Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość allegross
fakt :))) Bardzo dużo osóbek puszystych to optymistki :D ale zdarzają się i takie, które nie potrafią się ubrać lub nie mają gdzie i stąd ich smutek i kompleksy . No cóż pozostaje nam tylko podziękować okrągłej jak balon za stworzenie tego topiku, bo nawet jak nie wszystkie puszyste skorzystają, to wystarczy jak pare skorzysta i spojrzą na siebie inaczej dzięki zakupom na allegro, w bonprixie, quelle lub innych katalogach. Fajne jesteście dziewczyny :) ... no i ja jestem fajna, choć gruba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
ale batoniki też lubię, choć wolę ptasie mleczko waniliowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
dzięki !!! Fajne jesteście , że chcecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami co do ubioru i gdzie się fajnie ubrać ....a co do jedzenia batonika , to prawdziwa ranna historia , jechałam daleko w podróż służbową i ponieważ wyjechałam rano , absolutnie nie zdążyłam nic zjeść , około 12 zaczęło mnie ssać w żołądku więc w przytulnym sklepiku kupiłam sobie drożdżówkę ...idę sobie ulicą i jem i wiecie co....ludzie patrzyli na mnie jak na dziwoląga ..z takim politowaniem , że odechciało mi się jeść ....cholera , a jak co druga osoba idzie z papierosem w zębach - to , to jest normalne ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże ciałko
bluza i sweterek z linków to kompletnie nie mój styl ale dziękuję :) a dziś kupiłam bluzę w H&M i aż jestem zaskoczona, że XL bylo tak ładne i zgrabne. ma tylko jeden defekt - kaptur. ale dobrze, ze mam ciocię, która lubi sobie czasem coś uczyć :] a sweterka jak nie było tak nie ma :O a właśnie, czy w C&A w Warszawie (konkretnie chodzi mi o centrum i Blue City) są duże rozmiary????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
A jaki styl prefeujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże ciałko
lubię zdecydowane, nasycone kolory, trochę bardziej dopasowane kroje. styl raczej elegancki, albo sportowo-elegancki (jesli tak to można nazwać :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże ciałko
ostatnia nawet ładna, ale dziś kupiłam ładną bluzę :) teraz usilnie będe poszukiwała tylko sweterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie moje drogie jaki to rozmiar 5? Dośc duże te ciuchy wyglądały, ale nie pytałam się bo i tak nie miałam kasy... A ja czekam na rzeczy z Bon Prixu, zamówiłam kieckę beżową z falbam, będzie do kowbojek akurat, i dwie bluzeczki przecenione i czerwone buty...pierwszy raz kupuje buty w katalogu, mam roz.41/42 wole mierzyć, ale nigdzie nie było czerwonych butów w rozsądnej cenie, więc sie skusiłma na zamszowe po 99zł. zobaczymy, jak tylko paka przyjdzie to dam Wam znać. Z dżinsów wszystkich jestem zadowolona zarówno z BP jak i Quelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjn
Dziewczyny...czy ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem bluzeczki w rozmiarze 46/48?(a nawet wieksza,bo maerial jest rozciagliwy) oczywiscie bluzka jest nowa,wzor:cos jakby panterka(b modna w tym sezonie:)),przeswitujaca...najlepiej ubrac ja na prosty,zwykly topik.sexownych ciuszkow nigdy nie za wiele;) akurat mi sie spodobala,ale jednak jest na mnie za duza:(. a znowu nie uda mi sie jej przerobic na mniejsza-wiem,ze ja "zepsuje"... jak jestescie zainteresowane-dajcie znac,w piatek wkleje zdjecia.(bo nie wiem czy na allegro jej nie wystawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka stron wcześniej pisałyście o biustonoszach, ja mam problem ze znaleziniem dobrego, możecie mi doradzić jaki kształt byłby najlepszy żeby duże piersi nie kolebały się na wszystkie strony, nie wyłaziły i jakoś wyglądały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Witam kobietki,znów mam zaległości,ciągle w biegu ale nawiązując do tematu..........ostatnio zakupiłam ciekawe ciuszki na allegro u pani DABO,są nowe dobre gatunkowo,rozmiarówka się zgadza,a co najważniejsze niedrogie.Bluzeczki na krótki i długi rękaw od 30zł ,a przesykła w bardzo szybkim tempie.Polecam.Co do staniczków to tak jak już pisałam nie kupuję na ,,oko,, tylko zaglądam do sklepów gdzie można je przymieżyć....wiadomo,potem coś nie leży albo rozstaw miseczek nie taki. Szybciutko czytając wpadłam na temat szycia u krawca i chcę Wam powiedzieć że mam takiego krawca ,sprawdzonego,szyłam u niego już nieraz i jestem zadowolona.Ostatnio byłam na weselu ,szyłam u niego na miare i poraz kolejny się nie zawiodłam.Trzeba iść do niego z pomysłem ,jakimś projektem,a on go ,,uszyje,, No uśmiałam się szczerze z tych batoników i drożdżówek,czy ludzią sie wydaje że jedzenie to przywilej szczupłych??????? Nie będę komentować bo sama lubię gotować.Ktoś trafnie zauważył,że na tym topiku jest dużo ciepła i życzliwości i niech tak zostanie. Pozdrawiam cieplutko wszystkie puszystości, udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Ja ze swojej stronymoge polecic osoby o nickach: - Bryzek5, - Fiedory, -Wiomax (sliczne azurkowe sweterki), -Paulus_us, -Patifon, -Ragnarok, -milka5. Ostatnio u nich kupowalam i bylam b. zadowolona (ja i moja mama, ktora nosi 54 i tez wciagnela sie w lowy na allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże ciałko - co do centrum i bluecity to nie wiem, ale w wola parku i arkadii sa na pewno. Właśnie dzisiaj byłam w tym drugim i są cudne sztruksowe rybaczki na jesień - polecam tym, którym udało się kupić fajne kozaczki. A właśnie znacie jakieś sklepy (ale nie wysyłkowe), gdzie można kupić kozaki na dużą (czytaj grubą) łydkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Wczesniej byla o tym mowa, pare stron temu. Neckermann ponoc ma takie butki w ofercie. Ja oczekuje juz na katolg, ale zamowilam chyba ze 3 tygodnie temu i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
o właśnie , ja też czekam na katalog :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm widziałam tę wczesniejszą rozmowę, ale z tego co pamiętam, to zostały tam polecone sklepy ze sprzedażą wysyłkową, a ja prosiłam o taki \"normalny\" sklep, ale widocznie w zwykłych nie mają takich bucików :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Widzisz, trzeba szuka. Ja w zeszlym roku kupilam zamszowe kozaczki w ccc. Mierzylam w tym roku tez slodkie zamszaczki w Deichmannie. Gorzej ze skórzanymi - nigdy jeszcze nie znalazam takich, ktore bylyby na mnie dobre :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
Ja niestety nie tylko mam wielką łydkę ale też i kawał nogi- 41 a w porywach nawet 42;/ a wszystkie kozaki są robione do numeru 40:/ więc chyba musze zrezygnować:( no chyba, że w deichmannie coś fajnego dostanę- to moja ostatnia szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Te wDeichmnnie byly wlasnie w rozmiarze 41 - dlatego ich nie kupilam. ja mam 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
oj no to jutro jade:) mam nadzieje ze bedzie cos fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn

×