherokee i F&F ;) Z tego co wiem są w każdym Tesco. Ubrania są tanie, rozmiarówka szeroka. Z tym, że F&F robi chyba większe rozmiary niż Cherokee. Ubrania fajne, zdecydownie dla młodych kobiet. Ceny bardzo przystępne - bez żadnych promocji bluzki po 40-50zł, spodnie (chyba) ok. 100zł. Letnie topy (np na szerokich ramiączkach w świetnych kolorach!) po 12zł. Jakość ok, tzn nic nadzwyczajnego, ale też nie buble. Jednak przy bardziej skomplikowanych fasonach (marszczenia etc) radzę zawsze mierzyć. Mi kiedyś mama kupiła 2 bluzki z bufkami i marszczeniami oprzy dekolcie, bo były w śmeisznej cenie 6zł/sztuka ;) Khami byla ok, natomiast biała le odszyta (czeho nie byłow idac od razu) i fatalnie sie układała, choc teoretycnie były to dwie bluzki, jedynie w innych kolorach. No i często są promocje :) Do zoabczenia poniżej, ale w sklepie wybór jest duuuzo większy. http://www.odziezwtesco.pl/ Na uda polecam antyperspirant, jak pisałam stronę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucia35
Cześć , które ciuchy są lepsze jakościowo Zizzi , czy ZAY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucia35
cZEŚĆ , który ciuchy są lepsze jakościowo : ZIZZI czy ZAY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
dzinsy są po 49 zł i w tesco (nie na galerii) mam etiaxil i pod pachy zaje.. tylko że do używania antyperspirantu na uda jakoś nie mam przekonania. Smarujecie uda antyperspirantem w lato? jak zakładanieć spódniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę wyłącznie spódniczki do półowy łydki. Dlatego rajstopy zwykłe cienkie np. 15den ciacham nożyczkami mniej więcej pod kolanem. nie jest to wyjście idealne ale uda nie ocierają się. po kilku założeniach ciachnięte rajstopy gubią oczka, więc ciacham następne. w tym celu zbieram cały rok rajstopy którym zrobiły sie dziurki poniżej kolana.uwaga! nie można obciąć rajstop wyżej np w połowie uda , bo wtedy mają skłonność do rolowania się i nie spełniają swojej roli. po przetestowaniu wielu sposobów na letnie spódniczki (tego z antyprespirantem też) ten wydaje się być najlepszy. a może któraś jeszcze coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Ja też ze 2 razy sciachałam rajstopy,ale się rolowały paskudnie.Kupiłam w Quelle taki e majtki rajstopowe,den 30,4 szt.Są dobre,bo mają ściągacz na końcu nogawki nie podjeżdżają w górę.Na razie założyłam raz do spódnicy,więc nie wiem na jak długo starczy mi jeden egzemplarz.Antyperspirant zupełnie mi nie pasi.Coś się lepi,trze pomiędzy udami.To już wolę tam mojego mężusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie do was
powiedzcie mi czy młode dziewczyny "przy kości" (powiedzmy tak do 30tki) wstydzą się chodzić do sklepów typu "moda dla puszystych," moda xxl", ??? chodzi o taki typowy sklep z duzymi rozmiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1255
dawno mnie tu nie było ale dochodzą do mnie wasze wypowiedzi i jestem zdziwiona że takie kombinacje odstawiacie, ja po prostu kupiłam sobie leginsy, takie cienkie z bawełny za 120 zł białe 7/8 i używam je pod spódnice, co wy wyprawiacie z tym ścinaniem rajstop. Lepiej kupic 1 parę i mieć na całe lato nie tylko pod spódnicę ale do normalnego noszenia, najlepiej z tunika również bawełnianą. Dwa w jednym a i elegancko człowiek wygląda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1255
a i jeszcze jedno na Powiślu w Warszawie ul. Leszczyńska 12 otworzył sie nowy sklep Maxi Mody powinnyscie tam zajrzeć ja jestem klientką i bardzo się ciesze bo mogłam tam kupić sukienke na ramiączkach fajną ekri mają rozmiary 3-4-5 Xl , kupiłam bluzkę szarą i żółtą z bawełny, fajny koszyk,i naszyjnik pomarańczowy dla mnie bomba, dają rabaty!! przy moich zakupach dostałam 10%. Pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×